Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre > Konzole

Konzole Kutak za korisnike igraćih konzola

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.06.2017., 13:36   #1701
Ne znam da li ja jedini nisam ovo vidio evo još dvije free igre za ps+

https://store.playstation.com/#!/en-...ONCHROME000000

https://store.playstation.com/#!/en-...SPYCHAMELEONCB
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.07.2017., 18:24   #1702
Ima li možda netko prijedlog gdje najpovoljnije kupiti dodatni kontroler za PS4?


Sent from my iPhone using Tapatalk
legenda128 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 17:22   #1703
Quote:
legenda128 kaže: Pogledaj post
Ima li možda netko prijedlog gdje najpovoljnije kupiti dodatni kontroler za PS4?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Preko Interneta npr. Amazon za cirka 50€ ili privatno preko njuskala itd.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 13:00   #1704
Dal postoji mogucnosti igre koje su u PS store, negdje kupiti jeftinije? Zanimaju me stvari poput Last of Us i Heavy rain za PS4.

Dal je tako nesto uopce moguce?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:27   #1705
Prije ti se mogao Last of Us turbo jeftino kupiti, pošto su kodovi valjda dolazili s plejkama a pa su u prodavaonicama vadili kod i prodavali preko neta
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 16:58   #1706
Quote:
gajotres kaže: Pogledaj post
Prije ti se mogao Last of Us turbo jeftino kupiti, pošto su kodovi valjda dolazili s plejkama a pa su u prodavaonicama vadili kod i prodavali preko neta
Bacim pogled za remastered. Ebay ili imas neki prijedlog?
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 09:01   #1707
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Bacim pogled za remastered. Ebay ili imas neki prijedlog?
Po meni ovo ti je najbolje. Staviš si za GB i US aletrt da ti dođe za listu igara koje se dodaš kada su na popustu. Ova stranica mi je definitivno najviše uštedjela. Možeš još ovdje gledati ali to sve naručuješ onda iz GB
__________________
Build a man a fire and he’s warm for a day, but set a man on fire and he’s warm for the rest of his life. Tao of Pratchett.
gajotres is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 11:56   #1708
moze preporuka za neki dobar singleplayer? igrao sam fallout 4 i na pc-u i prosle godine na ps4 ali sam ps moramo radi financija prodat. sad sam opet uzeo ps4 ali nemam volje za fallout nekako. trazim neku open world igru sa dobrom pricom da ju ne prodem za par sati. horizon zero dawn s gledao da je dosta duga. ako moze jos neka preporuka. hvala
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 12:05   #1709
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
moze preporuka za neki dobar singleplayer? igrao sam fallout 4 i na pc-u i prosle godine na ps4 ali sam ps moramo radi financija prodat. sad sam opet uzeo ps4 ali nemam volje za fallout nekako. trazim neku open world igru sa dobrom pricom da ju ne prodem za par sati. horizon zero dawn s gledao da je dosta duga. ako moze jos neka preporuka. hvala
GTA V npr.

Vidi ovdje
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 13:00   #1710
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
GTA V npr.

Vidi ovdje
igrao sam ju na pc-u i probao sam prije igrat na ps4 gta v online ali mi nije bas leglo
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:03   #1711
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
igrao sam ju na pc-u i probao sam prije igrat na ps4 gta v online ali mi nije bas leglo
Pa nezz eto sta volis, koji genre.
Mozda Mass Effect ili Resident Evil 7.
Uglavnom ti ne preporucujem Battlefield 1, jeste da je dobar Singleplayer
ali pre kratak, medjutim iovako svi igraju Multiplayer.
Simunonuno is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 15:10   #1712
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
moze preporuka za neki dobar singleplayer? igrao sam fallout 4 i na pc-u i prosle godine na ps4 ali sam ps moramo radi financija prodat. sad sam opet uzeo ps4 ali nemam volje za fallout nekako. trazim neku open world igru sa dobrom pricom da ju ne prodem za par sati. horizon zero dawn s gledao da je dosta duga. ako moze jos neka preporuka. hvala
Horizon Zero Dawn je odlican, jos se isplati:

- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
- Middle-earth: Shadow of Mordor
- Batman Arkham Knight
- Grow Home
- inFAMOUS Second Son - topla preporuka, mozes ga dobiti za male pare na ebayu
- Sleeping Dogs
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2017., 16:58   #1713
Ako tražiš open world, a nisi igrao Witcher 3, onda bi ti to trebao biti prvi izbor, a sada se često može jeftinije naći. Svakako preporučam game of the year izdanje u kojem dobiješ i ekspanzije sa tonom sadržaja (potpuno nove priče, misije i teritorije).

Od single playera svakako se pridružujem preporuci za infamous, a sad se za sitne novce može nabaviti i AC black flag. Ako ti se svidi, možeš razmotriti i druga dva nastavka serijala (meni je unity bio slab, a syndicate nisam igrao).

Meni osobno je single player favorit Bloodborne, koji nije open world ali može priuštiti sate i sate zabave (i frustracije), kao i njegova nešto šarenija i manje frustrirajuća verzija Nioh.

U vrh preporuka single player sadržaja bi svakako morao ući i The last of us. Kao SP FPS sa solidnom pričom izdvojio bih i Wolfenstein the new order.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
Fall is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 11:33   #1714
Quote:
Simunonuno kaže: Pogledaj post
Pa nezz eto sta volis, koji genre.
Mozda Mass Effect ili Resident Evil 7.
Uglavnom ti ne preporucujem Battlefield 1, jeste da je dobar Singleplayer
ali pre kratak, medjutim iovako svi igraju Multiplayer.
andromedu bi probao igrat, volim taj tip igrica. nije previsa kratka?

Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Horizon Zero Dawn je odlican, jos se isplati:

- Metal Gear Solid V: The Phantom Pain
- Middle-earth: Shadow of Mordor
- Batman Arkham Knight
- Grow Home
- inFAMOUS Second Son - topla preporuka, mozes ga dobiti za male pare na ebayu
- Sleeping Dogs
e super, horizon mi je onda isto na listi. neki da sam kupio metal gear solid ali ima groud zeroes i phantom pain na jednom disku a posudio sam arkham knight. dali si igrao mozda ghost recon wildlands?

Quote:
Fall kaže: Pogledaj post
Ako tražiš open world, a nisi igrao Witcher 3, onda bi ti to trebao biti prvi izbor, a sada se često može jeftinije naći. Svakako preporučam game of the year izdanje u kojem dobiješ i ekspanzije sa tonom sadržaja (potpuno nove priče, misije i teritorije).

Od single playera svakako se pridružujem preporuci za infamous, a sad se za sitne novce može nabaviti i AC black flag. Ako ti se svidi, možeš razmotriti i druga dva nastavka serijala (meni je unity bio slab, a syndicate nisam igrao).

Meni osobno je single player favorit Bloodborne, koji nije open world ali može priuštiti sate i sate zabave (i frustracije), kao i njegova nešto šarenija i manje frustrirajuća verzija Nioh.

U vrh preporuka single player sadržaja bi svakako morao ući i The last of us. Kao SP FPS sa solidnom pričom izdvojio bih i Wolfenstein the new order.

Poslano sa mog E6653 koristeći Tapatalk
last of us mi svi spominju da moram odigrat. da je igrica odlicna. witcher...neznam, probao sam ga igrat na kompu s time da je grafika bila dosta losa ali nekako mi nije bas sjela. posudit cu pa cu probat sad, mozda mi se svidi. nekako nisam bas za te igrice sa magijom
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 12:19   #1715
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post

e super, horizon mi je onda isto na listi. neki da sam kupio metal gear solid ali ima groud zeroes i phantom pain na jednom disku a posudio sam arkham knight. dali si igrao mozda ghost recon wildlands?
Jesam na PCu, meni je vrlo zabavna igra i nije kratka.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 21:50   #1716
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Jesam na PCu, meni je vrlo zabavna igra i nije kratka.
a jesi igrao sa nekim ili samo sa AI? odlicno mi djeluje igrica pa pitam
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:13   #1717
evo odlucio sam koje igrice bi uzeo (uzet cu malo po malo): ghost recon wildlands, mass effect andromeda, horizon zero dawn i last of us. jos igram trenutno ground zeroes i imam phantom pain. arkham knight mi je fora, ali mi je zamjerio dok sam jos imao pc jer je trebalo milijardu gb rama za pokrenut pa sam odustao od njega
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.08.2017., 23:23   #1718
Quote:
Zek@n kaže: Pogledaj post
evo odlucio sam koje igrice bi uzeo (uzet cu malo po malo): ghost recon wildlands, mass effect andromeda, horizon zero dawn i last of us. jos igram trenutno ground zeroes i imam phantom pain. arkham knight mi je fora, ali mi je zamjerio dok sam jos imao pc jer je trebalo milijardu gb rama za pokrenut pa sam odustao od njega
Uzmi Second sona, neces zazaliti.
__________________
All You Zombies.
phiber is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 11:09   #1719
Quote:
phiber kaže: Pogledaj post
Uzmi Second sona, neces zazaliti.
bacio sam oko na gameplay, stvarno odlicno izgleda
__________________
Pravila za oblikovanje potpisa
Zek@n is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2017., 11:15   #1720
Ima li neki dobar hack'n slash za PS4 osim Diabla?
Chuky1 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:16.