Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.03.2018., 18:49   #181
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
???
Muškarci kao spol generalno imaju veću seksualnu potrebu što omogućava ženama biranje,i stavlja seksualnu moć u njihove ruke.
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 18:56   #182
Loši jebači imaju dva naziva za žene:
1. radodajka (ako voli sex, a oni ju nisu u stanju zadovoljiti)
2. frigidna (ako ne želi sex kad on hoće)

Tako da, žene ne sekirajte se. Ševite se dok možete i imate s kime
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 19:27   #183
Talking

Quote:
perokos kaže: Pogledaj post
Meni je uvijek draza cura koja ti da ako se jedno drugom svidite.. nego se navlacit i natezat od toga nema nista.. ako se svidimo i padne sex to se nastavlja. Ako se ne svidimo i forsiramo nema smisla.. ljudi sex je lijep i treba ga prakticirat sto vise.. a ne one fore kao dobra sam cura necu odmah..onda kad se udate patite u varate muzeve jer se niste izgustale prije.. sretno i pozz
Cure nemaju kaj dat, mogu samo primit.
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Loši jebači imaju dva naziva za žene:
1. radodajka (ako voli sex, a oni ju nisu u stanju zadovoljiti)
2. frigidna (ako ne želi sex kad on hoće)
Tako da, žene ne sekirajte se. Ševite se dok možete i imate s kime
Radodajka je cura s "viškom seksualnih partnera", a frigidna je cura koja se ne želi ševiti.
Ne okreće se svijet oko muških.
Seksati se treba dok se može da, da.
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 19:31   #184
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Cure nemaju kaj dat, mogu samo primit.

Radodajka je cura s "viškom seksualnih partnera", a frigidna je cura koja se ne želi ševiti.
Ne okreće se svijet oko muških.
Seksati se treba dok se može da, da.
Znači opet smo u 15. stoljeću.
Kad muškarac ševi dvije tri žene, on je frajer, a žena kad se ševi sa dva tri tipa ona je radodajka?
Nemojte mi samo sada reći da smo muški markantni kad su stariji i posjede, a žene su babe.
Zato vam je Bog i dao impotenciju da ne možete cijeli život ševiti, a žene to mogu.
__________________
Najveća od svih sloboda je kad si možeš dopustiti biti ono što uistinu jesi
My time is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 20:19   #185
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Zato jer ljudi ne vole zloubotrebu moći.
Quote:
Leteća kaže: Pogledaj post
???
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Muškarci kao spol generalno imaju veću seksualnu potrebu što omogućava ženama biranje,i stavlja seksualnu moć u njihove ruke.
Eto..
A nama to ide nakurac,jer ovo je naš svijet i žalimo za danima kad smo vas mogli uhvatiti za čupe,odvući u pećinu i poševiti radi vlastitih potreba obavezno pazeći da u tome ne uživate ni najmanje..

Damn,Juice...treba nas dvojica da uspijemo objasniti jednoj ženskoj
__________________
Crna boja i tvrd kok nikad ne izlaze iz mode
kaznitelj is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.03.2018., 21:59   #186
Quote:
My time kaže: Pogledaj post
Znači opet smo u 15. stoljeću.
Kad muškarac ševi dvije tri žene, on je frajer, a žena kad se ševi sa dva tri tipa ona je radodajka?
Nemojte mi samo sada reći da smo muški markantni kad su stariji i posjede, a žene su babe.
Zato vam je Bog i dao impotenciju da ne možete cijeli život ševiti, a žene to mogu.
To ta riječ znači, u čemu je problem?
Isto kao i riječ drolja.
E sad, da li bi se mogla primjeniti na oba spola (dakle na nekog tko skida gaće, čim mu druga osoba zatrepće očima), vjerojatno bi.
Kaj te muči oko toga?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 09:01   #187
Quote:
BeerMan kaže: Pogledaj post
Ako bi mu najrađe dala odmah ali nećeš da ne ispadneš radodajka onda ustvari jesi radodajka koja se pravi poštena...kada dati ovisi od slučaja do slučaja, treba jednostavno procijenit kad je pravo vrijeme za skidanje gača
dakle svi smo radodajke,preljubnici,lopovi i ubojice ako ćemo tako gledati?!
po tebi je očito dovoljno da pomisliš da bi dala,ukrala,ubila i to te čini takvim.
s filozofske strane gledano, sve gore navedeno mi imamo u sebi,ali ne pričamo o tome.

a ovaj dio kada dati,a tako nekako je,nema brojanja(za mjesec dana 6.05.u 18h ću mu dati)treba procijeniti kada je pravo vrijeme za skidanje ili micanje gaĆa u stranu.
-bebe- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 09:49   #188
Ako najkasnije drugi ili treći dejt nije završio cjelonoćnim seksom najvjerojatnije ni nećemo biti kompatibilni u krevetu.

