Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.01.2018., 11:07   #1
Subcizija

Ima li netko iskustva sa ovom tehnikom uklanjanja ožiljaka?

"subcizija kože predstavlja metodu uklanjanja ožiljaka iglom kojom se kidaju vezivna vlakna ispod kože"

Primjer:
https://www.youtube.com/watch?v=YsuvVS6a8kE

Pokušavam pronaći (poli)klinike u Hrvatskoj koje pružaju tu opciju no većinom nailazim samo opcije laserom (što, nakon svog istraživanja, smatram prenapuhanom i preskupom metodom u odnosu na ono što se može postići i nekim drugim metodama i definitivno nisu prikladne za sve ljude i stanja)
petarsod is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.03.2018., 14:44   #2
Quote:
petarsod kaže: Pogledaj post
Ima li netko iskustva sa ovom tehnikom uklanjanja ožiljaka?

"subcizija kože predstavlja metodu uklanjanja ožiljaka iglom kojom se kidaju vezivna vlakna ispod kože"

Primjer:
https://www.youtube.com/watch?v=YsuvVS6a8kE

Pokušavam pronaći (poli)klinike u Hrvatskoj koje pružaju tu opciju no većinom nailazim samo opcije laserom (što, nakon svog istraživanja, smatram prenapuhanom i preskupom metodom u odnosu na ono što se može postići i nekim drugim metodama i definitivno nisu prikladne za sve ljude i stanja)

Mene zanima isto, nisam uspjela nikoga naći kod nas u Hrv, to je kao da tražiš dragi kamen, sramota...
Ja nisam iz metropole pa jedino mogu slati upite i mailove u sve redom poliklinike.
To sam već i počela jel druge nema, a glupo mi je ići na laser jel je subcizija čist ok za isprobati prije invazivnih paljenja laserom.
U Polidermu ne želim ići cula sam samo losa iskustva ukoliko nađeš nekoga tko radi subciziju molim te javi
__________________
Too glam to give a damn ;-)
SunyMy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2019., 11:28   #3
Quote:
SunyMy kaže: Pogledaj post
Mene zanima isto, nisam uspjela nikoga naći kod nas u Hrv, to je kao da tražiš dragi kamen, sramota...
Ja nisam iz metropole pa jedino mogu slati upite i mailove u sve redom poliklinike.
To sam već i počela jel druge nema, a glupo mi je ići na laser jel je subcizija čist ok za isprobati prije invazivnih paljenja laserom.
U Polidermu ne želim ići cula sam samo losa iskustva ukoliko nađeš nekoga tko radi subciziju molim te javi

Pozdrav,

jeste li uspijeli pronaci polikliniku koja vrsi navedenu proceduru?

Pozdrav
mrk12 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:54.