Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.11.2016., 17:22   #1401
l.o.v

od catrice luksuzniji isti drek
MermaidMe is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 22:33   #1402
od tri mullera u Osijeku mogli su ugurati u jedan
maja0000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2016., 23:51   #1403
Quote:
đezminka kaže: Pogledaj post
Ja isto imam Sleekovu V2 matte, i koristim ju uz bazu I love stage od essencea. Komotno mogu reći da su mi to jedna od najpigmentiranijih sjenila koje imam i traju ekstra ekstra dugo. Zagrebala sam dno (i to pošteno) kod 4-5 sjenila i sad ne znam što da radim - kupiti novu paletu a ovu prodati/pokloniti, ili pokušati naći zamjene?

Radi se o Dune, Flesh, Paperbag, Noir i Maple nijansama. Svi prijedlozi su dobrodošli.
Kupi si Nabla ili MuG singlice, najbolje u panu samo pa složi paletu.
Taman sad gledam V2 na netu i Maple me strašno podsjeća na moju Petru od Nable, ona je preprepredivna, nisam nikad tako mono sjenilo voljela kao nu. Ne bi požalila.
Ispravak: gledam swatcheve i def bi ti više pasala Nablin Fahrenheit, on je više tru red nego terracota.
Ovako na prvi pogled rekla bih da su dupeovi - Za Flesh = Nabla Narciso ili MUG Creme Brulee, za Noir = Nocturne, za Paper Bag = Nabla Camelot ili MUG Mocha ili Latte, za Dune = MUG Mirage, Noir = Nabla Nocturne ili MUG Corrupt.

Alternativno, odi do Inglota i složi sama paletu od 5 sjenila, imaju miljardu nijansi i sigurno bi našla dupeove tamo.

Alternativno #2 kupi si Au Naturel paletu, mislim da bi ju dobro istrošila s obzirom na izbor nijansi.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 20:11   #1404
Uzela sam nedavno All night long paleticu i odusevljena sam. Odlicna je.
dariel is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.12.2016., 18:57   #1405
Ja sam sebi uzela onaj True colour lipstick u nijansi Mulberry, bila je to ljubav na prvi pogled. Impulse buy Kad sam ga nanijela, došlo mi je da zaplačem zbog bačenog novca. Kao prvo - ruž se ka-ta-stro-fal-no nanosi. Nejednako. Probala sam ga nanijeti ravno iz bulleta, sa kistićem, sa prstima, štapićima za uši, ma svime. Razlijeva se. Ulazi u borice. Ispod sam stavila olovku za usne u odgovarajućoj boji, ma ništa. I onda sam pročitala da je jedan od prvi sastojaka castor oil Trebala sam u trgovini pročitati.
Uglavnom pokušala sam ga koristiti kao sjenilo (da, da) ili rumenilo, ali ništa. Na kraju, završio je u kanti za smeće
Jaga12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2017., 16:36   #1406
Odakle se sve može naručivati sleek a da se plaća po pouzeću?
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 14:45   #1407
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
Odakle se sve može naručivati sleek a da se plaća po pouzeću?
Pink Panda?
Miss Nice is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 16:13   #1408
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post
Odakle se sve može naručivati sleek a da se plaća po pouzeću?
Da pogledaš u Muelleru ako ti je neki u blizini?
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2017., 18:43   #1409
Quote:
Jaga12 kaže: Pogledaj post
Ja sam sebi uzela onaj True colour lipstick u nijansi Mulberry, bila je to ljubav na prvi pogled. Impulse buy Kad sam ga nanijela, došlo mi je da zaplačem zbog bačenog novca.
Uf dobro da znam. Baš sam si to gledala neki dan i mislila se hoću li kupiti, i reko bum si videla i razmislila.
Kaj ja znam, nekad ne čitam pozorno sastojke.
CrnaFrida is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 00:23   #1410
Quote:
Miss Nice kaže: Pogledaj post
Pink Panda?
Na Pink Pandi nema više skoro ništa od Sleeka.

Quote:
Da pogledaš u Muelleru ako ti je neki u blizini?
Gledala, nema.

Eh.
hasrett is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 10:12   #1411
Quote:
hasrett kaže: Pogledaj post

Gledala, nema.

Eh.
Pitaj na chatu ili negdje već neke od žena bi li htjele ti pomoći, da zavire u svoje Muellere ako ima to što tražiš. Ja vjerujem da bi ti pomogle.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2017., 16:06   #1412
Ja sam u Rijeci,ima Sleek u Mülleru u ztc-u
Kad mi bude plaća išla bih ponovo po tekući highlighter,a usput mogu i tebi uzeti?
Plus što sam gledala cijene na PP su skuplje nego u Mülleru i jos na to dostava ako nije neka akcija i još uživo možeš vidjeti sve,tu sam ipak odlučila da ću otići u Müller pa uzet tamo.

Poslano sa mog HTC Desire 530 koristeći Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2018., 00:48   #1413
Znam da je bit of a stretch,ali Sleekova paleta Shangri-la Supreme verzija, davnih dana limitirana bila. Dugo mi je već premoćna, ne znam kad sam vidjela takvu kombinaciju boja u paleti. Ako ima itko da prodaje ili zna gdje bih je možda mogla pronaći bila bih zahvalna
Davno je cura jedna prodavala na Krpicama ali nema više oglasa, pa eto da pokušam ovdje.
daisyt is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:50   #1414
Cure, kakva je ponuda Sleek i-divine paleta Zg u Mullerima? Zanimaju me Storm, Nordic skies i Bad girl. Da li ih ima? Ak ne, od kuda je najbolje naručiti?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:01   #1415
Za garden mall muller znam da ima storm,i bas sam je jucer gledala kak je lijepa,sjenila su super pigmentirana,swach na prstu je se toliko presijavao kao da je wet sjenilo,super super. I ostale palete su isto dobre. Ova druge dvije palete sto si spomenula,koliko se sjecam,njih nije bilo.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:34   #1416
Quote:
euphoriah kaže: Pogledaj post
Za garden mall muller znam da ima storm,i bas sam je jucer gledala kak je lijepa,sjenila su super pigmentirana,swach na prstu je se toliko presijavao kao da je wet sjenilo,super super. I ostale palete su isto dobre. Ova druge dvije palete sto si spomenula,koliko se sjecam,njih nije bilo.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
E super! Thanks! Garden mi je najblizi

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Se sjecas mozda cijene?
micek-jerry is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:39   #1417
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
E super! Thanks! Garden mi je najblizi

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Se sjecas mozda cijene?
85 kn.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 12:45   #1418
Quote:
daisyt kaže: Pogledaj post
Znam da je bit of a stretch,ali Sleekova paleta Shangri-la Supreme verzija, davnih dana limitirana bila. Dugo mi je već premoćna, ne znam kad sam vidjela takvu kombinaciju boja u paleti. Ako ima itko da prodaje ili zna gdje bih je možda mogla pronaći bila bih zahvalna
Davno je cura jedna prodavala na Krpicama ali nema više oglasa, pa eto da pokušam ovdje.
Ima na ebayu: https://www.ebay.co.uk/itm/Sleek-I-D...0AAOSwgLlaaR42
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 13:59   #1419
Quote:
micek-jerry kaže: Pogledaj post
E super! Thanks! Garden mi je najblizi

Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Se sjecas mozda cijene?
I jos je na 20% snizen.

Sent from my SM-J510FN using Tapatalk
euphoriah is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2020., 21:14   #1420
Di ima sleek kozmetike u Zagrebu ?
nevanevičicaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.