A nije mi problem čekati i mjesec dana ali iz iskustva mislim da se iza toga najčešće krije nesigurnost i seksualna inhibiranost, a ne čednost.

I nisam nikad ništa loše mislio o ovima koje "daju" i na prvom spoju.

A što se tiče čednosti, jebali vas sve moralni i društveni standardi. Koga je još briga što će drugi reći, pa 21. stoljeće je, jebite se i ne osvrćite!
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 10:08   #189
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Ako najkasnije drugi ili treći dejt nije završio cjelonoćnim seksom najvjerojatnije ni nećemo biti kompatibilni u krevetu.

A nije mi problem čekati i mjesec dana ali iz iskustva mislim da se iza toga najčešće krije nesigurnost i seksualna inhibiranost, a ne čednost.

I nisam nikad ništa loše mislio o ovima koje "daju" i na prvom spoju.

A što se tiče čednosti, jebali vas sve moralni i društveni standardi. Koga je još briga što će drugi reći, pa 21. stoljeće je, jebite se i ne osvrćite!
pretpostavljam da govoriš na osnovu vlastitog iskustva,pa nema smisla da ti proturječim.

ali recimo kod mene nikada nije bila stvar čednosti i to da li će on misliti da širim noge svima koji naiđu.

onima kojima sam u kratkom roku "rado dala" ,dala sam jer nisam htjela ništa više od njih od toga. bili su mi privlačni,ok i ševilo mi se.i eto,riješili to.(doduše takvih je bilo svega dvojica-trojica pa ne znam koliku težinu ima ovo sto govorim)

a ako sam vidjela da bi mi se neki mogao svidjeti (baš baš) onda bi čekala,ne zbog izigravanje neke čednosti kao što rekoh,već jer sam htjela upoznati bolje tu osobu,da me privuče i mentalno,jer znam da je meni seks tada bolji,kada kliknem s nekim i na nekim drugim razinama osim sto je parče dobre guzice.
-bebe- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 10:31   #190
Quote:
-bebe- kaže: Pogledaj post
a ako sam vidjela da bi mi se neki mogao svidjeti (baš baš) onda bi čekala,ne zbog izigravanje neke čednosti kao što rekoh,već jer sam htjela upoznati bolje tu osobu,da me privuče i mentalno,jer znam da je meni seks tada bolji,kada kliknem s nekim i na nekim drugim razinama osim sto je parče dobre guzice.
Aha. Znači pretpostavljam da ti zapravo treba vremena da se više opustiš kako bi tom tipu priuštila bolji (taj prvi) seks? Jer upoznavanje i seks mogu ići paralelno, znaš?

Mogu to shvatiti, ima to i tvojih čari. S vremenom raste ta seksualna tenzija a kada se žena pravi neuhvatljiva muškarac je želi više. Samo ako predugo čekaš muškarac bi mogao naglo izgubiti interes. Tako je bar kod mene slučaj. Koliko god se slagali ako se žena ponaša aseksualno jednostavno me onda i prestane privlačiti.
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 10:43   #191
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Aha. Znači pretpostavljam da ti zapravo treba vremena da se više opustiš kako bi tom tipu priuštila bolji (taj prvi) seks? Jer upoznavanje i seks mogu ići paralelno, znaš?

Mogu to shvatiti, ima to i tvojih čari. S vremenom raste ta seksualna tenzija a kada se žena pravi neuhvatljiva muškarac je želi više. Samo ako predugo čekaš muškarac bi mogao naglo izgubiti interes. Tako je bar kod mene slučaj. Koliko god se slagali ako se žena ponaša aseksualno jednostavno me onda i prestane privlačiti.
vidim da se nismo razumijeli.sve,ama bas sve sto sam napisala si sebi interpretirao na krivi način.
nije stvar neuhvatljivosti,tenzije i napetosti ili toga da se drzim kao santa leda(mislim ako želim nešto vrlo jasno to dajem do znanja) ili da govorimo o nekom dugom čekanju.
i nije stvar da sam neopustena i da bi mu opušetenija priuštila bolji seks (???)

