Natrag   Forum.hr > Sport > Formula 1

Formula 1 Brm, brm, fiju...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.08.2009., 15:21   #41
Quote:
espoo kaže: Pogledaj post
To je poprilično skupo za 15 min. vožnje. 50KM Ali i u Beogradu na autokomercu je isto, 15 ili 20 min. je 1000 din. (20e) čini mi se.
a kaj bi ti? badava?
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2009., 11:56   #42
Quote:
mab_000 kaže: Pogledaj post
Pozdrav..Evo ja i moj frend bi željeli otići malo kartinge voziti u špansko u ZG. Otišo sam na njihovu stranicu i ništa ne piše.. Ja još nemam vozačku dozvolu, pa od kolko kubita bi smio karting voziti i kolka je cijena za 5min? I dal treba ostavljat kakav polog prije vožnje u slućaju da ga razbijem?

EDIT:molim da mi ne brišete ovo ,ne reklamiram ih, nego me stvarno zanima
Ja sam bila prije dva dana sa bratićem! Preeeedobro je! Vozit ne smiju mlađi od 7 god. a do 14.god. plaćaš 25kn za 5 minuta, a stariji plaćaju 40kn. Karting ti ima 160 kubika, a ako imaš 17 godina možeš platit 60 kn za 5 min i vozit 270 kubika Samo ih traži da ti daju neki koji ide brzo jer su meni dali jedan tak jadan da držiš gas do kraja i opće nejde Al inače je super
WhiteStar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2010., 15:01   #43
Quote:
mgolu24 kaže: Pogledaj post
Molim moderatora da premjesti temu ako ne spada ovdje .

Ovako bio sam na kartingu u Međimurju i vozio sam onoga 160cc i 5.5konja koji ide 60kmh. Onda sam se odvezao u bokse i malo smo razgovarali sa vlasnikom i jednim covjekom tamo koji je dosao sa svojim kartingom. On je imao bireli šasiju tm motor od 125cc 45konja i 6 brzini i pita me covjek ako ocem malo probati voziti. A ja normalno da moze. Kad sam sa stisnuo na gas prmjenio brzinu ja sam mislio da ce me baciti van iz kartinga. Zbog svoje sigurnosti imao sam ga samo u 2, 3 i 4 brzini jer ima ubraznje 2.8s do 100 a max brzina mu je negde 180. Svaki drugi zavoj sam driftao .

E sad, meni su se i prije sviđali kartingi ali sad kad sam probao pravu stvar nemogu se odvojiti od toga. Htio bi voziti karting utrke, pa bi vas molio za one koji znaju da mi kazu koje sve karting klase postoje i koje bi bile za mene posto imam 16godina. Hvala.
Rotax senior je od 15 god pa nadalje,dok onu klasu s mjenjačem ne možeš voziti bez vozačke......
Jako bitno pitanje u hr kartingu je odakle si?

Quote:
daky_st kaže: Pogledaj post
da ne otvaram novu temu, jel znate koji je najblizi karting klub od Splita, jer u splitu nema vise niti jedan...?
Mi u Šibeniku smo upravo u osnivanju,javim ti sve,ako tribaš šta pitati pm
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 18:32   #44
U Rijeci, na području nekadašnjeg sajma polovnih automobila na Preluku je friško otvorena karting staza.
Kartinzi su ganjc novi i navodno neki dobri (ne razumijem se pa nisam upamtio marku). Staza je za sada duga 500 m, no u tijeku su pregovori vlasnika i grada o zakupu dodatnog zemljišta kako bi ju se, već na jesen, moglo produljiti na 1000 metara i tako ostvariti uvjete za domaćinstvo karting utrka.

