Natrag   Forum.hr > Društvo > Usamljena srca

Usamljena srca Lonely Hearts Club Band
Podforumi: Druženje forumaša

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.06.2017., 13:39   #1121
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post

Ne mogu naći muškarca upravo zbog ove činjenice što muškarci stvarno žele. Mnogim ženskama koje razmišljaju poput tebe nije jasno da su muškarčeve izjave poput "ja sam dobar, pažljiv", ili bilo kakvi drugi načini da pokaže neku, makar nepostojeću ljubav, zapravo samo način da dobije seks, pomoć u kući, i rasplod kada dođe vrijeme. Tako su odgojeni, nisu krivi, ima ih i koji nisu takvi, ali nije ih lako naći, barem u ovoj konzervativnoj državici... ipak ne gubim nadu.
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Nažalost, upravo majke odgoje mušku djecu kao notorne gotovane, ne usadi im nikakvu ambiciju, pa zato manje muškaraca završava fakultete, manje ih se trudi oko bilo čega... jer im je rečeno da ne moraju, da to i ovako nije bitno, da postoje neke druge "životne vrijednosti" i štaveć.

Nisam čak niti bivala odjebana, nego sam ja odjebavala. A sve zato jer bi na prvoj kavi krenulo ono klasično "a zašto ti ovo", "a zašto ti onako", "a zašto ti ne ovako", pa je čak bilo i onoga, "ma simpa si ti meni, lijepa, dobra, pametna, ali čemu putovanja, jer i ovako "to" možeš sve pogledati na Netflixu, YouTubeu ili čemuveć.



Kad smo već kod ispijanja piva, lijepi primjer:

Frajerčina (pardon, dobar dečko!) kaže da on voli Hrvatsku. Voli ju na način na strastveno navija za pojedince i momčadi u nekim sportovima, nebitno sad kojim. Onda je nesretan jer se nije dogodio rezultat koji je "dobar dečko" očekivao, a on tako voli Hrvatsku. Tako da podržava sportaše koji zarađuju ogroman novac za sebe i još naplaćuju svoje voljenje Hrvatske.

S druge strane, ja primim svoje prijatelje u Hrvatskoj. Odvedem ih na primjer da probaju craft pivo. Da, ispijamo pivo, hrvatsko i još k tome od malih proizvođača! Podržavamo lokalnu ekonomiju i radna mjesta.

A "dobar dečko" misli da je to čudno i u najmanju ruku glupo. Zašto se ja s njima družim? Pa to nisu prijatelji! Prijatelji su ljudi iz susjedstva koje vidiš svaki dan! "Dobar dečko" također misli da su craft piva precijenjena i da su snobizam, a osobno, dok "bodri" sportaše, pije uvozna ili tzv. hrvatska piva koja su kupile korporacije uvoznih piva. I voli Hrvatsku.

Eto, mislim da sam ovom malom ilustracijom dočarala sve
Kad citam tvoje upise, pada mi na pamet jedna nasa pametna narodna poslovica: Mozes izvadit djevojku iz sela, al' selo iz djevojke ne mozes'
jamesbond is offline  
Old 25.06.2017., 13:45   #1122
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Kad citam tvoje upise, pada mi na pamet jedna nasa pametna narodna poslovica: Mozes izvadit djevojku iz sela, al' selo iz djevojke ne mozes'
Podcjenjivački stav prema selu

Da ti, urbani čovječe, znaš da je Francuska velesila upravo zahvaljujući jakoj poljoprivredi i jako velikom broju tzv. seljaka, koje ti ovako pljuješ?
ToBeMyself is offline  
Old 25.06.2017., 13:55   #1123
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Podcjenjivački stav prema selu

Da ti, urbani čovječe, znaš da je Francuska velesila upravo zahvaljujući jakoj poljoprivredi i jako velikom broju tzv. seljaka, koje ti ovako pljuješ?
ajme

ne da mi se crtat.. jos je rano za takve aktivnosti
jamesbond is offline  
Old 25.06.2017., 13:57   #1124
Dok vi svi sipate žuč po meni, ja se odlično zabavljam

I ispuhavam nezdravu ljutnju na samu sebe što sam s nekim tipovima bila na kavi.

I optimistična sam.

A sada ću vas pustiti na miru

(Na nekim drugim temama je bilo odličnog materijala za druženje i razmjenu glupih iskustava, a ovdje je samo negativa, pa nije vrijedno )
ToBeMyself is offline  
Old 25.06.2017., 14:03   #1125
Jel se pila kava sa sojinim mlijekom?

Nije mi jasno... jesu li bili toliko različiti uživo od onog online pa si se iznenadila?
Nečovjek is offline  
Old 25.06.2017., 14:04   #1126
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Dok vi svi sipate žuč po meni, ja se odlično zabavljam

I ispuhavam nezdravu ljutnju na samu sebe što sam s nekim tipovima bila na kavi.

I optimistična sam.

A sada ću vas pustiti na miru

(Na nekim drugim temama je bilo odličnog materijala za druženje i razmjenu glupih iskustava, a ovdje je samo negativa, pa nije vrijedno )
Ja mislim da ti fali malo mesa.
gigra is offline  
Old 25.06.2017., 14:05   #1127
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Jel se pila kava sa sojinim mlijekom?

Nije mi jasno... jesu li bili toliko različiti uživo od onog online pa si se iznenadila?
Najnormalnija kava. Nisam veganka, btw, ali me zanima ta tema, i imam prijatelja koji jesu

Cijelo vrijeme pokušavam reći da su oni pokušavali sebe prikazati kao dobre, a mene maksimalno ispljuvati. Samo je u tome problem, jel moram crtati?
ToBeMyself is offline  
Old 25.06.2017., 14:11   #1128
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Najnormalnija kava. Nisam veganka, btw, ali me zanima ta tema, i imam prijatelja koji jesu

Cijelo vrijeme pokušavam reći da su oni pokušavali sebe prikazati kao dobre, a mene maksimalno ispljuvati. Samo je u tome problem, jel moram crtati?
Nemam niš protiv veganstva, ima tamo finih jela ak se potrude i dobro bi bilo čak tako jesti s vremena na vrijeme. Ali ne volim militantne vegane.

Kako su te to točno pljuvali? Nisi taj dio detaljno opisala.
Omalovažavali su tvoj posao i obrazovanje? Kako?


A činjenica jest da hrpa muškaraca vole kokoši kojima mogu dominirati. Pa im loše sjedne neka pametnija.

Ja bih radije sposobnu i pametnu, bar ćemo imat 2x više novca za trošit (može i bogata nasljednica, onda smije bit i kokoš )
Nečovjek is offline  
Old 25.06.2017., 14:11   #1129
Quote:
oss kaže: Pogledaj post
Još jedan problem žena. Turn off na "dobar dečko".
Kad ti dečko kaže daje dobar ili normalan. Podrazumijeva se da nikad neće dignut ruku na tebe, da te poštuje i da te neće varati, igrat se tvojim osjećajima i očekuje isto.

Zločesti dečki, se igraju osjećajima, samo si im za zabavu i sex, ima drugih s kojim te vara. Ne poštuje te i ne zanima ga tvoje mišljenje i on je uvijek u pravu. Ako si dosadna zveknut će ti jednu preko lica. Ti si mu samo za podizanje ega. I ne mogu se vezati jer imaju ozbiljne psihičke probleme i komplekse što je uzrok njihovog ponašanja i potreba za dokazivanjem muškosti.

Očito žene imaju drugu sliku.

Dobar kao dosadan ne interesantan nije spontan ali bi se začudile koliko su dobri dečki zapravo spontani i mogu te izluditi da misliš na njega. Ali vaš stereotip i ego vam ne dopušta da date sebi šansu sa nekim dobrim nego tražite luzere koji vas tretiraju kao smeće i kurve za podizanje njihova ega.
To govori koliko su danas cure ograničene i nisu ništa napredovale. Rade štetu sebi i drugima i narušavaju nam demografiju.

Zločesti su im napeti. I stalno samo zavaravanje ma ne vara me ja sam komad. Dobar dečko pogleda drugi cure i škicne ih ali mu je cura sve i ne zanimaju ga druge. Zločesti će iza leđa nabacivati se i dobiti broj i na kraju maznut i drugu sa strane lažući i nju da je ona jedina. I slične gluposti.
Seru da im je žao a nije mislim da ne trebam dalje nastavljati. Da ne spominjem da ti zločesti dečki obično i loši za brak.

Zločesti dečko je ženska fantazija nečega što ne postoji.
Ispada da je 90 posto žena u Hrvatskoj sa tipovima koje ih tuku na redovitoj bazi ili su skrašene u bezi s nekom dobricom, a sanjaju o pokojem šamarčiću tu i tamo i o tome da ih netko tretira kao smeće.

Tvoj problem, oss, a i problem većine samozvanih dobrih dečkiju jest to što odašiljete tu jednu ubitačno dosadnu, nezanimljivu, intelektualno i seksualno nepoticajnu vibru. Evo, nakon pročitanog samo jednog tvog upisa meni je savršeno jasno da nema čak ni teoretske šanse da bi jedna žena živahnog i znatiželjnog mozga mogla s tobom zabavno i zanimljivo flertati međusobnim nabacivanjem aluzija i doskočica gledajući te u oči. I to je ono zašto ste ženama nezanimljivi. Nema izazova, nema poticanja, nema stimulacije, imaš samo tipa koji za sebe i o sebi neprestano ponavlja kako je dobar, normalan, kako će te poštovati i neće varati. Zijev.

Da malo prošvrljaš detaljnije po ovom podforumu, o cijelom forum.hr da i ne govorim, vidio bi da tu postoji stanoviti broj muškaraca koji su se profilirali kao zanimljivi forumašicama. I ne samo da su zanimljivi forumašicama već je iz njihovih postova jasno da ni u rl-u nemaju problema sa ženama. Velika većina tih muškaraca uopće nema šovinističke, krkanske i primitivne stavove, čak dapače. Na razno raznim temama i sami ističu važnost poštivanja partnera u vezi, važnost ravnopravne podjele kućanskih poslova, važnost općenito odnosa kvalitetnog partnerstva. Neki od njih imaju cure, zaručnice, žene, neki od njih to tu i tamo spomenu i iz njihovih priča je jasno da svoje cure, zaručnice i žene ne doživljavaju kao kurve niti ih ne tretiraju kao smeće. Znači po svemu su ti dečki dobri dečki, osim po tome što ne kmeče na temama da su dobri dečki i onda uslijed toga ne odašilju dosadnu uspavljujuću vibru koja suši ženska spolovila.

Tebi i tebi sličnima najtoplije preporučam da se pozabavite time koje su točno razlike zmeđu vaših stavova i stavova takvih momaka, na koji točno način ti momci komuniciraju i zbog čega im ide, a vama ne ide iako je očito da ni oni ne tuku svoje partnerice, ne smatraju ih šlapama, ne varaju ih, ne igraju se s njihovim osjećajima. Forum je zbilja jedinstveno mjesto za takvo istraživanje jer pisanu riječ možeš puno bolje pratiti nego izgovorenu.

Naravno, nećete to ućiniti jer vam je karakter kmečav i nesposobni ste sebe percipirati kao istinskog krivca za situaciju u kojoj se nalazite, ali možda se ovdje jednom nekad nađe neki mlađahni putnik namjernik na prekretnici pa eto onda njemu savjet da ne pređe na tamnu stranu.
MonotypeCorsiva is offline  
Old 25.06.2017., 14:15   #1130
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Ne mogu naći muškarca upravo zbog ove činjenice što muškarci stvarno žele. Mnogim ženskama koje razmišljaju poput tebe nije jasno da su muškarčeve izjave poput "ja sam dobar, pažljiv", ili bilo kakvi drugi načini da pokaže neku, makar nepostojeću ljubav, zapravo samo način da dobije seks, pomoć u kući, i rasplod kada dođe vrijeme. Tako su odgojeni, nisu krivi, ima ih i koji nisu takvi, ali nije ih lako naći, barem u ovoj konzervativnoj državici... ipak ne gubim nadu.
I tak..
Muski labudovi: Sve zene ganjaju novac, sirovine i nist manje nego desetke.

Zenski labudovi: Svi muski glume zbog malo picke i jedva cekaju rasplod. I to u drzavi u kojoj natalitet pada.

Tvoj post mi sadrzi previse samohvale i svalivanja krivnje na muskarce. Videno, prodeno, idemo delat.

Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Kad citam tvoje upise, pada mi na pamet jedna nasa pametna narodna poslovica: Mozes izvadit djevojku iz sela, al' selo iz djevojke ne mozes'
__________________
I could die for you. But I couldn't, and wouldn't, live for you.
little-big-one is offline  
Old 25.06.2017., 14:17   #1131
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Nažalost, upravo majke odgoje mušku djecu kao notorne gotovane, ne usadi im nikakvu ambiciju, pa zato manje muškaraca završava fakultete, manje ih se trudi oko bilo čega... jer im je rečeno da ne moraju, da to i ovako nije bitno, da postoje neke druge "životne vrijednosti" i štaveć.

Nisam čak niti bivala odjebana, nego sam ja odjebavala. A sve zato jer bi na prvoj kavi krenulo ono klasično "a zašto ti ovo", "a zašto ti onako", "a zašto ti ne ovako", pa je čak bilo i onoga, "ma simpa si ti meni, lijepa, dobra, pametna, ali čemu putovanja, jer i ovako "to" možeš sve pogledati na Netflixu, YouTubeu ili čemuveć.

A toliko sam puta puna entuzijazma išla s nekim na kavu, a da poslije vidim da tu nema nikakve kvalitete.

Pa nije ljubav prema putovanjima (kojih, usput, ima puno razlicitih ) niti financijska ambicija nuzno kvaliteta...?

Osobna preferencija, dakako... ali kvaliteta?





~via tapatalk
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Old 25.06.2017., 14:17   #1132
Quote:
ToBeMyself kaže: Pogledaj post
Najnormalnija kava. Nisam veganka, btw, ali me zanima ta tema, i imam prijatelja koji jesu

Cijelo vrijeme pokušavam reći da su oni pokušavali sebe prikazati kao dobre, a mene maksimalno ispljuvati. Samo je u tome problem, jel moram crtati?
i ja sam morala crtati izgleda da je to kod njega normalno
simple_tina is offline  
Old 25.06.2017., 14:19   #1133
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
i ja sam morala crtati izgleda da je to kod njega normalno
Treba se precizno izražavati na forumu.
Nečovjek is offline  
Old 25.06.2017., 14:31   #1134
Quote:
Gospon Čovjek kaže: Pogledaj post
Treba se precizno izražavati na forumu.
Treba se dobro pročitat što piše na forumu a ne pročitat samo ono što ti se svidi ostalo zanemarit
simple_tina is offline  
Old 25.06.2017., 14:34   #1135
Quote:
simple_tina kaže: Pogledaj post
Treba se dobro pročitat što piše na forumu a ne pročitat samo ono što ti se svidi ostalo zanemarit
Treba se pisati tako da ne ostane mjesta za čitanje između redaka i slobodnu interpretaciju.
Nečovjek is offline  
Old 25.06.2017., 14:43   #1136
Quote:
DudeGeneration kaže: Pogledaj post
Ma žene ni same ne znaju šta žele čovječe... One bi pametnog, dobrog i brižnog dečka koji će ih držati kao kap vode na dlanu. One bi osjećajnog, marljivog, dragog, itd... Takav im dođe i onda mu daju šut kartu u jednom smjeru jer kao, dosadan je i naporan, nije zanimljiv one traže neku akciju i dinamiku... One bi da je on opasan prema drugima, a dobar samo prema njoj, da je mišićav i onda im takav dođe i na kraju vrlo često bivaju prevarene, povrijeđene i devastirane čak nekad i onda plaču, liju suze zbog tamo nekog idiota, dok su mogle imati super dečka koji je razuman, bistar, obazriv, koji bi ju držao kao kap vode na dlanu itd... Ali ne, njoj treba baja. I onda imamo usamljena i slomljena srca. Kaj da vam velim muškarci osim ŽENE...
I sa ovakvim modernim mizoginim mislima, kljucamo ovu mocvaru od teme.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:34.