i ne znam koji dio nisi shavtio u ovom sto sam rekla da želim s nekim za koga vidim da ima potencijala za nesto više kliknuti i na nekim drugim razinama,a čisto sumnjam da se netko u dva dana može upoznati.

jer postoji razlika između jebanja i jebanja
-bebe- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 11:09   #192
Quote:
-bebe- kaže: Pogledaj post
vidim da se nismo razumijeli.sve,ama bas sve sto sam napisala si sebi interpretirao na krivi način.
nije stvar neuhvatljivosti,tenzije i napetosti ili toga da se drzim kao santa leda(mislim ako želim nešto vrlo jasno to dajem do znanja) ili da govorimo o nekom dugom čekanju.
i nije stvar da sam neopustena i da bi mu opušetenija priuštila bolji seks (???)

i ne znam koji dio nisi shavtio u ovom sto sam rekla da želim s nekim za koga vidim da ima potencijala za nesto više kliknuti i na nekim drugim razinama,a čisto sumnjam da se netko u dva dana može upoznati.

jer postoji razlika između jebanja i jebanja
Ma onaj drugi dio je bio komentar općenito, nevezan za tebe. Na tenziju i to sve gledam pozitivno. Skužio sam skoro sve.

Jedino što meni nije jasno zašto se s ovim koji ti se ne sviđa toliko želiš odmah seksati(ili brže) dok kada ti se netko sviđa više tada čekaš da ga upoznaš bolje i privuće te mentalno?

Zar ne bi trebalo biti obrnuto? Nije da će te se seksati samo jednom pa želiš da taj jedan put bude savršen. Seks će svakako s vremenom biti bolji.

Zanima me i želim shvatiti, objasni mi to kao djetetu od 10 godina, pls.
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 13:05   #193
Valjda ako osjeti da se može zaljubiti, onda se zaljubljuje bez seksa što više da bi taj isti bio bolji kroz te zaljubljene naočale, da ne bi bilo počela se zaljubljivati, a onda u krevet i više joj nije toliko napet.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 13:13   #194
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Ma onaj drugi dio je bio komentar općenito, nevezan za tebe. Na tenziju i to sve gledam pozitivno. Skužio sam skoro sve.

Jedino što meni nije jasno zašto se s ovim koji ti se ne sviđa toliko želiš odmah seksati(ili brže) dok kada ti se netko sviđa više tada čekaš da ga upoznaš bolje i privuće te mentalno?

Zar ne bi trebalo biti obrnuto? Nije da će te se seksati samo jednom pa želiš da taj jedan put bude savršen. Seks će svakako s vremenom biti bolji.

Zanima me i želim shvatiti, objasni mi to kao djetetu od 10 godina, pls.
plašim se da štagod da kažem da ću ostati jadna neshvaćeha.čak i ako ti objasnim kao šestogodišnjaku.

kao sto sam rekla,postoji jebanje i jebanje.

i bitna je razlika.

jedno je čisto zadovoljenje fizičkog dijela,netko ti je fizički privlačan i napaljen si i ševi ti se. -dakle prosto i jednostavno.jebanje.koje može i ne mora biti sjajno.

drugo je kada ti se netko svidi kompletno i fizički i psihički i kada se "razumijete"-ukratko kada kliknete.-tada je seks iliti jebanje nesto sasvim drugo.meni.

nema to veze za izigravanjem ovoga ili onoga.i poprilično je jednostavno.
-bebe- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 13:31   #195
kalkulacije su mi bljak. nekom random mozes dati odmah, a meni kalkuliras jer ti se svidjam. pa to je apsurd.
mene ne bi docekala.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 13:40   #196
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
kalkulacije su mi bljak. nekom random mozes dati odmah, a meni kalkuliras jer ti se svidjam. pa to je apsurd.
mene ne bi docekala.
ne.nisu to kalkulacije,nego osjećaj.nije da sam imala neki master plan i program kako i sta. radiš po onom osjećaju iznutra.

ako pak taj moj osjecaj želiš nazvati kalkulacijom,neka.

