Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2017., 15:55   #3481
Sefovi momcadi glasali za najboljeg vozaca

https://www.motorsport.com/f1/news/t...s-poll-986695/

Pos. Driver Team Pts. 2017/2016
1 Lewis Hamilton Mercedes 233 No change
2 Max Verstappen Red Bull 143 No change
3 Sebastian Vettel Ferrari 141 Up two
4 Daniel Ricciardo Red Bull 112 No change
5 Esteban Ocon Force India 73 New entry
6 Fernando Alonso McLaren 65 No change
=7 Kimi Raikkonen Ferrari 49 No change
=7 Carlos Sainz STR/Renault 49 Up two
9 Nico Hulkenberg Renault 47 New entry
10 Valtteri Bottas Mercedes 39 Down one

Who voted:

Toto Wolff, Mercedes
Maurizio Arrivabene, Ferrari
Christian Horner, Red Bull
Vijay Mallya, Force India
Claire Williams, Williams
Cyril Abiteboul, Renault
Franz Tost, Toro Rosso
Gunther Steiner, Haas
Eric Boullier, McLaren
Fred Vasseur, Sauber
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 16:16   #3482
Što se mene tiče, poredak je sasvim realističan. Ham je fakat razvalio ove sezone, Verstappen je bio vrlo impresivan, Vettel i Ric isto dobri.
I evo pljuske onima koji pretjerano glorificiraju Hamiltona (za kojeg, ponavljam, nema uopće spora da je razvalio ove sezone): Kimi je bolje ocijenjen od Bottasa.

Veselim se vidjeti i da je sjajni malac Occon tako visoko.
Life on Mars is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 22:07   #3483
Quote:
gaff_ kaže: Pogledaj post
Ferrari se već polako priprema za Leclerqa kao Kimijevu zamjenu u 2019toj.
Hipotetski gledano; ne kužim ni kako bi se Kimiju dalo dalje od 2018te. Ima punih 38 već...
Dobar je Raikkonen, veliki je talent i isplati ga se pričekati još koju sezonu.
Proradit će kad tad, samo da mu slože bolid koji će mu više odgovarati.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 02:54   #3484
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Dobar je Raikkonen, veliki je talent i isplati ga se pričekati još koju sezonu.
Proradit će kad tad, samo da mu slože bolid koji će mu više odgovarati.
Malo sutra, onaj Kimi iz 2012/13 možda no ovaj Kimi (14,15,16 i 17) koji uživa u Ferrariju kao No2 vozač "bez motivacije" i uz tešku kurcobolju nikad neće doneti kompetetivne rezultate.

Praktički on uživa u ovome, prima lepu platu. Održava svoje potrebe i porodicu koja se hvala bogu širi a sve radi No2 statusa u momčadi a tim dobija neverovatnu medijsku pažnju koja mu dođe kao besplatno reklamiranje.

Baci ga u recimo McLaren kao Alonsovu zamenu, tim s Renaultovim PJ će lepo napredovati i očekuju ih postolja i eventualno pobede i kao takav savršena je varnica za Kimeta isto ko onomad Lotus. "Ledeni" bi pomeo sve koji bi mu se našli na putu a Vandoorna bi samleo isto ko onomad Groznog.

Jako me nervira Kimi, uz 99% motivacije on može pomesti pod prvo s Vettlom kao kolegom pa kasnije možda i s Hamiltonom. Retka je to "budala" od vozača, uzmimo recimo Clarka za primer (ispravite me ako sam pogrešio vozača). Više je voleo biti farmer nego F1 vozač a prirodni talenat i mašina za uništavanje konkurencije. Isto i s Kimijem, više voli glumiti bolesnika koji pati od hronične kurcobolje nego pomesti pod s Vettlom i ostalima a znamo da može.

Čak je 2014 mogao biti egal s Alonsom da je hteo.

