Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.03.2018., 00:04   #61
ništa pozovi poljakinju na forum da se pridruži raspravi
__________________
ne znam
Trijezni Pijanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 00:11   #62
Ne seri, Ivane!


Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post
Mislim, ako sam stvarno zaljubljen u nju, zašto sam se seksao s drugom curom!?
A zašto ne?



Nemaš što spominjati poljakinju ovoj koju loviš. Jedino ako pita direkno nešto gdje trebaš to reći ako ne želiš lagati. Niste skupa, nije njen problem kome guraš, a bome niti obrnuto.


PS. Drolje su bolje!
motangens is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.03.2018., 01:09   #63
Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post
Prvo, evo ispričavam se što sam upotrijebio naziv drolja, evo stvarno mi je žao, mislim, nisam to tako mislio...Nemam nikakvo loše mišljenje o toj curi....

Ali imam loše mišljenje o sebi...Ne znam, ok, možda je pretjerano reći da sam prevario curu u koju sam zaljubljen, ali ovaj čin mi definitivno dovodi u pitanje iskrenost mojih osjećaja prema njoj...Mislim, ako sam stvarno zaljubljen u nju, zašto sam se seksao s drugom curom!? I opet, premda i dalje gajim osjećaje prema njoj, s druge strane mislim, da ne bi bilo u redu da budemo u vezi, ako nisam doista zaljubljen u nju...

I molim vas, prekinite s tim, raj, pakao, crkva, Bog, Željka Markić - samo zato što sam spomenuo da ja i ta cura imamo slične poglede na vjeru. Ja uopće ne smatram da ću ići u pakao zbog ovoga, niti moj osjećaj krivnje ovdje proizlazi iz vjerskih uvjerenja!!!
Nemas se ti kome ispricavati sto si izjebo drolju
Trebas imati dobro misljenje o sebi, nisi nista lose napravio, kad ces jebat ako ne sad
Kako znas da ti cura sa faksa nije drolja, da se npr. nije kresnula sa nekim djevcem prije tebe
Opterecujes se bezveznim stvarima, bitno je da jebes
Mlad si jos za neke ozbiljne veze , ima vremena
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 11:17   #64
Zaboravio sam prije odgovoriti, da, koristili smo zaštitu, osim kad mi je pušila...

Bio sam s ovom curom s faksa jučer opet na kavi, rekla je da se malo zabrinula, al uglavnom kava je ispala dosta dobro.
Prihvatit ću savjet da se više ne grizem, i dalje imam dobre vibre od nje, u naredna dva tjedna je namjeravam pitati za vezu.
Ivanmaz is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 19:57   #65
Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post
u naredna dva tjedna je namjeravam pitati za vezu.
Ne, nikako to nemoj radit.

Samo je poljubi, kao sta je tebe ova Poljakinja i pusti da se stvari odviju svojim tokom. Imat cete vec vremena za razgovor poslije.
georgieann is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:09   #66
Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post
Dakle, ovo je moj problem...
Naime, imam 20 godina, i zadnjih nekoliko mjeseci dosta se družim s jednom curom s faksa. Zgodna je i pametna. I kako više pričamo i družimo se, tako sve više i više dobivam dojam da imamo dosta toga zajedničkog, mnogo zajedničkih interesa, volimo iste filmove, glazbu, serije, knjige, imamo iste hobije, slične političke stavove i vjerska uvjerenja...Jako mi se sviđa, zapravo, poprilično sam siguran da sam se zaljubio. A po svemu sudeći, osjećaji su obostrani...

E sad, druga stvar...Djevac sam. Tj, donedavno sam bio. I tu počinju problemi...
Naime, prošli mjesec bio sam u stranoj zemlji na jednom projektu razmjene mladih iz različitih europskih država. Tamo sam upoznao jednu jako, jako, jaaaako zgodnu curu iz Poljske. I sad počeli smo nešto pričati, i ja sam bacao neke fore i njoj se izgleda jako svidio moj humor, a čini mi se da sam joj se svidio i ja sam, počela me dodirivati dok bismo razgovarali, maziti me po kosi...Naposlijetku, i ja sam se odvažio koji put staviti joj svoju ruku na koljeno ili rame...Izgledalo je da joj to jako godi...

