Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Serije

Serije U nastavcima, a nisu sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2017., 23:03   #81
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
A ne, to je Dwight.
Daryl je zadnji put viđen kako ulazi u Isusovu sobu...a ovaj upravo objavio da je gay. Možda su zauzeti i nemaju vremena za dame u nevolji.
Šalim se...samostrel nije isti kao Darylov, Rosita nije bila sretna kad je vidjela tog lika, previše su se potrudili da mislimo kako je Daryl krenuo u potragu za curama...da skratim, lik je Dwight.
Moje mišljenje je da je to Jesus.
__________________
"When you tear out a man's tongue, you are not proving him a liar; you're only telling the world that you fear what he might say." ~ Tyrion Lannister
Archangel is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:28   #82
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da je to Jesus.
Zašto to misliš?
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.03.2017., 23:42   #83
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Moje mišljenje je da je to Jesus.
Nema šanse
Guidio is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 00:14   #84
Ma nisu ni Jesus ni Daryl imali kada stići tamo, prikaže ih prije u onoj kući u Hilltopu. Ja mislim da je Dwight i da on sada lagano kreće sa promjenom strane.
canca is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 01:38   #85
Ne znam zasto, ali ja sam iste sekunde kad sam vidio scenu zakljucio da je to eugene. Nemam poseban razlog, naprosto mi mozak tako odmah registrirao, a mozda su krive gace, neam pojma, vidjet cemo
IanFraser is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 11:11   #86
Quote:
ani08 kaže: Pogledaj post
Opet grintaš oko zombija Vidi...serija ti nije ni nazvana po njima a u 8. sezoni ćeš vidjeti možda 2-3 a u 15-toj ni jednog, počni se privikavati
ma daaaj..u 15 sezoni ce zombiji biti sluge ljudima...prat ce auto,kuhat rucak,usisavat

salu na stranu..apokalipsa je a Magie ima pun tanjur hrenovki ili sta vec jede ( zadnja epizoda)...a i svi su cisti , uglancani , uhranjeni...

neka oni ljepo zavrse sa epizodama..snime eventualno film..i to je to..
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:15   #87
Ja uvjeren da je Daryl jer se vidi samostrel na leđima (nisam sad siguran jel' ga ima nazad kod sebe), al' onda si mislim kak' je moguće da se već stvori tamo, dok su ga prije tog prikazali u kući Hilltop. Pogledao sam još jednom scenu i tip mi izgleda mršavo, tako da, moguće je i Dwight.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:37   #88
Ja bih se kladio da je za potrebe te scene stvarno snimljen Daryl, a da će ispasti da je to speglani
scheje is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:40   #89
Dwight je garant, on ima taj veliki samostrel, mislim da ga je nasao negdje u ranijim epizodama.
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 13:53   #90
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Dwight je garant, on ima taj veliki samostrel, mislim da ga je nasao negdje u ranijim epizodama.
ili ga je Speglani maznuo Darylu..
rass is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:34   #91
Nakon prospavane noći i temeljite analize predmetne materije, ja sam došla do zaključka da to nije ni Dwight ni Daryl ni Jesus ni Eugene nego Nabila iz Kingdoma...ona simpatična bucka šta se upišala u gaće zbog tigra.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 14:40   #92
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
ili ga je Speglani maznuo Darylu..
Ne bi me čudilo da je Speglani maznuo i Daryla....
Krenula je sezona izlaženja iz ormara.
Lantier is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 15:56   #93
Quote:
rass kaže: Pogledaj post
ili ga je Speglani maznuo Darylu..
Pa Daryle je svoj samostrel maznuo natrag prije bijega zar ne? Mislim da se Dwight docepao jos jednog, taj njegov je siri puno od Darylowog, u magli mi je mislim da je nasao negdje na cesti taj koji sad fura..
Henryj is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 18:45   #94
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Pa Daryle je svoj samostrel maznuo natrag prije bijega zar ne? Mislim da se Dwight docepao jos jednog, taj njegov je siri puno od Darylowog, u magli mi je mislim da je nasao negdje na cesti taj koji sad fura..
Daryl je pri bijegu uzeo samo svoj motor, njegov samostrel je ostao kod Dwighta. Novi samostrel Daryl je dobio u Kingdomu i taj se po jednom detalju razlikuje od onog starog koji je još kod Dw. Taj detalj se dobro vidi na novom samostrelu kad Daryl ulazi u Jesusovu sobu i pita gdje su one dvije i taj detalj je uočljiv na samostrelu onog lika kojeg Rosita gleda, vidi se razlika. Zato mislim je to Dwight...plus još neke sitnice.
ani08 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 19:16   #95
vidi se da je dwight po građi tijela...
mislim da bi svi bili zadovoljni vecom zamjenom likova,tipa sad idu u oceanside po hrpu zenturaca bilo bi ok da se rijese tare,pošto cemo ostat i bez sashe.
Manimal_Terror is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 22:29   #96
Quote:
Archangel kaže: Pogledaj post
Nije to komp igra lol, ima samo jedan pokušaj. U pravom životu nije lagano pogoditi udaljenu pokretnu metu i to još iz stojećeg položaja bez da zna točnu udaljenost i jačinu i smjer vjetra. Vojni sniperi su team gdje jedan radi pripremu za snajperistu.
Udaljena pokretna meta misliš negan koji se vuče ko prebijeni pas ravno 50-100m zračne linije istina stoječi stav sa naslonom sasha ima remington 700 sa ovak debelom cijevi to ti je .300 magnum (7.62x 67) stadardna puška policijskih snajperista u SAD
Na 100 m taj metak ima brzinu od 900metara u sekundi znači nikakva parabola niti utjecaj vjetra i sl sranja u tom zrnu ima dovoljno snage da probuši lika u pancirki iza kojeg se skriva negan i naravno metak nastavlja svoj put do nečeg tvrđeg
Jedini problem je što je repetirka i da popravi prvi hitac morala bi biti dosta brza ali sa te pozicije poskidala bi ih nekoliko bez problema dok bi skužili od kuda puca
Davorček is online now  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:19   #97
Kad će se moći pogledati preostale dvije sedme sezone?
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:29   #98
Joj glupo su to izveli totalno. Bolje da je ostalo da nije ni izlazio, ovako nije istina da ga nije mogla ubiti. Mogla ih je pola poskidati bez hebemti.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Dyma is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:33   #99
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Kad će se moći pogledati preostale dvije sedme sezone?
Pa kao i inace, poslije nedjelje. Jos ovaj i sljedeci tjedan.

p.s. jedva cekam da se Carol vidi sa svima nakon toliko izolacije.
Meron is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.03.2017., 23:51   #100
mislim da mi je ovo jedina 'dobra' epizoda ove sezone, iako je dobra tek u zadnjih 5 minuta.

strava i užas. ne znam jel mi gora ona nacrtana srna ili oni mad maxovi sa smetlišta. dosadno. razvučeno.
isadora w. is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:09.