Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.12.2016., 19:22   #21
Quote:
maryah1 kaže: Pogledaj post
Vec nekoliko mjeseci koristim Filorga Time filler eyes kremu, pa mislim da je doslo vrijeme za recenziju.
Kupila san ju prvenstveno zbog komentara na forumu da zaista rjesava tamne podocnjake, sto mi je bolna tocka. Nije pomogla. Mooozda ih je smanjila 5%, sto je za mene nista. Dobro, glupa sam sto sam nasjela na to, opet.
Obecaje i gusce trepavice-nula bodova, bar meni. Anti age efekt: isto nisam primjetila, mada je to nezahvalno za tvrditi.
Sama po sebi kremica, nije losa, ok teksture, minimalan miris, ne trosi se brzo. Dobra podloga za sminku, i rekla bih za neku normalnu kozu oko ociju, za jako suhu bi bila preslaba...ali za skoro 400kn ocekivala sam vise. Ovaj efekt sam mogla dobiti i za 50kn.

Inace, Filorga mi se cini kao dobar brand pa cu ipak isprobat jos ponesto od njih, bez obzira sto me se ova okoloocna nije dojmila.
rekla bih da ne vrijedi tih novaca
madeira is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2017., 22:41   #22
Kupila sam Filorga BB kremu kad je bila na popustu, a sad gledam neki serum za ispod te kreme... ali se troumim...




tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:26   #23
Hydra Hyalom su drugarice forumašice jako zadovoljne.
Mislim da ostali nisu toliko isprobavani da bi bili ovdje recenzirani što ne znači da nisu dobri.
Nisam probala Hydra Hyal ali ga uzimam na slijedećoj akciji u ljekarni.
Calandre is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 09:35   #24
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Hydra Hyalom su drugarice forumašice jako zadovoljne.
Mislim da ostali nisu toliko isprobavani da bi bili ovdje recenzirani što ne znači da nisu dobri.
Nisam probala Hydra Hyal ali ga uzimam na slijedećoj akciji u ljekarni.
Hvala.
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2017., 13:14   #25
tessaa, kakva ti je filorga bb krema? kakvu kožu inače imaš?
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 05:58   #26
Quote:
Calandre kaže: Pogledaj post
Hydra Hyalom su drugarice forumašice jako zadovoljne.
Mislim da ostali nisu toliko isprobavani da bi bili ovdje recenzirani što ne znači da nisu dobri.
Nisam probala Hydra Hyal ali ga uzimam na slijedećoj akciji u ljekarni.
evo meni je pri kraju

zadovoljna sam!
sam po sebi ne funkcionira ali uklopljen u ostalu njegu je odličan
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2017., 11:49   #27
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post
tessaa, kakva ti je filorga bb krema? kakvu kožu inače imaš?
Nije još došla na red, inače imam normalnu do suhu kožu...
Uzela sam na kraju ovaj 1. serum... skin structure... treba mi nešto "jače" za lice... pa ću ga probati u kombinaciji s BB kremom... javim kakav je efekt...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 15:44   #28
Dobila sam Scrub & Mask i to mi je prva stvar njihova koju sam probala. Prvo se namaže kao maska koja se na licu zapjeni. Skroz je čudan osjećaj i škaklja. Kada se sve napuše i opusti (jednostavno vidiš kada, zaista ne mogu objasniti, ali skoro nestane s lica) utrljaš ostatak koji je scrub (ja to radim clarisonicom). Poslije koža fkt bude mekana i očišćena. Inače mi je normalna koža, mrvicu dehidrirana i nikada mi nije napravila nered na licu.

Queen Kyra is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 17:40   #29
jel isprobao netko možda Filorga perfect serum? Dobila sam ga na poklon - pa ne znam je li vrijedan isprobavanja ili je bolje da ga proslijedim? Tnx
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 20:50   #30
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
jel isprobao netko možda Filorga perfect serum? Dobila sam ga na poklon - pa ne znam je li vrijedan isprobavanja ili je bolje da ga proslijedim? Tnx
meni je odličan, i zimi i sada ljeti, imam mješovito masnu kožu
puder odlično sjeda na njega, kada se stavi odmah se trenutno upije i koža bude tako mekana i nježna. taj mi je serum uz njihov time zero serum najbolja stvar od filorge. iako obožavam i meso masku, i time filler mat kremu, kao i pigment perfect za hiper.
stvarno odličan brend
__________________
..but you'll never be alone......
I'll be with you from dusk till dawn...
maine coon is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2017., 21:09   #31
Quote:
Parlas kaže: Pogledaj post
jel isprobao netko možda Filorga perfect serum? Dobila sam ga na poklon - pa ne znam je li vrijedan isprobavanja ili je bolje da ga proslijedim? Tnx
Dusu dao za masnu kozu, meni osobno od milijun isprobanih seruma i krema u tu svrhu najbolji!

