Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Književnost

Književnost Čitam, dakle jesam
Podforumi: Mali literarni kutić, Klub knjige

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.05.2012., 16:36   #81
pozdrav
Pretražujem stranice koje ste preporučili drugima s nadom na ću naći knjigu CRNI MAČAK - E.A. Poe, ali bezuspješno
Ima li možda netko tu knjigu u pdf formatu?
Hvala
__________________
Prodajem cipele
emanuela55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.06.2012., 15:12   #82
Bok ljudovi,

ako ima koja dobra duša koja bi mi ovdje ili na pm mogla poslati koji link za besplatno skidanje knjigica - bila bih jaaaaako, čak što više - vječno zahvalna . Konkretno zanimaju me knjige iz područja psihologije, psihijatrije i psihoterapije. library.nu (pokoj mu duši) je bio ljubav mog života i čini mi se da više nikad neće postojati ništa tako dobro

Pomagajte ako možete
__________________
It is never too late to be what you might have been.
LittleCoffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 14:54   #83
Quote:
LittleCoffee kaže: Pogledaj post
Bok ljudovi,

ako ima koja dobra duša koja bi mi ovdje ili na pm mogla poslati koji link za besplatno skidanje knjigica - bila bih jaaaaako, čak što više - vječno zahvalna . Konkretno zanimaju me knjige iz područja psihologije, psihijatrije i psihoterapije. library.nu (pokoj mu duši) je bio ljubav mog života i čini mi se da više nikad neće postojati ništa tako dobro

Pomagajte ako možete
http://free-books.us.to/

za najnovije dodane knjige pogledat pod last added ili last added news.

ako želimo gore dignuti koju svoju knjigu treba kliknut na ono upload pa upisat ime/lozinku genesis/upload.

nakon što je knjiga dignuta (nakon minute ili trideset minuta ovisno o brzini našeg uploada i veličini knjige) otvorit će nam se prozor u koji upišemo npr. autora i naslov knjige i pritisnemo ono na dnu za potvrdu.

kasnije možemo upisat još podataka u vezi knjige kad odaberemo knjigu pa edit, npr. jezik croatian, tematiku, adresu slike naslovnice, isbn itd.

ako je knjiga na amazonu onda samo upišemo isbn ili amazonov broj i pritisnemo ono amazon pri vrhu i svi će podaci za knjigu automatski bit povučeni sa amazona.

mislim da u imenu naše datoteke koju dižemo ne bi smjelo bit praznina pa treba riječi spojit spuštenom crtom ili crticom.

u nekom dijelu dana su stranice sporije ili nedostupne pa onda probamo kasnije.

Zadnje uređivanje ursamajor : 05.06.2012. at 15:38.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.06.2012., 20:58   #84
Quote:
ursamajor kaže: Pogledaj post
http://free-books.us.to/

za najnovije dodane knjige pogledat pod last added ili last added news.

ako želimo gore dignuti koju svoju knjigu treba kliknut na ono upload pa upisat ime/lozinku genesis/upload.

nakon što je knjiga dignuta (nakon minute ili trideset minuta ovisno o brzini našeg uploada i veličini knjige) otvorit će nam se prozor u koji upišemo npr. autora i naslov knjige i pritisnemo ono na dnu za potvrdu.

kasnije možemo upisat još podataka u vezi knjige kad odaberemo knjigu pa edit, npr. jezik croatian, tematiku, adresu slike naslovnice, isbn itd.

ako je knjiga na amazonu onda samo upišemo isbn ili amazonov broj i pritisnemo ono amazon pri vrhu i svi će podaci za knjigu automatski bit povučeni sa amazona.

mislim da u imenu naše datoteke koju dižemo ne bi smjelo bit praznina pa treba riječi spojit spuštenom crtom ili crticom.

u nekom dijelu dana su stranice sporije ili nedostupne pa onda probamo kasnije.
Puno puno puno hvala.. probat ću
__________________
It is never too late to be what you might have been.
LittleCoffee is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.06.2012., 17:43   #85
Quote:
Kinky kaže: Pogledaj post


U saopštenju UIKS stoji da će "u skladu sa Zakonikom o krivičnom postupku biti nastavljene dalje aktivnosti radi utvrđivanja istine o postupcima lica koja su osumnjičena za pirateriju".

Znaći policija navratima zbog knjiga
Alokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 18:50   #86
nema više ni baneprevoza ni balkan knjige, čak im ni na fejsu više stranice nema
LovelyM is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2012., 18:56   #87
Quote:
LovelyM kaže: Pogledaj post
nema više ni baneprevoza ni balkan knjige, čak im ni na fejsu više stranice nema
tako i treba, svi bi samo skidali a ništ dizali ili ne daj bože skenirali.

da je zadnjih mjeseci svaki digao svaku petu knjigu koju je skinuo sa baneta ili drugdje sad bi recimo ovdje bio cijeli bane i još tonu drugih a ne samo par stotina na hrvatskom i srpskom a koje su ionako većinu digli sami rusi sa bivše gigapedije.

http://free-books.sytes.net/

Zadnje uređivanje ursamajor : 18.06.2012. at 19:42.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.06.2012., 12:01   #88
Ne znam je li ovo u skladu sa politikom foruma, ali eto, vjerujem da će vam biti od koristi(ako nije, molim moderatore da uklone link ) --> LINK
__________________
Audaces fortuna iuvat.
Frozen fire is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.07.2012., 00:38   #89
Ima li netko možda u pdf-u, ili link odakle da skinem knjigu "Na obali rijeke piedre sjela sam i plakala" ? hitno :P
__________________
Daj reci... Je li nakon svega stvarno grijeh zastati kad čuješ sličan smijeh?
kyk@15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 09:29   #90
Ima li tko ili zna gdje mogu naći bilo šta od Zafona u pdf-u (osim Sjene vjetra i Princa magle)? Bila bih beskrajno zahvalna... Inače, treba mi na HR!
__________________
Kad nešto uistinu želiš, cijeli svijet se uroti da to i dobiješ!
LaraFabian is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2012., 17:42   #91
http://www.free-ebooks.net/category/horror-gothic
http://www.scribd.com/
http://openlibrary.org/
http://www.gutenberg.org
__________________
This time next year, we'll be Millionaires
ellaria is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2012., 21:09   #92
ima li netko možda knjigu Slavenke Drakulić how we survived communism and even laughed u pdf-u? i znate li gdje bih mogao naći knjige o marketingu, oglašavanju, PR-u i sl.? Hvala
paradoxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.09.2012., 02:28   #93
Quote:
LovelyM kaže: Pogledaj post
nema više ni baneprevoza ni balkan knjige, čak im ni na fejsu više stranice nema
Šteta što su ukinuli stranicu baneprevoz, bila je to najbolja stranica za skidanje knjiga, imam veliki broj knjiga skinutih sa te stranice.
Danijel89 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 21:31   #94
Kako vam se da čitati knjige u pdf-u na kompu?

Jedno je gledati filmove satima ili slušati glazbu a drugo je čitati stotine stranica.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 21:41   #95
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Kako vam se da čitati knjige u pdf-u na kompu?

Jedno je gledati filmove satima ili slušati glazbu a drugo je čitati stotine stranica.
ne moraš čitat na računalu, možeš i na čitaču.

meni čitat pdf-ove na računalu zadnjih desetak godina nije nikakav problem jer znam kako si prilagodit lcd-ove da mogu čitat dane i noći bez ikakvih problema.

Zadnje uređivanje ursamajor : 08.09.2012. at 21:48.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 21:47   #96
Aha, na čitaču to razumijem. Nego meni je bolje leći na krevet i čitati knjigu nego sjediti pred kompom. Udobnije je.

Ima li uopće na netu knjiga na hrvatskom u nekom većem broju? Znam da na engleskom postoje svi bestseleri.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 21:54   #97
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Aha, na čitaču to razumijem. Nego meni je bolje leći na krevet i čitati knjigu nego sjediti pred kompom. Udobnije je.

Ima li uopće na netu knjiga na hrvatskom u nekom većem broju? Znam da na engleskom postoje svi bestseleri.
pod kompom sam smatrao i notebookove, netbookove i tablete jer ni ja na njima toliko ne čitam pdf-ove za stolom koliko u krevetu ili zavaljen u udobnoj stolici napolju.

tko baš želi može si i manji lcd uzet u krevet npr. na nekakav držač za laptope i koristit bežični miš i tastaturu iz kreveta ako su žice prekratke.

Zadnje uređivanje ursamajor : 08.09.2012. at 22:06.
ursamajor is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 22:33   #98
Quote:
momak_20 kaže: Pogledaj post
Aha, na čitaču to razumijem. Nego meni je bolje leći na krevet i čitati knjigu nego sjediti pred kompom. Udobnije je.

Ima li uopće na netu knjiga na hrvatskom u nekom većem broju? Znam da na engleskom postoje svi bestseleri.
Ukoliko vec nisi otkrio sajt crowarez.org/domace-knjige/ .Fenomenalnih knjiga ima.
teodora55 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2012., 22:42   #99
Nisam otkrio. Hvala puno.
Momak 90 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2012., 04:07   #100
Smile

Quote:
teodora55 kaže: Pogledaj post
Ukoliko vec nisi otkrio sajt crowarez.org/domace-knjige/ .Fenomenalnih knjiga ima.
teodora prsti ti se pozlatili
puno ti hvala!!!! od kad je baneprevoz ukinut sva sam unezvijerena, sad mi je lakše
krojacica zg is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:59.