Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.08.2014., 19:03   #41
Kako prepoznati da je neko gay? On je pravi muskarac u svakom smislu. Pije pivo, gleda nogomet, ne mari za modu. Nije imao curu i cini mi se da bas nije zainteresiran za osvajanje neke. Svi njegovi prijatelji su u ozenjeni ili u vezama. To je takva ekipa. I jos bi sa strane. A s kim si takav si..ne? Duže vrijeme smo se tajno pogledavali.(al eto ne mogu biti siguran da je taj pogled znacajan) Osim toga nasli smo se skupa u drustvu par puta. Dao sam mu signale. Mislim da je i on meni. (Al eto opet nisam siguran) U svakom slucaju sam zbunjen. Jer bi me barem trebao ignorirati ako je skuzio, ili bi mu trebalo smetati. Zar ne?
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:07   #42
Zovni ga na pivu i odite pogledati utakmicu. Tada mozda budes znao malo vise.
Ovako se neces maknuti s mrtve tocke.

P.S. Pogledi ne moraju znaciti nista. Vjeruj mi, to jako dobro znam.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:16   #43
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Zovni ga na pivu i odite pogledati utakmicu. Tada mozda budes znao malo vise.
Ovako se neces maknuti s mrtve tocke.

P.S. Pogledi ne moraju znaciti nista. Vjeruj mi, to jako dobro znam.
Situacija je takva da bi mene moji a njega njegovi ispitivali otkud nas dvoje iz razlitih krugova drustva na pivu. Mali grad - veliko sranje.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:17   #44
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Zovni ga na pivu i odite pogledati utakmicu. Tada mozda budes znao malo vise.
Ovako se neces maknuti s mrtve tocke.

P.S. Pogledi ne moraju znaciti nista. Vjeruj mi, to jako dobro znam.
ma svak je peder dok se ne dokaže suprotno. najbolja logika
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:19   #45
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Situacija je takva da bi mene moji a njega njegovi ispitivali otkud nas dvoje iz razlitih krugova drustva na pivu. Mali grad - veliko sranje.
Daj, nece odmah misliti da ste gay. Svaki dan muskarci izlaze zajedno van na pivu ili nesto drugo i tu nema nista cudnoga. Uostalom, ne moras se nikome pravdati.

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ma svak je peder dok se ne dokaže suprotno. najbolja logika
Tako je.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:20   #46
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Situacija je takva da bi mene moji a njega njegovi ispitivali otkud nas dvoje iz razlitih krugova drustva na pivu. Mali grad - veliko sranje.
šta nemaš se pravo sa nekim novim počet družit?

Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post

Tako je.
učila sam od tebe gay logiku jesam dobila 5?
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:21   #47
Dobit ces jos i pohvalu.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:24   #48
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Dobit ces jos i pohvalu.
pa to i zaslužuje vaka žena, ništa osim pohvala
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:28   #49
[QUOTE=Eugen C;51259603]Daj, nece odmah misliti da ste gay. Svaki dan muskarci izlaze zajedno van na pivu ili nesto drugo i tu nema nista cudnoga. Uostalom, ne moras se nikome pravdati.

Stvar je u tome da sam ja malo femi, pa mnogi misle da sam gay. Cini mi se da se oslobodi kad komunicira samnom ako je manje ljudi oko nas.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:32   #50
[QUOTE=Zorée;51259617]šta nemaš se pravo sa nekim novim počet družit?

Imam pravo, ali ako se on boji, a pretpostavljam da se boji necu nista postići.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:33   #51
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post

Stvar je u tome da sam ja malo femi, pa mnogi misle da sam gay. Cini mi se da se oslobodi kad komunicira samnom ako je manje ljudi oko nas.
pa nek misle, jes te boli kurac šta ljudi misle. vazda misle kako ne valja. evo pitaj juđina

boli te kurac ako će te neko pitat oklen te sa njim, kažeš da ti je lego ko čojk, i jebaji ih

držim fige da ti stvarno legne

p.s. a čega će se bojati? da neko ne prokuži? samo se nemojte fatat na javnom mjestu i neće vas niko skužiti
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:33   #52
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
pa to i zaslužuje vaka žena, ništa osim pohvala
Blago onom 'ko te ima, 'ko te ljubi dok ja...
I ne, ne pjevam ja ovakve pjesme.

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post

Stvar je u tome da sam ja malo femi, pa mnogi misle da sam gay. Cini mi se da se oslobodi kad komunicira samnom ako je manje ljudi oko nas.
I ja sam iz malog grada. I ja sam malo femi. Ali mi jos nitko nije rekao da sam gay niti se da naslutiti da to misle. No dobro, mozda je kod tebe drugacije.
Kod tih malih sredina obicno prevladava misljenje da su svi strejt pogotovo ako svako svakoga zna. Pa se oko toga ne moras brinuti.
I nema uistinu nista cudnoga da vas dvoje odete negdje na pivu ili nesto. Nece ljudi odmah pomisliti: ''Gle ona dva pedera!''
Malo si obuzdaj taj strah i sve ce biti u redu cak i ako ne bude nista s tim likom.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 19:36   #53
Quote:
Eugen C kaže: Pogledaj post
Blago onom 'ko te ima, 'ko te ljubi dok ja...: D
I ne, ne pjevam ja ovakve pjesme.: o
jašta je nego blago.
a znam da nisi ne znam šta ti bi sada

Quote:
I ja sam iz malog grada. I ja sam malo femi. Ali mi jos nitko nije rekao da sam gay niti se da naslutiti da to misle. No dobro, mozda je kod tebe drugacije.
Kod tih malih sredina obicno prevladava misljenje da su svi strejt pogotovo ako svako svakoga zna. Pa se oko toga ne moras brinuti.: D
I nema uistinu nista cudnoga da vas dvoje odete negdje na pivu ili nesto. Nece ljudi odmah pomisliti: ''Gle ona dva pedera!''
Malo si obuzdaj taj strah i sve ce biti u redu cak i ako ne bude nista s tim likom.:cer ek:
ne kontam što su tako paranoični, ne piše im na čelu da su pederi
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 20:06   #54
Eh da je barem sve tako jednostavno. Ne bi ovo trajalo tako dugo. On je taj koji se boji. Na ulici ni ne pozdravi. A ovako kad se nađemo u manjoj slupini ljudi druga prica.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 20:12   #55
Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Eh da je barem sve tako jednostavno. Ne bi ovo trajalo tako dugo. On je taj koji se boji. Na ulici ni ne pozdravi. A ovako kad se nađemo u manjoj slupini ljudi druga prica.
pa onda on nije sredio sa sobom, ta će ti neko ko se sebe bpji i ako si ne more priznati? neće tu bit ništa dobro
Zorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 20:26   #56
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
pa onda on nije sredio sa sobom, ta će ti neko ko se sebe bpji i ako si ne more priznati? neće tu bit ništa dobro
Pa definitivno nije sredio sam sa sobom. Od malih nogu je u istom društvu. Okružen muškarcima i to homofobnim. Mislim da nije niti prilike susresti se s dečkima poput mene. Mozda u prolazu. I onda sam uletio ja u njegovo okružje. Uvijek blizu, a opet nisam dio društva. I vjerojatno mu se svidam ali se boji svega. Imamo zajedničke poznanike ali opet nisam toliko dobar s njima a nije ni on. Ma ne znam. Da sam siguran da je gej lako bi ja poduzeo nesto. Ali kad nisam eto.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 22:40   #57
Koliko imate godina i iz kojeg kraja rh ste?

I kako si ti femi dospio u to homofobno muško društvo?
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 22:52   #58
Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
jašta je nego blago.
a znam da nisi ne znam šta ti bi sada
Mladost ludost.

Quote:
Zorée kaže: Pogledaj post
ne kontam što su tako paranoični, ne piše im na čelu da su pederi
Ma da im i pise na celu da su pederi dam se kladiti da bi im ( s obzirom kakvo nam je drustvo) prisli i pokusali ih uvjeriti da je to samo faza.

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Eh da je barem sve tako jednostavno. Ne bi ovo trajalo tako dugo. On je taj koji se boji. Na ulici ni ne pozdravi. A ovako kad se nađemo u manjoj slupini ljudi druga prica.
Slusaj sta ti je Zorica rekla.
Ne treba ti netko takav tko te ni na ulici ne bi pozdravio. Zar mislis da bi ako biste bili u vezi ista drugacije postupao?

Quote:
Cekam kaže: Pogledaj post
Pa definitivno nije sredio sam sa sobom. Od malih nogu je u istom društvu. Okružen muškarcima i to homofobnim.
To nista ne znaci. I ja sam bio (i jos jesam) sa dosta homofobnih muskaraca a gle nisam kao oni. Stvar je sazrijevanja. Ako netko nije u stanju sam sa sobom racistiti neke stvari nije ni vrijedan neke osobite paznje. U svim postovima pises kako imas dojam da mu se svidjas ali zaboravljas napomenuti da se i on tebi svidja. Sve je to lijepo ali ne trosi vrijeme na nesto iz cega vjerojatno nista dobroga ne moze izaci. Nije on jedini muskarac na svijetu. Ima ih koliko god hoces. Ti zavredjujes nekoga puno boljeg, nekoga tko se nece sramiti pozdraviti te na ulici.

Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina i iz kojeg kraja rh ste?
Dame se ne pita za godine.
A neki nisu ni iz RH.

Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
I kako si ti femi dospio u to homofobno muško društvo?
Cesto bude da i nemas nekog drugog drustva osim homofobnog. Osobito ako si u malom mjestu kao doticni.
__________________
His arms flexed slightly as he felt something heavy, strangely warm, and smooth along its length. ''Oh, this is, hmm, familiar, okay, yes, I know that part - an enchanted sword!'' Raven released the glowing weapon from one hand, letting it swing in front of him. Marcus looked down and raised his eyebrows. ''Certainly not the first time you've held?'' ''Never one like this.''
Eugen C is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 23:17   #59
Quote:
NeverMoore kaže: Pogledaj post
Koliko imate godina i iz kojeg kraja rh ste?

I kako si ti femi dospio u to homofobno muško društvo?
Nisam napisao da sam dospio. Al imamo zajedničkih veza, poznanika. 22 i 27 godina.
I nije mi bitno hoće li me na ulici pozdravljati ili ne, bitno mi je ono sto bi se moglo desiti unutar 4 zida. Daleko od očiju javnosti. I da uvijek izostavim da mi se previse sviđa i to vec 2 godine ako ne i vise.
Cekam is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.08.2014., 23:29   #60
Aha... A kaj ti se točno sviđa na njemu? To kaj je 'pravo muško' ? I meni je baš ružno to kaj te na ulici ne pozdravi a znate se...
NeverMoore is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger