Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.12.2016., 00:46   #61
Quote:
more kaže: Pogledaj post
mislim 500-600€ ali nisam 100 % siguran.
ali ja osobno bi uvijek izabra nekog renomiranog proizvođaća recimo
Karcher DS 5.800 ispod 300€
Upravo to. Ako trebas usisavac, kupis malo bolji od renomiranog proizvodjaca. Proci ces jefitnije i imati kvalitetnij proizvod. Sve sto se reklamira na TV-u ili u direktnoj prodaji je prijevara. Tko to zna nece pogrijesiti.
zulualpha is online now  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 01:38   #62
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Upravo to. Ako trebas usisavac, kupis malo bolji od renomiranog proizvodjaca. Proci ces jefitnije i imati kvalitetnij proizvod. Sve sto se reklamira na TV-u ili u direktnoj prodaji je prijevara. Tko to zna nece pogrijesiti.
Ne slažem se.

Tj. nisam kupio nešto baš sa TV-a, nego samo sam vidio stalno reklame Dormeo nadmadraca.

I došlo mi vrijeme da bacim staro sranje od madraca i baka mi preporučila baš taj nadmadrac. Kaže da vrhunski spava od tad.
S obzirom da sam pretpostavljao da mi se nadmadrac neće previše dopasti (kasnije mi se u žvotu ispostavilo, al na nekom čak čistom šrotu od nadmadraca-da nisam u pravu) kupio njihov madrac i zadovoljan sam.
Čak razmišljam uzeti sad i taj nadmadrac ako bude kakva akcija.

Tak da nije sve što se reklamira šrot, baš nikako. Većina možda, sve ne.

Inače se slažem da se usisavač ne smije platiti 20 000 kn. Naprosto ne.
Inžinjer ekonom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2016., 10:57   #63
tv prodaja jest šrot.
dormeo madrac jest šrot proizvod.
topshop jest šrot.
usisivači jesu šrot navedeni ovdje.
bez rasprave.
o navedenim proizvodima i njihovoj kvaliteti možemo diskutirati na temema o istima i istina će biti ovakva kakvom sam je predstavio.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 11:29   #64
Da li je tko čuo za tvrtku Tad Advisor? Nude svakakve slatkorječive usluge vezano za trgovinu zlatom pa pošto nema ama baš nikakvog traga pozitivnog ili negativnog odjeka o njima, zanima me ima li tko iskustva s dotičnima? Hvala
noklica is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 23:32   #65
Navescu jedan (pretpostavljam) pokusaj prijevare. Najprije dobijem SMS sa broja +34 ... (Spaljolska) kako mi je poslan paket koji sutra treba doci dostavom. Iduceg dana dolazi sa istog broja SMS u kojoj pise kako paket dolazi danas izmedju 13 i 15 sati. Dan je broj paketa i lozinka kako bi mogao pratiti te link. Link je glasio na firmu glspaket.eu. Na racunalu sam upisao link, otvorila se stranica. Trazen je broj paketa i lozinka, upisao sam i nista (krivi broj). Ocito se radilo o prijevari. Pretpostavljam da je cilj prijevare da nazovem broj sa kojeg je poslana SMS. Nakon cega bi mi taj poziv bio naplacen koju tisucu necega.
zulualpha is online now  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2017., 03:43   #66
Ne mogu vjerovati !!
Da nuzda, kriza, osobni (prije svega financijski) problemi natjeraju ljude na kojekakve iracionalne postupke, to je od uvijek postojalo.
Ali da je to uzelo takvog maha, da (na prvi pogled) normalan covjek, usprkos svim mogucim upozorenjima (!) uplacuje novac nekakvim dubioznim firmama, to je van svake pameti.

Moze se samo slegnuti ramenima.
Nema naivcima pomoci.
RobinUd is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.04.2017., 11:15   #67
Konačno da i ja dobijem nešto interesantno

Hello, my name is Mrs Clary Walsh, am a Banker from London, United Kingdom. The main reason why i am contacting you is because i have an proposal for you that has to do with your last name and its worth 18.4millionUsd. I could give you some information here but for you to have a detailed information.
kindly contact my email:
[email protected]
Please be discrete with this information

Idem se malo razonodit
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 10:33   #68
pratit ćemo kako ih uništavaš - netko je već pisao o tome kako ih je zavlačio mjesecima.
bilo je epic.
__________________
"If you don't risk anything, you risk even more." - Erica Jong
hazzarder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 10:37   #69
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Konačno da i ja dobijem nešto interesantno

Hello, my name is Mrs Clary Walsh, am a Banker from London, United Kingdom. The main reason why i am contacting you is because i have an proposal for you that has to do with your last name and its worth 18.4millionUsd. I could give you some information here but for you to have a detailed information.
kindly contact my email:
[email protected]
Please be discrete with this information

Idem se malo razonodit
A lijepo ti je zena rekla da budes diskretan
__________________
Hrvatski dabar na hrvatskom ramenu!
Garofeeder is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 18:12   #70
"Svaka prevara je temeljena na pohlepi prevarenog"
Ovo uokvirite iznad kreveta

Vi ste bili pohlepni gramzivi megalomani i nezajažljivi grandomani i htjeli ste u gospodu preko reda i lapit zguticu od EU eeee ali tetica vam ga šuknula do balčaka

Tak je jedan otac sinu (a sin je bil pripametan velevažan) na početku ovog stoljeća govorio "sine nema nigdi obišenih" ...japa je mislil nema obišenih kruhova na grani da samo ubereš i papaš, nego moraš krampat da bi zaradio za kruh ,
I ode sin za Australiju i od prve plaće kupi 20 kg kruhova i konopcem ih objesi na jednu krošnju na drvo jel, i stane ispod i uslika ga frend kak on grize kruh i bere ih s grane i pošalje ocu sliku u Hr i veli evo japa vidiš da ima obišenih
Loui is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2017., 18:23   #71
Taj sin si ti?
rocker1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 17:12   #72
Quote:
hazzarder kaže: Pogledaj post
pratit ćemo kako ih uništavaš - netko je već pisao o tome kako ih je zavlačio mjesecima.
bilo je epic.
Ma kolapsiralo je odmah prvi dan.
Poslah im mail da sam zainteresiran, ali bez imena i prezimena (našli su me na FB).
Tako je važan posao koji su mi predlagali na osnovu mog prezimena propao u samom startu jer mi nisu znali prezime
__________________
Odnia đava prišu
SmartFart is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:46   #73
Quote:
SmartFart kaže: Pogledaj post
Konačno da i ja dobijem nešto interesantno

Hello, my name is Mrs Clary Walsh, am a Banker from London, United Kingdom. The main reason why i am contacting you is because i have an proposal for you that has to do with your last name and its worth 18.4millionUsd. I could give you some information here but for you to have a detailed information.
kindly contact my email:
[email protected]
Please be discrete with this information

Idem se malo razonodit
E ovo je garant prevara, caka koju ti ne kažu je da moraš sam platiti dostavu love kamionom
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2017., 21:54   #74
Quote:
zulualpha kaže: Pogledaj post
Upravo to. Ako trebas usisavac, kupis malo bolji od renomiranog proizvodjaca. Proci ces jefitnije i imati kvalitetnij proizvod. Sve sto se reklamira na TV-u ili u direktnoj prodaji je prijevara. Tko to zna nece pogrijesiti.
Mislim da pomalo pogrešno gledaš. Nije caka u prijevari nego su to obično neke zgodne ideje koje su našle put do kupca. Neki dodaci u kuhinji, zgodne napravice itd. Nikakva svemirska tehnologija. A reklamiraju se bjesomučno jer je marža i preko 5oo% a reklame ne plaćaju nego idu na deal sa TV. To je sva mudrost.

Ja sam npr kupio onu tekućinu sa nanočesticama da se ne prima voda na vjetrobranskom staklu i radi savršeno. To je to, nekakvi izumi koji ne koštaju skupo da se proizvedu. Naravno ima i šrota ali nije sve. Za dormeo sam od više ljudi čuo da im pomaže, kao i onaj pojas za kičmu.
rolandus is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2020., 22:14   #75
Quote:
noklica kaže: Pogledaj post
Da li je tko čuo za tvrtku Tad Advisor? Nude svakakve slatkorječive usluge vezano za trgovinu zlatom pa pošto nema ama baš nikakvog traga pozitivnog ili negativnog odjeka o njima, zanima me ima li tko iskustva s dotičnima? Hvala
Ja sam kod njih ulozila u zlato i svaki mjesec vec godinama dobivam 11% van svake godine. Ja bi ih toplo preporucila
soulfly is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:25.