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 11:25   #32
Hvala cure Moja koža je dehidrirana i normalna, i potrebno mi je nešto hranjivo, ali možda ga isprobam sad za ljeto
Parlas is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2017., 11:28   #33
Onda perfect+ preskoci, radije uzmi nesto drugo. Ovaj je bas za masnu kozu

Poslano sa mog SM-G935F koristeći Tapatalk
__________________
#nedamise
Aeon+ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 16:30   #34
Zna li netko kako da provjerim rok trajanja Filorga kozmetike?
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2017., 14:14   #35
DOJMOVI TIME FILLER

bok, htjela bih samo reci svoja iskustva Filorga proizvoda buduci da sam ih kupila na osnovu iskustava forumasica.
Imam 37g.,mjesovitu ,dehidriranu kozu,lagane bore ispod ociju,jako malo izrazene podocnjake.Kupila sam Time filler kremu, Time filler okoloocnu i Time filler serum.
Serum je odlican. Jako brzo se upije,potrebno ga je jako malo jer se dobro razmazuje(kao i sve ostale F kreme koje sam probala).
Time filer okoloocna kao i hidratantna su mi "teske",sporo se upijaju.Nezz jel problem moj los odabir il su stvarno takve.
Imala sam tester Hydra filler kreme i ona mi se recimo ,puno brze upije i vjerujem da sam trebala uzeti tu liniju.
Koza je uistinu vec nakon nekoliko dana koristenja mekana,nahranjena al mi je veliki minus jer moram dugo cekati da se sve upije da bih mogla nanijeti puder.
Eto,nadam se da sam kome pomogla
nanica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2017., 20:37   #36
ja iman mjeovitu dehidriranu kozu,bude cessto masnjikava,koristin njihovu micelarnu,nju cu dozivotno koristiti,super ocisti kozu,ne isusuje,to mi je definitivno najbolja micelarna ikad.

serumi

Hydra hyal,iman ga trenutno doma,nepotrosenog dokraja,ima gelastu strukturu,ali mi se ne upije lipo na licu, a kao to je cista hidratacija, nisan odusevljena s njin

Perfect+ koristin trenutno drugu bocicu, svako jutro prije pudera,to je super stvar,matira,brzo se uije, njega cu ponovo kupiti

Ima i treci hydra nesto,sad se vise ne sican tocno naziva,ali znan da san i njega probala prije lita,potrosila bocicu,prozirna bocica bude, mozda san cak falila pa je on hydra hyal, a ovaj prvi navedeni hyal defence najvjerojatnije

ugl, za moj tip koze definitivno perfect+ i eventualno ovaj u prozirnoj bocici.

uzela san i odrstranjivac sminke s ociju,nije mi nista spektakularno,ocisti da,ali ima i jeftinijih varijanti koji sasvin fino rade isti posao.

time filler mat krema,na prvu mi je bila dobra,vrimenon ne znan sta bi,vjerojatno je do mog lica,nije vise bilo onako glatko,zagladjeno,mastilo se,nije se dobro upijalo,to ne cu kupiti ponovo.

Maska za lice,nista posebno,taj proizvod ostane u onom pakiranju i to mi se ne svidja,moran spugati unutra da bi nanila masku na lice,los odabir pakiranja za moj pojam.

zastitna krema za sunce,ne znan joj naziv,mislin da je jedna jedina,u zutoj tubici, fantasticna stvar,fantasticna,lipo se upije,ne masti se lice,i puder lipo sidi cili dan na licu.

sad ce biti promocija u petak pa cu vjerojatno probati jos nesto novo.
__________________
Sono fuori di testa,ma diverso da loro
alexamona is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2018., 11:14   #37
Koristi li tko antiage micelarnu? Je l gorka ako slučajno uđe u usta?
__________________
Candy Candy Candy I Can't Let You Go
Hard Candy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 11:10   #38
Da li je netko koristio Oxygen-peel? Ovaj vikend je sniženje 30% pa bih ga kupila ako je dobar.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk
*Angel* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 15:35   #39
Uzela sam ovaj set:


Netko je gore pohvalio ovaj scrub&mask, a ja sam svojedobno isprobala uzorak meso-mask i činilo mi se da je prilično dobro (na žalost bio je uzorak samo za jednu primjenu... ) , pa sam sad uzela na sniženju oboje za 213kn (meso-mask 15ml i scrub&mask 55ml)

Od prije imam Skin structure serum i sad će doći na red za korištenje zajedno s ovim...
__________________
Prije nego odgovorite na moj post, pokušajte prvo pročitati ga s razumijevanjem. Hvala.
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 14:53   #40
Planiram kupiti neke stvarčice pa bih trebala par savjeta
Imam 43 godine, koža je normalna, nešto mrljica i mimičkih borica. Uglavnom, zadovoljna sam, možda mi smeta povremeno sivilo i beživotnost tena.
Trenutno koristim Filorgin meso+ serum i meso masku.
S oba proizvoda sam prezadovoljna. Ponekad jedva čekam večer da se namackam serumom. Sad razmišljam o kupnji kreme koju bih stavila nakon seruma
Trenutno u tu svrhu trošim uljnu mješavinu. Razmišljala sam o time filler kremi. I također me zanimaju iskustva s njihovom bb kremom i kremama s spf.
mariane engel is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:54.