Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak > Kokošinjac

Kokošinjac Nesuvisle i chaterske teme

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.12.2017., 12:24   #10001
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
....

Ono što je općenito u ovakvim raspravama problem (isto je bilo kod rasprave o Milanu i Sevki) što se smatra da je sve crno bijelo, i da ukoliko smatraš da je jedna strana đubre (u ovom slučaju Dikan) automatski se mora smatrati da je pozitivna i ispravna ona suprotna strana (u ovom slučaju Vlatka).
....
od dva zla odabereš manje
dok o razmjerima njene zloće možemo samo nagađati, njegova je očita i, prljavim igrama, zakonski pravomoćna
baja is offline  
Old 13.12.2017., 12:30   #10002
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
od dva zla odabereš manje
dok o razmjerima njene zloće možemo samo nagađati, njegova je očita i, prljavim igrama, zakonski pravomoćna

A eto, valjda sam onda zenomrzac bez empatije kad me i dalje ne vuče da automatski stajem na njenu stranu samo zato jer je manje zla od njega
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 13.12.2017., 12:32   #10003
I koji je naslov novog traca?
Azola is offline  
Old 13.12.2017., 12:34   #10004
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
I koji je naslov novog traca?
Ja ne tražim ništa, uouou, a dala bih sve.
Flying Buttress is offline  
Old 13.12.2017., 12:41   #10005
Naslov bi trebao biti neki u vezi s emigraciom,bloger nam je u Londonu,Vlatka u Kanadi...

Zadnji nek ugasi svjetlo....
__________________
Sve sto pisem krece sa Navodno....
Zrikavica is offline  
Old 13.12.2017., 12:54   #10006
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
Gzena, mislim da ovdje ama baš nitko tko ne brani Vlatku bezuvjetno, nije na Dikanovoj strani, niti ga brani. Štoviše, svi su (smo) napisali koliko ga prepredenim i pokvarenim smatraju.

Ono što je općenito u ovakvim raspravama problem (isto je bilo kod rasprave o Milanu i Sevki) što se smatra da je sve crno bijelo, i da ukoliko smatraš da je jedna strana đubre (u ovom slučaju Dikan) automatski se mora smatrati da je pozitivna i ispravna ona suprotna strana (u ovom slučaju Vlatka).

Plus opet stav od nekih da se automatski mora stati na stranu žene jer je istog spola kao i ti, inače si žena koja mrzi žene

Mislim da je u tome bit onoga što Pješčana, Hannah i neki pokušavaju reći. Nitko, ali baš nitko, ne opravdava Dikana i Lea i misli da su korektni i ispravni ljudi, al bome to ne znači i automatski da je Vlatka nevinašce, žrtva, dobronamjerna i da ništa pogrešno nije napravila u ovoj priči.

Zašto ti to meni objašnjavaš?

Pješčana je napisala - potenciranje žrtve. Ja sam ju upitala nije li Vlatka trenutna žrtva ove sudske igre?

Nebitno je li ona glupača koja nije znala odabrat frajera.
Pješčana spominje njezinu odgovornost i nezrelost pri donošenju životnih odluka, pa sam ju zato pitala čemu fokus na njezinoj odgovornosti u situaciji gdje je ona jednostavno povučena u parnicu, dakle, nije se sama gurala na sud pa da se o njoj piše nego ju je Dikan tužio.

Ovo je i odgovor Pješčanoj. Ne shvaćam kao osobnu provokaciju ( ), ne znam zašto bi tvoje upise shvaćala tako. Samo pitam ono što mi nije jasno.
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 12:56   #10007
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
sad postaje još jasnije zašto je u onom Ličaninu vidjela spas i bijeg i nadala se braku i državljanstvu i osiguranju da se neće morati vratiti u hr (nemam pojma kak ide sa stjecanjem državljanstva u Kanadi, jel se dobiva automatski udajom, i postoje li ograničenja kad se ide ovako kao ona, samo raditi?)
eto, i onda ispadaš žena koja mrzi žene jer ne daješ bezrezervnu podršku ženi koja spas, ostvarenje ili štaveć, konstantno traži u muškarcu...
to je negacija svega onog što žena može biti... ne treba joj ni prikolica ni lokomotiva u vidu muškarca da se ostvari... zašto bih ja bezrezervno trebala kukati nad njenom tužnom sudbom, svi su je muškarci haHebali...
a boqte, s tim potencijalom kako sama kaže, kojeg brat bratu nije realizirala... negacija je žene !
dikan je debos, ali u toj igri, on je nju preigrao... ja njih doživljavam kao dvije osobe u braku, a ne muškarca i ženu. nit sam ljuta niti žalim niti muško niti žensko, nego gledam doslovno krpu i zakrpu.
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 13.12.2017., 12:59   #10008
Quote:
Azola kaže: Pogledaj post
I koji je naslov novog traca?
Od dva zla odabereš manje
__________________
Ne budi supak, nosi masku (u zatvorenom i u guzvi). Dezinficiraj ruke. I ne pizdekaj. (c) Lady Guga
Cats is offline  
Old 13.12.2017., 13:05   #10009
Quote:
Scissors. kaže: Pogledaj post
A eto, valjda sam onda zenomrzac bez empatije kad me i dalje ne vuče da automatski stajem na njenu stranu samo zato jer je manje zla od njega
nego gdje te vuče?
da možeš spasiti/ostaviti na životu jedno od njih dvoje, tko bi bio?

Cats,
baja is offline  
Old 13.12.2017., 13:10   #10010
Život u raju/ Slatka ženska osveta
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 13.12.2017., 13:14   #10011
ljubav u doba ovrhe
baja is offline  
Old 13.12.2017., 13:18   #10012
Fendi revizija
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 13:20   #10013
Zar i ti, sine Leo?
Azola is offline  
Old 13.12.2017., 13:21   #10014
Znam da ću sad zazvučati posve patetično, ali meni je žao te djece, ono baš žao do kraja - uključujući Lea. Redom su ostajali bez majki, a otac im je, u najmanjem slučaju, autoritarac do daske. I onda još Leo kao maltene dijete doslovno ubije sestri mamu. Ako je k tome još i gej pa ga je ovaj prisilio (ne mora nužno biti da ga je doslovno prislio - prijetio, odvukao "do oltara", nego cijelim tim svojim pristupom djeci i svijetu) da ostavi dečka i oženi ženu...
Nije ni čudo da Beba u intervjuu naglašava tu jedinu želju da joj sin bude sretan čovjek.
Abe-ce-da is offline  
Old 13.12.2017., 13:22   #10015
žene, majke, kraljice i kvarne kobasice
baja is offline  
Old 13.12.2017., 13:25   #10016
Quote:
Abe-ce-da kaže: Pogledaj post
Znam da ću sad zazvučati posve patetično, ali meni je žao te djece, ono baš žao do kraja - uključujući Lea. Redom su ostajali bez majki, a otac im je, u najmanjem slučaju, autoritarac do daske. I onda još Leo kao maltene dijete doslovno ubije sestri mamu. Ako je k tome još i gej pa ga je ovaj prisilio (ne mora nužno biti da ga je doslovno prislio - prijetio, odvukao "do oltara", nego cijelim tim svojim pristupom djeci i svijetu) da ostavi dečka i oženi ženu...
Nije ni čudo da Beba u intervjuu naglašava tu jedinu želju da joj sin bude sretan čovjek.
Glembajevi su obiljezili ekipu
__________________
Asti miša.
papi73 is offline  
Old 13.12.2017., 13:27   #10017
Prvakinje drame!
__________________
Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich.
Pješčani sat is offline  
Old 13.12.2017., 13:31   #10018
Quote:
baja kaže: Pogledaj post
ljubav u doba ovrhe
__________________
toliko puno reflektirajucih povrsina, a toliko malo vremena by Barca
Scissors. is offline  
Old 13.12.2017., 13:34   #10019
Quote:
Abe-ce-da kaže: Pogledaj post
Znam da ću sad zazvučati posve patetično, ali meni je žao te djece, ono baš žao do kraja - uključujući Lea. Redom su ostajali bez majki, a otac im je, u najmanjem slučaju, autoritarac do daske. I onda još Leo kao maltene dijete doslovno ubije sestri mamu. Ako je k tome još i gej pa ga je ovaj prisilio (ne mora nužno biti da ga je doslovno prislio - prijetio, odvukao "do oltara", nego cijelim tim svojim pristupom djeci i svijetu) da ostavi dečka i oženi ženu...
Nije ni čudo da Beba u intervjuu naglašava tu jedinu želju da joj sin bude sretan čovjek.
pa da, užas
ajde još što je pokvaren do srži prema svojim ženama, ali prema djeci
Gzena is offline  
Old 13.12.2017., 13:40   #10020
oh bespući interneta
čačkam po imenu vlatke pokos i na naiđem na ovo: http://vlatkapokos.bloger.index.hr/default.aspx :O
__________________
I dream of potatoes
tyXy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:12.