Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.11.2017., 09:26   #4161
Quote:
Baklja kaže: Pogledaj post
Možda zato što je Bruce Willis - McClane. Back to school.
stamuje to djevojacko prezime
__________________
Cika Strile kaže: ja imam pravo i izraziti svoje mišljenje na ovom Forumu.
..." ne može se raditi o slobodi govora jer ti nju na ovom forumu zapravo nemaš." by moderator Pizvo
Tudumsson is offline  
Old 15.11.2017., 10:09   #4162



Australija - Honduras https://www.youtube.com/watch?v=C1O2MAFo6f0
mitch is offline  
Old 15.11.2017., 10:12   #4163
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
U Danskoj mi se sviđa, što bi rekli ovdje, "stranac", broj 23, Pione Sisto. Prodao je lijep tunel kod prvog gola, zna s loptom i kuži igru. Vidim da ima 22 godine, a da je prošle sezone prešao iz Danske u Celtu. Možda mu treba poslati udžbenik katalonskog?

Celta je u Galiciji
Galliko fili is offline  
Old 15.11.2017., 10:16   #4164
Quote:
mitch kaže: Pogledaj post
evala na linku za jubito.
__________________
♠ Killed By Death ♠
Vasily is offline  
Old 15.11.2017., 10:24   #4165
Quote:
Sudden Sid kaže: Pogledaj post
U Danskoj mi se sviđa, što bi rekli ovdje, "stranac", broj 23, Pione Sisto. Prodao je lijep tunel kod prvog gola, zna s loptom i kuži igru. Vidim da ima 22 godine, a da je prošle sezone prešao iz Danske u Celtu. Možda mu treba poslati udžbenik katalonskog?
Prošle sezone kosntantan u Europa Ligi, ono što sam vidio od njega mi se svidjelo.
Galijun1 is offline  
Old 15.11.2017., 10:28   #4166
Quote:
PatriotSLO kaže: Pogledaj post
Ako ćemo tako, Maradona ne može u istu rečenicu s Messijem, jer nije osvojio Ligu prvaka, to jest onu u starom izdanju.

Zašto se taj bog nogometa većinu karijere muvao u osrednjem Napoliju? Najbolji bi trebali igrati za najbolje klubove.
Dragi i poštovani zapadni sused Joras ,

dajte si malo truda, evo bacite oko na ovo štivo:

https://thesefootballtimes.co/2017/0...mpions-league/

Nitko ne može kategorički tvrditi da je danas bolje/jučer je bilo bolje (niti se u tekstu to tvrdi..), ali pizda mu strinina, Maradonin Napoli uzme naslov prvaka u jednoj od najjačih (vjerojatno i najjačoj, uz Španjoolsku, Engleze su već Tačerica i Heysel bacili u blato tada..) ligi svijeta, senzacionalno, i onda u prvom kolu Kupa prvaka nalete na Real Madrid koji predvodi lešinar i njegova družina..

Pa nije baš fer usporedba, slažete se?

Lep pozdrav iz Hrvaške!
Kujtim Šalja is offline  
Old 15.11.2017., 10:47   #4167
pa onaj tko voli nogomet mora bit teški retard da kaže da messi nije jedan od najvećih, al el diego je el diego.
papirlova is offline  
Old 15.11.2017., 10:50   #4168
Quote:
Kujtim Šalja kaže: Pogledaj post
Evo Zlatko, da pojasnim...

Hejt nejde zapravo Messiju. On je, uz Kristijana i Nejmara (po meni) danas najbolji igrač svijeta (ima još te kategorije ko Ibro npr, ali sad da ne idem u detalje...). Zapravo veliku većinu vremena bolji (pojedinačno) od ove dvojice, i svih ostalih. Čovjek sa svojih, kolko, 30 godina, već danas ulazi među najbolje igrače svih vremena (!!!), s nekim elementima u igri (po meni finiš, jel, završnica, pa onda, balans i brzina s loptom u nogama, itd) koji su možda i najbolji ikad. Možda, jer o Peleu i Sivoriju i Di Stefanu teško možemo pričati, već su i 80e daleko....

I pazi, frajer još ima sigurno 6,7 sezona vrhunskog nogometa, ako dobro bude pazio (a ne, neće, uz današnje nutricioniste , jogu i sva sranja..). Svaka čast mali!

Štakor je iz Rozarija jer je igrač s 0 (nula!) karizme, zašto bi gledao njega i ostale današnje robote i imbecile. Prvi put u životu frajer pokaže karizmu s tri banke kad je skinuo dres na Bernabeu. Možda djeci d 7 godina idol, meni ne... Nije on jadan kriv, čitava generacija ima tetovaže, debili su, i imaju roze kopačke. Društvo je takvo, pa su i oni debili. Rijetke su iznimke... osobno su mi sto puta veće face klinci koji osvajaju medalje za znanost, onaj mali koji je napravio pametnu klupu... Nekad su nogometaši bili idoli (uvijek doduše priglup soj, alii bar je bilo karizme na bacanje..), danas su mi stoput veće face navedeni klinci..

