Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Mobilna tehnologija

Mobilna tehnologija Podforumi: Android, Android aplikacije, iOS, iOS aplikacije, Usporedbe mobitela

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.04.2008., 02:15   #1
Mobitel opran u perilici rublja

Ljudi pomagajte

Oprala sam suprugov mobitel ( sony ericsson W880i )u vesmasini i uglavnom telefon nakon 2 dana susenja na radijatoru radi ali ne prepoznaje karticu.

E sad mene zanima dal ce na servisu skuzit da je mobac bio na kupanju?

I dal se mogu sa njega nekako ocitat ili izvuc podatci (tel. imenik itd)? Kako? Gdje? Ili je mob nepovratno ubijen

Nije mi zao mobitela ali je najveci problem bas u kontaktima u imeniku jer je to poslovni mob.
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice

Zadnje uređivanje Wedding : 20.04.2008. at 02:22. Reason: dodavanje u naslovu
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 03:39   #2
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte

Oprala sam suprugov mobitel ( sony ericsson W880i )u vesmasini i uglavnom telefon nakon 2 dana susenja na radijatoru radi ali ne prepoznaje karticu.

E sad mene zanima dal ce na servisu skuzit da je mobac bio na kupanju?

I dal se mogu sa njega nekako ocitat ili izvuc podatci (tel. imenik itd)? Kako? Gdje? Ili je mob nepovratno ubijen

Nije mi zao mobitela ali je najveci problem bas u kontaktima u imeniku jer je to poslovni mob.
Telefon ce raditi jos neko vreme, a onda ce korozija uciniti svoje.
Odnesi ga odma da mu izvade podatke dok jos nije kasno.
A dali ce u servisu skuziti?
Pa na samom mobitelu postoje markeri bas za te stvari. Jedan ti je na samoj bateriji odmah do kontakta, koji je vjerojatno sad u crvenoj boji, a prije je bio bjeli, a takvih ima i u unutrasnjosti telefona.
Bolje im odma kazi sto se desilo, pa ce se mozda i potruditi nesto spasiti.
LuckyLuke is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 12:57   #3
jeli sa omeksivacen ili???

skuzit ce da se opra u masini, a za kontakte mogu sredit 100%, samo pozuri
aids3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 15:53   #4
hvala.

je...marker je crveni
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.04.2008., 00:20   #5
Dobro nije tako hitno ali sto prije to bolje, ali sigurno je bolje sto ti se okupao u vodi, meni je u more pa je sol napravila svoje, kako si to mogla stavit mob na radiator e i kad ti vec nije zao mobitela znaci ima se love pa bi mogla meni kupit jedan..lol
Dominik3333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.04.2008., 00:23   #6
Quote:
Dominik3333 kaže: Pogledaj post
Dobro nije tako hitno ali sto prije to bolje, ali sigurno je bolje sto ti se okupao u vodi, meni je u more pa je sol napravila svoje, kako si to mogla stavit mob na radiator e i kad ti vec nije zao mobitela znaci ima se love pa bi mogla meni kupit jedan..lol
Mob je na servisu icekam da mi jave dal mise isplati popravljet i dal ce uspjet izvuc imenik ( joj nadam se da hoce)............. a gle pa trebala sam ga negdje osusit pa mi je radijator bila najbolja opcija....a gle pa bas i nije dobro sta se kupao u vodi jer se kupao cca 3 sata ( program pranja+predpranje+1 sat namakanja) i cudno mi je sta uopce radi.
A da mi ga nije zao, ma je zao mi ga je i ne cvatu mi ruze na racunu ali necu sad plakat za njim
__________________
Thenebra :broj godina pomnozi sa brojem koliko ti puta pas dnevno jede. i toliko vrecica moras imati sa sobom! znaci npr.. 2(godine) X 2(dnevno puta jede) = 4 vrecice
Wedding is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2010., 20:46   #7
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Mob je na servisu icekam da mi jave dal mise isplati popravljet i dal ce uspjet izvuc imenik ( joj nadam se da hoce)............. a gle pa trebala sam ga negdje osusit pa mi je radijator bila najbolja opcija....a gle pa bas i nije dobro sta se kupao u vodi jer se kupao cca 3 sata ( program pranja+predpranje+1 sat namakanja) i cudno mi je sta uopce radi.
A da mi ga nije zao, ma je zao mi ga je i ne cvatu mi ruze na racunu ali necu sad plakat za njim

I šta su rekli u servisu,jer meni se danas oprao i čekam izvješča.
Radi se o C902

Javi kakve informacije.

