Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kućni ljubimci > Mačke

Mačke Vlast s karakterom

 
 
Tematski alati Opcije prikaza
Prev Prethodni post   Sljedeći post Next
Old 23.07.2008., 23:36   #1
Pomoć - Mačji ugriz - bjesnoća ili ne?

onaj ja sam nova ovdje i trebala bi pomoc oko necega..
jucer sam setala gradom i ugledala jednu malu macu koja mi je odmah prisla i pocela se maziti..
kako mi kod prijateljice ima jos puno macaka ponjela sam je kod nje jer sam bila zabrinuta da ju ne udari auto ili nesto slicno.
ali kad smo stigli do nje macka je pocela biti nervozna i onda je neki pas zalajao i ona se valjda prestrasila i pokusala je pobjeci i onda me ugrizla.
ugrizla me je zbilja jako pa me raskrvarila pa sam se zbilja prestrasila..
jutros sam otisla kod doktorice i ona je rekla da se vjerovatno nicega ne moram bojati jer sam cjepljena protiv tetanusa prosle godine..
ali onaj mene je jos uvijek strah .. jer sto ako je macka bila bjesna ili nesto takvo. pretrazila sam par stranica na netu ali nisam uspjela naci kako da budem sigurna da je sve okey i da macka nije imala bjesnocu..
tako da ako mi mozete pomoci i reci koji su simptomi kod macaka ili nesto tako da smanjite moj strah.. zbilja, zbilja bih bila zahvalna..
onaj maca mi ne bi prisla i dala se nositi da je bila bolesna? zar ne? onaj molim vas pomozite prevelika sam panicarka da bi ovo moglo proci tako da ostanem psihicki zdrava :P
anchy121 is offline  
Odgovori s citatom
 


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:02.