Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Zdravlje

Zdravlje Najvažnija stvar na svijetu
Podforumi: Žensko zdravlje, Stomatologija i oralna higijena

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.04.2010., 19:14   #2701
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
prosla sam rinoplastiku prije mjesec i pol i imam osjecaj kao da je doticni doktor bio u zurbi i zezno me skroz pa eto molim sve koji su prosli sekundarnu operaciju nosa da napisu svoja iskustva jer ocito me ceka revizija.
da fkt kod koga si bila baš sam se zainteresirala...i kaj je privatno il u bolnici...
Lana zgb is offline  
Old 29.04.2010., 20:14   #2702
Quote:
Lana zgb kaže: Pogledaj post
ej ja sam isto naručena kod dr poje 30.6. i baš me zanima kad će biti prvi slobodni termin za operaciju nadam se da ne prekasno
tenks na odgovoru. Radi se o sljedećem kod mene. Moj sin 17 g. odlučio ove godine korigirati nos. podržavam ga u tome naručen je kod Poje slijedeći tjedan. bili i kod Glumičića no nismo još odlučili kod koga ćemo to obaviti.
Suza68 is offline  
Old 30.04.2010., 02:16   #2703
Quote:
dianazd kaže: Pogledaj post
ma ok je i tada mene je uhvatila ona najveća vrućina u 5 mj ali ne smeta ništa ...kod koga ćeš na kraju ići ?
Vjerovala ili ne još se nisam odlučila Ostojić, Tončić ili Bastajić? Stvarno ne znam...

Mislim da ću znati kad uživo popričam sa svakim od njih. Što se tiča mailova, stvarno su svi lijepo odgovorili, i dosta različito ...kad ih vidim uživo i kad mi sve lijepo opširno objasne, odlučiti ću se za onog koji mi najviše "sjedne"
princess is offline  
Old 30.04.2010., 10:22   #2704
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
malena st
na forumu sam nova a s obzirom da imamo isti problem molim te posalji mi info za reoperaciju nosa
hvala
kiki11
javi se na pm pa cu ti sve reci.....
uglavnom druga operacija prosla super i zbilja sam zadovoljna
MALENA ST is offline  
Old 30.04.2010., 13:25   #2705
Quote:
Suza68 kaže: Pogledaj post
tenks na odgovoru. Radi se o sljedećem kod mene. Moj sin 17 g. odlučio ove godine korigirati nos. podržavam ga u tome naručen je kod Poje slijedeći tjedan. bili i kod Glumičića no nismo još odlučili kod koga ćemo to obaviti.
za dr poje sam čula sve najbolje tako da mislim da s njim sigurno nećeš pogriješiti,a za glumičića se priča svašta, i dobro i loše tak da mislim da je bolje odabrati ono kaj je sigurno
Lana zgb is offline  
Old 30.04.2010., 20:36   #2706
Quote:
Lana zgb kaže: Pogledaj post
za dr poje sam čula sve najbolje tako da mislim da s njim sigurno nećeš pogriješiti,a za glumičića se priča svašta, i dobro i loše tak da mislim da je bolje odabrati ono kaj je sigurno

Malo sam odnosno u velikoj nedoumici no vidjet ću kad Poje ima termin za operaciju jer Glumičić nas naručio krajem 6 mj.da se radi o meni ne bi toliko komplicirala no ipak je u pitanju moje dijete i treba dobro razlučiti kome ga dati u ruke.
Suza68 is offline  
Old 01.05.2010., 22:41   #2707
Quote:
lanika kaže: Pogledaj post
Svima bi nam bila od velike pomoći da imenuješ "dotičnog"
evo kako stvari stoje!!Rijec je o dr.Ostojicu koji me je jako razocarao ne samo kao osoba nego kao i doktor!!Nos je totalno sfusan a on me uvjerava kako je super ispao..cim je skinut kalup primjetila sam da ide u krivo,odnosno da je na desnoj strani ostala kvrga..isto tako nije postivao moje zelje nego je radio na svoju ruku!!!skratio ga je i podigao previse...puno previse!!!nedavno sam bila kod njega na kontroli pa je i priznao da je ostala kvrga i uvjerava me kako se to moze ispraviti filerima na lijevoj strani tako da nos izgleda simetricno..kada sam ga upitala o podignutom vrsku odgovorio mi je da on tako radi noseve i da je to prevencija za mladoliki izgled u starim danima...tko je ovdje lud?!

u zaru ocaja odlucila sam da odem na konzultacije kod dr.Gulic (informirajuci se naokolo dobila sam upute da u njezinoj klinici rade vrhunski strucnjaci za sekundarnu rinoplastiku). E tamo me cekalo pravo iznenadjenje!!!Kada me je pregledala i kada sam joj rekla kod koga sam bila na operaciji rekla mi je da puno pacijenata od doticnog dr.dolazi kod nje na reviziju sa istim problemom..(isto nudi filere za popunjavanje) kaze da noseve stanca iste i da ih radikalno skracuje a kad otvori nos da je zatekne pravi "kupus" od nosa. Takodjer sve moje sumnje je potvrdila: zaostala grba, previse..jako previse podignut nos..i jako skracen.. iako je jos otecen kaze da bi mogao izgledati nakon oteklina jos podignutiji...ajme meni!!!Isto tako napominjem da sam joj pokazala i svoju fotku prije operacije i ona je bila blago receno iznenadjena katastrofom od nosa...

Eto ove informacije sam mogla i zadrzati za sebe ali stvarno bi bio grijeh ne upozoriti,pa nek onda svatko odluci u svoje ime

takoder,izuzetno mi je drago da su neke cure odusevljene njegovim radom!!!

Dobro razmislite kome se dajete u ruke!!

Nadam se da nikoga nisam uvrijedila...
kiki11 is offline  
Old 02.05.2010., 01:52   #2708
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
evo kako stvari stoje!!Rijec je o dr.Ostojicu koji me je jako razocarao ne samo kao osoba nego kao i doktor!!Nos je totalno sfusan a on me uvjerava kako je super ispao..cim je skinut kalup primjetila sam da ide u krivo,odnosno da je na desnoj strani ostala kvrga..isto tako nije postivao moje zelje nego je radio na svoju ruku!!!skratio ga je i podigao previse...puno previse!!!nedavno sam bila kod njega na kontroli pa je i priznao da je ostala kvrga i uvjerava me kako se to moze ispraviti filerima na lijevoj strani tako da nos izgleda simetricno..kada sam ga upitala o podignutom vrsku odgovorio mi je da on tako radi noseve i da je to prevencija za mladoliki izgled u starim danima...tko je ovdje lud?!

u zaru ocaja odlucila sam da odem na konzultacije kod dr.Gulic (informirajuci se naokolo dobila sam upute da u njezinoj klinici rade vrhunski strucnjaci za sekundarnu rinoplastiku). E tamo me cekalo pravo iznenadjenje!!!Kada me je pregledala i kada sam joj rekla kod koga sam bila na operaciji rekla mi je da puno pacijenata od doticnog dr.dolazi kod nje na reviziju sa istim problemom..(isto nudi filere za popunjavanje) kaze da noseve stanca iste i da ih radikalno skracuje a kad otvori nos da je zatekne pravi "kupus" od nosa. Takodjer sve moje sumnje je potvrdila: zaostala grba, previse..jako previse podignut nos..i jako skracen.. iako je jos otecen kaze da bi mogao izgledati nakon oteklina jos podignutiji...ajme meni!!!Isto tako napominjem da sam joj pokazala i svoju fotku prije operacije i ona je bila blago receno iznenadjena katastrofom od nosa...

Eto ove informacije sam mogla i zadrzati za sebe ali stvarno bi bio grijeh ne upozoriti,pa nek onda svatko odluci u svoje ime

takoder,izuzetno mi je drago da su neke cure odusevljene njegovim radom!!!

Dobro razmislite kome se dajete u ruke!!

Nadam se da nikoga nisam uvrijedila...
ajme fkt strašno nema goreg nego odlučiti se za tako nešto i onda da ti se tako nešto dogodi na kraju,nadam se da će ti se na kraju sve dobro završiti,kad ideš na slijedeću operaciju
Lana zgb is offline  
Old 02.05.2010., 14:36   #2709
Quote:
Lana zgb kaže: Pogledaj post
ajme fkt strašno nema goreg nego odlučiti se za tako nešto i onda da ti se tako nešto dogodi na kraju,nadam se da će ti se na kraju sve dobro završiti,kad ideš na slijedeću operaciju
Na slijedecu operaciju mogu tek za cca. 6mj.. A do tada...Samo eto s obzirom na moje iskustvo, slijedece operacije me itekako strah...zapravo ne same operacije,nego rezultata!!!Iskustvo sa same operacije i nakon nje je vrlo pozitivno,budjenje iz anestezije je proslo dobro, vadjenje tampona (cega nas se dosta boji) bezbolno, ali skidanje kalupa sook!!!!

Zato jos jednom molim da oni koji su na zalost prosli sekundarnu rinoplastiku podijele iskustva s nama kojima se nije posrecilo...
kiki11 is offline  
Old 02.05.2010., 15:57   #2710
Moram operirati devijaciju septuma, znači nikakva estetska operacija, čisto štemanje u kbc. Doktor kaže rutinska operacija nekih pola sata. Zanima me kojom tehnikom se ta operacija izvodi, da li se reže ispod usne ili to ide sa vanjske strane samo kroz nos. Anestezija je opća, da li nakon nje primam infuziju ili ne? Koliko dana stojim u bolnici? Da li ću i ja morati nositi nekakav kalup o kojem svi govore? Koliko dana ću morati držati tampone u nosu? Da li ću imati nekakve podljeve po licu? Ako hoću za koliko dana ću izgledati normalno kao prije?...
SToni is offline  
Old 02.05.2010., 16:28   #2711
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
prosla sam rinoplastiku prije mjesec i pol i imam osjecaj kao da je doticni doktor bio u zurbi i zezno me skroz pa eto molim sve koji su prosli sekundarnu operaciju nosa da napisu svoja iskustva jer ocito me ceka revizija.
@Kiki, više nas je takvih.
Nemoj misliti da su naši kirurzi najbolji + operiraju prekratko, tek tako.
Ja sam bila kod Glumičića.
Nije ništa bolji.Štanca noseve, podiže ih previše i nos gubi prirodan izgled.
Kad bi realno ocijenili nos naše Blanke, premalen je za njeno lice.
Samim time, nosnice dolaze do izražaja.
Možda bi netko sa stvarno velikim nosom nakon takve procedure bio zadovoljan rezultatima, ali ne i ja.

Upravo je problem naših kirurga što ne znaju napraviti nos koji se ljepše uklapa i pomaže harmoniji lica, a istodobno izgleda prirodno.
Osobno smatram da sam en face izgledala privlačnije i prirodnije, nego nakon meni nepotrebnog zahvata, na koji sam se brzopleto odlučila.
Jako je mnogo slučajeva da su ljudi nezadovoljni baš zato jer se pozornost skreće previše na nos, nos kao ukras lica itd.
Tko to želi?

Inače, ti si tek mjesec i pol od operacije. Nos će ti se mnogo mijenjati i transformirati, možda na kraju budeš zadovoljna.
Kako bilo, rješenje postoji. Iskreno, nisam sigurna da bi se "bacila" u ruke kojem domaćem kvazikirurgu na sekundarnu operaciju. Prva lekcija me previše koštala.
Svakako ću razmatrati reviziju za budućnost, ali ako treba spremna sam ići van Hrvatske, kod pravih specijalista, budući da se sekundarne procedure uvelike razlikuju od primarnih. Ima vremena.
Good luck.
Noela112 is offline  
Old 02.05.2010., 20:14   #2712
Quote:
Noela112 kaže: Pogledaj post
@Kiki, više nas je takvih.
Nemoj misliti da su naši kirurzi najbolji + operiraju prekratko, tek tako.
Ja sam bila kod Glumičića.
Nije ništa bolji.Štanca noseve, podiže ih previše i nos gubi prirodan izgled.
Kad bi realno ocijenili nos naše Blanke, premalen je za njeno lice.
Samim time, nosnice dolaze do izražaja.
Možda bi netko sa stvarno velikim nosom nakon takve procedure bio zadovoljan rezultatima, ali ne i ja.

Upravo je problem naših kirurga što ne znaju napraviti nos koji se ljepše uklapa i pomaže harmoniji lica, a istodobno izgleda prirodno.
Osobno smatram da sam en face izgledala privlačnije i prirodnije, nego nakon meni nepotrebnog zahvata, na koji sam se brzopleto odlučila.
Jako je mnogo slučajeva da su ljudi nezadovoljni baš zato jer se pozornost skreće previše na nos, nos kao ukras lica itd.
Tko to želi?

Inače, ti si tek mjesec i pol od operacije. Nos će ti se mnogo mijenjati i transformirati, možda na kraju budeš zadovoljna.
Kako bilo, rješenje postoji. Iskreno, nisam sigurna da bi se "bacila" u ruke kojem domaćem kvazikirurgu na sekundarnu operaciju. Prva lekcija me previše koštala.
Svakako ću razmatrati reviziju za budućnost, ali ako treba spremna sam ići van Hrvatske, kod pravih specijalista, budući da se sekundarne procedure uvelike razlikuju od primarnih. Ima vremena.
Good luck.

Noela hvala ti na rijecima utjehe...
trenutno sam u doslovno analiziranju doktora za reviziju...Do sada sam, na osnovi foruma i konzultacija, odlucila da odem do dr.Ugljesic i Dr.Mladina oni su navodno jedni od "jacih" doktora za popravak..Takodjer rade privatno u jednoj poliklinici tako da nemoram lutati naokolo po bolnicama...
da barem mozemo vratiti vrijeme...da bar sam bila pametnija..ali sta je tu je!!!
kiki11 is offline  
Old 02.05.2010., 20:55   #2713
hej kiki imas private message
dodi is offline  
Old 03.05.2010., 09:52   #2714
Quote:
kiki11 kaže: Pogledaj post
evo kako stvari stoje!!Rijec je o dr.Ostojicu koji me je jako razocarao ne samo kao osoba nego kao i doktor!!Nos je totalno sfusan a on me uvjerava kako je super ispao..cim je skinut kalup primjetila sam da ide u krivo,odnosno da je na desnoj strani ostala kvrga..isto tako nije postivao moje zelje nego je radio na svoju ruku!!!skratio ga je i podigao previse...puno previse!!!nedavno sam bila kod njega na kontroli pa je i priznao da je ostala kvrga i uvjerava me kako se to moze ispraviti filerima na lijevoj strani tako da nos izgleda simetricno..kada sam ga upitala o podignutom vrsku odgovorio mi je da on tako radi noseve i da je to prevencija za mladoliki izgled u starim danima...tko je ovdje lud?!

u zaru ocaja odlucila sam da odem na konzultacije kod dr.Gulic (informirajuci se naokolo dobila sam upute da u njezinoj klinici rade vrhunski strucnjaci za sekundarnu rinoplastiku). E tamo me cekalo pravo iznenadjenje!!!Kada me je pregledala i kada sam joj rekla kod koga sam bila na operaciji rekla mi je da puno pacijenata od doticnog dr.dolazi kod nje na reviziju sa istim problemom..(isto nudi filere za popunjavanje) kaze da noseve stanca iste i da ih radikalno skracuje a kad otvori nos da je zatekne pravi "kupus" od nosa. Takodjer sve moje sumnje je potvrdila: zaostala grba, previse..jako previse podignut nos..i jako skracen.. iako je jos otecen kaze da bi mogao izgledati nakon oteklina jos podignutiji...ajme meni!!!Isto tako napominjem da sam joj pokazala i svoju fotku prije operacije i ona je bila blago receno iznenadjena katastrofom od nosa...

Eto ove informacije sam mogla i zadrzati za sebe ali stvarno bi bio grijeh ne upozoriti,pa nek onda svatko odluci u svoje ime

takoder,izuzetno mi je drago da su neke cure odusevljene njegovim radom!!!

Dobro razmislite kome se dajete u ruke!!

Nadam se da nikoga nisam uvrijedila...
A joj, sad me tek strah... Hvala ti što si podijelila ovo s nama!
lanika is offline  
Old 03.05.2010., 16:41   #2715
Prevencija za mladoliki izgled u starijim danima?
Give me a break, kao da će nam sa 75 biti važno kakav nos imamo i kako će se uklapati na već ionako izborano lice.
Ja sam čitajući postove ovdje dobila dojam da je Ostojić dobar za noseve, zato sam i zažalila što ga nisam uzela u obzir umjesto Glumičića, ali ispada da su isti maheri.
Nedopustivo je da se kod nas ne primijenjuje kompjutorska simulacija prije operacije i da kirurzi furaju stil tiny nosića iz 70-ih i 80-ih.
Vjerojatno im je to lakše, nego voditi računa o prirodnosti.

Svima koji su u sličnoj situaciji i razmatraju sekundarnu operaciju, preporučila bih zaista dobronamjerno da se prvo malo smire od dojmova, da puste vremenu da napravi svoje i da ne uletavaju brzopleto sa odlukama o novoj operaciji.
Naravno da to ne znači da trebaju odustati i zadovoljiti se time, ali treba biti jako oprezan pri odabiru, jer sekundarne korekcije koje zahtijevaju hrskavične graftove, zato jer je "previše" napravljeno, su dakako puno teže od klasičnog skraćivanja nosa ili dovršavanja posla.

Na forumu je otvorena tema sekundarna opercija nosa (revizija), za one koji ne znaju, na kojoj su neke djevojke podijelile svoja iskustva.
Možda nekome u sličnoj situaciji bude od koristi da ih konzultira.

Zadnje uređivanje Noela112 : 03.05.2010. at 16:43. Reason: nadopunjavanje rečenice
Noela112 is offline  
Old 03.05.2010., 18:17   #2716
pozdrav,
evo proslo je 5 dana od moje operacije,sve je dobro proslo,bez ikakvih bolova samo nelagoda zbog tampona u nosu koje su mi btw danas izvadili.nije nista bolilo samo tekucina koju stavljau u nos pece za grlo i jako je gorka.sto se tice podljeva oni su kartko trajali,sad imam samo zute podocnjake.za 4 dana idem skidat kalup i jedva cekam da vidim nos u punom obliku.pozz
spagirl is offline  
Old 04.05.2010., 13:24   #2717
Quote:
Noela112 kaže: Pogledaj post
@Kiki, više nas je takvih.
Nemoj misliti da su naši kirurzi najbolji + operiraju prekratko, tek tako.
Ja sam bila kod Glumičića.
Nije ništa bolji.Štanca noseve, podiže ih previše i nos gubi prirodan izgled.
Kad bi realno ocijenili nos naše Blanke, premalen je za njeno lice.
Samim time, nosnice dolaze do izražaja.
Možda bi netko sa stvarno velikim nosom nakon takve procedure bio zadovoljan rezultatima, ali ne i ja.

Upravo je problem naših kirurga što ne znaju napraviti nos koji se ljepše uklapa i pomaže harmoniji lica, a istodobno izgleda prirodno.
Osobno smatram da sam en face izgledala privlačnije i prirodnije, nego nakon meni nepotrebnog zahvata, na koji sam se brzopleto odlučila.
Jako je mnogo slučajeva da su ljudi nezadovoljni baš zato jer se pozornost skreće previše na nos, nos kao ukras lica itd.
Tko to želi?

Inače, ti si tek mjesec i pol od operacije. Nos će ti se mnogo mijenjati i transformirati, možda na kraju budeš zadovoljna.
Kako bilo, rješenje postoji. Iskreno, nisam sigurna da bi se "bacila" u ruke kojem domaćem kvazikirurgu na sekundarnu operaciju. Prva lekcija me previše koštala.
Svakako ću razmatrati reviziju za budućnost, ali ako treba spremna sam ići van Hrvatske, kod pravih specijalista, budući da se sekundarne procedure uvelike razlikuju od primarnih. Ima vremena.
Good luck.
Jesi ti naglasila Glumičiću TOČNO kakav nos želiš ili si se dala njemu u ruke da napravi nos po svom nahođenju?
lanika is offline  
Old 04.05.2010., 14:45   #2718
Quote:
lanika kaže: Pogledaj post
Jesi ti naglasila Glumičiću TOČNO kakav nos želiš ili si se dala njemu u ruke da napravi nos po svom nahođenju?
Uglavnom, ja sam rekla da ne želim drastičnu promjenu, nakon što me on uvjeravao da nitko to neće ni vidjeti. On će samo malčice spustiti nos i malo skratiti vršak. Problem jest, što sam bila lakomislena, jer sam na to pristala.
Ne mogu reći da je moj nos katastrofa, ali definitivno ne izgleda prirodno, kako bi trebao. Dakle, vršak je previše podignut.
Mislim da se takvi naštancani tipovi noseva ne bi smjeli više raditi, bez da se vodi računa o individualnosti lica.
Kontaktirala me i jedna cura iz Italije, koja ima isti problem, isto je nos kod njega radila.

Uglavnom, što je, tu je. Mislim da nikome nisam okaljala reputaciju, ali imam pravo reći kakva je situacija u mom slučaju i da nisam zadovoljna+ konzulacije mu traju jako kratko i nema kopmpjutorske simulacije.
Nos će vam biti nježniji...nedovoljno za mene.

Zato, prije bilo koje operacije razmislite i naglasite ono što želite, nemojte pasti na ono da će vam nos biti ljepši i pogledajte stil dotičnog kirurga.
Meni se njegov definitivno ne sviđa, a reklama definitivno nije sve.

Back on topic, pričajte o svojim friškijim iskustvima.
Noela112 is offline  
Old 05.05.2010., 12:30   #2719
Unhappy previse skracen i deformiran nos nakon operacije

Quote:
MALENA ST kaže: Pogledaj post
javi se na pm pa cu ti sve reci.....
uglavnom druga operacija prosla super i zbilja sam zadovoljna
Malena St,

Molim te reci gdje si bila na sekundarnoj rinoplastici! Meni je proslo puna 3 mjeseca, nos je previse skracen, podignut,vrsak izdeformiran udubljenja i ide u stranu, podebljan kao da imam samo vrsak nosa sva u panici i sokirana i ne mogu docekati razgovor da ce se upoce to moci ispraviti!
Tuzna i zalosna isla rjesiti samo devijaciju i bilo je govora da ce maknuti samo grbicu i da ce takav i ostati, a onda je uslijedio sok!
Svaka pomoc bi bila dobrodosla!
gelicakrk is offline  
Old 05.05.2010., 17:28   #2720
baš mi je žao cure kaj vam operacije nisu dobro ispale,to je zadnje kaj očekuješ kad se odlučiš za tako nešto
Lana zgb is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:53.