Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 12.02.2010., 21:43   #21
ja sam na destroyeru bila sama. i grozno mi je bilo cekat da pocne koncert sakrila sam se gore u ksetu na galeriju i cucnula uz ogradu. a koncert je bio zakon zakon zakon zakon i onda je bilo gotovo i otisla sam kuci. nista posebno. ali ja znam i u kafic i u kino ic sama, nije mi to bed.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:44   #22
Quote:
the_caterpillar kaže: Pogledaj post
Ma idi u Njemačku, moj dečko je bio sam u Firenzi na koncertu (ja nisam mogla ) i kaže da mu je jedan od najboljih koncerata u životu.

Idi i želim ti najbolji provod!
Hvala nadam se da će i biti..ovo će dobro djelovati na moje samopouzdanje..
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:45   #23
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
Da li je itko od vas išao sam na kocert? Je li to jadno ili hrabro? Uskoro trebam ići na jedan koncert,nitko od prijatelja ne želi ići a ja ga ne bih propustila..pa da čujem vaša iskustva?
O kojem koncertu je rijec?

Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Njemačka, jebate ja od samoće umrem u busu do Otočca
Dobro, to je Lika. Tamo i medvjedi umiru od samoce.
Nex is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:45   #24
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
A ono..kao što je netko gore rekao, da čekaš na nekoga ne bi se nikada u životu zabavio i nigdje otišao, tako da..jeste da će bit malo bed, pošto je strana zemlja i sve to..ali ono..snaći ću se..nadam se..
S ovim se ipak ne slažem... Da je tako, ne bih baš bila na dvije-tri-kol'ko već tisuće koncerata na kojima sam bila
Samo se ovaj jedan put potrefilo da sam bila sama.

Onaj kome je muzika bitna u životu, bar dio prijatelja će si izabrati u skladu s tim, a vjerojatno i partnera.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:53   #25
Quote:
rabbit in the moon kaže: Pogledaj post
Jebote da idem samo na koncerte koji moju ekipu zanimaju, brijem da do sada ne bi slušao niti jedan bend koji se meni sviđa.
drito to

nikad mi nije bilo jasno zakaj je nekom bed ići sam/a na koncerte
ak si u zagrebu teško da nećeš naići na nekog poznatog, a putovati sam okolo po koncertima je ionako zakon iskustvo

u kino isto volim ić sama, popizdim kad netko želi sjedit preblizu ili ak kasni pa propustimo foršpane
__________________
...wir standen ständig auf dem Schulhof in der Ecke und wir tauschten tief enttäuschte Blicke aus
miss l on the road is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 21:56   #26
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
S ovim se ipak ne slažem... Da je tako, ne bih baš bila na dvije-tri-kol'ko već tisuće koncerata na kojima sam bila
Samo se ovaj jedan put potrefilo da sam bila sama.

Onaj kome je muzika bitna u životu, bar dio prijatelja će si izabrati u skladu s tim, a vjerojatno i partnera.
Istina, ali ako ti frendovi ne vole baš taj bend, nemaju vremena, novca i td..onda ne možeš čekati i nema ti druge nego da odeš sam..naravno ako ti je toliko stalo do te muzike..
A koncert je od Lostprophets
mindseat is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 22:05   #27
Hej, ja idem sama na koncert od 30 seconds to Mars u Beč
Malo mi jeste bed, ali ono, ne bi ih propustila ni zašta na svijetu..koliko sam se mučila da dobijem kartu
echelon_love is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:27   #28
Ja sam išao na Placebo,Queens of the Stone Age i Tool (2X) sam..i nije mi bio bad..i na neke manje koncertiće
Chansomps is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:30   #29
a idi.
ja sam išla sama na Radar fest. bilo je oke.
samo kaj je jebeno dosadno. mislim, slušaš mjuzu i uživaš, ali pjevaš sebi u bradu i plešeš sam sa sobom.

ove godine ziher idem s ekipom.
__________________
"If I believed in God - If I believed in sin - this is the place where I'd be sucked straight to Hell... if I believed in Hell."
hippie is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 23:59   #30
bio više puta, bilo dobro, bilo loše, ovisno o bendu, ono, no big deal.
__________________
The meteorite is a source of the light, and the meteor's just what we see. And the meteoroid is a stone that's devoid of the fire that propelled it to thee.
electro cute is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 00:06   #31
Po meni to ne bi trebalo da se postavlja kao pitanje uopšte - ako ideš zbog koncerta.

Ako pak ideš da bi ćaskala, šalila se itd. za vreme koncerta i time smetala ljudima koji su došli da actually gledaju svirku, verovatno će ti biti neprijatno .
Žlzc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 00:17   #32
Smile

Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
Da li je itko od vas išao sam na kocert? Je li to jadno ili hrabro? Uskoro trebam ići na jedan koncert,nitko od prijatelja ne želi ići a ja ga ne bih propustila..pa da čujem vaša iskustva?
Išao sam velik broj puta sam na koncerte, u Močvaru, Boogaloo, Tvornicu...

Obožavam thrash i death metal koncerte, moja ekipa to uglavnom ne sluša.

Išao sam sam dva puta na Satyricon u Boogaloo, pa Samael u Močvaru i Boogaloo, Bolt Thrower u Močvaru, In Flames u Tvornicu....

A dosta sam puta išao i s ekipom, pa bi se svi pogubili u gužvi...i tako opet sam dočekaš kraj koncerta

Odlični koncerti i vrhunski sam se proveo. Odi sama, uzmi neku cugu i uživaj. Tamo si radi glazbe!
Pavlekic is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 03:20   #33
Quote:
mindseat kaže: Pogledaj post
Da li je itko od vas išao sam na kocert? Je li to jadno ili hrabro? Uskoro trebam ići na jedan koncert,nitko od prijatelja ne želi ići a ja ga ne bih propustila..pa da čujem vaša iskustva?
Iz nekih iracionalnih razloga, u svom gradu nisam nikad išao sam na koncert. Ali jesam u hrpi stranih zemalja, i najčešće sam upoznao nekog, a nisam baš najotvorenija osoba na svijetu. Zabavno je
JPK is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 03:46   #34
Quote:
Žlzc kaže: Pogledaj post
Po meni to ne bi trebalo da se postavlja kao pitanje uopšte - ako ideš zbog koncerta.

Ako pak ideš da bi ćaskala, šalila se itd. za vreme koncerta i time smetala ljudima koji su došli da actually gledaju svirku, verovatno će ti biti neprijatno .
Ovo implicira da netko tko na koncerte ide s ekipom/prijateljicom/dečkom/mamom i tatom zapravo uopće ne ide na koncert nego na nekakvu pozadinsku muziku kakvu je mogao/la dobiti u bilo kojoj boljoj birtiji.

Jer, da, opće je poznato da za vrijeme koncerata nema razgovora, nema razmjene dojmova i emocija, nema pjevanja u duetu s prijateljem, nema smetanja.
Svi [okej, ne svi, ali bar oni istinski muzički znalci koji su čru] samo stoje nonšalatno pred binom, čvalja razjapljenih tiho u sebi, beskrajno ometani od strane nesmotrenih laika koji, ekšuali, imaju s kim otići na koncert.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 03:51   #35
zašto bi bilo jadno? više puta sam išla sama na koncert. svaki put bi mi bilo super. doduše, uglavnom sretnem nekog s foruma tako da nikad nisam incognito.
__________________
the blacker the sun, the darker the dawn.
Dustflower is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 04:40   #36
Quote:
the_caterpillar kaže: Pogledaj post
Ma idi u Njemačku, moj dečko je bio sam u Firenci na koncertu (ja nisam mogla ) i kaže da mu je jedan od najboljih koncerata u životu.

Idi i želim ti najbolji provod!
a sta mislis zasto mu je bio jedan od najboljih koncerata u zivotu?
firenca + solo + musko je ..
zelimguildwars is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 08:05   #37

Quote:
the_caterpillar kaže: Pogledaj post
Ma idi u Njemačku, moj dečko je bio sam u Firenci na koncertu (ja nisam mogla ) i kaže da mu je jedan od najboljih koncerata u životu.
bue is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 09:23   #38
srednjoškolski fol
ali mene je gitarist sizifa na kraju drugog srednje vodio u ljubljanu
na pearl jam!
__________________
;-)
mainscream is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 09:24   #39
Vidiš, dali ste mi skroz novu perspektivu gledanja na stvari

Đubre jedno, idem ga sad pitati što je tako super u Sigur Rosu, da mu mamicu njegovu!
the_caterpillar is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2010., 09:25   #40
Quote:
*_spike kaže: Pogledaj post
Nemoj ić, svi će znat da si došla sama i gledat te uzvišenim pogledima. A sljedeći put kad dođeš na neki sličan program, gdje će bit većina tih ljudi, svi ćete i dalje gledat kao luzericu, makar bila s prijateljima.
istina
mr.burns is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:34.