Neki dan sam vidio onaj kolaž sa slikama nogometaša Hajduka na instagramu, ne znam jeste vidjeli, pogledajte svakako... Dno svakog dna... Tako i Dinamo, Barca, Real, sve isti qratz (bar u tom pogledu...).

Da se vratim na hejt. Hejt ne ide ni XY-u s fopruma, ili XY-u s kojim radim, ili XY-u koji je stari od ovog s kojim radim, ili XY-u s kojim pojem pivo il viski. Ne hejtam ih ako smatraju Messija najboljim (važan dio slijedi) svih vremena. Imaju na to pravo. Ja sam gledao Hagija, Djalminhu, Bergkampa, Baggia, Maradonu, M. Laudrupa (majku ti jebem! kakav španer... )... I svim se nabrojanim, da i Djalminhi, divim 12 puta više nego Messiju. A tek Baresi, Gattuso (frajerovo prezime je pojam za poziciju zadnjeg veznog, odnosno buldožera na toj poziciji, ili bika, kao Rino Gattuso). I tako... Svak ima svoje.

Hejt ide zajednici stručnjaka nogometa (svih mogućih), koji ga ladno svrstaju najboljim svih vremena. Ti stručnjaci su treneri (proslavljeni, i oni manje proslavljeni), ti stručnjaci su velika nogometna imena (Prosinečki recimo), čak i novinari (manji dio njih koji su analitični i znaju i vole svoj posao...). I onda svi ti likovi, čije nogometno znanje cijenim i izuzetno uvažavam, ladno ispale da je lik najbolji svih vremena. Još kad krenu vadit statistike...


A najveći hejt u ovoj cijeloj priči ide govnaru od Bosmana, a pogotovo onim debilima koji tvrde da je to najbolje šta se nogometu dogodilo. Upravo su ta pravila sa strancima, ma koliko i prije zaobilažena, sprečavala da cirkus eskalira u ovu današnju debilanu... Odrasli će shvatiti o čemu pričam...

Eto, moj Zlatku, kome i čemu hejt... Svako ti dobro želim!


Zlajoa is offline  
Old 15.11.2017., 10:54   #4169
Quote:
papirlova kaže: Pogledaj post
pa onaj tko voli nogomet mora bit teški retard da kaže da messi nije jedan od najvećih, al el diego je el diego.


Kujtim i ja se nismo razmeli
iako nema potrebe da zove Messija stakorom zaista nema
inace Papirlova svako dobro nemoj me hejtati
Zlajoa is offline  
Old 15.11.2017., 10:57   #4170
Sada gledam golove Eriksena....majko mila, jedan ljepši od drugog Samo sa njim Danska prijeti biti opaki dark horse turnira
Galijun1 is offline  
Old 15.11.2017., 11:07   #4171
Quote:
Kujtim Šalja kaže: Pogledaj post
Evo Zlatko, da pojasnim...

Hejt nejde zapravo Messiju. On je, uz Kristijana i Nejmara (po meni) danas najbolji igrač svijeta (ima još te kategorije ko Ibro npr, ali sad da ne idem u detalje...). Zapravo veliku većinu vremena bolji (pojedinačno) od ove dvojice, i svih ostalih. Čovjek sa svojih, kolko, 30 godina, već danas ulazi među najbolje igrače svih vremena (!!!), s nekim elementima u igri (po meni finiš, jel, završnica, pa onda, balans i brzina s loptom u nogama, itd) koji su možda i najbolji ikad. Možda, jer o Peleu i Sivoriju i Di Stefanu teško možemo pričati, već su i 80e daleko....

I pazi, frajer još ima sigurno 6,7 sezona vrhunskog nogometa, ako dobro bude pazio (a ne, neće, uz današnje nutricioniste , jogu i sva sranja..). Svaka čast mali!

Štakor je iz Rozarija jer je igrač s 0 (nula!) karizme, zašto bi gledao njega i ostale današnje robote i imbecile. Prvi put u životu frajer pokaže karizmu s tri banke kad je skinuo dres na Bernabeu. Možda djeci d 7 godina idol, meni ne... Nije on jadan kriv, čitava generacija ima tetovaže, debili su, i imaju roze kopačke. Društvo je takvo, pa su i oni debili. Rijetke su iznimke... osobno su mi sto puta veće face klinci koji osvajaju medalje za znanost, onaj mali koji je napravio pametnu klupu... Nekad su nogometaši bili idoli (uvijek doduše priglup soj, alii bar je bilo karizme na bacanje..), danas su mi stoput veće face navedeni klinci..

Neki dan sam vidio onaj kolaž sa slikama nogometaša Hajduka na instagramu, ne znam jeste vidjeli, pogledajte svakako... Dno svakog dna... Tako i Dinamo, Barca, Real, sve isti qratz (bar u tom pogledu...).

