Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.10.2016., 10:33   #4261
Poz. Kolege !. Samo da se najavim,kako sam prijeratna generacija studija, pa čitam stvari koje su se ujedno i nama dešavale iako ima i mnogo , novonastalih smjernica , prioriteno je da traje studij 6 god. dok je nama bilo i 5 god previše ,(čit. u prosjeku 7-8 god.još onomad) Jel u referadi još ona , stara plavuša radi? (zaboravih joj i ime..) Čujem da nema Prof. Jukića iz zaraznih bol. niti Perića iz Sudske? Sretno i poz!
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2016., 18:29   #4262
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
X.gimnazija :-)
I s kolko prolazis inace?
Najs
Prvi sam 4.2, nažalost, ostalo je bilo 5 ☺
Ti?
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 11:01   #4263
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Najs
Prvi sam 4.2, nažalost, ostalo je bilo 5 ☺
Ti?
Prvi isto 4.2 haha, drugi 4.3, treci 4.7, ovaj ce nadam se isto bit 5
Mislim da bi uz dobru maturu trebale upast pises bio pretpostavljam?
Annil is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 17:42   #4264
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
Prvi isto 4.2 haha, drugi 4.3, treci 4.7, ovaj ce nadam se isto bit 5
Mislim da bi uz dobru maturu trebale upast pises bio pretpostavljam?

Trebale bi, nekak se ne bojim upadanja ☺
Ali mature me strah hahah

Da, samo bio ću. Oćeš ti još nešto?
I jel ideš 18.11. u SC na predavanje vef-a (smotra sveučilišta je) ☺
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2016., 22:05   #4265
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Trebale bi, nekak se ne bojim upadanja ☺
Ali mature me strah hahah

Da, samo bio ću. Oćeš ti još nešto?
I jel ideš 18.11. u SC na predavanje vef-a (smotra sveučilišta je) ☺
Ja se bojim iskreno haha ne znam kolko je tesko upast, i mene hahah pogotovo zato sto ja pisem kemiju, a skoro svi pisu bio al jbg ne ide mi bio bas
A nisam znala za to, u petak je? U koliko sati? Mogla bih bas ic haha
Annil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 02:00   #4266
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
Ja se bojim iskreno haha ne znam kolko je tesko upast, i mene hahah pogotovo zato sto ja pisem kemiju, a skoro svi pisu bio al jbg ne ide mi bio bas
A nisam znala za to, u petak je? U koliko sati? Mogla bih bas ic haha
Probaj si sad procjenit kolko bi bodova mogla dobit od matura i prosjeka i vidit koliko ti min.treba iz matura
Prošle godine je zadnji upisani imao stvarno malo bodova.
Kaj znas jos nekog ko zeli na veterinu? Iz moje skole niko. 😂 i sretno s kem, ja ne bih to uspjela da priznam.

Je, petak, 18.11., od 14.10 do 14.30 u nekakvoj kino dvorani studentskog centra.
Ja cu izostat s prvog sata zato, al u mojoj školi jako vole tu smotru sveučilišta.
Inače je smotra od 17.do 19.11.
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 12:08   #4267
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Probaj si sad procjenit kolko bi bodova mogla dobit od matura i prosjeka i vidit koliko ti min.treba iz matura
Prošle godine je zadnji upisani imao stvarno malo bodova.
Kaj znas jos nekog ko zeli na veterinu? Iz moje skole niko. 😂 i sretno s kem, ja ne bih to uspjela da priznam.

Je, petak, 18.11., od 14.10 do 14.30 u nekakvoj kino dvorani studentskog centra.
Ja cu izostat s prvog sata zato, al u mojoj školi jako vole tu smotru sveučilišta.
Inače je smotra od 17.do 19.11.
Da jesam vec i cini mi se da bi trebala upast. Da, znam, da bar i ove godine bude tako hahha, nadam se da nece bit navala
Pa iskreno ne hahah u mojoj isto koliko ja znam
Hvalaa hahah ja se isto bojim te kemije 😒
Aa super, ja cu isto morat izostat s prvog onda, planiram doci svakako
Annil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 18:26   #4268
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
Da jesam vec i cini mi se da bi trebala upast. Da, znam, da bar i ove godine bude tako hahha, nadam se da nece bit navala
Pa iskreno ne hahah u mojoj isto koliko ja znam
Hvalaa hahah ja se isto bojim te kemije 😒
Aa super, ja cu isto morat izostat s prvog onda, planiram doci svakako
Sumnjam da će bit navale. Možda onih koji će se htjet prebacivat kasnije na srodne

Ma uspjet ćeš ti to
Oo pa super. Ako hoćeš možemo se i nać, malo ranije, kod sc-a da vidimo i štand ili šta već bude od veterine?
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 21:03   #4269
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Sumnjam da će bit navale. Možda onih koji će se htjet prebacivat kasnije na srodne

Ma uspjet ćeš ti to
Oo pa super. Ako hoćeš možemo se i nać, malo ranije, kod sc-a da vidimo i štand ili šta već bude od veterine?
Ja se isto nadam da nece. Da cula sam da dosta ljudi to radi, i to mi je bas bezveze, al okej.
Nadam se )
Mozee, a cek di je to? Ja sam skuzila da je to na vef-u hahah
Annil is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2016., 21:35   #4270
Osobno moje iskustvo sa prijemnoga , je naprosto oduševljeno i relaksirajuće,takođe se uz ocjene iz srednje ,na pismenome polagala Kemija,Fizika i Biologija plus Motivacija. Ono ,što je bitno ,morate shvatiti da se na prvoj godini fakulteta ,radi još jedna strahovita selekcija studenata, tako da stoga mnogi i odustanu. Moja generacija sa prve godine,koja je sve položila u roku je ljudi cca manje od 50 %. A od diplomiranih kolega ,ću napomenuti kako sam zapazio da je ipak lakše muškima glede zapošljavanja u struci,negoli ljepšemu spolu. A one spike ,mica-maca i pikica , zaboravite u startu, da nebi tolikom žestinom tresnuli na zemlju, da bi se toliko odrazili,.. te poletjeli kako bi zaplesali međ zvjezdama.
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 00:01   #4271
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
Ja se isto nadam da nece. Da cula sam da dosta ljudi to radi, i to mi je bas bezveze, al okej.
Nadam se )
Mozee, a cek di je to? Ja sam skuzila da je to na vef-u hahah

I meni. Bude mi žao onih koji ne upadnu, a stvarno žele :/
Ma budeš, samo priprema na vrijeme i eto

U studentskom centru, blizu vodnikove.
Na vef-u će bit tamo negdje 3.-5.mjeseca kad već otvoreni dani, jedva čekam
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 00:03   #4272
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Osobno moje iskustvo sa prijemnoga , je naprosto oduševljeno i relaksirajuće,takođe se uz ocjene iz srednje ,na pismenome polagala Kemija,Fizika i Biologija plus Motivacija. Ono ,što je bitno ,morate shvatiti da se na prvoj godini fakulteta ,radi još jedna strahovita selekcija studenata, tako da stoga mnogi i odustanu. Moja generacija sa prve godine,koja je sve položila u roku je ljudi cca manje od 50 %. A od diplomiranih kolega ,ću napomenuti kako sam zapazio da je ipak lakše muškima glede zapošljavanja u struci,negoli ljepšemu spolu. A one spike ,mica-maca i pikica , zaboravite u startu, da nebi tolikom žestinom tresnuli na zemlju, da bi se toliko odrazili,.. te poletjeli kako bi zaplesali međ zvjezdama.
Više nema prijemnog, sada se drukčije gleda i bodovanje.
A hvala, ali mislim da bi svi koji žele upisat već trebali znat što je zapravo veterina i ne maštat da će bit lagano
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 00:22   #4273
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
I meni. Bude mi žao onih koji ne upadnu, a stvarno žele :/
Ma budeš, samo priprema na vrijeme i eto