Baj d vej mogu si misliti kakav bi to kaos bio u Ferrariju da se Kubica nije skršio na relliju i da Bianchi nije podleteo pod traktor, i just saying...
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 10:07   #3485
Quote:
Pilatus kaže: Pogledaj post
Dobar je Raikkonen, veliki je talent i isplati ga se pričekati još koju sezonu.
Proradit će kad tad, samo da mu slože bolid koji će mu više odgovarati.
vratija se Pila
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 12:35   #3486
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Malo sutra, onaj Kimi iz 2012/13 možda no ovaj Kimi (14,15,16 i 17) koji uživa u Ferrariju kao No2 vozač "bez motivacije" i uz tešku kurcobolju nikad neće doneti kompetetivne rezultate.

Praktički on uživa u ovome, prima lepu platu. Održava svoje potrebe i porodicu koja se hvala bogu širi a sve radi No2 statusa u momčadi a tim dobija neverovatnu medijsku pažnju koja mu dođe kao besplatno reklamiranje.

Baci ga u recimo McLaren kao Alonsovu zamenu, tim s Renaultovim PJ će lepo napredovati i očekuju ih postolja i eventualno pobede i kao takav savršena je varnica za Kimeta isto ko onomad Lotus. "Ledeni" bi pomeo sve koji bi mu se našli na putu a Vandoorna bi samleo isto ko onomad Groznog.

Jako me nervira Kimi, uz 99% motivacije on može pomesti pod prvo s Vettlom kao kolegom pa kasnije možda i s Hamiltonom. Retka je to "budala" od vozača, uzmimo recimo Clarka za primer (ispravite me ako sam pogrešio vozača). Više je voleo biti farmer nego F1 vozač a prirodni talenat i mašina za uništavanje konkurencije. Isto i s Kimijem, više voli glumiti bolesnika koji pati od hronične kurcobolje nego pomesti pod s Vettlom i ostalima a znamo da može.

Čak je 2014 mogao biti egal s Alonsom da je hteo.

Baj d vej mogu si misliti kakav bi to kaos bio u Ferrariju da se Kubica nije skršio na relliju i da Bianchi nije podleteo pod traktor, i just saying...
Hrvoje Krsnik, jesi to ti?


Kimija su meli svi momčadski kolege u zadnje 4 sezone u Ferrariju. I to ne da su ga meli, pomeli su ga ko zadnju štracu.

Jedino ga nisu pomeli oni najbitniji koji su ga trebali pomesti, šefovi Ferrarija.
Oni su pomeli Allisona.
Alal im vera.
__________________
Timski igrač
Pilatus is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 19:33   #3487
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Malo sutra, onaj Kimi iz 2012/13 možda no ovaj Kimi (14,15,16 i 17) koji uživa u Ferrariju kao No2 vozač "bez motivacije" i uz tešku kurcobolju nikad neće doneti kompetetivne rezultate.



Praktički on uživa u ovome, prima lepu platu. Održava svoje potrebe i porodicu koja se hvala bogu širi a sve radi No2 statusa u momčadi a tim dobija neverovatnu medijsku pažnju koja mu dođe kao besplatno reklamiranje.



Baci ga u recimo McLaren kao Alonsovu zamenu, tim s Renaultovim PJ će lepo napredovati i očekuju ih postolja i eventualno pobede i kao takav savršena je varnica za Kimeta isto ko onomad Lotus. "Ledeni" bi pomeo sve koji bi mu se našli na putu a Vandoorna bi samleo isto ko onomad Groznog.



Jako me nervira Kimi, uz 99% motivacije on može pomesti pod prvo s Vettlom kao kolegom pa kasnije možda i s Hamiltonom. Retka je to "budala" od vozača, uzmimo recimo Clarka za primer (ispravite me ako sam pogrešio vozača). Više je voleo biti farmer nego F1 vozač a prirodni talenat i mašina za uništavanje konkurencije. Isto i s Kimijem, više voli glumiti bolesnika koji pati od hronične kurcobolje nego pomesti pod s Vettlom i ostalima a znamo da može.



Čak je 2014 mogao biti egal s Alonsom da je hteo.



Baj d vej mogu si misliti kakav bi to kaos bio u Ferrariju da se Kubica nije skršio na relliju i da Bianchi nije podleteo pod traktor, i just saying...