Svake večeri na razmjeni je bio tulum, ples, piće...I tako sam počeo plesati s njom, i nakon nekoliko večeri, za vrijeme tuluma, odvukla me u stranu i rekla da joj se jako sviđam i da je jako napaljena, a da zna da je jedna soba u hotelu u kojem smo smješteni prazna, da vidi da sam i ja jako napaljen (što je bila istina) i da možemo otići tamo malo se podružiti nasamo...Bio sam jako napaljen, a i pomalo pripit, i nisam mogao izdržati, pa sam otišao s njom u drugu sobu...Počeli smo se ljubiti, svlačiti...Po prvi put sam u životu pred sobom vidio golu djevojku, poljubio se, dodirnuo curine sise...Prvi put mi je neka cura pušila kurac, prvi put sam osjetio kako je to kad ga staviš u pičku...Osjećaj je bio božanstven, ali svršio sam možda u roku od minute nakon što sam ušao u nju...Na njenom licu vidio sam prvo iznenađenje i razočaranje, na što sam ja složio kiselu facu i posramljeno rekao "oprosti"...Ona je tad prasnula u smijeh, rekla kao, aha, djevac si, ma nemoj se brinuti, bit će bolje sljedeći put...Nakon toga smo se neko vrijeme mazili i pričali u sobi, dok mi se opet nije digao. Tad smo se opet sexali, i ovaj put sam čak uspio izdržati nešto dulje, uživao sam kao nikad u životu...

Nakon toga smo se seksali skoro svaku večer, sve do kraja razmjene.

E sad...Kraj razmjene...bio je povratak u stvarnost...
Sjetio sam se cure s faksa, cure s kojom sam planirao imati ozbiljnu vezu...I obuzeo me takav sram zbog svega što sam napravio...
Prvi poljubac, prvi seks, bili su nešto što sam htio napraviti s osobom do koje mi je doista stalo...Ne s nekom droljom za prolaznu zabavu... Mislim, zbog toga sam i ostao djevac sve dosad, jer sam htio da mi prvi seks bude s curom u koju sam doista zaljubljen...

Ono, praktički sam prevario tu curu. I zbog svega zadnjih par tjedana izbjegavam kontakt s njom, ona zove na kave, ja kažem da nemam vremena, da se loše osjećam, pa ne mogu...Ne znam, jednostavno joj ne mogu pogledati u oči nakon svega...A znam da još uvijek gajim iste osjećaje prema njoj...

Povjerio sam se jednom prijatelju, i on mi je rekao, kao, nemam se što gristi zbog toga što sam uživao jedan tjedan, njemu je sasvim normalno da prvi seks bude s nekim tko je za zabavu, a po njemu nije ni prevara jer s ovom s faksa još nisam u vezi, a da ona ni ne treba znati za ovo...On kaže da mi je ovo još i bolje jer sad za ovu curu do koje mi je doista stalo imam neko iskustvo, da ću je zbog toga bolje zadovoljiti, da ćemo imati bolji seks, i da se ne zamaram više time, nego da nastavim gdje sam stao s njom i da budemo sretni skupa...

Sad, ne znam... S jedne strane stvarno želim biti s tom curom...S druge, pak, imam osjećaj da sam je prevario, i da bi bilo najpravednije prema njoj da prekrižim bilokakve mogućnosti za vezu s njom, i da čekam da naiđe neka druga, s kojom ću biti pametniji...Ne znam...
Ima li ovdje itko da je bio u sličnoj situaciji da da nekakav savjet? Sve skupa me stvarno izluđuje...
koje ti muke imaš ?

dakle ta cura sa faksa ti nije cura u pravom smislu jer dakle morate obostrano pristati biti u vezi...tojest izači na prvih par službenih spojeva...kino, večera, muzej, kuglanje...i morate s priznati obostarno da se sviđate jedno drugome, dakle ti nisi sa tom surom sa faksa u vezi

okej...izgubio si djevičanstvo sa bezveznom djevojkom prema kojoj si gajio samo seksualnu privlačnost i ništa više, uostalom ona te je izazvala i rekla ti da je napaljena i da ima soba....

ništa se ti ne srami, što je učenjeno je učinjeno....

gledaj pozitivno...kada budeš spavao sa curom sa faksa već ćeš imat neko predznanje i zajedno ćete stvorit lijepe uspomene vaše prve noći u krevetu....imaš šanse za to sad veće...

ajde a sad je pozovi na spoj....
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:12   #67
Quote:
georgieann kaže: Pogledaj post
Ne, nikako to nemoj radit.

