Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.03.2018., 17:58   #1481
Quote:
Kladi kaže: Pogledaj post
nama se smije. sve smo učinile, a ona https://www.youtube.com/watch?v=brub3i58IEU


Jeste, jeste stvarno, evo svaki vam dao

Da mi je bilo bliže, tko zna
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 00:05   #1482
ma ne da mi se primat svakog¨!

i da, kaj ti je 200 km? niš, trepneš i sv.nedelja je tu
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 00:43   #1483
njanja kaj je bilo s parketima?
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 08:54   #1484
Jucer smo i Cora i ja imale ludnicu pa se nismo uspjele na vrijeme dogovoriti oko nekih sitnica da nazove svoju “vezu”, tak da cemo danas znati.
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 11:09   #1485
Možda ćeš tu prije vidjeti - imaš PP. Riješeno je!
coralicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 16:45   #1486
Vidim sad jos jednom, hvalaaaa, nemam rijeci!!!
njanja6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 22:38   #1487
Imam situaciju da trebam kupit dosta bijele tehnike npr 6-7 ploča za kuhanje, 2 pećnice, 2 vešmašine, 2 suđerice, 2 frižidera, 3 bojlera i mislim da je to to za sad, pitanje glasi kome se obrati za popust jer čisto sumnjam da prodavač u dućanu ima "moć" da spušt cijene samoinicijativno. VOljela bih sve kupiti u dućanu lokalno u slučaju reklamacije da ne moram slati na kojekakve webshopove i sl.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 00:30   #1488
Quote:
jall kaže: Pogledaj post
Imam situaciju da trebam kupit dosta bijele tehnike npr 6-7 ploča za kuhanje, 2 pećnice, 2 vešmašine, 2 suđerice, 2 frižidera, 3 bojlera i mislim da je to to za sad, pitanje glasi kome se obrati za popust jer čisto sumnjam da prodavač u dućanu ima "moć" da spušt cijene samoinicijativno. VOljela bih sve kupiti u dućanu lokalno u slučaju reklamacije da ne moram slati na kojekakve webshopove i sl.
Gdjegod da kupiš uređaje, nakon što ih platiš svaka reklamacija se preusmjerava na servis. Tako da nije bitno u kojoj su trgovini kupljeni već gledaj da imaš u bližoj okolici dobro organiziran servis za određenu marku i gledaj tko ti daje što dužu garanciju.

Mi smo kupili novi bojler i odmah smo skužili da nešto nije uredu, da slabo grije. Trgovina u kojoj smo ga kupili i u kojoj kupujemo sve uređaje su nas samo preusmjerili na Gorenje servis. Sve je odmah riješeno.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 08:32   #1489
Quote:
old_time kaže: Pogledaj post
Gdjegod da kupiš uređaje, nakon što ih platiš svaka reklamacija se preusmjerava na servis. Tako da nije bitno u kojoj su trgovini kupljeni već gledaj da imaš u bližoj okolici dobro organiziran servis za određenu marku i gledaj tko ti daje što dužu garanciju.

Mi smo kupili novi bojler i odmah smo skužili da nešto nije uredu, da slabo grije. Trgovina u kojoj smo ga kupili i u kojoj kupujemo sve uređaje su nas samo preusmjerili na Gorenje servis. Sve je odmah riješeno.

Kvaka je da ako je kvar unutar 6 mj imam pravo povrata novca od trgovca (u tim slučajevima do 6 mj starosti ne pristajem na servis), a ako je trgovac negdje 300 km dalje onda je to problem.
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 10:53   #1490
Quote:
jall kaže: Pogledaj post
Kvaka je da ako je kvar unutar 6 mj imam pravo povrata novca od trgovca (u tim slučajevima do 6 mj starosti ne pristajem na servis), a ako je trgovac negdje 300 km dalje onda je to problem.
Kako si dosla do ove info?
Bas me zanima jer sam imala situaciju da se uredaj star mjesec dana pokvario i zvala sam udrugu za zastitu potrosaca / preusmjerilo me na ministarstvo gospodarstva, a njihova savjetnica-pravnica mi je rekla da nemam pravo na povrat novca osim ako ovlasteni servis ne potvrdi da je uredaj nepopravljiv.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
sofijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 11:10   #1491
Quote:
sofijica kaže: Pogledaj post
Kako si dosla do ove info?
Bas me zanima jer sam imala situaciju da se uredaj star mjesec dana pokvario i zvala sam udrugu za zastitu potrosaca / preusmjerilo me na ministarstvo gospodarstva, a njihova savjetnica-pravnica mi je rekla da nemam pravo na povrat novca osim ako ovlasteni servis ne potvrdi da je uredaj nepopravljiv.


Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
Iz udruge za zaštitu potrošača, nekoliko situacija:
1. pegla iz Peveca nakon 3 mjeseca iz pegle curi kao iz špine- odem u pevec kažem problem, oni mi tvrde da mora na servis, našto ja tvrdim da ne, kaže onda vam ne možemo pomoći. Tražim knjigu žalbe pišem prigovor; nakon par dana pišem mail na Pevec lokalno i pevec centralu, javljaju da oni to ne moraju već da uređaj mora na servis, pišem opet na pevec uz citat da imam pravo na novi uređaj i link na mjesto gdje to piše. Ne odgovraju cca 15 dana, sljedeće pišem pevecu i u cc stavljam mail državnog inspektorata, nakon par dana me zovi iz peveca da dođem po novce ili novi uređaj.
2. kupljena kosilica u metrou - tražili sa vučom prodavačica rekl da naravno da ima vuču, ovezli kosilicu,otišli na go, vratili se i skužili da kosilica nema vuču, žalimo se metrou kaže istekao rok od 7dana koji oni daju za reklamaciju, opet gornja procedura, samo što su oni bili neugodni pa sam njih prijavila preko weba pa im poslala mail sa prijavom državnom inspektoratu, nakon par dana zovu me da dođem po novce.


Samo sam mobitel morala dat na provjeru, tj u servis. Imam negdje i mailove prepiske to ti mogu na pm poslat ako hoćeš



https://www.rozp.hr/images/pdfovi/Po...avjetnik_2.pdf

http://klinika.pravo.unizg.hr/conten...stataka-stvari
__________________
This life is short, baby that’s a fact
Better live it right, you ain’t comin back
jall is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2018., 19:33   #1492
brodski pod

Imat ćemo brodski pod (ariš) pa me zanima čime je to najbolje premazati. U trgovini kažu isto kao i parket - tim lakovima. Eh sad, ima više vrsta lakova - klasični, vodeni, sjajni, mat...Kakva su vaša iskustva? Neće se previše hodati po tom jer je u sobama, ali ipak, ne bih ni da moram za 2-3 godine opet lakirati...
chatou is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 01:11   #1493
ženske jel ima koja od vas nadmadrac?
meni je krevet super, dragom pretvrd jer on spava cijelu noć samo na leđima pa bi htio da kupimo nadmadrac.
on bi mekaniji, ja ne bi premekani da upadnem u njega i tak..
vidjela sam u ikei i jysku neke zasad..


i ako neka od vas ima kadu bez stakla ili one zavjese za tuširanje, gdje ste pozicionirali tuš, uz pipu nisko ili gore kao za tuširanje..


mislila sam da će mi to uređenje puno lakše ići, ali mi sve nekako sporo ide. čekamo keramičara, čekamo prozore, stalno nešto čekamo
kupili smo dosta toga, svu rasvjetu osim meni za kupaonicu. nemam pojma kaj tu uzeti s obzirom da može ići samo jedna zidna svjetiljka pa sam u potrazi za nečim lijepim a da koliko toliko dobro svjetli
Dadushka is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 09:56   #1494

Jucer me forum zezao, samo da javim da sam rodila u petak rano ujutro. Konacno stigla djevojcica, jedva smo ju docekali. Danas bismo trebale kuci, nadam se da hocemo. Ok smo obje, sve super
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 10:41   #1495
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post

Jucer me forum zezao, samo da javim da sam rodila u petak rano ujutro. Konacno stigla djevojcica, jedva smo ju docekali. Danas bismo trebale kuci, nadam se da hocemo. Ok smo obje, sve super
čestitke...uživajte
IvRo is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 14:11   #1496
Čestitam, cox!
Kako se zove malčica?
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 14:25   #1497
Dada, ja imam nadmadrac, dobila jer je nećakinji bio višak, a ona ga je dobila kad je kupila krevet. Šta nisi i ti kupila Perfekta D?
Uglavnom, od pjene je ok, al ja to sama vjerojatno ne bih kupovala, nije da mi je falio niti mi je sad nešto extra.
A kako misliš za tuš, ne kužim? Pa ako ćeš se tuširat onda valjda iznad glave
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 16:14   #1498
Dada, ako se mislite tuširati stoječki onda postavite tuš na onu vodilicu da ga mozete dizati iznad glave, samo budi spremna da će ti sve okolo biti poprskano bez zavjese ili staklene stijene. Moji svekići imaju ovo na normalnoj kadi i super je. Kada završite sa tuširanjem samo preklopiš. http://www.gea.co.rs/uploads/4/3/7/6...23511_orig.jpg

Nadmadrac ima moj mali. Nije htio da mu kupimo normalan krevet nego je htio da mu ostane kutna garnitura u sobi pa sam mu kupila da ne spava na golom kauču. Uzela sam neki Meblov u Kauflandu, 5 cm. On je zadovoljan.
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 16:16   #1499
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post

Jucer me forum zezao, samo da javim da sam rodila u petak rano ujutro. Konacno stigla djevojcica, jedva smo ju docekali. Danas bismo trebale kuci, nadam se da hocemo. Ok smo obje, sve super
Cestitke i ovdje
__________________
Što jest,jest
old_time is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 16:24   #1500
Quote:
mali_cox kaže: Pogledaj post

Jucer me forum zezao, samo da javim da sam rodila u petak rano ujutro. Konacno stigla djevojcica, jedva smo ju docekali. Danas bismo trebale kuci, nadam se da hocemo. Ok smo obje, sve super
Cestitke na curetku!!!
Pirga is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.