Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.07.2017., 11:22   #3881
Imam čudan upit za ovu temu , tražim omekšivač koji dobro omekšava veš a da je miris što blaži ili da ga nema uopće.
Ovaj mi recimo ima divan miris ali nit roba miriši nakon sušenja niti omekšava a košta 18 kn za 750 ml.

Većina omekšivača mi ili ima preintenzivan miris ili je miris na prvu ok ali na robi stajanjem u ormaru mutira u nešto užasno (pr. kod Softlana plavog).
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 11:29   #3882
Dal si probala Ornel natural sensitive ili babysoft? Ja njih uzimam kad se zasitim mirisa
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:09   #3883
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Duel sam vidjela u Bosni. Bili smo nedavno i priča mi muž kako ga je žena jednog frenda ubila u pojam da joj donese tog Duela iz Bosne (valjda plavog) i da donese sve što nađe na polici trgovine.
Meni ima žuti Duel najjači miris, a imala sam i plavi i ljubičasti, isto su super. I baš se zadrži taj miris na odječi i u ormaru. Baš sam ga danas tražila u velikom Mercatoru u Celje ali ga nisu imali. Pa sam uzela Ornel, onaj novi - bijela boca, roza natpis. I u Muelleru žuti Kuschelweich, bio na akciji. S ovim baš sad perem veš, jedva čekam da stroj završi .

Joj, ja sam uvijek tak nestrpljiva , i kad kupujem kozmetiku i kad kupujem prašak/omekšivač/bilo što za čiščenje, to treba čimprije isprobati :klap:.
__________________
... while we're talking about all of the things that I long to believe about love and the truth and what you mean to me and the truth is baby you're all that I need ...
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:39   #3884
Quote:
tallly kaže: Pogledaj post
Ja sam iz Slovenije, tu ga imamo u svim dučanima (Mercator, Tuš, Spar ...). Mislim da je srpski proizvođač ?.

Nije mi nikad bio zanimljiv Duel, jer više manje kupujem omekšivače u Muelleru, ali kod prijateljice je veš imao tako divan miris pa mi je ona rekla da koristi taj omekšivač.
hm, onda u šaljem kurira u Sloveniju, ajde neće biti čovjeku teško putuje svaki dan i z Zg na posao tamo
frayla is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:40   #3885
Quote:
mirtochka kaže: Pogledaj post
Duel sam vidjela u Bosni. Bili smo nedavno i priča mi muž kako ga je žena jednog frenda ubila u pojam da joj donese tog Duela iz Bosne (valjda plavog) i da donese sve što nađe na polici trgovine.

Lijepo mirišu, stvarno, ali meni gotovo svi lijepo mirišu. Zanima me kakav bi efekt imao na odjeći. Nisam kupila jer imam omekšivača na zalihi, ali budem sljedeći put.

I Bohor... Ima li netko da je koristio?
Kao klinka sam uvijek mirisala na bohor ili cocolino i meni je bohor daleko drazi
Bas sam ga stavila na popis da ga uzmem kad budem isla preko, nadam se da je jednako dobar i mirisljav.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:42   #3886
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Dal si probala Ornel natural sensitive ili babysoft? Ja njih uzimam kad se zasitim mirisa
Nisam al stavljam na popis . Thanks scarfs
Blu11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.07.2017., 17:52   #3887
Ornel baby def naj naj..od svih mogućih isprobanih,taj ostao super i već godinama koristim..
Kod nekih se s vremenom promijenilo sve a ovaj ostao isti
kodo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 09:37   #3888
dobro i jel neko od eksperata zna di se to čudo nalije u vešmašini? u srednji pretinac ? ili direkt na rublje prije pranja?
i kolko tog ide?

Imam jedan već 10 godina stoji u ormaru jer nisam nikako uspijevao odgonetnuti čemu to služi, i sad sam odlučio da ga "stavim u funkciju", ko što bi rekli političari, da mi ne zauzima mjesto u ormaru i da napokon i on doprinese sveopćem boljitku hrvatske jer očito nečem vj. služi.
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.

Zadnje uređivanje sirovina : 02.09.2017. at 09:50.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:07   #3889
Sirovina - omeksivac ide u srednji pretinac. Pazi da ga ne stavis na sportsku quick dry odjecu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
Bjesomarica is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 10:28   #3890
Quote:
Bjesomarica kaže: Pogledaj post
Sirovina - omeksivac ide u srednji pretinac. Pazi da ga ne stavis na sportsku quick dry odjecu.

Sent from my Nexus 7 using Tapatalk
znači sad i ja znam neke od onih ezoteričnih tajni svemira inače nedostupnih muškarcima .. :-)
ok, tnx.

znači sad mi više ni žena netreba, potpuno sam samodostajan..
__________________
Never believe anything until it has been officially denied.
sirovina is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 11:34   #3891
pa nije na svakoj masini srednji pretinac za omeksivac, haha

al je svakako onaj najmanji. neki imaju nacrtan cvjetic, neki imaju pregradu ili resetku na sebi
leirouh is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.09.2017., 13:52   #3892
otkrila sam Sampy omekšivače u Sloveniji (Spar)


genijalno!

jel ih ima kod nas?
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:11   #3893
probala neka becutan omeksicac?
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 10:16   #3894
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
probala neka becutan omeksicac?
Ja ga trenutno koristim i jedva čekam da mu vidim dno, guši me miris
scarfs is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 11:05   #3895
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
probala neka becutan omeksicac?
Ja sam ga potrosila i nisam ga ni osjetila
Mozda zato sto se tada ves susio vani, dati cu mi priliku i kad jos zahladi i pocnem susiti u stanu.

Moram pohvaliti Bohor omeksivac u zutom pakiranju, definitivno moj favorit i ako netko ide u Srbiju, nega ga kupi za probu.

Poslano sa mog LG-H815 koristeći Tapatalk
__________________
U mojim venama davni sever samuje i ja ponekad ne znam šta mu je, što luduje, od sreće tugu tka moja prosta duša slovenska.
Angelsss is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 18:24   #3896
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Imam čudan upit za ovu temu , tražim omekšivač koji dobro omekšava veš a da je miris što blaži ili da ga nema uopće.
Ovaj mi recimo ima divan miris ali nit roba miriši nakon sušenja niti omekšava a košta 18 kn za 750 ml.

Većina omekšivača mi ili ima preintenzivan miris ili je miris na prvu ok ali na robi stajanjem u ormaru mutira u nešto užasno (pr. kod Softlana plavog).

definitivno Frosch omekšivači, imaju jako blag miris koji ne zagušuje, a fino rade posao i još su eco
Saireen is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 08:47   #3897
Koji omekšivač preporučujete, a da ga ima u Bipi??? Da iskoristim ovu vikend akciju.
Afro Dita is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 08:53   #3898
Quote:
scarfs kaže: Pogledaj post
Ja ga trenutno koristim i jedva čekam da mu vidim dno, guši me miris
ma daj?
stalno se vrtim oko njega bi ne bi
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.09.2017., 11:26   #3899
Gdje je nestao Saponia Mystery NIght omeškivač?
Taj mi je odličan bio. Miris dugotrajan i baš prvi put da sam ga osjetila nakon nekog vremena. Također je miris ugodan .

Odličan mi je i Blink Luxury Sweet Freeesia, to je ona Muellerova marka.
Postojan miris, također ne zagušuje. Preporuka!
__________________
Zlatko Vujović

We leave our legacy like dust in the sands of time
Fantasma is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.09.2017., 01:01   #3900
Quote:
Blu11 kaže: Pogledaj post
Imam čudan upit za ovu temu , tražim omekšivač koji dobro omekšava veš a da je miris što blaži ili da ga nema uopće.
Ovaj mi recimo ima divan miris ali nit roba miriši nakon sušenja niti omekšava a košta 18 kn za 750 ml.

Većina omekšivača mi ili ima preintenzivan miris ili je miris na prvu ok ali na robi stajanjem u ormaru mutira u nešto užasno (pr. kod Softlana plavog).
Quote:
Saireen kaže: Pogledaj post
definitivno Frosch omekšivači, imaju jako blag miris koji ne zagušuje, a fino rade posao i još su eco
I ja bih preporučila Frosch omekšivače. Već nekoliko godina koristim samo njih nakon što sam svašta isprobala i odjednom su me na gotovo svima smetali mirisi i pretvarali se u nešto kiselkasto i odbojno.

Svijetlo plavi Frosch (Cotton Blossom) mi je najdraži. Ali kupim i roza da malo promijenim. Jedino zeleni (Aloa Vera) nisam probala, miris je malo trpki pa se ne mogu odlučiti, ne znam kakav bi bio na vešu (a možda bi baš bio svjež, jednom moram probati).

Ovaj Ecover sam probala, ali mi nije bio nešto i dosta se grušao.
Solitary is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:56.