Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fantastika (SF, fantasy, horror...)

Fantastika (SF, fantasy, horror...) We create Worlds!
Podforum: A Song of Ice and Fire

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.02.2018., 20:22   #761
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Georgiu ce pokazati nasoj soyFederaciji kako se pobjeduje u ratu, ideja je dobra, iako mi zao Lorce, rade bi da je on taj.

Samo, kako stvari stoje, Michael ce sprijeciti Georgiu da napravi sa Qo'nosom ono sto je Tarkin napravio s Alderanom

Mozda nas iznenade? Ne vjerujem, a i ne uklapa se u kanon, ali Klingonci ce dobiti batina.
Vidi se u traileru da je planet uništen.

Moja pretpostavka za kraj sezone netko vraća Discovery natrag u binary star kao zadnju opciju, zabija se s Dicoveryem na T'Kuvmin brod, T'Kuvma odstupa ništa od rata, a crnkinja iz tog razdoblja koja još nije počinila pobunu dobija komandu nad brodom

Discoveryem.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2018., 23:34   #762
Round and round, and round again ?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 00:00   #763
Quote:
Brain32 kaže: Pogledaj post
Orville još nisam pogledao.
Obavezno. Preporuka. Star Trek vol. 2 + humor (ponekad malo bedast, ali odmjeren)

Quote:
Pogledao sam doduše Prelude to Axanar i napalio se ko baba na penziju, naravno - ćorak.
Prelude je bio obećanje, a Axanar je trebao biti ispunjenje tog obećanja. Međutim, kad se vidjelo da bi taj neoficijelni film sa 100 puta manjim budžetom mogao biti 100 puta bolji i autentičan Star Trek od onoga što je oficijelno ispljuvano u zadnjih godina u obliku onih reboot filmova, odlučili su ga torpedirati. I tako je ostao samo Prelude. Dok je Axanar praktički poslužio kao predložak za $TD.
Mr. Beam is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 01:42   #764
Quote:
Ank.Skywalker kaže: Pogledaj post
Vidi se u traileru da je planet uništen.

Moja pretpostavka za kraj sezone netko vraća Discovery natrag u binary star kao zadnju opciju, zabija se s Dicoveryem na T'Kuvmin brod, T'Kuvma odstupa ništa od rata, a crnkinja iz tog razdoblja koja još nije počinila pobunu dobija komandu nad brodom

Discoveryem.
Nisam odgledao trailer, ako je tako onda je ovo sto kazes izgledan scenarij. Qo'nos i dalje postoji :zubo.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 09:09   #765
Pogledao zadnje 2 epizode koje su izašle i malo da sročim nešto...
Dobre stvari: Carica će definitivno biti osvježenje, meni osobno je jebeno odglumila.. a nitko tu ne govori da je žena brutalna MILFara koju treba žestoko poj....
Fajt caričine garde i Lorcinih ljudi u onom prolazu je vrlo dobro zamišljen i meni je bio dosta dobar...
Za Lorcu mi je šteta, ali mislim da bi ga stvarno carica mogla dostojno zamijenit.
Situacija Federacije je i isto vrlo zanimljiva jer nikad nisu bili toliko pregaženi... iako je dojam da je federacije gadno pregažena, oni u seriji kažu da je samo 20% prostora Federacije pod kontrolom Klingonaca. Čini mi se premalo s obzirom da su došli skroz do Zemlje i da je nastupila totalna letargija.
Pozdravljam spominjanje Archera i NX-01, možda će to privolit mlađe generacije da pogledaju i starije serije.

Loše stvari: teleportiranje Michael i carice s carskog broda na Discovery običnim grljenjem !? Zar nije da moraju imat badge na sebi da bi se mogli teleportisat?!
Ne znam dal sam ja pretjerano fashion guru, ali najviše me smeta na njima obuća, zašto pobogu imaju obične tenisice i to još s bijelim rubom na donjoj strani, znači stara ST ekipa je imala obične crne šuze koje nisu upadale toliko u oči i bok!
Cijelo ono tehno baljezganje oko spora, kugle koju su uništili i njihovog povratka je božeee sačuvaj!
Nije objašnjeno zašto su se vratili 9 mjeseci prekasno. Jel su bili u paralelnom svemiru toliko dugo ili se dogodio opet neki time shift?

Bit će zanimljivo što će bit u zadnjoj epizodi, ali šta god bude, ja sam isto nekako sklon vjerovat da će bit sve na kraju resetirano jer je ovo preveliko gaženje kanona... samo ne znam kad bi se to moglo dogodit dal na kraju ove sezone ili na kraju iduće?!
Sparrow is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 09:10   #766
Quote:
SergioRamos kaže: Pogledaj post
Nisam odgledao trailer, ako je tako onda je ovo sto kazes izgledan scenarij. Qo'nos i dalje postoji :zubo.
Morao bi postojati, gljive su im poprilično s*ebale timeline...
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:27   #767
Teško SJW smeće.

Okorjeli sam fan SF-a. Gledao sam najveće trash SF filmove i uživao u istim.
ST mi je uvijek bio najdraži, ali ovo je previše.

Prvi ST koji neću gledati do kraja

Phillipa je iritantnija od Wesleya ako je to ikako moguće. Niti jedna ženstvena žena u seriji. 7 od 9 je imala više ženstvenosti kao Borg nego sve ove zajedno.

Nije ni čudo da su Paul i doc zajedno pored ovog .

Kakvi ideali majko mila
ncnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 19:53   #768
Quote:
ncnc kaže: Pogledaj post
Teško SJW smeće.

Okorjeli sam fan SF-a. Gledao sam najveće trash SF filmove i uživao u istim.
ST mi je uvijek bio najdraži, ali ovo je previše.

Prvi ST koji neću gledati do kraja

Phillipa je iritantnija od Wesleya ako je to ikako moguće. Niti jedna ženstvena žena u seriji. 7 od 9 je imala više ženstvenosti kao Borg nego sve ove zajedno.

Nije ni čudo da su Paul i doc zajedno pored ovog .

Kakvi ideali majko mila
Jesi ti gledao ST zbog zenstvenih zena ili?

Jedva cekam zadnju epku! Uzivam ko prase!
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 20:14   #769
Quote:
ncnc kaže: Pogledaj post
Teško SJW smeće.

Okorjeli sam fan SF-a. Gledao sam najveće trash SF filmove i uživao u istim.
ST mi je uvijek bio najdraži, ali ovo je previše.

Prvi ST koji neću gledati do kraja

Phillipa je iritantnija od Wesleya ako je to ikako moguće. Niti jedna ženstvena žena u seriji. 7 od 9 je imala više ženstvenosti kao Borg nego sve ove zajedno.

Nije ni čudo da su Paul i doc zajedno pored ovog .

Kakvi ideali majko mila
Ne pretjeruj, Georgieu je
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:36   #770
Quote:
ncnc kaže: Pogledaj post
Teško SJW smeće.
Sad gledam Tylera glumi - Shazad Latif

Ono neeee, opće nema agende...
Brain32 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 21:50   #771
Quote:
Wikiceha kaže: Pogledaj post
Tu spol ne igra neku ulogu.
Osoba koja je duplo manja/lakša od druge može pobjediti drugu osobu ako;
a) ima znatno više znanja/borilačko iskustva
b) ima dovoljno sreće da nekog navuče u takvu situaciju gdje će se ukazati neka druga prednost
c) ako krupnija osoba previše alkoholizirana
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.02.2018., 22:00   #772
Quote:
pussy galore kaže: Pogledaj post
Jesi ti gledao ST zbog zenstvenih zena ili?
Kad malo bolje razmislim uvijek su bili jaki u tom pogledu .

Kud ljubav za Philliphu od svih, spominje se i MILF. Ako je F za forget slažem se .
ncnc is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 14:33   #773
Quote:
ncnc kaže: Pogledaj post
Kad malo bolje razmislim uvijek su bili jaki u tom pogledu .

Kud ljubav za Philliphu od svih, spominje se i MILF. Ako je F za forget slažem se .
Meni je Admiral Cornwell jako fina
__________________
Delay is the deadliest form of denial.

"If you are going through hell, keep going" ; W. Churchill
pussy galore is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2018., 16:02   #774
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
c) ako krupnija osoba previše alkoholizirana

Dobro opažanje
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 16:37   #775
meh...odgledao zadnju i ako još netko nije razočaran sa Discoveryem garantiram da će biti. Lobotomizirani kvadriplegičar majmun bi napisao bolji scenario.
__________________
..Tako je dirljiva ta briga neutralnih objektivnih i zabrinutih treba pregovarati za Ukrajinu, rastopim se od te empatije.
Roy is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:13   #776
Jebiga kad je orginalni producent Bryan Fuller otpušten u sred serije i išli su retconat sve njegove ideje.

Orginalno sve upućuje na to da je Lorca trebao biti agent Section 31 i da je Discovery njihov brod.

Orginalno je on trebao imati pravu ozljedu očiju jer carica nije imala nikakve probleme s očima na Discoveryu.

Orginalno je Discovery trebao već u 4. epizodi završiti u MU.

No vidi se da je novi producent tu negdje kad se počelo drkat s Lorcom, orginalno kapetan PTSP-ovac koji se jedva koliko-toliko drži samo zbog Discoverya postane jednodimenzionalni zlikovac iako nema nikakve logike.

Carica ima strašnih problema s prilagodbom na Federaciju, a ovaj nije imao nikakvih. Dakle sve je čisti retcoon neke budaletine da ne bi slučajno Starfleet imao moralno sivog kapetana iako je takav bio Sisko.

Ovo s Klingoncima i krajem rata se vidi da je idiotski napisano na brzinu. Po mojoj procjeni je rat trebao ići u iduću sezonu, no fanovi kmeee kmeee premračana, Rodenbeyeva vizija i producenti odlučili ajmo mi prikazat da su Klingonci skroz isprašili Federaciju pa Federacija uzvraća s očajničkim pokušajem deus ex machina putem bombe koja će uništit planet.

I onda ovaku glupost još nisam vidio, stave bombu da ucjene Klingonce. No ne kaže im eeej imamo bombu koja će uništit vaš planet i morate se povući, nego kažu dat ćemo bombu osobi koja stalno viče Federaciju treba zgaziti.
Ipak sad odjednom ta osoba ne kaže gospodo jebi te se, ne možete ništa i ne nastavlja rat nego pristaje na mir.

Nadalje zašto 5-6 Klingonskih brodova uopće predstavlja opasnost za Zemlju kad su tamo stavili zadnju crtu obrane.
Dalje zašto tih 5-6 brodova samo čeka pitaj Boga koliko da ova L'Rell preuzme vlast i odustane od napada.

Što je s okupiranim područjem? Je li potpisano mir ili su se samo povukli dragovoljno?

Baš se vidi da je amaterski napisana na brzinu cijela epizoda.

A što je najgore ono na Kronosu je vizualni spektakl ova serija je mogla biti vrhunska u rukama bilo kojeg talentiranog pisca i još je i bila dobra serija od tamo 5. epizode do 12.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 18:49   #777
Zavrsetak tipican STovski kao da gledam TNG.
__________________
“Bird box, a movie where they survive by acting like they don’t see a thing.. a bit like working for Harvey Weinstein”
SergioRamos is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 19:31   #778
Na kraju sam se sjetio Star Trek TOS-a. Pokušavaju dokazati da i ovo ipak spada u Star Trek, a ne da je neka glupa jeftina SF serija.
tomo100brt is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 21:21   #779
https://en.wikipedia.org/wiki/Star_T...very_(season_1)

Pročitao siže zadnje epizode
Daj me nemoj

Dakle, nije bilo brisanja povijesti, Klingonci su uništili pola Federacije, a Burnham je trebala biti najviše slavljeni lik u povijesti STa
Totalno novi kanon
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 22:18   #780
Ajme ovako kad procitas zvuci deset puta gore nego kad gledaš.

Valjda zato što gledaš Qonos je vizualno super napravljen pa ne smeta idiotska prica toliko.
__________________
Through passion, I gain strength. Through strength, I gain power. Through power, I gain victory. Through victory, my chains are broken.
Ank.Skywalker is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:08.