U studentskom centru, blizu vodnikove.
Na vef-u će bit tamo negdje 3.-5.mjeseca kad već otvoreni dani, jedva čekam
Meni isto :/
Hehe hvala
Ahaa super, to mi je blizu skole haha
Da da za to sam cula i obavezno cu ici.
Nadam se da cemo se onda upoznat na smotri
Annil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 05:18   #4274
Konkretno smo,več na trečoj godini imali Patologiju i Histologiju, gdje moraš sam napraviti (na vježbama) obdukciju ,na lešini psa,konja,krave (ako se posreći,pa se nađe,..ali pasa vazda ima..) Dakle, onaj ili ona tko ne može uči u štalu poradi misrisa isl. bolje da niti ne upisuje ,jer se večinom rade manuelni poslovi.U moje vrijeme, su neki kombinirali,koji nebi upali na medicinu, bili na Veterini,pa su samo godine prebacivali na medicinu,jeli to po Bologni ,još uvijek moguče? I slušajte prof.Hrastea(ako već nije umirovljen) ali je tamo moj kolega sa god. Peševski ,u savjetima iz Anatomije koja se polaže na dr. god. ali se sluša u startu od prve,pošto trajala tri semestra. (eto,..prvi jači ispit osim Biologije sa prve god.)
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:37   #4275
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
Meni isto :/
Hehe hvala
Ahaa super, to mi je blizu skole haha
Da da za to sam cula i obavezno cu ici.
Nadam se da cemo se onda upoznat na smotri
Aj pošaljem ti pm
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 19:41   #4276
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Aj pošaljem ti pm
Zapravo, Annil, daj ti meni pošalji da mogu otvorit jer meni ovo ne funkcionira
Da se dog oko te smotre da se nađemo na vodnikovoj ili na križanju tamo
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 20:15   #4277
Quote:
žaccko kaže: Pogledaj post
Osobno moje iskustvo sa prijemnoga , je naprosto oduševljeno i relaksirajuće,takođe se uz ocjene iz srednje ,na pismenome polagala Kemija,Fizika i Biologija plus Motivacija. Ono ,što je bitno ,morate shvatiti da se na prvoj godini fakulteta ,radi još jedna strahovita selekcija studenata, tako da stoga mnogi i odustanu. Moja generacija sa prve godine,koja je sve položila u roku je ljudi cca manje od 50 %. A od diplomiranih kolega ,ću napomenuti kako sam zapazio da je ipak lakše muškima glede zapošljavanja u struci,negoli ljepšemu spolu. A one spike ,mica-maca i pikica , zaboravite u startu, da nebi tolikom žestinom tresnuli na zemlju, da bi se toliko odrazili,.. te poletjeli kako bi zaplesali međ zvjezdama.
Nema ti više selekcije jer su profesori koji su je vršili svi u penziji, tipa fizika,kemija, hista...

Sad je selekcija samo lijenost i nesposobnost studenta za određene predmete i odljev na Medicinu i Stomu.

A ni tresnut baš neće jer će samo pse i mačke i viđati, plus par onih polumrtvih krava i konja na faksu. A i dok oni doguraju do Ambulantne možda terena više ne bude ni bilo, s obzirom kojom brzinom se uništava stočni fond.

Tak da nemaju briga nikakvih.
__________________
I have seen things so beautiful they have brought tears to my eyes. Yet none of them can match the gracefulness and beauty of a horse running free.
Nikich is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2016., 21:48   #4278
Ne znam,čemu stekoh dojam,kako je nekima teško po toj Bologni,studirati ,..nebi li,joj stoga trebali biti zahvalni?
žaccko is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 00:06   #4279
Quote:
kimba98 kaže: Pogledaj post
Zapravo, Annil, daj ti meni pošalji da mogu otvorit jer meni ovo ne funkcionira
Da se dog oko te smotre da se nađemo na vodnikovoj ili na križanju tamo
Bome ni meni trenutno ne radi, jos do jucer sam mogla, valjda ce proradit sutra 🤔
Annil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2016., 21:38   #4280
Quote:
Annil kaže: Pogledaj post
Bome ni meni trenutno ne radi, jos do jucer sam mogla, valjda ce proradit sutra 🤔
Ista stvar.
Probat ću još prek laptopa, pa ak neću uspjet napisat ću mail pa se javiš, pa se tako dogovorimo za fejs ili wapp.
To mi se čini jednostavnije, nego dogovaranje na forumu, a htjela bih da se vidimo na toj smotri
__________________
/
kimba98 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:29.