Da se vratim na hejt. Hejt ne ide ni XY-u s fopruma, ili XY-u s kojim radim, ili XY-u koji je stari od ovog s kojim radim, ili XY-u s kojim pojem pivo il viski. Ne hejtam ih ako smatraju Messija najboljim (važan dio slijedi) svih vremena. Imaju na to pravo. Ja sam gledao Hagija, Djalminhu, Bergkampa, Baggia, Maradonu, M. Laudrupa (majku ti jebem! kakav španer... )... I svim se nabrojanim, da i Djalminhi, divim 12 puta više nego Messiju. A tek Baresi, Gattuso (frajerovo prezime je pojam za poziciju zadnjeg veznog, odnosno buldožera na toj poziciji, ili bika, kao Rino Gattuso). I tako... Svak ima svoje.

Hejt ide zajednici stručnjaka nogometa (svih mogućih), koji ga ladno svrstaju najboljim svih vremena. Ti stručnjaci su treneri (proslavljeni, i oni manje proslavljeni), ti stručnjaci su velika nogometna imena (Prosinečki recimo), čak i novinari (manji dio njih koji su analitični i znaju i vole svoj posao...). I onda svi ti likovi, čije nogometno znanje cijenim i izuzetno uvažavam, ladno ispale da je lik najbolji svih vremena. Još kad krenu vadit statistike...


A najveći hejt u ovoj cijeloj priči ide govnaru od Bosmana, a pogotovo onim debilima koji tvrde da je to najbolje šta se nogometu dogodilo. Upravo su ta pravila sa strancima, ma koliko i prije zaobilažena, sprečavala da cirkus eskalira u ovu današnju debilanu... Odrasli će shvatiti o čemu pričam...

Eto, moj Zlatku, kome i čemu hejt... Svako ti dobro želim!
Ti si sad puno toga tu nadrobio, ali svatko ima pravo na svoje mišljenje. Uglavnom u tvome postu vidim nostalgiju za "starim dobrim vremenima", ali ako ćemo realno onda je Maradona sušta suprotnost tih pametnih klinaca koje spominješ. Messi im je po nekom urednom životu puno bliži dok je Maradona više pandan Zdravku Mamiću i sličnima. Narkoman, skoro si uništio život iako ima djecu, družio se mafijom, stalno blebeće o zavjerama, posve neodgovoran čovjek. To što ti zoveš karizmom ja zovem debilizmom. Tko može veličati debelu našmrkanu svinju i to zvati karizmom, samo slični njemu. Tip je bio genije kao nogometaš, ali samo kada je bio zdrav. Karizmu recimo ima Cantona koji je imao ispade, ali je svako riječ o osebujnoj osobi koja je otišla iz nogometa kada više nije imao što dokazivati i onda otišao u svijet filma.
Grupa Queen is offline  
Old 15.11.2017., 11:11   #4172
Quote:
Galijun1 kaže: Pogledaj post
Sada gledam golove Eriksena....majko mila, jedan ljepši od drugog Samo sa njim Danska prijeti biti opaki dark horse turnira
Jedan od natpodcjenjenijih igrača danas. Po meni za klasu jači španer od razvikanog Dele Alija, uz Kanea prvo ime Tottenhama sigurno.
__________________
So never refuse an invitation, never resist the unfamiliar, never fail to be polite and never outstay the welcome. Just keep your mind open and suck in the experience. And if it hurts, you know what? It's probably worth it.
Cesc is online now  
Old 15.11.2017., 11:13   #4173
Mileeee!
JollyRoger13 is offline  
Old 15.11.2017., 11:14   #4174
teška nesrića za Honduras, al pustili lika da in se prošeta od centra do 16m je smijurija, umisto da ga ruše na 45m
__________________
Altairfan - A što je tek sa onima koji su došli na OI hodat. Pa trči, šta hodaš.
dplazin2 is offline  
Old 15.11.2017., 11:15   #4175
Jebeni deflection
__________________
tinyurl.com/pobjednikATD8
tinyurl.com/pobjednikTuthankopa21
tinyurl.com/pobjednikBaltiCopa23
sesve is online now  
Old 15.11.2017., 11:16   #4176
Kujtim pokazuje nostalgiju za prirodnijim epohama nogometa sto je dakako razumljivo jer sam ga vidio na koncertu tram11 kako igra snake na nokiji 3310
jel sam prekrsio koje pravilo komentiranja?
nema veze ajmo biti natural
Zlajoa is offline  
Old 15.11.2017., 11:18   #4177
Ali Cahill je jebeni fenomen kako uvijek uspije nadskočiti ljude za glavu više od sebe.
JollyRoger13 is offline  
Old 15.11.2017., 11:19   #4178
Australci ipak vode. Neka, između te dvije repke bih radije gledao Aussije i boga Cahilla, nego ružne Hondurašane koji nisu pokazali baš ništa na zadnja 2 SP-a.
Galijun1 is offline  
Old 15.11.2017., 11:20   #4179
voda ide na australski mlin. teško je njima zabiti...
Imran is offline  
Old 15.11.2017., 11:30   #4180
Penal za Ozzieje :klap:

2:0 opet Jedinak
JollyRoger13 is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:04.