Ti si iz DMWovog sela?
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 21:52   #3488
Nisam, sačuvaj bože. Nego jednostavno me nervira Kimi. Pokazuje tempo samo kad mu se hoće, ko nekakav "antitrkač" ili nešto.
__________________
"Yelling at the TV doesn't help" - @erollence
Alen13ASC is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.12.2017., 23:07   #3489
Potpisujem, dosadni su i Massa, i Kimi, i Alonso.

Prije bi gledao Filipe Nasra i Wehrleina .. nego ove penziće.
OrangeTurtle is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 11:39   #3490
Quote:
Alen13ASC kaže: Pogledaj post
Malo sutra, onaj Kimi iz 2012/13 možda no ovaj Kimi (14,15,16 i 17) koji uživa u Ferrariju kao No2 vozač "bez motivacije" i uz tešku kurcobolju nikad neće doneti kompetetivne rezultate.

Praktički on uživa u ovome, prima lepu platu. Održava svoje potrebe i porodicu koja se hvala bogu širi a sve radi No2 statusa u momčadi a tim dobija neverovatnu medijsku pažnju koja mu dođe kao besplatno reklamiranje.

Baci ga u recimo McLaren kao Alonsovu zamenu, tim s Renaultovim PJ će lepo napredovati i očekuju ih postolja i eventualno pobede i kao takav savršena je varnica za Kimeta isto ko onomad Lotus. "Ledeni" bi pomeo sve koji bi mu se našli na putu a Vandoorna bi samleo isto ko onomad Groznog.

Jako me nervira Kimi, uz 99% motivacije on može pomesti pod prvo s Vettlom kao kolegom pa kasnije možda i s Hamiltonom. Retka je to "budala" od vozača, uzmimo recimo Clarka za primer (ispravite me ako sam pogrešio vozača). Više je voleo biti farmer nego F1 vozač a prirodni talenat i mašina za uništavanje konkurencije. Isto i s Kimijem, više voli glumiti bolesnika koji pati od hronične kurcobolje nego pomesti pod s Vettlom i ostalima a znamo da može.

Čak je 2014 mogao biti egal s Alonsom da je hteo.

Baj d vej mogu si misliti kakav bi to kaos bio u Ferrariju da se Kubica nije skršio na relliju i da Bianchi nije podleteo pod traktor, i just saying...
Kimi je mogao pomesti pod sa Alonsom da je htio???

Kimi bi mogao pomesti pod sa Vettelom i Hamiltonom???

Istina , obadvije tvrdnje su tocne, Kimi bi mogao pomesti pod sa svom trojicom u alkoholiziranju!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:17   #3491
Quote:
mario550 kaže: Pogledaj post
Kimi je mogao pomesti pod sa Alonsom da je htio???

Kimi bi mogao pomesti pod sa Vettelom i Hamiltonom???
To je reko?
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 13:44   #3492
Quote:
dmw kaže: Pogledaj post
To je reko?
Citaj postove majku mu Dmweju!
__________________
"Ženo, što plačeš? Koga tražiš?"
mario550 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:00   #3493
Ne citam dugacke postove.
dmw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.12.2017., 14:57   #3494
Ovaj forum...
4season is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 21:51   #3495
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post
.....
Da ti možda prije nisi navijal za Alonsa

Izgledaš mi kao da si doktoriral opravdanja i razna izmišljanja tople vode zašto ovo i zašto ono, te kako je to 5 mjesto bolje od pobjede, jedna pobjeda vredi više od 7 naslova, kriv je šaraf od 1 eura i slične spike...

Možeš ti Maxa opravdavat do besvijesti, no činjenica je da mali nije naučio baš ništa iako je u F1 već 4 sezonu...
čak dapače rekel bi da je ko Benjamin Button, što je stariji to se više ponaša kao balavac...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 21:52   #3496
Quote:
Clark kaže: Pogledaj post
Tko je na kraju profitirao s Maxovom kaznom ? Lewis. Jedino on.
Ne mislim ništa posebno vezano s Lewisom, to je splet okolnosti.
Uzročnik nereda nikako ne bi smio proći bolje od onih kojima je prouzročio štetu.
Ovo je poanta. Ditetu možeš objašnjavat koliko oćeš, ali nekada ne shvati dok ga ne izvučeš za uši. On ni tada neće shvatit, ali neće raditi to što mu pokušavaš objasniti da ne radi.

Hoću reći da je Max izrazito neinteligentan vozač. I ne uči na svojim greškama. Brzina i talent, svakako, ali kad ne isporučuje rezultat onda je to goli kurac. A kad pri tom kvari rezultat ostalima, e onda je to za mnogo drastičnije kazne nego +10sec.

I svi oni što ga hvale i opravdavaju mogu se poklopit ušima, kao i on sam (a ima se s čim poklopit) dok god ne isporuči nekoliko utrka sa rezultatom i čistih poteza iza kojih neće biti repova.

Edit. Molim moderatora da promini naslov teme.
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 21:55   #3497
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Da ti možda prije nisi navijal za Alonsa

Izgledaš mi kao da si doktoriral opravdanja i razna izmišljanja tople vode zašto ovo i zašto ono, te kako je to 5 mjesto bolje od pobjede, jedna pobjeda vredi više od 7 naslova, kriv je šaraf od 1 eura i slične spike...

Možeš ti Maxa opravdavat do besvijesti, no činjenica je da mali nije naučio baš ništa iako je u F1 već 4 sezonu...
čak dapače rekel bi da je ko Benjamin Button, što je stariji to se više ponaša kao balavac...
Mali je i dalje balavac, koliko god bio u F1. Recimo Vettel sa 31, nakon 10 godina u F1, se bori za naslov prvaka i idiot propusti pobjedu nakon što se pod SC-om zabija u svog konkurenta za naslov. Da stvar bude gora, zabija se ponovo u Singaporu kad starta sa pole pozicije. Rekao bi čovjek nešto će naučiti nakon 10 godina u F1, al đaba...Evo i sam Horner je primjetio da je bio "crash kid"

Što se tiče čitave diskusije o Ricu i Maxu, ja sam svoje rekao. Max je prošle godine startao na 17mj i bez pomoći SC-a došao na postolje ispred svog momčadskog kolege. E, a taj momčadski kolega, koji praktički niti jedne kvale ne može malog balavca dobiti, je od Seba napravio mljeveno meso. To ti sve govori.

Što se tiče navijanja, samo Ferrari. Nadam se Ric-u sljedeće godine da ovu prevaru od Kimija zamjeni.
Quote:
Hoću reći da je Max izrazito neinteligentan vozač. I ne uči na svojim greškama. Brzina i talent, svakako, ali kad ne isporučuje rezultat onda je to goli kurac. A kad pri tom kvari rezultat ostalima, e onda je to za mnogo drastičnije kazne nego +10sec.

I svi oni što ga hvale i opravdavaju mogu se poklopit ušima, kao i on sam (a ima se s čim poklopit) dok god ne isporuči nekoliko utrka sa rezultatom i čistih poteza iza kojih neće biti repova.

Edit. Molim moderatora da promini naslov teme.
Brazil 2016, Kina 2017, Mexico 2017, Malaysia 2017

Zajašili ste malog kao što su Vettela zajašili nakon Singapora prošle godine, s tim da je Vettel napravio dupli kaos u tjesnoj borbi za naslov (nakon desetljeća iskustva u F1).
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 22:04   #3498
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post
Btw kaže Horner da ga Max podsjeca na "crash kid-a" Vettela dok je bio u njegovim godinama. Evo sad da nam objasni Tibi kako Horner nema pojma i da je Kimi bolji vozač od Maxa, a RB14 bolji bolid od Ferrarija.

https://www.racefans.net/2018/04/15/...rash-kid-days/
Horner može mantrat o čemu god hoće...
Vettel je nakon 63 utrke u F1:
od toga su 26 njih bile u STR-u u kojem je takaj pobjedio...
Iza sebe je već imao borbu za naslov i osvojio mjesto viceprvaka, imao osvojeni prvi naslov, 12 pobjeda i već pošteno grabio prema drugom naslovu...