Frend je sad tamo jer je neki event, ja sam isto svratio ali nisa imao vremena vozit. Ako on bude vozio, prenijet ću dojmove.
__________________
"On the planet Earth, man had always assumed that he was more intelligent than dolphins because he had a achieved so much - the wheel, New York, wars and so on - whilst all the dolphins had ever done was muck about in the water having a good time. But conversely, the dolphins had always believed that they were far more inteligent than man - for precisely the same reasons."
Gilberth is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 16:53   #45
kk u zg

jel zna netko neki karting klub u zg-u ili okolica za mladje od 15?
malfar50 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2010., 17:03   #46
Quote:
malfar50 kaže: Pogledaj post
jel zna netko neki karting klub u zg-u ili okolica za mladje od 15?
http://www.kczagreb.hr/
joebi is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 10:46   #47
Karting u Split(Solinu) i okolici

Pozdrav veliki sam fan formule 1 i htio bih se poceti baviti kartingom
no tu je jedan problem nikako naci neki klub u Splitu i okolici..
Pa ako ste vi culi za neki molim vas odgovorite na ovu temu...

Unaprijed puno hvala.
Rezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.10.2010., 14:12   #48
Ja sam iz Šibenika i mi ovdje taman pokrećemo AKK,javim ti sve.
Kimi#1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.10.2010., 11:29   #49
aj fala na odgovoru al ako mislim trenirat trebalo bi mi nesto blize
Rezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 17:00   #50
ima polak poreča staza to znam zato kaj imam neki grunt tam
JožaBistranski is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:17   #51
Hvala na odgovoru al jebote di je porec a di split
Rezic is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.11.2010., 23:44   #52
Šta nema više one stazice kraj Poljuda
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:02   #53
ako misliš na onu kraj Turske Kule mislim da ne postoji više..tamo sam svratio par puta kad sam bio u osnovnoj..od onda nisam cua nista u vezi nje..
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:29   #54
Quote:
Paskaneman kaže: Pogledaj post
ako misliš na onu kraj Turske Kule mislim da ne postoji više..tamo sam svratio par puta kad sam bio u osnovnoj..od onda nisam cua nista u vezi nje..
Da, baš to....znam da je bila nekakva staza tamo, bar dok sam ja živija doli. Nešto je bilo i u Solinu, ali isto neka minijaturna staza.
Rain is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.11.2010., 11:36   #55
mislim da te staze više ne postoje, pogotovo ona na Turskoj Kuli..
Paskaneman is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 14:16   #56
karting

može li mi iko pomoći da nabavim gume sa felugama za karting
zoran070 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:20   #57
dobar dan svima... evo jedna informacija, u Zg se konačno otvara dvoranski karting - Karting Arena Zagreb na Velesajmu. Sjetio sam se kad smo raspravljali o mogučnosti da svi sa foruma odemo na utrku pa je Sepa spominjao kilažu. Dakle ovdje ce biti mogucnost staviti utege u kartove tako da ce svi imatu jednaku kilažu. Eto možemo dogovoriti susret

http://www.facebook.com/pages/Kartin...58199094221740
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 11:36   #58
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
dobar dan svima... evo jedna informacija, u Zg se konačno otvara dvoranski karting - Karting Arena Zagreb na Velesajmu. Sjetio sam se kad smo raspravljali o mogučnosti da svi sa foruma odemo na utrku pa je Sepa spominjao kilažu. Dakle ovdje ce biti mogucnost staviti utege u kartove tako da ce svi imatu jednaku kilažu. Eto možemo dogovoriti susret

http://www.facebook.com/pages/Kartin...58199094221740
"stranica nije pronađena"
__________________
zadnja aktivnost u: 04.01.2023. 09:50
maminho is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 12:08   #59
Quote:
NO.1 kaže: Pogledaj post
dobar dan svima... evo jedna informacija, u Zg se konačno otvara dvoranski karting - Karting Arena Zagreb na Velesajmu. Sjetio sam se kad smo raspravljali o mogučnosti da svi sa foruma odemo na utrku pa je Sepa spominjao kilažu. Dakle ovdje ce biti mogucnost staviti utege u kartove tako da ce svi imatu jednaku kilažu. Eto možemo dogovoriti susret

http://www.facebook.com/pages/Kartin...58199094221740
tu nema smisla stavljati utege jer je pretjecanje ionako gotovo nemoguće. staza je uska i kratka...
__________________
F1 PULS
Sepa is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.10.2011., 12:57   #60
Quote:
maminho kaže: Pogledaj post
"stranica nije pronađena"
http://www.karting-arena.com/
NO.1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:12.