Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2003., 03:08   #1
Tool

nisam primjetio temu, nije mi se dalo vrtit 22 stranice, a tool ima 4 slova, a search ne da manje od 6

dakle - kaj mislite o njima

meni je schism trenutno totalni roxorz
__________________
microstock
*_spike is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 04:18   #2
slušao sam aenimu i ok je...sasvim...
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 12:13   #3
lateralus je genijalan album,maynard jedan od najboljih vokala današnjice.

np. Tool - Ticks & Leaches
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 13:21   #4
Tool je smeće.

Imam frenda koji je lud za njima i onda me davio i davio u besvjest.

Dakle, osim što su očigledne sotonjare (bubnjar se zahvalio mami, tati i SOTONI na dodjeli grammy-ja), cijelo vrijem se isfuravaju na neku kao mističnost a zapravo nemaju pojma.

I zvuče kao bilo koji nu metal bend. Totalno su jadni. Cak im se i Limp Bizkit zahvaljuje u svojim knjižicama (provjerite ako nevjerujete) a neznam zašto, jer tool nikad neće imati ono što ima bizkit, čistu energiju i odličnog frontmena, koji se usprotivio svemu i pokazao nam da pravi rock još uvijek živi.

A i oni pretenciozni spotovi.
Od svih, jedino je hush fora.

Sve u svemu prave se pametni, a pojma ni o čemu nemaju. Idijot.
A i ona fora s ekranom na koncertima, pa to su od korn pokupili, hahaha, idijoti blesvi nekreativni, neotesani, na današnji dan hahaha

tool SUCK ASS!!!!!!
__________________
...god...satan...whatever
maquialdora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 13:23   #5
cekam novi album, ovi stari mi se vec izlizali u playeru.
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 13:25   #6
maqui?
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 13:34   #7
Quote:
Hugh 'n' Pepper kaže:
maqui?
Hugh?
__________________
...god...satan...whatever
maquialdora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 13:35   #8
kako si?
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 15:40   #9
Quote:
Hugh 'n' Pepper kaže:
kako si?
Unatraške sam.
heh.

__________________
...god...satan...whatever
maquialdora is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 17:26   #10
pazi kicmu.
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 17:27   #11
Quote:
maquialdora kaže:
Tool je smeće.

Imam frenda koji je lud za njima i onda me davio i davio u besvjest.

Dakle, osim što su očigledne sotonjare (bubnjar se zahvalio mami, tati i SOTONI na dodjeli grammy-ja), cijelo vrijem se isfuravaju na neku kao mističnost a zapravo nemaju pojma.

I zvuče kao bilo koji nu metal bend. Totalno su jadni. Cak im se i Limp Bizkit zahvaljuje u svojim knjižicama (provjerite ako nevjerujete) a neznam zašto, jer tool nikad neće imati ono što ima bizkit, čistu energiju i odličnog frontmena, koji se usprotivio svemu i pokazao nam da pravi rock još uvijek živi.

A i oni pretenciozni spotovi.
Od svih, jedino je hush fora.

Sve u svemu prave se pametni, a pojma ni o čemu nemaju. Idijot.
A i ona fora s ekranom na koncertima, pa to su od korn pokupili, hahaha, idijoti blesvi nekreativni, neotesani, na današnji dan hahaha

tool SUCK ASS!!!!!!
ono sa zahvaljivanjem je zajebancija..... frajer jebe ekipu koja na dodjeli nagrada ima potrebu zahvaljivat bogu
ja neznam di ti u tool-u vidis nu-metal a limp korn i ostala djecica im mogu posisat lagano sta se tice tehnike pjesama a i snage ..... ocito je da neznas sta u muzici treba slusat
__________________
- ThEre Iz nOthiNg gOoD oR baD buT ThinKinG mAKes iT sO -
je sad bi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 17:29   #12
pusti ti maquia, on zna ono sto treba znati...

