Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Glazba

Glazba Rock around the clock
Podforumi: Play liste, Stvaranje glazbe, Zabavna glazba, Gitaristički kutak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 26.08.2014., 19:18   #61
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 19:38   #62
Znači bi-če još materijala izdano. Vratio se.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:21   #63
Ma uvijek će nekaj bit, kolko on stvari čuva doma...
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.08.2014., 20:58   #64
Bit je u tome što je izgleda to odlučio i "podijeliti" sa svekolikom javnosti, lako što on to čuva. Teško da će opet zaboraviti hard disk u avionu pa onda mi otkrijemo što je radio nekim drugim kanalima.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:09   #65
O.k. intervju za Rolling Stone, što radi, gdje živi i kakav ima glazbeni setup u kući...

http://www.rollingstone.com/music/fe...ro%20interview
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2014., 21:30   #66
Možda je bolje reči kakvu kuću ima oko studija..
Lik me uvijek nasmije.
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:27   #67
Je, koliko god bude mračnjaštva i čudaštva u stvarima, toliko humora i pozitive.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 22:54   #68
Dobar intervju

btw skužite ovo:

Quote:
When did you actually put this material together into an album?
It's been an ongoing thing for the past few years. It's the only thing I really use a computer for these days – sitting in front of a computer, going through tracks. I gave it to Warp about six months ago.

How did the label react when you told them you had a new album for them?
Steve [Beckett, Warp's co-founder] was like, "No fucking way! Fuck me sideways." He's pretty funny.
Kako kežual... Mislim da (iako nisam proučavao) inače to izgleda tako da kuće tjeraju glazbenike da izbacuju mjuzu, ili imaju neki ugovor da u xy godina mora xy albuma izacit. A ovaj im se javi onako nakon više od desetljeća... Ono ej diste, imam nešto... kućoo!

Ili ako nije pod ugovorom - samo im se javi iz čista, i ono: It's a deal! U svakom slučaju veoma opušteno...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2014., 23:22   #69
E i ja bih tako ako budem glazbenik jednom...
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 00:35   #70
On to može, njihov je zlatni dečko da nije bilo njega za Warp puno ljudi možda ne bi uopće čulo. O.k. mislim da su za njih radili i Squarepusher, Nightmare on Wax, Autechre, ali svejedno. Drugi, manje poznati izvođači, se ipak ne mogu tako postaviti, ali ispada i da nije tip kojeg će veliki novac izbaciti iz takta, da je, vjerojatno bi prihvatio suradnju s Madonnom, tour s Radioheadom i slično, a sve je to odbio dok je bio na vrhu. Jedno vrijeme je bio i u sukobu s Warpom, čini mi se, tako da imaju bogatu povijest i tko zna kakve veze, profesionalne, prijateljske.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 04:21   #71
Ja mislim da gdje god nije neka mega velika lova, i gdje su proper umjetnici da je to sve puno opuštenije, iskrenije i prijateljskije u tom odnosu...
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 07:18   #72
zna li netko zasto ne izdaje za svoj lejbl Rephlex? ja bih tako...ili Warp bolje zvuci?
__________________
Jebe mi se. A vama?
wolfpack is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2014., 12:06   #73
Ne znam točan odgovor na to, čini mi se da Warp i dalje ima prava vezano za izdavanje pod imenom "Aphex Twin", a i činjenica je da javnost bolje reagira kad izdaje pod tim, u odnosu na druga imena.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2014., 08:14   #74
Izgleda da je objavio i popis opreme koju je koristio za stvari na albumu i koju koristi posljednjih godina. Opet je bila riječ o šifri, ali netko je sve dekodirao i sistematizirao na jednom mjestu. Puno zanimljivih stvari, što nije neočekivano:

http://www.factmag.com/2014/09/09/ta...yro-gear-list/
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 00:09   #75
Izašao je album na površinu i uglavnom kritike su vrlo pozitivne. Ja sam ga odlučio uzeti na cd-u iz nekog slabo objašnjivog razloga i sad mi predstoji čekanje od dva-tri tjedna dok ga ne preslušam.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 00:16   #76
Sad mrzim kaj nemam gramofon.
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2014., 15:44   #77
Peglaona
__________________
Don't shoot the messenger
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 21:26   #78
Super, samo ću ipak čekati da mi cd stigne pred kućni prag i tek onda ga preslušavam prvi put, hoću spešl ekspirijens! S mnogo albuma nisam imao to strpljenje, ovaj put - ustrajem.
__________________
What we call rational grounds for our beliefs are often extremely irrational attempts to justify our instincts. +
Stronger Free is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.09.2014., 22:02   #79
Nije to to. Ni ja nisam još poslušao ali zato kaj nemam vremena.
__________________
ig: @alensdesigns
GMan is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 00:15   #80
Mogu vam reć da je album špica
Naravno takva mjuza treba više preslušavanja da skroz sjedne i otkriješ sve dragulje, tj. kolko tolko zapamtiš i još traje 1h 12min
recimo onaj kickstarterov (što nije bio izdan) mi nije bio nešto (doduše možda sam ga 1-2 put preslušao), al ovo je skroz druga priča

EDIT

tek vidio da kažu da je album sporiji na yt

Quote:
You are playing that vinyl at the wrong speed LOL, notice how it is slower and all the songs are an extra 30 seconds on your upload?
Quote:
I played it at 1.25x speed and minipops sounded closer to the original than at normal speed.
Quote:
DELETE THIS NOW YOU FUCKING CUNT, YOU'RE PLAYING IT AT A REALLY SLOWED DOWN SPEED AND IT SOUNDS HORRIBLE! YOU'RE GOING TO MAKE PEOPLE THINK IT SOUNDS LIKE THIS, DELETE THIS FUCKING VIDEO AND KILL YOURSELF YOU CUNT, SUSSEXCOASTER IS A FUCKING CUNT
...
Actually speed in this video of this album ain't that bad because when it plays slower it makes me more statisfied because I can hear some sounds longer which I like rather than the very original ones which is a bit too fast for hearing the sounds and analyzing them and then get feeling of it.
Izgleda da će se onda morat poslušat proper verzija
__________________
Don't shoot the messenger

Zadnje uređivanje The New Guy : 22.09.2014. at 00:30.
The New Guy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:57.