HVALA
Dražen DLS is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.05.2010., 20:00   #8
Quote:
Dražen DLS kaže: Pogledaj post
I šta su rekli u servisu,jer meni se danas oprao i čekam izvješča.
Radi se o C902

Javi kakve informacije.

HVALA
sumnjam da če ti odg jer je tema iz 2008.
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 18:26   #9
Quote:
dawn990 kaže: Pogledaj post
sumnjam da če ti odg jer je tema iz 2008.
pa aktivna je na forumu jos, zadnji put jucer, pa sigurno se sjeca jer popravila mob il nije, inace bolja opcija je pm poslat..

sta je danas popularno prat mobitele?(znam da je ljepse vidjet novi,sjajni, mirisljav al opet)
__________________
Pročitaj pravila o oblikovanju potpisa link ;)
dubrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 20:40   #10
Quote:
Wedding kaže: Pogledaj post
Ljudi pomagajte

Oprala sam suprugov mobitel ( sony ericsson W880i )u vesmasini i uglavnom telefon nakon 2 dana susenja na radijatoru radi ali ne prepoznaje karticu.

E sad mene zanima dal ce na servisu skuzit da je mobac bio na kupanju?

I dal se mogu sa njega nekako ocitat ili izvuc podatci (tel. imenik itd)? Kako? Gdje? Ili je mob nepovratno ubijen

Nije mi zao mobitela ali je najveci problem bas u kontaktima u imeniku jer je to poslovni mob.
ako koristiš CALGON onda će bit ok
JVC is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2010., 21:03   #11
lako je se nama smijati dok nam se to ne desi-dubrava sta bi ti napravio da ti iphone ili c905 padne u skoljku ili ga operes?bilo bi steta zar ne?



najbolje je ako se mogu izvaditi podatci odmah s njega i probati popaviti(neki se nedaju vise upaliti a to je onda sranje)
__________________
Nije ni tebi lako
vhrkac is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.05.2010., 17:12   #12
meni se nokia n 70 natapala 10 tak minuta u vodi zaćuo se tiiit i više ga nikad nisam uspija upalit šteta moba sve mi je bilo na njega.

Poka ove teme:
Mobiteli nisu kompaktibilni sa vodom.

P.S. Neću kupovat novi baš me briga koristim stari je da mu nerade baš sve tipke ali opet živo me zaboli. Mogu se javljat na pozive, pa ljudi zovite.
arhanđeo is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2010., 17:26   #13
evo moj slućaj....(curin mob) samsung s5230 na touch pao u školjku upalio sam ga ništa nije radilo...napunio sam posudu sa rizom,maknuo bateriju i stavio ga u rizu tako da ga riza pokrije cijelog....i gle cuda riza upila svu vlagu i mob dan danas radi pa eto....fina za pojest a i za spasit mob hh
pitbull199 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2011., 23:11   #14
Eto i mog slučaja

Nesretnik Samsung dual sim. Zena ga stavila na 30 min u perilicu na 50 C. Naravno poludio sam ne radi, odmah sam ga nakon pranja i kuhanja izvuko van i rastavio do sarafica, ali je izgleda i u samim tekućim kristalićima kao vlaga. Suši se ali ništa od njega. Sad ću ga ostavit preko noći kraj peći pa sutra probat sastavit, ppa ćemo vidjeti
bolix is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2011., 03:01   #15
Ma ovi koji završe u vaš mašinama su uglavnom mobiteli na koje ljubavnice/i zovu, pa su po skrovitim džepovima, a onda 'đenjeeeeee.
budalo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:38.