 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 17:40   #13
Quote:
maquialdora kaže:
I zvuče kao bilo koji nu metal bend. Totalno su jadni. Cak im se i Limp Bizkit zahvaljuje u svojim knjižicama (provjerite ako nevjerujete) a neznam zašto, jer tool nikad neće imati ono što ima bizkit, čistu energiju i odličnog frontmena, koji se usprotivio svemu i pokazao nam da pravi rock još uvijek živi.
imas ti prao durst je pravi rocker.
a tek ona energija koja prsti iz limpove glazbe.....

stari dal je tebi pala cigla na glavu kod si bio mali?
 
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 18:25   #14
Quote:
je sad bi svi kaže:
ono sa zahvaljivanjem je zajebancija..... frajer jebe ekipu koja na dodjeli nagrada ima potrebu zahvaljivat bogu
ja neznam di ti u tool-u vidis nu-metal a limp korn i ostala djecica im mogu posisat lagano sta se tice tehnike pjesama a i snage ..... ocito je da neznas sta u muzici treba slusat
pa da je ono sa sotonom zajebancija, dogodilo bi se samo jednom. ali lik na album stavi nekakav nacisticki govor (nisam isao pogledati sto tocno govori) i nazove ga Sotona. i onda on nije sotonjara? fuj.

jebo vas bend koji ne izdaje singlove.


i da, durst je 10^10 puta bolji od ovog mjk kripla kojemu je bodypainting najveci domet.
__________________
ISMELLURINE
It's just a ride...
kF is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 21:27   #15
a evo i maquijevih sljedbenika

nego, kad će taj salival više?
pupobljak is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.06.2003., 21:31   #16
jos kad bi to bili sljedbenici....
 
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 01:01   #17
ne pitati pitanja na glazbi jer se dobivaju satro sarkasticni odgovori pretenciozne djecice koja su posisala znanje svemira.
Drito Konj is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:00   #18
Quote:
kF kaže:
pa da je ono sa sotonom zajebancija, dogodilo bi se samo jednom. ali lik na album stavi nekakav nacisticki govor (nisam isao pogledati sto tocno govori) i nazove ga Sotona. i onda on nije sotonjara? fuj.

jebo vas bend koji ne izdaje singlove.


i da, durst je 10^10 puta bolji od ovog mjk kripla kojemu je bodypainting najveci domet.
eo vidis da veze nemas, ono sto ti mislis da je nacisticki govor sa albuma Ænima nije nacisticki govor nego recept za "kolacice"
__________________
- ThEre Iz nOthiNg gOoD oR baD buT ThinKinG mAKes iT sO -
je sad bi svi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:55   #19
Quote:
je sad bi svi kaže:
ono sa zahvaljivanjem je zajebancija..... frajer jebe ekipu koja na dodjeli nagrada ima potrebu zahvaljivat bogu
ja neznam di ti u tool-u vidis nu-metal a limp korn i ostala djecica im mogu posisat lagano sta se tice tehnike pjesama a i snage ..... ocito je da neznas sta u muzici treba slusat
ma daj molim te me seri.
pa da imam onoliko elektronskih bubnjeva i ja bi mogao tak svirat.
gitara+bass+tisuće efekata= nemaju pojma.
neznam dal si ikad svirao gitaru a da je pritom bila uključena u mulitefekt ali to ti je najveća pljuga na svijetu.

a kad wes opiči jedino s distorzijom, hmmmmmm koliko se samo tu energije oslobađa, za razliku od ovih kenjkavaca.
nemožeš ni headbangant.....

ti si gluh i tebi je pala cigla na glavu!
__________________
...god...satan...whatever
maquialdora is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2003., 11:58   #20
Quote:
je sad bi svi kaže:
eo vidis da veze nemas, ono sto ti mislis da je nacisticki govor sa albuma Ænima nije nacisticki govor nego recept za "kolacice"
Pjevač je ćelav= skinjara
pjevač je sadist. (stinkfist???)

ti nemaš pojma, oni vas sve muljaju i uništavaju vaš kršćanski duh tim sotonističkim sranjima.... oni su vragu iz torbe ispali, da se mene pita ja bih ih odmah cenzurirao i zabranio tak da se djeca ne truju!

ti si budala.
__________________
...god...satan...whatever
maquialdora is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:22.