Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Internet

Internet Sve o internetu, sadržaju i tehnologiji
Podforumi: Web, Web development, Internet biznis, Nove web stranice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2018., 12:56   #61
Nude oni svašta ali treba platiti. Nakon potrošenih 100 gb brzina ide na 1 mbps. Doplatiš 30 kn još 100 gb. Noćna tarifa se računa idimi dođimi, kako kada, nekad ide u redovnu tarifu a nekad u tarifu koja ne ide u ukupan promet. Uglavnom ja ga imam od 11-2016 i zadovoljan sam. Fali im flat promet i jedan kvalitetan Ruter min cat6, što mislim da je min zahtjev da produžim ugovor.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 17:13   #62
Znači, nešto što skidaš između ponoći i 8 ujutro može ući u redovnu tarifu?

Ima neko pravilo ili je random? Jel možeš što napraviti kad se to dogodi (u smislu prigovora operateru)?
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"

Zadnje uređivanje Baklja : 21.02.2018. at 17:29.
Baklja is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2018., 20:16   #63
Ja sam to riješio tako da sam ugradio onu utičnicu sa automatskim prekidačem, isključuje se svaki dan u 00.15 a uključi u 00.20 onda isključi isti dan u 7.45 a uključi u 8.00 i rješen problem. Možeš se sa njima čuti mislim na njihovu szk ali nema pomoći.
.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 11:30   #64
Zgodno rješenje. Al opet gluparija, da se čovjek mora s tim zajebavati.. Ako sam dobro skužio, to se događa samo sa ZTE routerima?
__________________
- "Your secretary bit me!"
- "Were you teasing him?"
- "Well…sure, but…"
Baklja is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2018., 16:02   #65
Mislim da to neme veze koji ruter koristiš, ja imam zte mf283+ i huawei 310s-22 pa malo stavim jedan malo drugi, to je do njih.
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:21   #66
Meni tele2 s homeboxom isporucuje 1.5 mb brzinu inter.u centru Zadra, naravno, brzina je prvih 5- 6 mjeseci bila 25-30.
Tako je to kad se zaletis i doznas da po zakonu oni nisu duzni uopce isporucivati signal, tako da ja sa 1.5 brzinom mogu festu napraviti.
Fear1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2018., 16:26   #67
Meni tele2 homebox isporucuje 1.5 mb.
Kad potpises ugovor postoji stavka koja ih ogradjuje koju brzinu interneta imas, tj. mogu ti i ne isporucivati signal a svejedno moras placati racune.
Fear1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2018., 13:10   #68
Quote:
Fear1 kaže: Pogledaj post
Meni tele2 homebox isporucuje 1.5 mb.
Kad potpises ugovor postoji stavka koja ih ogradjuje koju brzinu interneta imas, tj. mogu ti i ne isporucivati signal a svejedno moras placati racune.
Ogradili su se, dovoljan im je 1mbps. Ne samo da si uletio grlom u jagode u vezi potpisivanja ugovora s telcima, nego čak i sad kad si u problemima nemaš pojma

Meni je osobno TELE2 Pokućni još uvik dobar, mada mi nije drago čitati ovakve negativne komentare. U čemu ti je kartica, može li se znati kolika ti je brzina bila preko kabela?
Nosonja_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 16:09   #69
Imam pitanje,
Koristim pokucni internet jer preko zice mi je brzina ispod 1Mbps, e sad, zivim u mjesto gdje je relativno slab signal pa mi je i brzina pokucnog interneta mala (2-6 mbps) s tim da cesto zna paste ispod 1, ne znam zbog cega, u pocetku je konstanto bila 6mbps a sad ako je 2.
Mogu li zatraziti nekakvu antenu i dali bi mi to koristilo?
Sto da napravim, pomirim se s kronicno losim internetom?
Korisnik sam ht-a btw
Brrr098 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2019., 23:04   #70
Sta je danas najjeftinije i najbolje? Internet i kuca za odmor...

Pozz ekipa. Sto mi je danas/sutra najbolje uzeti za net u kuci za odmor?
Gledao sam pokucni internet tele2, za 169kn mjesecno sa ruterom na 2godine...
mora biti 4g ruter jer nemam tel prikljucak. Sto mi je najjeftinije i najbolje? Od koga, koji operater i koja usluga? Samo net...
bsobak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 11:27   #71
Najjeftinije ti je taj pokućni. On je na pretplatu ali bez ugovorne obveze 169 kn mj. bez rutera. Ukoliko ti treba ruter preko njih 194 kn. mj. na 24 rate. Ako ti nema brzine onda ga ako nemaš UO možeš kada očeš vratiti. Ispitaj prije kako na tvojem području radi, koje brzine postižeš, ima li jak signal.....
lemy56 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 11:51   #72
Pokućni je najjeftiniji ali vjerojatno i najlošiji jer Tele2 ima najlošije pokrivanje (nemaju “dobar” spektar). Kad je pokrivanje loše, nema ni brzina. Zato su mnogi nezadovoljni s njim.

Ja bih predložio na danoj lokaciji izvrtiti speedtest sa mobitelima sva tri operatora (zamoliti prijatelje i sl) i onda imaš neku indikaciju čiji bežični internet uopće dolazi na obzir na danoj lokaciji.
leonardo10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 15:30   #73
Quote:
lemy56 kaže: Pogledaj post
Najjeftinije ti je taj pokućni. On je na pretplatu ali bez ugovorne obveze 169 kn mj. bez rutera. Ukoliko ti treba ruter preko njih 194 kn. mj. na 24 rate. Ako ti nema brzine onda ga ako nemaš UO možeš kada očeš vratiti. Ispitaj prije kako na tvojem području radi, koje brzine postižeš, ima li jak signal.....
Thx buraz!
Tak sam si i ja razmisljal....ili sa susjedom...prepoloviti net. 😀
Zna netko nekakvu temu tu na forumu kako se moze pojacati ili prodiriti signal s ruterom? Imam sx 763 i siemens 555.
bsobak is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2019., 15:32   #74
Quote:
leonardo10 kaže: Pogledaj post
Pokućni je najjeftiniji ali vjerojatno i najlošiji jer Tele2 ima najlošije pokrivanje (nemaju “dobar” spektar). Kad je pokrivanje loše, nema ni brzina. Zato su mnogi nezadovoljni s njim.

Ja bih predložio na danoj lokaciji izvrtiti speedtest sa mobitelima sva tri operatora (zamoliti prijatelje i sl) i onda imaš neku indikaciju čiji bežični internet uopće dolazi na obzir na danoj lokaciji.
Vidi vidi....tocno. Nisam uopce o tome razmisljao...a dobro je provjeriti to prije.... thx 👍
bsobak is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:34.