Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje > Žensko zdravlje

Žensko zdravlje Od mjesečnice do menopauze: za ginekološke probleme i pitanja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.12.2011., 16:59   #61
Quote:
MissAndrea941 kaže: Pogledaj post
curkee....citam sve vase postove..i imam isti problem..naime,imam 17 godina...dobila sam prvu mjesecnicu krajem 6 razreda...i nesto amlo su mi tada pocele rast,i odjednom su stale u 8 razredu...sad sam treci srednje i nosi 1...ono,solidnu jedinicu..mama mi noci C ili 4....ne trazim da se nista puno povecaju...samo malo..tj da bude solidna 2 skoro i 3....visoka sam 169 i imam 54 kg...ima li nade za mene?
joj Andrea, nadajmo se da ima nade za takve kao što smo mi
ali kaj ćeš,to je predodređeno da budemo takve i
volim pms samo zato jer onda malo i izađu na površinu
__________________
Budi ono što jesi. Netko te ipak takvog voli. Ne mijenjaj se zbog onih koji to nisu sposobni činiti.
romance-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 20:24   #62
Quote:
romance-soul kaže: Pogledaj post
joj Andrea, nadajmo se da ima nade za takve kao što smo mi
ali kaj ćeš,to je predodređeno da budemo takve i
volim pms samo zato jer onda malo i izađu na površinu
Ahhh,kazu da nada umire zadnja pa...
Haha...to si dobro rekla,hah...jedino se tada i vide...a to sta one bole prije menge,jel im to sta potice rast ili...
MissAndrea941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.12.2011., 21:17   #63
Quote:
MissAndrea941 kaže: Pogledaj post
Ahhh,kazu da nada umire zadnja pa...
Haha...to si dobro rekla,hah...jedino se tada i vide...a to sta one bole prije menge,jel im to sta potice rast ili...
ma to neki hormoni odigraju svoju ulogu na par dana i kasnije opet ista priča
da se bar povećaju svaki mjesec prije menge. mislim da bi onda čak i zavoljela mengu kak god ju mrzzzzim!!
__________________
Budi ono što jesi. Netko te ipak takvog voli. Ne mijenjaj se zbog onih koji to nisu sposobni činiti.
romance-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 15:00   #64
Quote:
romance-soul kaže: Pogledaj post
ma to neki hormoni odigraju svoju ulogu na par dana i kasnije opet ista priča
da se bar povećaju svaki mjesec prije menge. mislim da bi onda čak i zavoljela mengu kak god ju mrzzzzim!!
-.-"
Bit ce bolje aj...
MissAndrea941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 16:55   #65
Quote:
MissAndrea941 kaže: Pogledaj post
-.-"
Bit ce bolje aj...
haha ..misliš?
ma kad to?
__________________
Budi ono što jesi. Netko te ipak takvog voli. Ne mijenjaj se zbog onih koji to nisu sposobni činiti.
romance-soul is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 23:03   #66
Quote:
romance-soul kaže: Pogledaj post
haha ..misliš?
ma kad to?
aa samo se nadan,haha
kad dode vrime
MissAndrea941 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2012., 23:47   #67
Cure skroz vas razumijem jer sam u istom problemu.
Imam skoro 17 ( uskoro ću napunit) a sisa nigdje.
Visoka sam 175 i imam 58 kg. Znam da mi je to zbog građe tijela jer imam guzicu i očito sam ''kruška'' ali nije to to.
Najgore mi je kad čujem da trebam prihvatit samu sebe takvu kakva jesam ali ne mogu.
Nema logike nimalo, sestra ima sise da ti oči ispadnu a malo deblja od mene, ima i mama sise tako da nemam na koga naslijediti male sise. I tatima i mamina strana nije malosisna

Al ajd lakše mi bar malo kad vidim da nas još ima
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.01.2012., 20:31   #68
Ovako ja imam 13 godina i grudi sumi pocelerasti sa 12.. eh... šta mislitekad bi jatrebala počet nosit grudnjak?? molim jasne odg.
znam kako je kad te svizezajuu... grozno..

moja mama ima dosta velike sise... jelto sad nasljedno??
petrajekuL is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 18:26   #69
Quote:
petrajekuL kaže: Pogledaj post
Ovako ja imam 13 godina i grudi sumi pocelerasti sa 12.. eh... šta mislitekad bi jatrebala počet nosit grudnjak?? molim jasne odg.
znam kako je kad te svizezajuu... grozno..

moja mama ima dosta velike sise... jelto sad nasljedno??
jesi počela nosit topiće, ako ih već duže nosiš, porazgovaraj s mamom i pitaj ju da li misli da ti treba grudnjak
__________________
-What you think you become, what you feel you attract, what you imagine you create.-
ninich is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2012., 11:53   #70
Ja imam 13 godina i nosim 1 al nije skroz popunjen..moja sestra ima velike i mama pa nezz dali cu i ja imati tolike.
Citala sam da neka djevojka nije imala da je u srednjoj bila ravna pa su joj naglo buknule i dobila je strije po grudima..pa se plasim da se to meni ne desi ...
Lollaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2012., 02:25   #71
ovako,ovo mi je donekle poprilicno bitno i zanima me da li je sve u redu samnom pa molim one koji se barem malo razumiju ili zele pomoci, neka mi pomognu ili daju neki dobar savjet.
naime,ja imam 15 godina (i znam da, razvijat cu se jos do 20 i neke ako bog da..) ,ali problem je u tome sto ja naravno imam veoma male grudi,tocnije ko daska sam, nista nemam..
visoka sam 1,70 i trenutno imam 54 kg (iako se moja kilaza jako brzo i cesto mjenja,mislim da je to zbog navodno brzog metabolizma,a i zelim se udebljati samo nemam nekog nacina jer se hranim zdravo vecinom :S .. :/ ), u familiji svi (naravno zenskog roda :') ) imaju poprilicno solidne trojke,cetvorke sto se grudi tice..ukljucujuci i moju mamu. sljedeca stvar je sto me jos vise muci i zabrinjava a to je menstruacija. dobila sam ju jos u 5.osnovne,i kao takva poprilicno rano sam usla u pubertet(naravno,tu su i pristici i akne koje imam od 4., 5.osnovne -.- ) ali grudi gotovo nikako nisu pocinjale rasti.. menstruacije su i dalje sve dosad neredovite bile,svakih 3-4-5 mjeseci,kako kad.. ali evo,po 1. put u zivotu imam vec zadnja 4 mjeseca redovnu menstruaciju i cak mi se lice malo smirilo..ali grudi nikako da pocnu rasti ?!? imam osjecaj da mi svi hormoni u tijelu divljaju,a nikako da mi grudi pocnu rast
..a naravno,znate kako je to.. srednja skola, sve moje vrsnjakinje se ponose svojim lijepim grudima,dok se ja moram skrivati i izmisljat neke izlike kada dođe vrijeme do skidanja u badic u ljeto
molim da mi pomognete ili barem neki savjet kazete..nadam se da nije valjda to slucaj za doktora?

p.s ispricavam se zbog malo duljeg posta
exodizzy is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 13:38   #72
LJudi ja ne znam otvorit novu temu pa ću pisati ovdje... znači, isto je problem u sisama.. imam 15 godina i imam jako male sise (jadna dvojkica) i napuhnu se pred mengu pa bude malo ljepsa dvojkica al to i dalje nije ono sto ja zelim, i imam osjecaj kao da vise ne rastu.. a stvarno bi volila vece!! sve zene u mojoj obitelji imaju vece sise, trojku ili vece ali moja mama kaze da su njoj bile vece u mojim godinama... ima li jos nade da narastu?? hvala vam unaprijed
anna2710 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2012., 22:20   #73
Thumbs down Moje ime je Emina

Imam 13 godina a grudi mi jos nisu pocele rasti i to je tesko podnijeti jer sve cure u razredu Imaju cice a ja jedina ne !!! Da li bi mi neko nesto priporucijo za brzu rast grudi Moja mama i sestra imaju 4,5
kuatebrigakdosm is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2012., 14:56   #74
Morate biti savjesni da naše mame imaju lijepu 3-4-vorku jer ipak rodile su i možda po dvoje, troje djece. Ženama rastu grudi u trudnoći, tako da ni ne gledam po svojoj mami.

Al' ajd' možda bude bolje, navodno rastu do 22-ge a do tad kapu na glavu !
__________________
Možda Bog želi da upoznaš mnogo pogrešnih ljudi prije nego što upoznaš pravog i na tome ćeš mu, kad se to bude desilo, biti zahvalan. :)
Akinom :D is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2012., 15:08   #75
heej, bok svima
pročitala sam sve postove i vidim da neki pišu o tome da imaju 14 godina( kao i ja), a da razmisljaju o tome da nose grudnjak :L
Ja sam visoka nekih 170-173 cm, nisam stvarno sigurna koliko tačno, ali imam 63kg, i opeeeet sam mrsava, jedem jako puno, ali mi se prima samo u stomaku dok su mi ruke i noge mrsave( ne bas cackalice, ok su, ali ja bih zeljela da su deblje )
I sad, kazu svi da ako se udbljamo da ce nam cice porasti, ali ja ne vjerujem to, jedem ko trut, pijem mlijeko sok od jagode skoro pa svaki dan, ali nista. Gruudi su mi male, nosim top i dan danas, ja se nadam da se porasti mengu sam dobila prije godinu otprilike, ali mi je neredovna ( bude jednom u 3 mjeseca)
:L Znam neke cure iz mog razreda nose push up, ali mene je nekako stid otici u trgovinu i kupiti push up Pomoc sta mi je ciniti :L
Izgledam kao neka daska, jeer cice nemam, a guza je ok helpp

sori na velikom postu
loxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2012., 18:32   #76
::

Quote:
loxx kaže: Pogledaj post
heej, bok svima
pročitala sam sve postove i vidim da neki pišu o tome da imaju 14 godina( kao i ja), a da razmisljaju o tome da nose grudnjak :L
Ja sam visoka nekih 170-173 cm, nisam stvarno sigurna koliko tačno, ali imam 63kg, i opeeeet sam mrsava, jedem jako puno, ali mi se prima samo u stomaku dok su mi ruke i noge mrsave( ne bas cackalice, ok su, ali ja bih zeljela da su deblje )
I sad, kazu svi da ako se udbljamo da ce nam cice porasti, ali ja ne vjerujem to, jedem ko trut, pijem mlijeko sok od jagode skoro pa svaki dan, ali nista. Gruudi su mi male, nosim top i dan danas, ja se nadam da se porasti mengu sam dobila prije godinu otprilike, ali mi je neredovna ( bude jednom u 3 mjeseca)
:L Znam neke cure iz mog razreda nose push up, ali mene je nekako stid otici u trgovinu i kupiti push up Pomoc sta mi je ciniti :L
Izgledam kao neka daska, jeer cice nemam, a guza je ok helpp

sori na velikom postu
sto se tice ovoga s debljanjem, rekla bih da to vjerojatno nije najpametnija opcija za dobivanje sisa jer, kao sto si i primijetila, kile odlaze u sasvim drugom smjeru. a i kod sebe sam primijetila da kad nemam trbuh sise dolaze vise do izrazaja, pa bi i to bio jedan plusic zasto ne koristiti tu teoriju. ja sam prvi grudnjak stavila u prvom srednje, mama mi nosi peticu (al nebi se trebala ravnat po tom jer je ona rodila, nego po tom kakve su bile prije toga, a bile su mozda broj vece od mojih-nasla sam staru slikicu) al se eto jos uvijek nadam i vjerujem da ce skocit jos za broj. kasno su se pocele razvijat, al sad ocekujem nesto brzu akciju od njih imam slicnu visinu i kilazu ko ti, tak da vjerujem da ce i kod tebe doc do promjena. sretno
nela2910 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2012., 16:47   #77
Quote:
exodizzy kaže: Pogledaj post
ovako,ovo mi je donekle poprilicno bitno i zanima me da li je sve u redu samnom pa molim one koji se barem malo razumiju ili zele pomoci, neka mi pomognu ili daju neki dobar savjet.
naime,ja imam 15 godina (i znam da, razvijat cu se jos do 20 i neke ako bog da..) ,ali problem je u tome sto ja naravno imam veoma male grudi,tocnije ko daska sam, nista nemam..
visoka sam 1,70 i trenutno imam 54 kg (iako se moja kilaza jako brzo i cesto mjenja,mislim da je to zbog navodno brzog metabolizma,a i zelim se udebljati samo nemam nekog nacina jer se hranim zdravo vecinom :S .. :/ ), u familiji svi (naravno zenskog roda :') ) imaju poprilicno solidne trojke,cetvorke sto se grudi tice..ukljucujuci i moju mamu. sljedeca stvar je sto me jos vise muci i zabrinjava a to je menstruacija. dobila sam ju jos u 5.osnovne,i kao takva poprilicno rano sam usla u pubertet(naravno,tu su i pristici i akne koje imam od 4., 5.osnovne -.- ) ali grudi gotovo nikako nisu pocinjale rasti.. menstruacije su i dalje sve dosad neredovite bile,svakih 3-4-5 mjeseci,kako kad.. ali evo,po 1. put u zivotu imam vec zadnja 4 mjeseca redovnu menstruaciju i cak mi se lice malo smirilo..ali grudi nikako da pocnu rasti ?!? imam osjecaj da mi svi hormoni u tijelu divljaju,a nikako da mi grudi pocnu rast
..a naravno,znate kako je to.. srednja skola, sve moje vrsnjakinje se ponose svojim lijepim grudima,dok se ja moram skrivati i izmisljat neke izlike kada dođe vrijeme do skidanja u badic u ljeto
molim da mi pomognete ili barem neki savjet kazete..nadam se da nije valjda to slucaj za doktora?

p.s ispricavam se zbog malo duljeg posta
Draga nisi sama ... ja sam sve do prije jedno godinu dana bila ravna doslovno kao daska , u familiji sve žene sa velikim cicama , samo ja ne .. ugl bila sam visoka i jako mrsava , i kako sam napunila 14 pocela sam se jako debljati ... a kako sam se pocela debljati i grudi su rasle xD tak da eto ...
__________________
Glass half full? F U , I Want a full glass!!!
PiaffeQueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2014., 13:04   #78
Quote:
peaceworld kaže: Pogledaj post
ja sam isto čula za taj famozni sok od jagoda.
neznam jel pomaže, naravno da ću probat.
a ako je sok od jagoda, onda i same jagode.
(I guess)

i čula sam da oni koji puno mljeka piju..sad neznam za to.
znam da neke mršave cure znaju se počet šopat s kruhom i narastu im sise i onda imaju i normalnu kilažu.
a i mislim da ima tu nešto u hrani.
Ja kad sam bila mala jedino sta sam pila je sok od jagode , imam 18 i dvicu nosim unatoc drugim zenskim clanocima obitelji. Ispada da ne djeluje :P
__________________
Crveni Karton -Vetar duva oko kuće

(pisma)
ja sam 111 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2014., 11:15   #79
Ja imam suprotan problem... a ne pijem mlijeko, jagode jedem 2xgodisnje, soju mozda jednom u tri mjeseca taknem i definitivno sam premrsava. Stvar hormona, tak da sumnjam da ce ikome hrana pomoc. Ok, ak natuces 10kg, bit ce nekog rezultata (valjda), al za pretpostavit je da bi se povecao i ostatak tijela...ako fizicki uopce mozes dobit na masi
lutzk is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:06.