Max ima što konkretno od toga ?
23 utrke u STR-u - osvojio ništa bitno, čak ni jedno postolje...
40 utrka u RB-u - osvojio 3 pobjede

I što konkretno tu Hornera podsjeća na Vettela
To da se i Vettel zabijal u druge vozače ko klinac, je istina samo kaj se Vettel u cijelom tom periodu valjda zabil jednako puta ko Max samo ove sezone

Mene vidiš Max ni malo ne podsjeća na Vettela, nego prije na Hamiltona...
Samo kaj je Hamilton puno prije shvatil da treba odjebat Tateka koji je takaj trčkaral za njim okolo na okolo i djelil mudre savjete, a i Lujo nikad nije bio baš toliko divlji i blesav ko Max...
The Best F1 Driver is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 22:12   #3499
Quote:
The Best F1 Driver kaže: Pogledaj post
Horner može mantrat o čemu god hoće...
Vettel je nakon 63 utrke u F1:
od toga su 26 njih bile u STR-u u kojem je takaj pobjedio...
Iza sebe je već imao borbu za naslov i osvojio mjesto viceprvaka, imao osvojeni prvi naslov, 12 pobjeda i već pošteno grabio prema drugom naslovu...

Max ima što konkretno od toga ?
23 utrke u STR-u - osvojio ništa bitno, čak ni jedno postolje...
40 utrka u RB-u - osvojio 3 pobjede

I što konkretno tu Hornera podsjeća na Vettela
To da se i Vettel zabijal u druge vozače ko klinac, je istina samo kaj se Vettel u cijelom tom periodu valjda zabil jednako puta ko Max samo ove sezone

Mene vidiš Max ni malo ne podsjeća na Vettela, nego prije na Hamiltona...
Samo kaj je Hamilton puno prije shvatil da treba odjebat Tateka koji je takaj trčkaral za njim okolo na okolo i djelil mudre savjete, a i Lujo nikad nije bio baš toliko divlji i blesav ko Max...
Ajde uspoređuj Vettela u Neweyvoj raketi sa min 0.5s ispred svakog drugog bolida i Maxa u RB-u pogonjen Renaultom sa 50ak konja manje protiv najdominantnije momčadi u povijesti

Pa Vettel se samo prošle sezone dvaput zabio u drugog vozača i to u borbi za naslov, o čem ti bulazniš? Mene isto više podsjeća na Hamiltona, Vettel nije baš takav talent. Realno Vettela je Ricciardo kao rookie u RB otpuhao, dok je mali Max već nakraju 2016., nakon što je na trećini sezone prešao iz STR-a, uzeo uzde brzine u svoje ruke.

Trenutno nitko živ ne očekuje da Ricciardo u Baku bude brži od Maxa. Nitko. Vjerojatno će score između njih dvoje nakraju biti 17/18-3 za Maxa. Potpuna dominacija nad čovjekom koji je, ponavljam, razorio Vettelov legacy.

I tu dolazimo do moje poante a to je da Max samo treba smanjiti potrebu za nevjerojatnim pretjecanjima. Samo da bude malo strpljiviji i nepobjediv je u istom bolidu. Nepobjediv.

Pazi, dečko krene kao 15i u Bahrainu, nakon 2 kruga je već na mjenjaču Hamiltona u jebenom Mercedesu koji je startao 6 pozicija ispred. Ko to trenutno može napraviti na gridu? Nitko. Hamilton bi se žalio nakon prvog kruga na gume, a Vettel bi tražio plavu zastavicu
kvasteriks is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2018., 22:16   #3500
Quote:
kvasteriks kaže: Pogledaj post

Brazil 2016, Kina 2017, Mexico 2017, Malaysia 2017
Odlično... i tome dodaj još tu i tamo neku trku, a s druge strane na vagu stavi sve ostale... i šta dobiješ.

Mislim stati u obranu Maxove inteligencije sa ovim nizom je u najmanju ruku...
Templarski red is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:37.