Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.03.2018., 22:22   #21
Imam libido. Otkucava mi biološki sat, što dodatno pojačava libido. Nevinost sam izgubila prije 15 god. (bila sam punoljetna)...

No, iz nekog razloga, prljavo je da se želim seksati s nekim tko mi se svidi za dulje staze... ili ako nije,onda sam kao glupa, trebam ga proučavati i mantati, tek onda dati, dotad doma masturbirati? Takav stav bi meni bio prihvatljiv prije deset godina, no ipak, tridesetogodišnjaci i dalje tako razmišljaju.

Zašto dam? Čak ne dam jer me trese, dam kad mi je tip pokazao sve što ima i to mi se svidjelo. Ajmo, reći kad više nema što pokazati, sad koji je spoj, briga me. I tražim nekog tko me neće otkantatii zbog brojenja, znači pokaži što imaš (a u RH to najčešće i nije puno, nema baš onih koji će ti ponuditi ići u kazalište, itd.), ako si mi poseban i pašeš mi, ja ti dam.

I zauzvrat želim kome je to normalno i prirodno, i koji će tek nakon tog pokazati još više sebe, bez da sam ga "mantala" i držala u krizi. A onda će i dobiti sve u seksu, jer prvi put se ne mogu opustiti kao da mi je rutinski.

Takvih nema. Još.

I to je OK. Ali ja ne želim tom koji broji ne davati 9 puta, da bi me oženio. Ne želim ga. Na taj način.
Ne razumijem zašto sve tako sterilno i manipulatorski i to je kao lijepo i moralno.
Ajde se poseksajmo i idimo se dalje upoznavati. Nećeš.Ok, ja sam onda radodajka... Ali ni ti nisi onda ništa više od tog za mene. I lik to osjeća. I ne želi dalje, ne zbog mene, zbog sebe. Zbog nedovoljne emancipacije, i spremnosti za promjene.
Ovakava moralnost je samo isfuravanje ukorijenjenih obrazaca, koji u praksi djeluju u jednom od 10 slučajeva...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:23   #22
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
ona blize bregani nego parizu
samo onako gledajuci a da se niko ne naljuti vecih seratora kao turista od francuza nema
a jebate ka je to rekla ja pomislija da živi u vodicama
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:24   #23
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Imam libido. Otkucava mi biološki sat, što dodatno pojačava libido. Nevinost sam izgubila prije 15 god. (bila sam punoljetna)...

No, iz nekog razloga, prljavo je da se želim seksati s nekim tko mi se svidi za dulje staze... ili ako nije,onda sam kao glupa, trebam ga proučavati i mantati, tek onda dati, dotad doma masturbirati? Takav stav bi meni bio prihvatljiv prije deset godina, no ipak, tridesetogodišnjaci i dalje tako razmišljaju.

Zašto dam? Čak ne dam jer me trese, dam kad mi je tip pokazao sve što ima i to mi se svidjelo. Ajmo, reći kad više nema što pokazati, sad koji je spoj, briga me. I tražim nekog tko me neće otkantatii zbog brojenja, znači pokaži što imaš (a u RH to najčešće i nije puno, nema baš onih koji će ti ponuditi ići u kazalište, itd.), ako si mi poseban i pašeš mi, ja ti dam.

I zauzvrat želim kome je to normalno i prirodno, i koji će tek nakon tog pokazati još više sebe, bez da sam ga "mantala" i držala u krizi. A onda će i dobiti sve u seksu, jer prvi put se ne mogu opustiti kao da mi je rutinski.

Takvih nema. Još.

I to je OK. Ali ja ne želim tom koji broji ne davati 9 puta, da bi me oženio. Ne želim ga. Na taj način.
Ne razumijem zašto sve tako sterilno i manipulatorski i to je kao lijepo i moralno.
Ajde se poseksajmo i idimo se dalje upoznavati. Nećeš.Ok, ja sam onda radodajka... Ali ni ti nisi onda ništa više od tog za mene. I lik to osjeća. I ne želi dalje, ne zbog mene, zbog sebe. Zbog nedovoljne emancipacije, i spremnosti za promjene.
Ovakava moralnost je samo isfuravanje ukorijenjenih obrazaca, koji u praksi djeluju u jednom od 10 slučajeva...
jel znas burek sa sirom napravit
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:25   #24
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
jel znas burek sa sirom napravit
Ništa prije braka.

Znači pojebi, ne odjebi, izdrži moju lakoću i "težinu" i onda ćemo pomalo na bureke, masiranje, što god želiš. Sve za tebe.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:29   #25
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Imam libido. Otkucava mi biološki sat, što dodatno pojačava libido. Nevinost sam izgubila prije 15 god. (bila sam punoljetna)...


.
Ja imam devetnaest i voljan sam kresnuti ocvalu milfaču, čak i na drugom dejtu
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:31   #26
Ništa kresanje samo jebanje s ljubavlju. Pedeset nijansi uz posjet muzejima.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:32   #27
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Ništa prije braka.

Znači pojebi, ne odjebi, izdrži moju lakoću i "težinu" i onda ćemo pomalo na bureke, masiranje, što god želiš. Sve za tebe.
definitivno se odricem bureka sa sirom
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:33   #28
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Ja imam devetnaest i voljan sam kresnuti ocvalu milfaču, čak i na drugom dejtu
moras ju odma i zenit.
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:33   #29
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
Ja imam devetnaest i voljan sam kresnuti ocvalu milfaču, čak i na drugom dejtu
prkane, nika neš jebat sa izrazima "kresnuti"

jel viš šta ti je doli napisala, prvo u muzej
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:34   #30
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
moras ju odma i zenit.
Da, prošle godine sam htjela da me ženi dvadestogodišnjak... Divan je biološki sat
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:36   #31
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Da, prošle godine sam htjela da me ženi dvadestogodišnjak... Divan je biološki sat
gdje je zapelo?
na kojem si dejtu njemu radodala?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:36   #32
Stvarno žalosno što me odjebu jer sam nedovoljno frigidna... Kao sve dobili i što ću im... A ja čekam da kupe vibrator npr. pa seks je tek početak... Ne, ja sam prljava drolja... Proklet bio moj libido. Ima da ih u mozak jebem, svi vole bit jebani, onda se i braku domisle.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:37   #33
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
moras ju odma i zenit.
vjera mi zabranjuje ženidbu
Quote:
Quark kaže: Pogledaj post
prkane, nika neš jebat sa izrazima "kresnuti"

jel viš šta ti je doli napisala, prvo u muzej
a što ću u muzeju raditi. možda je egzibicionistkinja
može li "okinuti" umjesto "kresnuti"
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:38   #34
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Stvarno žalosno što me odjebu jer sam nedovoljno frigidna... Kao sve dobili i što ću im... A ja čekam da kupe vibrator npr. pa seks je tek početak... Ne, ja sam prljava drolja... Proklet bio moj libido. Ima da ih u mozak jebem, svi vole bit jebani, onda se i braku domisle.
sta ti pusis
ne
ne
ne interesira me
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:39   #35
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Da, prošle godine sam htjela da me ženi dvadestogodišnjak... Divan je biološki sat
kolegice, ja sam mislio na santimetre, a ne godine
Drockan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:39   #36
Quote:
Drockan kaže: Pogledaj post
može li "okinuti" umjesto "kresnuti"
e to može majstore
strange quark is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:39   #37
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Stvarno žalosno što me odjebu jer sam nedovoljno frigidna... Kao sve dobili i što ću im... A ja čekam da kupe vibrator npr. pa seks je tek početak... Ne, ja sam prljava drolja... Proklet bio moj libido. Ima da ih u mozak jebem, svi vole bit jebani, onda se i braku domisle.
sigurno nije do libida.
mozda imas jaki crazy faktor kojeg nisi svjesna?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:40   #38
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
gdje je zapelo?
na kojem si dejtu njemu radodala?
Drugom, nisam htjela, ali bi se zaljubio da smo čekali treći... A ja dam taman prije nego se zaljube, da vidim hoće li me pod utjecajem programa "prljava drolja" svejedno zavoljeti.

On čak i nema taj film o meni... Samo misli da nemam sreće... Ko ni on, a tako mlad... Zvao nedavno i pita jesam se udala, mislim se, sinko... pa jel ti znaš da sam bludnica... Zna on da sam prava žena... Ali ne i tridesetogodišnjaci, ako ne i četrdesetogodišnjaci što još čekaju frigidnu koja zna njihovim koprive maziti.
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:41   #39
Quote:
duhovnjakinja kaže: Pogledaj post
Drugom, nisam htjela, ali bi se zaljubio da smo čekali treći... A ja dam taman prije nego se zaljube, da vidim hoće li me pod utjecajem programa "prljava drolja" svejedno zavoljeti.

On čak i nema taj film o meni... Samo misli da nemam sreće... Ko ni on, a tako mlad... Zvao nedavno i pita jesam se udala, mislim se, sinko... pa jel ti znaš da sam bludnica... Zna on da sam prava žena... Ali ne i tridesetogodišnjaci, ako ne i četrdesetogodišnjaci što još čekaju frigidnu koja zna njihovim koprive maziti.
mnogi muski ne misle da si drolja ako das prije devetog.

ja se ne zaljubim dok ne prodje neko vrijeme redovnog seksanja i druzenja pa ne znam od kud ti da bi se ovaj zaljubio da si dovoljno cekala?
Flat is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 22:43   #40
Quote:
Flat kaže: Pogledaj post
sigurno nije do libida.
mozda imas jaki crazy faktor kojeg nisi svjesna?
Da... Imaš pravo... A i taj jača s libidom. Il me ženi, il tamburu kupi... O jebem ih proklete.

Da, da...
duhovnjakinja is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:51.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger