Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Posao i karijera

Posao i karijera Od vratara do direktora u tri tjedna
Podforum: Informacije o poslodavcima, Iza katedre

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.01.2015., 22:18   #2001
Hvala ti. ne znam da li da podignem kosu u rep ili pundu ili moze i raspustena kosa. :/
jelenazgx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2015., 15:10   #2002
Quote:
jelenazgx kaže: Pogledaj post
Hvala ti. ne znam da li da podignem kosu u rep ili pundu ili moze i raspustena kosa. :/
Svakako podigni kosu u pundu.
Moonllight is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 10:30   #2003
Vidila sam natjecaj za skolovanje posade u Trade Air-u. Zna tko kakva je situacija danas tamo? Hvala
mjvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 12:41   #2004
WizzAir u Tuzli trazi cabin crew

http://www.posao.ba/#!home;job=84323

link za wizzair za tuzlu
akcija1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 17:08   #2005
Kako je prošao Open day u subotu?
copola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 11:22   #2006
Quote:
copola kaže: Pogledaj post
Kako je prošao Open day u subotu?
Dosta čudno i potpuno drugačije od dosadašnjih...
hm...
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 13:02   #2007
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Dosta čudno i potpuno drugačije od dosadašnjih...
hm...
može detalji neki?
irenagrr is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 13:32   #2008
Jedna recruterica (bolesna i nervozna) 250 ljudi koji su došli na vrijeme i 150 koji su kasnili više od 1h. od toga barem 200 umišljenih i bahatih osoba koje nisu uspjele shvatiti osnovne naredbe tipa: "sjedni na svoje mjesto i čekaj svoj red" ili pak "ako imaš vidljivi ožiljak ili tetovažu, odi doma". u jednom trenutku je recruterica izašla van, vidno iživcirana ljudima koji su predavali CVeve van njezinih uputa i bez prijavnog lista (po tome se vidjelo da su kasnili više od 1h). dala nam je 5 min pauze da se svi koji su zakasnili poberu doma- nitko to nije učinio!
onda smo svi otišli na kavu i čekali rezultate- odabrala je 60 ljudi koji su prošli. onda je bila grupna diskusiija (sve onako kako ste čitali na svim forumima).
nikome nije jasno kako su neki prošli, a neki nisu. . tj. nitko ne razumije kriterije.
Primjerice, prošla je ženska od minimum 35 godina bez 2 prednja zuba, ženska u čipkastoj haljini itd.
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2015., 20:38   #2009
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Jedna recruterica (bolesna i nervozna) 250 ljudi koji su došli na vrijeme i 150 koji su kasnili više od 1h. od toga barem 200 umišljenih i bahatih osoba koje nisu uspjele shvatiti osnovne naredbe tipa: "sjedni na svoje mjesto i čekaj svoj red" ili pak "ako imaš vidljivi ožiljak ili tetovažu, odi doma". u jednom trenutku je recruterica izašla van, vidno iživcirana ljudima koji su predavali CVeve van njezinih uputa i bez prijavnog lista (po tome se vidjelo da su kasnili više od 1h). dala nam je 5 min pauze da se svi koji su zakasnili poberu doma- nitko to nije učinio!
onda smo svi otišli na kavu i čekali rezultate- odabrala je 60 ljudi koji su prošli. onda je bila grupna diskusiija (sve onako kako ste čitali na svim forumima).
nikome nije jasno kako su neki prošli, a neki nisu. . tj. nitko ne razumije kriterije.
Primjerice, prošla je ženska od minimum 35 godina bez 2 prednja zuba, ženska u čipkastoj haljini itd.
I nisu nam dali uopce priliku da se predstavimo, samo smo predali cv i slike, a vecina cura nije ispostovala dress code, ja sam mislila da ce na temelju toga eliminirat, ali to ocito ovi put nije bilo bitno jer je prosla cura u trapericama, sređena ko da ide na kavu, a ne na razgovor za posao...
zekyjuky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 12:59   #2010
Quote:
zekyjuky kaže: Pogledaj post
I nisu nam dali uopce priliku da se predstavimo, samo smo predali cv i slike, a vecina cura nije ispostovala dress code, ja sam mislila da ce na temelju toga eliminirat, ali to ocito ovi put nije bilo bitno jer je prosla cura u trapericama, sređena ko da ide na kavu, a ne na razgovor za posao...
Da se nadovezem, ja sam.prosla na AD, i bile su 3 grupe po 20 ljudi, i u principu dobijete pojam, i trebate reci kako bi se ta stvar mogla koristiti osim tome ceme je namjenjena. Nakon toga, dobili smo neku drzavu , i trebali smo se sjetiti neceg sto bi se u tom gradu moglo vidjeti. Sto bismo preporucili nekome da ode vidjeti, probati blabla.

I recimo moja grupa , svi smo pali osim te jedne koja je uzasno nametljiva, upada u rijec , i ne da nikom da ista kaze.

Neznam, navodno to nije dobro , ali eto ona je prosla .. tako da stvarno neznam....
wannabecabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 14:26   #2011
Quote:
wannabecabin kaže: Pogledaj post
Da se nadovezem, ja sam.prosla na AD, i bile su 3 grupe po 20 ljudi, i u principu dobijete pojam, i trebate reci kako bi se ta stvar mogla koristiti osim tome ceme je namjenjena. Nakon toga, dobili smo neku drzavu , i trebali smo se sjetiti neceg sto bi se u tom gradu moglo vidjeti. Sto bismo preporucili nekome da ode vidjeti, probati blabla.

I recimo moja grupa , svi smo pali osim te jedne koja je uzasno nametljiva, upada u rijec , i ne da nikom da ista kaze.

Neznam, navodno to nije dobro , ali eto ona je prosla .. tako da stvarno neznam....
Mah, mislim da je bilo loše i ja sam, osobno razočarana. Tko je prošao dalje još? FI?
IvonaBonbona is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.01.2015., 14:35   #2012
Quote:
IvonaBonbona kaže: Pogledaj post
Mah, mislim da je bilo loše i ja sam, osobno razočarana. Tko je prošao dalje još? FI?
To neznam, nakon tih grupa, svi koji su prosli jos su imali reach test, test iz engleskog bio zadnji a mi koji smo ispali smo vec otisli....
wannabecabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2015., 12:14   #2013
jel se zna koliko su primili ljudi od prvih 62 kaj su odabrani ? Koliko dana je trajalo,samo nedjelju ili i ponedjeljak,ako netko zna ?
i dal netko ima namjeru ići u maribor ? ja bi išao,vozim, pa nas 3,4 podijelimo trošak
Frend kae dolje već 3 godine veli da su mnogi uspjeli tek iz nekog pokušaja,čak i 5og!
J.F.K. 6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 02:14   #2014
Smile

Quote:
mjvica kaže: Pogledaj post
Vidila sam natjecaj za skolovanje posade u Trade Air-u. Zna tko kakva je situacija danas tamo? Hvala
Ja baš isto razmišljam postavit to pitanje, jedino što sam našla su postovi iz 2010 o tome, pa jel ima netko info kakva je danas situacija ? Eh i mjvica ti si se već prijavila ili ?
__________________
ako o meni budeš mislio samo najbolje postat ću još bolja ....
ludaglava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2015., 18:44   #2015
Quote:
J.F.K. 6 kaže: Pogledaj post
jel se zna koliko su primili ljudi od prvih 62 kaj su odabrani ? Koliko dana je trajalo,samo nedjelju ili i ponedjeljak,ako netko zna ?
i dal netko ima namjeru ići u maribor ? ja bi išao,vozim, pa nas 3,4 podijelimo trošak
Frend kae dolje već 3 godine veli da su mnogi uspjeli tek iz nekog pokušaja,čak i 5og!

Da, ima nas za Maribor, javi se u pm
wannabecabin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 14:20   #2016
Quote:
ludaglava3 kaže: Pogledaj post
Ja baš isto razmišljam postavit to pitanje, jedino što sam našla su postovi iz 2010 o tome, pa jel ima netko info kakva je danas situacija ? Eh i mjvica ti si se već prijavila ili ?
Nisam, ovaj put ću morati preskočiti. Jesi se ti prijavila i jesi li saznala što god?
mjvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.01.2015., 23:22   #2017
Quote:
mjvica kaže: Pogledaj post
Nisam, ovaj put ću morati preskočiti. Jesi se ti prijavila i jesi li saznala što god?
jesam prijavila sam se baš jučer. ali neznam nikog tko se prijavio tako da nemam info
__________________
ako o meni budeš mislio samo najbolje postat ću još bolja ....
ludaglava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 11:12   #2018
Onda ti želim svu sreću i javi što se događa, možeš i u pp
mjvica is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 13:51   #2019
Smile

Quote:
mjvica kaže: Pogledaj post
Onda ti želim svu sreću i javi što se događa, možeš i u pp
javim ako bude ikakve reakcije
__________________
ako o meni budeš mislio samo najbolje postat ću još bolja ....
ludaglava3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2015., 04:12   #2020
Trade air

Bok.
I ja se mislim prijaviti za Trade - Air. Ti si se prijavila preko moj posao ili im šaljem na nekakav mail sve dokumente, slike itd?
Elfouns is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:59.