uvjerena sam da si se i ti sam drugačije ponasao prema curama za koje se znao u startu da neće tu biti bogznašta i prema svojoj djevojci ili ženi.(pogotovo u mlađim danima)

govorim ovdje o cijelom odnosu kao takvom između dvoje ljudi ne isključivo o seksu koji je ako govorimo o ovom drugom jebanju ipak nesto više od pukog guženja.
-bebe- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 13:41   #197
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Valjda ako osjeti da se može zaljubiti, onda se zaljubljuje bez seksa što više da bi taj isti bio bolji kroz te zaljubljene naočale, da ne bi bilo počela se zaljubljivati, a onda u krevet i više joj nije toliko napet.
Hmmm.. Pa po ovome mi se čini da je neka seksualna tenzija ipak potrebna ženama da bi se zaljubile. Jer kao što kažeš, ako se prebrzo poseksaju više joj nije toliko napet (seksualna tenzija je naglo splasnula).
Samo što većina žena toga nije svjesna. Ti si to primjetila, bravo!

Btw. ni muškarci nisu svjesni dosta toga, da ne ispadne da generaliziram.
__________________
"YOU CAN WORK HARD BUT IF YOU DON'T WORK SMART, YOU WILL WORK FOR THE REST OF YOUR LIFE"
Psihonaut is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 14:48   #198
Quote:
-bebe- kaže: Pogledaj post
ne.nisu to kalkulacije,nego osjećaj.nije da sam imala neki master plan i program kako i sta. radiš po onom osjećaju iznutra.

ako pak taj moj osjecaj želiš nazvati kalkulacijom,neka.

uvjerena sam da si se i ti sam drugačije ponasao prema curama za koje se znao u startu da neće tu biti bogznašta i prema svojoj djevojci ili ženi.(pogotovo u mlađim danima)

govorim ovdje o cijelom odnosu kao takvom između dvoje ljudi ne isključivo o seksu koji je ako govorimo o ovom drugom jebanju ipak nesto više od pukog guženja.
Vjerujem da ga nisam krivo shvatio.

Imaš nebitne s kojima se ševiš odmah. Imaš bitne, koji moraju čekati.

Ako se to dogodi da ispadne spontano, ok. Također nisam u kategoriji kojoj bi bilo drago saznati da se seks dogodio na desetom susretu, jer se mladoj dami sviđam, a da je ekipi prije bilo dovoljno platiti đusvotku i reći da imaš lijepe oči.

Razlike u ponašanju vjerojatno postoje. Ali ne vjerujem da one idu u smjeru da stavljam usputne iznad onih koji te ekšli zanimaju
__________________
Razmišljam o tome da razmišljam manje...
rocket86 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:12   #199
Quote:
rocket86 kaže: Pogledaj post
Vjerujem da ga nisam krivo shvatio.

Imaš nebitne s kojima se ševiš odmah. Imaš bitne, koji moraju čekati.

Ako se to dogodi da ispadne spontano, ok. Također nisam u kategoriji kojoj bi bilo drago saznati da se seks dogodio na desetom susretu, jer se mladoj dami sviđam, a da je ekipi prije bilo dovoljno platiti đusvotku i reći da imaš lijepe oči.

Razlike u ponašanju vjerojatno postoje. Ali ne vjerujem da one idu u smjeru da stavljam usputne iznad onih koji te ekšli zanimaju

dobro si shvatio- dio.(ovo za bitne i nebitne i ako se dogodi spontano, ok)

za drugo,u mom slučaju ovih nebitnih je bilo "svega" dvojica- trojica (kažem "svega" jer imam već koju godinu).
a i da ih je bilo vise,sta?!
seksualna proslost mog partnera mi nikad nije deal breaker,a i obrnuto.

ovo o "nebitnima" govorim na osnovu iskustva iz mlađih dana,sada,da sam u takvoj situaciji mislim da mi se ne bi mi dalo petljati sa nebitnima.


i mislila da usputne/nebitne stavljas "ispod" onih koji te ustvari zanimaju.
ali i to ovisi o kutu gledanja.
-bebe- is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2018., 15:22   #200
Quote:
Psihonaut kaže: Pogledaj post
Hmmm.. Pa po ovome mi se čini da je neka seksualna tenzija ipak potrebna ženama da bi se zaljubile. Jer kao što kažeš, ako se prebrzo poseksaju više joj nije toliko napet (seksualna tenzija je naglo splasnula).
Samo što većina žena toga nije svjesna. Ti si to primjetila, bravo!

Meni ne treba takva tenzija, samo sam ti odgovorila kako mi se čini da forumašica s kojom si pričao gleda na to.

Po meni je tenzija tu da se ide prema seksu.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:39.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger