Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.12.2009., 23:03   #1
Urban Decay

Gledala sam na popisu tema, ali nisam vidjela ovu temu i baš mi čudno da je nema

Uglavnom, neka bude tema i o ovom brandu.
Valjda ste svi vidjeli one divne Book of Shadows palete, a moram vam pokazati još jednu divoticu

Urban Decay Alice In Wonderland Palette







Izvor
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.12.2009., 23:37   #2
meni su sve tw njihove "knjige" podjednake, nemam niti jednu jer me boje koje metnu unutra ne privlace... imam onih deluxe mono sjenila kao sto je ransom i ta su odlicna tj boje koje sam nabavila, nesto obicnih mono sjenila koja su ok osim previse glitterastih, koju olovku koje su isto tako dobre i negdje Sin primer potion. Ovo ce se itekako dobro prodavati, ljudi su mahniti za tim paletama... pretpostavljam da super dodje kad se putuje nekamo ali posto dugo nisam nikamo putovala ne padne mi ni na pamet da trebam palete.
Cudno mi je da UD ne radi pudere i rumenila ili sam nesto zabrijala?

nije valjda da su sad preimenovali sjenila samo za potrebe artworka, sto se sve ne radi da se proda, jos ce netko zabrijati da su fakat nove nijanse

inace, koliko bar cujem, udpp je nezamjenjiv a i pigmentiranost boja je stvarno dobra, ali, sto se tice ovakvih proizvoda, preferiram sama birati boje nego da mi ih serviraju sve skupa u secernoj ambalazi
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway

Zadnje uređivanje chiasm : 23.12.2009. at 01:06.
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 00:24   #3
Quote:
Elektra kaže: Pogledaj post

Urban Decay Alice In Wonderland Palette






hoćuuuu!

urban decay ima stvarno divna i jako kvalitetna sjenila.
moripop is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 01:16   #4
da, njihova su sjenila jedna od najkvalitetnijih što sam koristila
stvarno su predobro pigmentirana i postojana, a izbor nijansi je ajme

al u nas ih nema, mislim da sam vidjela jednu paletu u sephori i to je to...šteta
vikky is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 04:37   #5
Imam BOS vol. I i htela sam i II ali preskacem za ovu Alice!!! Divno izgleda. Predivno.
Ugh... nista od moga veselja, sada sam kliknula na link i videla da je samo za UK. hahah


Chiasm, zabrljala si, imaju i rumenila i pudere. i jos dosta toga.
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 09:34   #6
i dobre lakove!
kikibela is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 09:42   #7
Urban Decay Deluxe Eyeshadow







__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 09:57   #8
Isssssssssaaa ti Elektra ... sad i to moram imat

Meni su palete super. Posebno kad su slozene po mom ceifu (zapravo, one druge ni ne kupujem )
A ova je... aaaaah...

Jel to cudo vec u prodaji, jel za Sephoru ili UD?
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 10:00   #9
To čudo tek u ožujku izlazi, barem u UK. To je sve što sam uspjela skužit. Ako bude kakvih detalja - napisat ću.
__________________
x
Elektra is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.12.2009., 18:48   #10
ja imam book of shadows vol. 2 i imam samo rijeci hvale za nju. odlicna kvaliteta, a kad se pogleda koliko se toga dobije za 300-tinjak kuna, i više je nego isplativo.


baza za sjenila je savrsena, puno bolja od artdecoove i manhattanove. olovke 24/7 su takodjer izvrsne.
sve u svemu, jedan veliki
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 14:59   #11
savršene su boje u Alisi... ono što sam ja čitala je da će biti LE i da će u UK izaći samo 2000 komada.. (kakve su onda uopće šanse da dođe do nas?)
muukigirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 16:25   #12
ako nista, uvijek ce netko prodavati izvana svoju
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.12.2009., 17:53   #13
Quote:
Urban Decay Deluxe Eyeshadow
predobra mi je ova nijansa ljubičaste!!!
i ambalaža je super

BOS vol 2 mi je bolji od alice,moram priznat..
pure evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2010., 13:29   #14
čula sam dosta pohvala na račun ud baze, ali ne znam koja je od ove dvije bolja: http://www.urbandecay.com/categories...imerPotion.cfm
može li netko usporedit nude i shimmer bazu? i preporučit gdje da ih nabavim
5ivy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 01:33   #15
Koja je šansa da će Alice dobiti kod nas u Sephori? Nikakva?
a baš mi je če če....
__________________
frrrrrrrrrrrrr
kitty katty is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 01:50   #16
sad je i ova matte baza izisla, bas me zanima jel bolja od obicne
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 02:14   #17
Ja sam je narucila, stize mi sredinom sedmice. Iskreno se nadam da je bolja za masne kapke jer mojima obicni UDPP nije toliko dobar
__________________
I remember years ago someone told me I should take caution when it comes to love...
I did...
I did.
Green-Eyed-Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 02:36   #18
ja iskreno ne koristim bazu i veci mi je problem sto mi sjenilo padne dolje na podocnjake nego da imam problema na kapcima
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 05:44   #19
ja probala, i onak ni vrit ni mimo,al mozda je do toga sta ja nemam masne kapke.
doduse paint potovi od maca i shadestickovi su mi najbolje baze, plus naravno luna ccb

a sjenila mi nisu nesto. imala jedno i onak brlj mrlj, al mi ove BOS izgledaju difnooo,ali se prodaju za masnu paru
__________________
Samo se ljudozder moze iskreno radovati svakom covjeku
sowuljaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.01.2010., 13:00   #20
e BOS ne volim ali ja obozavam ona shiseido hydro sjenila, prodala samo rozo koje nije moja boja ali ljubicasto, pa spring plum...
nemam cini se masne kapke, samo nos i paint potove obozavam ali paintovi sami sumnjam da ce me ikad zanimati asociraju me na tempere i osnovnu
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:01.