Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2018., 21:19   #81
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Sad ću ti reći svoje mišljenje.

Vidim, pričaš o fuck buddy-u, olako mijenjaš partnere, s nekima budeš duže s nekima kraće - a ti želiš ljubav, nešto stalno i stabilno. Tražiš nekoga za ozbiljno i dugotrajno, ali tako se ne reklamiraš.

Ali zašto bi ti oni to dali, ako ti mogu dati minimum i uzeti ono što im treba?
Svaki odnos je razmjena dobara, a svi se cjenkaju da što manje plate a što više dobiju.A ti se izgleda prodaješ jeftino. Nemoj mi zamjeriti što koristim taj rječnik, ako ti netko to mora reći onda je bolje da je stranac preko interneta.

Moram isto tako pitati, zašto tražiš muškarca za ozbiljnu vezu na dating aplikacijama?
Kada ti je taj muškarac rekao da se ne zaljubljuje, on je samo sebe ogradio. Zaljubljuje se on, samo u onu koju smatra vrijednom. Nebi to nikad rekao ženi s kojom želi nešto izgraditi.

Nije više kao nekad, sada su i muškarci izbirljivi. Dakle, za vezu/brak traže sposobnu, stabilnu ženu a ove koje te karakteristike ne posjeduju su tu za nekakvu avanturu.

A savjet? Meni izgleda kao da tražiš nekakvo brzo, jednostavno rješenje a to ne postoji.
Jako mi je žao što si u takvoj situaciji, ali teško će ti netko drugi osim tebe same pomoći. Služimo samo možda kao kratkotrajna utjeha.
istina, vise je tu problema.
zanimljivo i da ima sva opravdanja za sebe. dejting aplikacije su jo socijalni eksperiment, on bi da se on njoj emotivno preda, ali bez da se ona emotivno predala.
vjerojatno i on isto razmislja.


nego, radjeno je istrazivanje medju dobrovoljnim samcima i velika vecina, sigurno vise od 90 posto (ne sjecam se tocno), ih je reklo da bi pristali na to da se sutra probude u stalnoj i stabilnoj vezi koja traje neko vrijeme.
mogli su birati izmedju toga i sadasnjeg statusa.

dobro si rekao ovo da se ceka prava. i ja sam to radio i cak je i ta u koju sam se zaljubio i zavolio dobila upozorenje da sam tesko zaljubljiv.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:21   #82
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
meni 3 dana vidjanja tjedno djeluje skroz dobro za pocetak veze.

jesi li posesivna?
Nisam, ali volim biti u kontaktu s rječitim ljudima i kad se ne vidimo. Inače, ne odgovara mi. Bez neke garancije da ima iti malo smisla. A ne kao sad, pročitaj molim te svoj post i post Gustog Soka. Ima da mi mozak iskoči od razlika u perspektivama.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:35   #83
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post


nego, radjeno je istrazivanje medju dobrovoljnim samcima i velika vecina, sigurno vise od 90 posto (ne sjecam se tocno), ih je reklo da bi pristali na to da se sutra probude u stalnoj i stabilnoj vezi koja traje neko vrijeme.
mogli su birati izmedju toga i sadasnjeg statusa.
Ja sam takav samac.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 21:48   #84
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Nije ti palo napamet da sam i ja izbirljiva?
Da, to mi jasno odmah bilo, tvoj ego mi je dovoljan pokazatelj.
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
I da ne namjeravam sudjelovati u tim odnosima razmjene na takav način, ili bar ne s bilo kim?
Ja nikad nisam rekao da ti nemaš što ponuditi, niti da ti uzimaš očajnički što ti se ponudi.
Ali ono što sam rekao, i što je u potpunosti istina je, da muškarci koje ti biraš tebe ne smatraju dovoljno vrijednom. Sad se zapitaj, zašto takve biraš?
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
I da postoje ljudi, i muškarci i žene, koji ne razmišljaju apriori u kategorijama, već su izrazito emocionalni? I da sam ja imala ponuda za brak, i da ih mogu naći još? Ali da želim biti što jesam, i čisto biti s nekim prema svojim trenutnim uvjetima i mogućnostima.
Ne trebaš se hvaliti ponudama za brak, nisam nigdje ni osporio tvoju ženstvenost.
Ali puna si kontradikcija. Ti bi za ozbiljno, al daješ se lagano. Ti bi bila kućanica, ali ne svakomu, samo onom koji te neće. Tražiš savjet, al ne voliš autoritativni ton.
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 22:05   #85
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Dakle, preko poruke ili uživo prekinuti, jedino je to još ostalo.
Jučer ti je bio super, a danas pričaš o prekidu?
__________________
#HoldMyRakija
Leteća is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 22:35   #86
Zašto si tako defenzivna u odnosu na postove više forumaša na temi? Ljudi ti pokušavaju pomoć, a ne ti se suprostavljat.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 22:54   #87
Nije mi namjera biti defenzivna. Samo tražim razlog za prestati biti takva.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2018., 23:22   #88
Kužim.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:09   #89
Quote:
GustiSok kaže: Pogledaj post
Tražiš savjet, al ne voliš autoritativni ton.
I svi tu tako, pogledaj druge teme... "Htjela/htio utjehu, vi me kamenovali."

I nije stvar u tonu, niti u činjenici što iza njega stoji "osuda", nego što damo svoj problem, i dobijemo malo.

Znači, apsolutno ne znam što da učinim sa svojim emocionalnim problemom koji mi netko podcrta.
Nastranu što izaziva i defenzivu.

Mi izloženi bi voljeli dobiti kao povratnu informaciju to da se drugi pokuša uživjeti da hoda u našim cipelama, makar proba.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:12   #90
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
I svi tu tako, pogledaj druge teme... "Htjela/htio utjehu, vi me kamenovali."

I nije stvar u tonu, niti u činjenici što iza njega stoji "osuda", nego što damo svoj problem, i dobijemo malo.

Znači, apsolutno ne znam što da učinim sa svojim emocionalnim problemom koji mi netko podcrta.
Nastranu što izaziva i defenzivu.

Mi izloženi bi voljeli dobiti kao povratnu informaciju to da se drugi pokuša uživjeti da hoda u našim cipelama, makar proba.
tak si se ti nama u sekundi pretvorila u zrtvu iako nas je vecina bila poprilicno dobronamjerna.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:12   #91
Oprosti duhovnjakinjo, ali na forumu ima itekako tema gdje se ljude ne osudjuje, niti je itko na temi tebe kamenovao, posebno te nitko nije grupno kamenovao.

Ti kao da bi to htjela, tako da se možeš svadjati s nama, kada ti je onaj s kim doista želiš raspravit već nedostupan.

Ne možeš očekivat poštovanje od ljudi, a ne davat ga nazad.
Alexa is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:24   #92
Ne, nisam mislila na sebe, već na druge dvije teme tu, o dvadesetogodišnjakinji koja je bila s oženjenim i onaj momak kojemu se zgadio život nakon što je tjerao cure da se napale na ono što je glumio.

Osobno, ja sam njega osuđivala, iz "dobre namjere" jer mislim da će si svašta zabrijati.

Zapravo problema nema, samo što mi očekujemo mnogo od komentatora, a komentatori od sebe, da budu seksualni terapeuti ili osobe s bujnim životnim iskustvom, ili baš oni koji najbolje intuitivno vide apsolutno čitavu situaciju i prognozu.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:28   #93
Kao drugo, mnogi ne pročitaju ili zanemare postove drugih, i onda netko tko je već zbunjen u sekundi bude zbunjen još više.
O tom uživljavanju govorim. Ako se već ne može shvatiti nekog, onda bar kako mu je, tu na forumu, nakon što dobije dijametralno suprotna viđenja i pristupe.
To je u konačnici dobro, imati različita viđenja, no samo ako je osoba potpuno stabilna, što nitko tko otvara temu o svojim osjećajima nad kojima nema potpunu kontrolu, ako uopće tad i ima, u tom trenu nije.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:33   #94
Poslušaj(sagledaj) sve savjete, odluči se na jedan, i kreni s njim.
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:44   #95
E pa iskreno to i jest najteže.

Uvijek neki glas govori ne mogu oni biti u pravu za mene, što ne znači da nisu u pravu. I moliš Boga da ti se slegne sve i da svi postovi doprinesu onom tvom stavu koji je zdrav, i da pokažeš svoje djelovanje.

A s druge strane, čovjek se umori od pogrešaka, posebno tih oko kojih se trudio da ih ne napravi, i onda doista hoće poslušati samo jedan savjet.

A onda mu paralelno s tim odzvanja još jedan suprotan.

A najčešće krajnosti dobro zvuče, tipa "ohladi glavu, pobrini se za sebe dok nije kasno, nećeš nastradati, dobro iskustvo", a onda i "budi potpuno iskrena, i isto tako će te onda boljeti neka stvar, izaći ćeš dublja, jača, moralni pobjednik, mogu se i čuda dogoditi, kako uopće namjeravaš imati dubok odnos s kočnicama i figom u džepu u nadi da će netko drugi prije se otvoriti".
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 19:17   #96
I dalje ti se nije javio?
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 19:20   #97
Nije. Ali gledam sebe, radi se o mojim emocijama, ne o njemu, koji je stranac ipak.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 19:24   #98
Da te zovne sada, i izrazi zanimanje i želju da te vidi ponovno, bili se tvoje emotivno stanje popravilo?
GustiSok is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 19:55   #99
Pa mislim da ako bi da bi to bilo samo znak mog lošeg stanja, a ne dobrog.

Hoću reći, odnosi mogu biti škodljivi, recimo uzlupa ti se srce, ne mora biti nužno ni od hormona, može biti od straha.

Možda koristimo odnose da se suočimo sa strahovima, no ponekad završi s dodatnim razlogom za strah.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 09:14   #100
Na čemu
gradiš osjećaj svoje vrijednosti?
Da se vidjeti da su to odnosi drugih prema tebi.
I mene zna naljutiti ta slabost i ovisnost o odobravanju i paznji drugih.
Ta glad se nece nikad zadovoljiti, glad za osjecajem vrijednosti kroz odnose.
Rad na sebi i osvjestavanje tog ovisnickog ponasanja bi trebali biti tvoj prioritet
Ja se jos povremeno bakcem s tim, al prepoznajem to i odmaknem se u sebi od davanja vaznosti odnosima.
Drz se ti sebe pa makar se osjecala slaba i nedostatna unatoc svim pozitivnim stranama.
__________________
to nisam ja
bijelatama is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger