Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2014., 17:39   #1961
Sibencanin,
Moja kritika nije nikakav argument. Mislim da je na većini okolina nespretna, ili kadar kako sam već rekao. Probaj ulovit mačku u uskoj ulici, ali tako da ona zauzima 20% okvira, a okoliš ukomponiraj. Meni sama mačka po sebi nije zanimljiva, svi ih vidjeli, ali njihov stav i odnos prema okolišu je drugačiji i zanimljiv. Također ova druga, gdje mačka silazi... Ta mi je opako presharpana, a ova žuta između ograde premeka. Ne znam koju opremu koristiš pa neću o tehničkoj strani puno.
I da dobro bi mi došao tečaj dalmatinskog
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:42   #1962
Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
nigdi nisan nikoga popljuva
Jesi, i vise ljudi ti je to reklo, ali ti i dalje ne kuzis.


Quote:
Sibencan kaže: Pogledaj post
meni nema zanimljivog sliakt konja akko pase il malku u kući na kauču i slično.
Ni meni nisu tvoje fotke zanimljive.

A pogotovo ovaj logo s, pretpostavljam, tvojim stiliziranim autoportretom (kad smo vec kod ogromnog ega....)
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 17:45   #1963
eto sad nesmin imat ni logo, opet ti ponavljam, nađi mi jednu rič uvride il šporku rič di nekoga omalovažavam.moj način pisanja očito odma prouzročuje negativnost, al opet kažen to nije do mene.
slike skoro pa i ne obrađujen, ako kažen da samo ih otvorin u irfanviewu i tamo obradin more bit jasno da nema previše obrade.blic skoro nikad ne koristin.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 18:10   #1964
"...inače, čisto da primjetim, na predzadnjoj stranici ono šta san vidija većinom su totalno nezanimljvi kadrovi, vjerovatno ljubimaca u večini slučaeva.bez previše mašte i nekog specifičnog i zanimljivog portreta.bez uvride ikome..."
Meni je ovo onako, iz vedra neba eskaliralo, i mislim da su oni koji slikaju svoje kučne ljubimce povrijeđeni
Mislim da je ovo generalizirano, iako ima i boljih i manje dobrih slika, sve imaju neku posebnost. Nitko ne troši tu vrijeme, em za fotkanje, em uploadanje, em pisanje da bi stavio tu svoju najgoru, već sigurno najbolju sliku koju je napravio u zadnje vrijeme. To treba cijeniti. A ne bez pokrića reći da su sve nezanimljive zato jer su na njima ljubimci.
__________________


ako ne razumijete moj način pisanja, uistinu mi je stravično žao pa savjetujem da si uzmete instrukcije iz hrvatskog književnog jezika.
Nebulos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:09   #1965
Nebulos, uzalud ti trud, ja sam mu isto to quotala, ali on cita samo ono sto mu odgovara.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:42   #1966
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Nebulos, uzalud ti trud, ja sam mu isto to quotala, ali on cita samo ono sto mu odgovara.....
phoenixos is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2014., 19:47   #1967
Ajde nemojmo to sad odvući u međusobno kometiranje i prepucavanje, tema su ipak fotke, a ne osobnosti fotografa.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 00:26   #1968
nebulos, ja cijenim dobru fotografiju masu, i čak ću je i više puta pogledat i pohvalit, ako mi se neka ne sviđa reću da mi se ne sviđa i da mi je nezanimljiva.rečeno je bilo da san popljuva sve, dok san ja samo izreka vlastito mišljenje, i naglasija da nikog ne želin time uvridit.ti tempion si krivo svatila i odma u kontranapad bez razloga.uozbiljite se.da san ima namjeru popljuvat nekoga onda bi to direktno reka pojedinačno svakome imenom, mate slika ti je smeće i bezveze.takav upis bi se moga okarakterizirat ka pljuvanje i vriđanje.
slažem se, nema potribe za prepucavanjem.
evo jedna sa izložbe, uz dokaz da je na ulici i da opet pobijem tezu da kućne mačke rade sve i ono šta rade ove moje sa izložbe.sad ako vama mačke vise cili dan po smeću onda ima sličnosti, ali ne virujen ni u tu teoriju. na ovoj se točno more skužit taj mot ulične mačke koja čim te skuži da si blizu staje u obrambeni gard i očekiva rasplet događaja spremna za bijeg u sekundi.to se jasno vidi u motu ove crne livo, dok je desna dosta bila opuštenija.
Sibencan is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 08:01   #1969
ma da, naravno, u pravu si....svi mi ostali smo ludi


Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 12:23   #1970
Al to rade i mačke kod moje bake na selu, a nisu ni divlje ni ulične. Meni ko mačkolaiku te ulične izgledaju u dlaku isto kao i kućne mačke. :nezna:
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2014., 12:51   #1971
To radi i moj macak kad netko pozvoni. Naime vecina ljudi mu ne smeka, pa planira bijeg za slucaj da nije netko od odabranih.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2014., 13:22   #1972
Jedna slatka pitoma seoska maca koja voli iz štale imati sve pod kontrolom.

Window Cat by Luminitsa, on Flickr
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2015., 20:46   #1973


Meow! by Luminitsa, on Flickr
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2015., 13:07   #1974
alpha55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2015., 00:28   #1975
Moja fotka..


http://i58.tinypic.com/2ue09ck.jpg
emillydarko is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 12:31   #1976

forum image hosting
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.01.2015., 13:00   #1977
Krasna fotka Volunteer!
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2015., 12:56   #1978
alpha - svaka čast na ulovu. simpatična životinjica i slika.
Volunter - sviđa mi se ugođaj fotke, zrake sunca ne smetaju a daju posebnu dozu šarma.
__________________
Fotografija je umjetnost sjećanja.
PhotoMatea is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2015., 16:12   #1979
Hvala vam

how to screen capture
Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2015., 17:41   #1980


Volunteer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:51.