Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2018., 23:32   #6841
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Ja imam velikog i njime settam ispod oči i skroz je ok.l samo je nepraktičan za torbu..stvarno je velik. Kako misliš da ima razlike u “suhoci”
Pa mali je finiji i kao da ima neki suptilan shimmer, veliki je praskastiji. Tako ih bar ja dozivljavam, kao recimo razlika izmedju brasna i gustina. Gustin je finiji, skliskiji

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 07:27   #6842
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Pa mali je finiji i kao da ima neki suptilan shimmer, veliki je praskastiji. Tako ih bar ja dozivljavam, kao recimo razlika izmedju brasna i gustina. Gustin je finiji, skliskiji

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Krasno si to objasnila
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 10:54   #6843
Quote:
ForrestCat kaže: Pogledaj post
Gledala cijene na iherbu, puuuuno povoljnije. Skoro za cijenu jednog proizvoda u bipi na i herbu kupim dva. Ah Hrvatska
je, ali kad na iherbu dodaš poštarinu, dođe ti na isto. isplati se samo ako više toga uzimaš odjednom.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:02   #6844
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Krasno si to objasnila
Sad mi se rugas...

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 18:13   #6845
Quote:
Mad_Hatter kaže: Pogledaj post
je, ali kad na iherbu dodaš poštarinu, dođe ti na isto. isplati se samo ako više toga uzimaš odjednom.
Hmmm ne bih se tu baš složila. Nedavno sam preko iHerba naručila e.l.f. primer koji je u Bipi 84.90 a na iHerbu me sa poštarinom (da ne uzimam ništa osim njega) dođe 51.65.
Cupcake4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 20:01   #6846
Quote:
XenaRatnica kaže: Pogledaj post
Sad mi se rugas...

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
Nee! Baš si dobro objasnila
Ali da, znam nekad biti ironična, samo ne nikad na forumu jer u hrvatskom jeziku ne postoji tzv. ironičnik
Frecume is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 20:33   #6847
Quote:
Cupcake4 kaže: Pogledaj post
Hmmm ne bih se tu baš složila. Nedavno sam preko iHerba naručila e.l.f. primer koji je u Bipi 84.90 a na iHerbu me sa poštarinom (da ne uzimam ništa osim njega) dođe 51.65.
pardon, ja gledala samo okoloočni setting puder i tuševe, to mi prvo iskočilo na obje strane pa sam samo potrpala u košaricu. onda se posipam pepelom i zahvaljujem na ispravci
u svakom slučaju su cijene bezobrazno nabili kako god okreneš.
__________________
I had a thought, but unfortunately I had a second thought. They ricocheted off each other and I can't find either anymore.
Mad_Hatter is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2018., 21:36   #6848
Quote:
Frecume kaže: Pogledaj post
Nee! Baš si dobro objasnila
Ali da, znam nekad biti ironična, samo ne nikad na forumu jer u hrvatskom jeziku ne postoji tzv. ironičnik
Onda dobro
I da, fali ironicnik

Poslano sa mog GT-N8020 koristeći Tapatalk
XenaRatnica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2018., 00:04   #6849
Diviana u Rijeci vec neko vrijeme drzi dio Elfovog asortimana i isto su nabili cijene. Jedan kist koji na iherbu kosta 20 kn kod njih je 60. Ja otisla tamo, ispipala sve kistove i naručila sa iherba tri za cijenu tu jednog.
Btw, meni je većina njihovih kistova zapravo losa, imam 3 i samo mi jedan bas valja i to ovaj:

https://hr.iherb.com/pr/E-L-F-Cosmet...-1-Brush/67462
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is online now  
Odgovori s citatom
Old 15.03.2018., 08:06   #6850
jucer narucila undereye setting powder i lip scrub
forzaMILAN is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2018., 23:40   #6851
Ja sam prošli mjesec naručivala s iHerba. Obožavam Undereye setting powder, jedino me živcira što je tako mali, teško ga je pokupiti kistićem, a koristim RT Setting brush. Šteta što i onaj veliki nije isti, baš sam se nadala da će biti.

Lip scrub mi je isto odličan, lijepo ispilingira, a oblik ruža je super praktičan, oni u teglici mi uvijek završe posvuda samo ne na usnama.
sweet-about-me is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 11:21   #6852
Je li tko probao poreless primer?
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 11:54   #6853
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Je li tko probao poreless primer?
Meni je stigao jučer sa Iherba, probala sam ga navečer za cugu, no kako je to bilo samo par sati i u mraku nemam neki review, pa ću napisati dojmove nakon cijelog radnog dana u pon.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 14:40   #6854
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Meni je stigao jučer sa Iherba, probala sam ga navečer za cugu, no kako je to bilo samo par sati i u mraku nemam neki review, pa ću napisati dojmove nakon cijelog radnog dana u pon.
Super, hvala!
Ma, ne moraš žurit, može review i nakon par dana

Dojmio me se kad sam testirala, ali ima i dosta loših kritika na iherbu.
Jučer sam testirala na ruci onaj mineralni koji ima najbolje recenzije, ali sam nakon 2-3 sekunde imala neku senzaciju na koži koja mi nije odgovarala, pa sam opet počela maštati o poreless-u
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 14:42   #6855
pogledajte si sastav tih primera, dosta njih ima nešto retinolasto unutra, ako to nekom nešto znači.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 15:19   #6856
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
pogledajte si sastav tih primera, dosta njih ima nešto retinolasto unutra, ako to nekom nešto znači.
Hvala ti!
Royal Red is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2018., 17:21   #6857
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Hvala ti!
Nnč
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 10:26   #6858
Quote:
Royal Red kaže: Pogledaj post
Super, hvala!
Ma, ne moraš žurit, može review i nakon par dana

Dojmio me se kad sam testirala, ali ima i dosta loših kritika na iherbu.
Jučer sam testirala na ruci onaj mineralni koji ima najbolje recenzije, ali sam nakon 2-3 sekunde imala neku senzaciju na koži koja mi nije odgovarala, pa sam opet počela maštati o poreless-u
Imam već prvi dojam, jutros ga stavim, nanesem puder koji je inače skroz mat, ali nikako da se "zmatira". Šminkam se dalje, a on i dalje kremast, miče se po licu, ništ za napravit s njim, na kraju sam ga skinula i nanjela bez primera Možda si sastavi ne pašu? Ali pore su mi izgledale manje i koža je bila onako fina baršunasta. Nisam se usudila ići takva na posao, treba mi lice stajati 10 sati
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.03.2018., 10:35   #6859
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Imam već prvi dojam, jutros ga stavim, nanesem puder koji je inače skroz mat, ali nikako da se "zmatira". Šminkam se dalje, a on i dalje kremast, miče se po licu, ništ za napravit s njim, na kraju sam ga skinula i nanjela bez primera Možda si sastavi ne pašu? Ali pore su mi izgledale manje i koža je bila onako fina baršunasta. Nisam se usudila ići takva na posao, treba mi lice stajati 10 sati
Ovisi o puderu i primeru. Silikonasti na silikonasti, hidratantni na hidratantni. Ili taki nekako, zaboravih detalje. Googlaj, za vidjet koji primer ide na koje pudere odnosno baze pudera.
Edit: https://www.beautylish.com/a/vxiiq/p...oundation-faqs
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.03.2018., 10:53   #6860
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
Ovisi o puderu i primeru. Silikonasti na silikonasti, hidratantni na hidratantni. Ili taki nekako, zaboravih detalje. Googlaj, za vidjet koji primer ide na koje pudere odnosno baze pudera.
Edit: https://www.beautylish.com/a/vxiiq/p...oundation-faqs
Iskreno ne znam koji mi je sastav pudera, nit ovog primera
Danas sam ga probala s drugim puderom i ista stvar, opet sam skinula
Ne znam, ali nezadovoljna sam, i čudno miriši. Dobro da sam ga uzela na iheru a ne u bipi. Šteta love. U drugu ruku, Essence Gym primer mi je super, još više ga sad volim nakon ovog.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:18.