Samo je poljubi, kao sta je tebe ova Poljakinja i pusti da se stvari odviju svojim tokom. Imat cete vec vremena za razgovor poslije.
zašto ne ? zašto igrati neke igrice, neka dečko otvoreno kaže da želi vezu i da želi biti samo sa njom....
__________________
ponekad su smješak i zagrljaj jedini ljek koji trebamo :)
buddha-tree is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.03.2018., 20:48   #68
Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post
Dakle, ovo je moj problem...
Naime, imam 20 godina, i zadnjih nekoliko mjeseci dosta se družim s jednom curom s faksa. Zgodna je i pametna. I kako više pričamo i družimo se, tako sve više i više dobivam dojam da imamo dosta toga zajedničkog, mnogo zajedničkih interesa, volimo iste filmove, glazbu, serije, knjige, imamo iste hobije, slične političke stavove i vjerska uvjerenja...Jako mi se sviđa, zapravo, poprilično sam siguran da sam se zaljubio. A po svemu sudeći, osjećaji su obostrani...

E sad, druga stvar...Djevac sam. Tj, donedavno sam bio. I tu počinju problemi...
Naime, prošli mjesec bio sam u stranoj zemlji na jednom projektu razmjene mladih iz različitih europskih država. Tamo sam upoznao jednu jako, jako, jaaaako zgodnu curu iz Poljske. I sad počeli smo nešto pričati, i ja sam bacao neke fore i njoj se izgleda jako svidio moj humor, a čini mi se da sam joj se svidio i ja sam, počela me dodirivati dok bismo razgovarali, maziti me po kosi...Naposlijetku, i ja sam se odvažio koji put staviti joj svoju ruku na koljeno ili rame...Izgledalo je da joj to jako godi...

Svake večeri na razmjeni je bio tulum, ples, piće...I tako sam počeo plesati s njom, i nakon nekoliko večeri, za vrijeme tuluma, odvukla me u stranu i rekla da joj se jako sviđam i da je jako napaljena, a da zna da je jedna soba u hotelu u kojem smo smješteni prazna, da vidi da sam i ja jako napaljen (što je bila istina) i da možemo otići tamo malo se podružiti nasamo...Bio sam jako napaljen, a i pomalo pripit, i nisam mogao izdržati, pa sam otišao s njom u drugu sobu...Počeli smo se ljubiti, svlačiti...Po prvi put sam u životu pred sobom vidio golu djevojku, poljubio se, dodirnuo curine sise...Prvi put mi je neka cura pušila kurac, prvi put sam osjetio kako je to kad ga staviš u pičku...Osjećaj je bio božanstven, ali svršio sam možda u roku od minute nakon što sam ušao u nju...Na njenom licu vidio sam prvo iznenađenje i razočaranje, na što sam ja složio kiselu facu i posramljeno rekao "oprosti"...Ona je tad prasnula u smijeh, rekla kao, aha, djevac si, ma nemoj se brinuti, bit će bolje sljedeći put...Nakon toga smo se neko vrijeme mazili i pričali u sobi, dok mi se opet nije digao. Tad smo se opet sexali, i ovaj put sam čak uspio izdržati nešto dulje, uživao sam kao nikad u životu...

Nakon toga smo se seksali skoro svaku večer, sve do kraja razmjene.

E sad...Kraj razmjene...bio je povratak u stvarnost...
Sjetio sam se cure s faksa, cure s kojom sam planirao imati ozbiljnu vezu...I obuzeo me takav sram zbog svega što sam napravio...
Prvi poljubac, prvi seks, bili su nešto što sam htio napraviti s osobom do koje mi je doista stalo...Ne s nekom droljom za prolaznu zabavu... Mislim, zbog toga sam i ostao djevac sve dosad, jer sam htio da mi prvi seks bude s curom u koju sam doista zaljubljen...

Ono, praktički sam prevario tu curu. I zbog svega zadnjih par tjedana izbjegavam kontakt s njom, ona zove na kave, ja kažem da nemam vremena, da se loše osjećam, pa ne mogu...Ne znam, jednostavno joj ne mogu pogledati u oči nakon svega...A znam da još uvijek gajim iste osjećaje prema njoj...

Povjerio sam se jednom prijatelju, i on mi je rekao, kao, nemam se što gristi zbog toga što sam uživao jedan tjedan, njemu je sasvim normalno da prvi seks bude s nekim tko je za zabavu, a po njemu nije ni prevara jer s ovom s faksa još nisam u vezi, a da ona ni ne treba znati za ovo...On kaže da mi je ovo još i bolje jer sad za ovu curu do koje mi je doista stalo imam neko iskustvo, da ću je zbog toga bolje zadovoljiti, da ćemo imati bolji seks, i da se ne zamaram više time, nego da nastavim gdje sam stao s njom i da budemo sretni skupa...

Sad, ne znam... S jedne strane stvarno želim biti s tom curom...S druge, pak, imam osjećaj da sam je prevario, i da bi bilo najpravednije prema njoj da prekrižim bilokakve mogućnosti za vezu s njom, i da čekam da naiđe neka druga, s kojom ću biti pametniji...Ne znam...
Ima li ovdje itko da je bio u sličnoj situaciji da da nekakav savjet? Sve skupa me stvarno izluđuje...
Ako malo pažljivije pogledaš, Zemlja se manje-više nastavila podjednako vrtjeti, čak i svi ljudi na njoj podjednako žive. Bar koliko pratim po portalima?!
Jest da se dešavalo da su zbog sexa počinjeli i ratovi, ali bez brige, zbog ovoga neće. Najbolje je da prvo u miru odrasteš, prestaneš curu koja ti je pružila puno užitka, sebe, nazivati droljom, pa onda kreneš iznova. Jer ćeš inače unesrećiti koju drugu curu, koja se ne nada ovakvom infantilnom razmišljanju i sex doživljava kao nešto divno i prirodno između dvoje ljudi koji ga žele. Desio se jednom, 7 puta, ili 777.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 22:52   #69
Praktički ni teoretski nisi prevario nikoga.

Zaboga, dečko. Nemoj sam sebe bezveze mučit.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2018., 23:16   #70
Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post
.Ne s nekom droljom za prolaznu zabavu... Mislim, zbog toga sam i ostao djevac sve dosad, jer sam htio da mi prvi seks bude s curom u koju sam doista zaljubljen...
Hm...volim ovakve jadne izjave, zar nisi onda i ti u istom rangu drolje?

ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 19:56   #71
Mene nije ubola sama riječ drolja, nego kontekst u kojem je uporabljena.
Još čovjek piše o paralizirajućem sramu spram cure s kojom još ništa konkretno nema.
Plus piše o tome kako se praktički gadi sam sebi zbog tog poljskog jeba.

Sve to mi ukazuje na osobu koja je izrazito konzervativna i koja seks povezuje s nečim prljavim, grešnim i gadljivim.
Jedini način da na to tako ne gleda bi bilo upražnjavanje seksualnih odnosa po strogim pravilima (samo u zaljubljenosti/vezi).
Samo što se kod takvih ličnosti opterećenih katoličkom krivnjom granica obično ne zaustavlja na par početnih pravila, nego stroga pravila postoje i prilikom upražnjavanja seksualnih odnosa s voljenom partnericom.
I sve bi to bilo super da autor, osim što je konzerva, nije i inhibirani licemjer (koji je u biti jako uživao u opetovanom jebavanju droljaste ženke).

Zbog tog njegovog unutarnjeg konflikta, koji čini da ga seksualno privlači ono što mu se u svojoj biti ujedno gadi, predviđam mu konfuznu seksualnu budućnost prepunu frustracija.
Najvjerojatnije će biti od onog soja koji npr. ne daje da im pijedestalna zakonita obavlja određene seksualne radnje, dok paralelno mašta o nesputanim prljavim droljama koje su spremne na svašta.

Problem leži u odgoju autora i teško da je rješiv, s obzirom da do povezivanja seksualnosti s određenim negativnim vjerovanjima/ponašanjima dolazi u periodu dok se osoba formira (djetinjstvu/teen godinama).

Sve u svemu, jadan on i cura koja ga dopadne.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:07   #72
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Hm...volim ovakve jadne izjave, zar nisi onda i ti u istom rangu drolje?

Autor je već napisao da i sebe smatra droljom.
Ali to nije trebao ni napisati u naknadnom odgovoru na nečiji upis, jer je prilično očito iz uvodnog posta da smatra tu žensku, sebe i svoje seksualno iskustvo tuto kompleto nečim prljavim i nakaznim.
Zato sad sebe vidi kao nekog droljastog, kužnog tipa koji ne zaslužuje tu idealnu curu s faksa.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:11   #73
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Mene nije ubola sama riječ drolja, nego kontekst u kojem je uporabljena.
Još čovjek piše o paralizirajućih sramu spram cure s kojom još ništa konkretno nema.
Plus piše o tome kako se praktički gadi sam sebi zbog tog poljskog jeba.

Sve to mi ukazuje na osobu koja je izrazito konzervativna i koja seks povezuje s nečim prljavim, grešnim i gadljivim.
Jedini način da na to tako ne gleda bi bilo upražnjavanje seksualnih odnosa po strogim pravilima (samo u zaljubljenosti/vezi).
Samo što se kod takvih ličnosti opterećenih katoličkom krivnjom granica obično ne zaustavlja na par početnih pravila, nego stroga pravila postoje i prilikom upražnjavanja seksualnih odnosa s voljenom partnericom.
I sad sve bi to bilo super da autor osim što je konzerva ujedno nije i inhibirani licemjer (koji je u biti jako uživao u opetovanom jebavanju droljaste ženke).

Zbog tog njegovog unutarnjeg konflikta koji čini da ga seksualno privlači ono što mu se u svojoj biti ujedno gadi predviđam mu konfuznu seksualnu budućnost prepunu frustracija.
Najvjerojatnije će biti od onog soja koji npr. ne daje da im pijedestalna zakonita obavlja određene seksualne radnje, dok paralelno mašta o nesputanim prljavim droljama koje su spremne na svašta.

Problem leži u odgoju autora i teško da je rješiv s obzirom da do povezivanja seksualnosti s određenim negativnim vjerovanjima/ponašanjima dolazi u periodu dok se osoba formira (djetinjstvu/teen godinama).

Sve u svemu, jadan on i cura koja ga dopadne.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 20:13   #74
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Autor je već napisao da i sebe smatra droljom.
Ali to nije trebao ni napisati u naknadnom odgovoru na nečiji upis, jer je prilično očito iz uvodnog posta da smatra tu žensku, sebe i svoje seksualno iskustvo tuto kompleto nečim prljavim i nakaznim.
Zato sad sebe vidi kao nekog droljastog, kužnog tipa koji ne zaslužuje tu idealnu curu s faksa.
Srečom, pa nema zapravo velikih briga oko toga, jer idealna cura sigurno njega neće. Niti pogledati u tom smislu.
violeta1980 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:10   #75
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Autor je već napisao da i sebe smatra droljom.
Ali to nije trebao ni napisati u naknadnom odgovoru na nečiji upis, jer je prilično očito iz uvodnog posta da smatra tu žensku, sebe i svoje seksualno iskustvo tuto kompleto nečim prljavim i nakaznim.
Zato sad sebe vidi kao nekog droljastog, kužnog tipa koji ne zaslužuje tu idealnu curu s faksa.
Mislim da njemu ne gine psihic


Decoooooo
ady- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:33   #76
Quote:
violeta1980 kaže: Pogledaj post
Srečom, pa nema zapravo velikih briga oko toga, jer idealna cura sigurno njega neće. Niti pogledati u tom smislu.
Neće nikad naći SEBI “idealnu” curu ne zato jer ga takva nikad ne bi htjela, nego zato jer takva osoba za njega ne postoji. Njegov ideal je kontradiktornost koja ne može egzistirati u jednoj osobi (svetica i kurva).

Ali najvjerojatnije će si naći neku koju će si na danjem svjetlu moći prezentirati kao donekle idealnu. Neku konzervativnu curu bez seksualnog iskustva (ili onu koja svoju seksualnu prošlost može opravdati bivšom ozbiljnom vezom).
Ali kad padne noć maštati će o ženama seksualno potpuno drugačijim od svoje odabranice.

Neki na temi žale malu Poljakinju (jer ju je autor prozvao droljom), a ja nekako više žalim autora.
Mala Poljakinja očito živi svoj život u skladu sa svojim uvjerenjima, fino se izguštala i jedri dalje, dok nam se tu autor postkoitalno muči i grči.
On, za razliku od male Poljakinje i svih budućih žena s kojima dođe u doticaj, nikad neće moći pobjeći od sebe.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:43   #77
Quote:
ady- kaže: Pogledaj post
Mislim da njemu ne gine psihic


Decoooooo

Živjeti će on i bez psihića, samo će vječito ostati seksualno isfrustriran.
Nije on jedini s takvim uvrnutim sklopom.

Ima čak jedan lijepi film o takvom tipu muškarca.
Izgleda da nisu neobična pojava u društvu gdje se neke ljude odgaja na način da im se seksualnost prezentira kao nešto grešno i gadljivo. Nešto što se obično smije upražnjavati na određen način i to samo u braku/ozbiljnoj vezi.
Nerijetka pojava kod osoba odgojenih u izrazitije konzervativnim katoličkim obiteljima.
choupette is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:48   #78
Sad me bode u oči da će ju pitati za vezu za dva tjedna ionako ništa nije bilo među njima i vjerojatno ništa ni neće do tad. Imat će platonski odnos i onda će se jednom poljubiti i evo njega onda, s pitanjem o vezi. Nakon toga će otići u parkić i držat se za ruku, vrtićka generacija style.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:49   #79
Quote:
choupette kaže: Pogledaj post
Ali najvjerojatnije će si naći neku koju će si na danjem svjetlu moći prezentirati kao donekle idealnu. Neku konzervativnu curu bez seksualnog iskustva (ili onu koja svoju seksualnu prošlost može opravdati bivšom ozbiljnom vezom).
Ali kad padne noć maštati će o ženama seksualno potpuno drugačijim od svoje odabranice.
Tocno ovakav je moj bivsi, s time da sam ja ta drolija, zato ni nismo uspjeli. Ostali smo jako bliski prijatelji doduse. Kad si je nasao novu partnericu, sa svog posla i iz akademskog kruga, za predstavljanje "javnosti", tocno sam pretpostavila kakva ce biti izgledom - neugledna, da budem blaga. Takva mu je bila i djevojka prije mene. Kad se konacno odvazio biti sa zenom koja ga zaista privlaci, koja u dusu zna njegove fantazije i fetise i vise nego spremna im je odgovoriti, veza to nije podnijela. To su takvi mentalni sklopovi.
Babs Johnson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2018., 21:54   #80
Quote:
Ivanmaz kaže: Pogledaj post

E sad, druga stvar...Djevac sam. Tj, donedavno sam bio. I tu počinju problemi...

...

Sad, ne znam... S jedne strane stvarno želim biti s tom curom...S druge, pak, imam osjećaj da sam je prevario, i da bi bilo najpravednije prema njoj da prekrižim bilokakve mogućnosti za vezu s njom, i da čekam da naiđe neka druga, s kojom ću biti pametniji...Ne znam...
Ima li ovdje itko da je bio u sličnoj situaciji da da nekakav savjet? Sve skupa me stvarno izluđuje...
Nisi više djevac!

Pomiri se s tim, to zna bit šok, tj redovito je osjetljivijim ljudima.

Npr. da si s curom koju voliš to napravio, možda bi također stvorilo probleme.

Drugo, nemoj si upropastit život.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:59.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger