Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2004., 15:48   #41
A jel te ceska
Meni je bas to super kod Dercosa da me ne ceska.Inace kad perem kosu u ljubljani,valjda zbog vode,pojma nemam,poslije se sva izgrebem
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 16:59   #42
Ne ceska nista :-) Super je nakon onih glupih Head&Shoulders i sl.

Nego, jedini problem mi je sto u novom stanu cijevi imaju problem s pritiskom, tako da topla voda uopce ne ide jako van. Ne mogu tako uopce isprati kosu kako spada Jedino da je eventualno perem u hladnoj vodi Jel ima netko neki trik kako poboljsati ispiranje? Renovacija ce ici za nekih godinu dana tek, prije toga nista.
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 17:37   #43
Lonac na sparhet,zgrij vodu pa u neki lavor...ili frizer
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2004., 23:09   #44


Toliko slabo ipak ne ide
Lei is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 00:00   #45
ja koristim zutu liniju. sampon je dobar, no ipak nista spektakularno za te pare, ali balzam i onaj tretman za kosu u teglici su FENOMENALNI!!!
__________________
If there's one thing you can say about mankind, there's nothing kind about man.
Cinnamon Girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 13:57   #46
Quote:
Lei kaže:
Nego, jedini problem mi je sto u novom stanu cijevi imaju problem s pritiskom, tako da topla voda uopce ne ide jako van. Ne mogu tako uopce isprati kosu kako spada Jedino da je eventualno perem u hladnoj vodi Jel ima netko neki trik kako poboljsati ispiranje? Renovacija ce ici za nekih godinu dana tek, prije toga nista.
Imala sam ja takav problem u starom stanu. Svako tusiranje je bilo pravo mucenje, pogotovo po zimi jer ni prozori nisu bas "dihtali".

U svakom slucaju, ispiranje hladnom vodom je nesto na sto se moze naviknuti (ako stisnes zube).
lahor is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 15:06   #47
Meni Vichyjevi samponi ne valjaju, a smatram se dosta velikim strucnjakom na tom polju, s obzirom da sam tu potrosila malo bogatstvo i nije pomoglo dok nisam problem koji sam imala (ispadanje) pocela rjesavati kod dermatologa, a ne u parfumeriji, odn. apoteci.

al da se vratim na temu - Vichy mojoj kosi koja je tanka i brzo se masti ne odgovara, jer ju jako omeksa i samo ju jos vise zamasti. To vrijedi i za sve ostale L'orealove proizvode koje sam probala za kosu - i Elseve i Esprit Kerastase.

Proizvodi koji su mi bili OK su J. F. Lazartigueovi samponi. Ali ti bogme i kostaju.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2004., 15:10   #48
Quote:
kiki-j-zg kaže:
Ja imam kosu koja se brzo masti i prije par mjeseci imala sam problema sa peruti, ali masnom peruti ne suhom, pa sam koristila Decros ali zeleni koji je za masnu perut.
Nakon dva pranja, perut je nestala i isplatila se svaka od 70 kuna koliko šampon košta.
Prema tome, sa moje strane samo pohvale.
Potpisujem.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 10:19   #49
ovak...koristila sam kreme Yves Rochera i bila prezadovoljna. no, duc u zagrebu se zatvorio i tih krema vise nema za kupiti (toliko o nasim trgovcima). razmisljala sam prebacit se na Vichy i cini mi se da su kritike povoljne. jeste zadovoljne Vichyem?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 11:41   #50
Quote:
Billi kaže: jeste zadovoljne Vichyem? [/B]
Da,jako zadovoljna vec godinama
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 12:17   #51
Quote:
Billi kaže:
ovak...koristila sam kreme Yves Rochera i bila prezadovoljna. no, duc u zagrebu se zatvorio i tih krema vise nema za kupiti (toliko o nasim trgovcima). razmisljala sam prebacit se na Vichy i cini mi se da su kritike povoljne. jeste zadovoljne Vichyem?
jako
jako
jako

no (budući da sam skužila da je tebi to važno)
imaj na umu da oni testiraju na životinjama
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 12:23   #52
Quote:
Billi kaže:
ovak...koristila sam kreme Yves Rochera i bila prezadovoljna. no, duc u zagrebu se zatvorio i tih krema vise nema za kupiti (toliko o nasim trgovcima). razmisljala sam prebacit se na Vichy i cini mi se da su kritike povoljne. jeste zadovoljne Vichyem?
Koristim Vichyjev sampon i super mi je, ali kreme mi ne odgovaraju - prva krema na koju sam imala cudnu reakciju, kad sam probala tester. Njihov gel za ciscenje koze mi je ok.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 12:29   #53
Jos ovo, moja mama je imala isto Vichyjevu kremu i bila je nezadovoljna. Nije imala reakciju ko ja (mene je sve peklo i koza mi je pocrvenila), ali joj se koza 'pogorsala'.

Ali nekima odgovara, tesko je generalno govoriti sto je dobro i sto ne. Probaj prvo s testerom.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 12:49   #54
Quote:
goldberry kaže:
jako
jako
jako

no (budući da sam skužila da je tebi to važno)
imaj na umu da oni testiraju na životinjama
Ups! Vichy? thanks! No. thanks!!!!!!!!!!!!!!!!!


za 2 tjedna idem u bec i kupit cu si dvije Rocherove pa nek stoje! ili ak nadjem u sloveniji. do tada sam na nivei
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 13:34   #55
a nivea nije testirana na životinjama?

ontopic - meni je vichy super!
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 13:38   #56
nivea ne testira na životinjama

zapravo, cijeli Beiresdorf ne testira na životinjama
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 13:59   #57
Ja sam dugo koristila Vichy, dok mi dermatolog nije preporučio Avene. Avene je meni puuuno bolja kozmetika.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 14:26   #58
bas se i nisam puno zamarala kozmetikom jer sam bila zadovoljna svojim kremama, a cijena je oko 80 kn. zato nisam pametna. s jedne strane mi je glupo koristit kreme koje ne mogu kupit u zemlji (poslala sam im mail dal ima kaj u sloveniji)
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 14:53   #59
Quote:
Billi kaže:
bas se i nisam puno zamarala kozmetikom jer sam bila zadovoljna svojim kremama, a cijena je oko 80 kn. zato nisam pametna. s jedne strane mi je glupo koristit kreme koje ne mogu kupit u zemlji (poslala sam im mail dal ima kaj u sloveniji)
Mislim, skoro sigurna sam, da ima Yves Rocher svoju trgovinu u E.Leclercu u Ljubljani. Ako te zanima mogu provjeriti.
sergio is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2004., 15:23   #60
Quote:
sergio kaže:
Mislim, skoro sigurna sam, da ima Yves Rocher svoju trgovinu u E.Leclercu u Ljubljani. Ako te zanima mogu provjeriti.
super, provjeri ili mi posalji neki link.
sto je leclerc?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:49.