Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.07.2017., 11:19   #1561
Užas! Kutijica je totalni shit... onak, opet su stavili kondom... kao da ih baš briga što im kupci kažu.. mislim ono, stave schauma šampon koji dođe 10 kn i omekšivač hahahaah.. neznam kaj da velim.. nikad više.
purplelicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:38   #1562
Prije mi je više bilo bezveze za zakolutat očima i reći kako je glupo. Sad me već ljuti što podvaljuju ljudima u kozmetičkim kutijama.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 11:45   #1563
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Prije mi je više bilo bezveze za zakolutat očima i reći kako je glupo. Sad me već ljuti što podvaljuju ljudima u kozmetičkim kutijama.
Pa ja bih na početku još rekla da podvaljuju sad mi se čini da je to već dugo praksa i da njihovim kupcima to odgovara... inače ne bi imali kupaca.
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:04   #1564
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Pa ja bih na početku još rekla da podvaljuju sad mi se čini da je to već dugo praksa i da njihovim kupcima to odgovara... inače ne bi imali kupaca.
Slazem se. Svi protestiraju, ali i dalje narucuju.
__________________
I refuse to sink.
Hell Blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 12:51   #1565
Quote:
Djevojče kaže: Pogledaj post
Jep. Overseas.

I - dizajnerski kondom je !!!!!!!
No eto... pogodila sam... ... a da probam zaigrat loto...

Sad ću imati već 2 kondoma... trebaju kome??? šaljem besplatno!!!
(ozbiljno mislim...)

Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
Užas! Kutijica je totalni shit... onak, opet su stavili kondom... kao da ih baš briga što im kupci kažu.. mislim ono, stave schauma šampon koji dođe 10 kn i omekšivač hahahaah.. neznam kaj da velim.. nikad više.
Omekšivač??
Šampon je bio i u prošloj kutiji...

Iskreno, i pretpostavila sam da ne mogu biti 2 kutije zaredom ok...

Quote:
Hell Blonde kaže: Pogledaj post
Slazem se. Svi protestiraju, ali i dalje narucuju.
Pa jest, ima i u tome nešto... ja sam naručila prošlu nakon što su najavili koja će 2 proizvoda biti, i oba sam htjela, a cijena im je zajedno 50-ak kuna manja od ove tromjesečne pretplate na ove kutije koje sam uzela... (ok, ne bih ih po toj cijeni kupila, knjiga je 129, zlatna krema 79...) - al zaista sam se ponadala da su se opametili... sad vidim da nisu...

Iskreno, Tester box mi sad izgleda puno privlačnije, jedino mi je puno dati 500kn za 6-mjesečnu pretplatu, to bi onda bila cijena od 83kn... uzela sam bila jednu njihovu samo do sad, negdje krajem prošle godine....

Edit: na fejsu vidim da su neke oduševljene...
Kad sam vidjela ova plava sjenila pao mi je mrak na oči... - ja nikad, ali nikad ne nosim plava sjenila, jedno takvo upravo i ovdje prodajem, i sad kad mi pošalju još jedno...
I opet nekakva narukvica...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:40   #1566
Plava sjenila
Pjena za umivanje, za normalnu do masnu kožu (moja je suha, nismo li mi tamo popunjavali neki upitnik... ?)
Narukvica na koju ne želim trošiti riječi...
Kondom na koji isto ne želim trošiti riječi
Omekšivač koji je inače besplatan, tj. dijelio se vjerojatno besplatno uz neku kupnju negdje...
Melem kruti sapun, koji ne koristim....
Šampon... ajd, ok, poslužit će
Avon za sunčanje - ajd, i to je ok...

Ne znam... razočarana sam prilično...

Ne znam... ja bih u tim kutijama radije neke mini proizvode, mini pakiranja - da mogu isprobati neki proizvod prije kupnje... to mi je puno privlačnije od narukvice, kondoma i omekšivača... i šampona koji mogu kupiti na svakom uglu za 10kn...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:43   #1567
Sad Testerbox izgleda predobro, kad se usporedi sa tim što se u beautyboxu dobije.. ali onak, najviše od svega me čudi oduševljenje kutijom.. ne mogu to shvatiti.. sjenila su takvo sranje, naravno da to nitko ne kupuje, pa ajmo ih uvalitit u kutiju.. isto je bilo i s Artdeco, stavili potpuno bezveze stvari, ummjesto nečega što se kupuje i traži.. trebali bi sve napraviti bojkot, pa ili će propasti ili će se upristojiti..
purplelicious is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:55   #1568
Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
Sad Testerbox izgleda predobro, kad se usporedi sa tim što se u beautyboxu dobije.. ali onak, najviše od svega me čudi oduševljenje kutijom.. ne mogu to shvatiti.. sjenila su takvo sranje, naravno da to nitko ne kupuje, pa ajmo ih uvalitit u kutiju.. isto je bilo i s Artdeco, stavili potpuno bezveze stvari, ummjesto nečega što se kupuje i traži.. trebali bi sve napraviti bojkot, pa ili će propasti ili će se upristojiti..
Nemoj me shvatiti kao da ti popujem, ali jesi li ti svjesna da živiš u Hrvatskoj, u državi koja ne može bojkotirati svoju vladu, koja sustavno i iz dana u dan uništava državu i obitelji u njoj, a kamoli da bojkotiraju jedan beautybox.

Gledam svaki dan na instagramu boxy charm i hejtam ih što ne dostavljaju u Hrvatsku. Ipsy je isto dobar, isto ne dostavlja. Šteta. Ja sam jednom prilikom naručila testerbox, dobila sranja koja ne koristim (narančasto sjajilo za usne - wtf?? pa to ni u osnovnoj nisam koristila, neki loš žnj lak za nokte koji ne bih ni u kineskoj trgovini kupila, testere koje dobiješ u ljekarnama ako tete ljubazno zamoliš) i rekla sebi nikad više.
__________________
We've all got both light and dark inside us. What matters is the part we choose to act on. That's who we really are.

Drugarica iz komiteta
đezminka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 14:59   #1569
Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
... ali onak, najviše od svega me čudi oduševljenje kutijom.. ne mogu to shvatiti...
Joj, istina, da... ajd da je barem 1 proizvod koji bi me oduševio, ostale bih zaboravila odnosno ignorirala... cijena svega ovoga jest oko 250kn, ali zaboga tko bi pametan OVO kupio - po toj cijeni??
Schauma šampon se na akciji nađe za 10-ak kn, ova sjenila vidim već prodaju na krpicama za 15...
Ovo od Avona za sunčanje ima SPF 10... je, puna cijena je 67kn, ali je sad u katalogu za 39,90

Itd...

Edit: ma ne trebaju ih bojkotirati... ali da su neki oduševljeni ovom kutijom - a neki su je platili 99kn... ja to ne razumijem...
tessaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 16:51   #1570
Išla sam sad guglati slike. Kako loše uloženih 100 kn za robu koja je ionako vjerojatno bila na otpisu. Deterđent i kondom uopće neću komentirati. A još žalosnije je da ima oduševljenih žena takvim sadržajem i dobivenim.
Erato321 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:19   #1571
došla s posla, surfam i upravo vidjela slike novog bb pa došla komentirati
budući da je prošla kutija stvarno bila ok, ova je očekivano loša.


Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Pa ja bih na početku još rekla da podvaljuju sad mi se čini da je to već dugo praksa i da njihovim kupcima to odgovara... inače ne bi imali kupaca.
potpis

Quote:
tessaa kaže: Pogledaj post
Edit: ma ne trebaju ih bojkotirati... ali da su neki oduševljeni ovom kutijom - a neki su je platili 99kn... ja to ne razumijem...
moj dojam je da su kutijama sa ovakvim sadržajem u najvećem postotku oduševljenje žene koje su se navukle na marketinšku priču kako kupuju kutiju sreće. one zaista nestrpljivo čekaju taj datum u mjesecu kad će kutija doći na njihova vrata, aktivne su na društvenim mrežama, prate proces slaganja kutije, stavljaju slike kad ista dođe, lajkaju i sve što ide s time. čini mi se da je tu u pitanju i dosta velik postotak kućanica, često i iz manjih sredina, koje se vole iznenadit bar jednom mjesečno i koje nisu toliko selektivne kad je riječ o brandovima i sadržaju kutija. ima tu i dosta mladih cura koje još nemaju razvijeno kritičko mišljenje, vjerojatno ni ukus, i koje žele tu kutiju jer je frendice kupuju. dakle imamo tu bar dvije skupine kojima možeš uvaliti svašta i one će biti zadovoljne jer je iznenađenje u lijepoj šarenoj kutiji stiglo na njihova vrata. među ženama u većem postotku vlada stav sve se to može iskoristiti/pokloniti/ne možeš uvijek biti zadovoljan svime, što znači one su generalno zadovoljne čak i kad su im proizvodi bezveze. kad se netko i požali konstruktivno te lijepu kutiju vidi kao jedini benefit koji je platio, onda i ovi iz bb-a krenu u stilu žao nam je što nisi zadovoljna, podijeli s drugima ono što ti ne odgovara, no vjerujemo kako ćemo sljedeći mjesec ispuniti tvoja očekivanja, znači kupi opet i možda budeš zadovoljnija. po meni, taj dio posla rade jako dobro.

Quote:
Erato321 kaže: Pogledaj post
Išla sam sad guglati slike. Kako loše uloženih 100 kn za robu koja je ionako vjerojatno bila na otpisu. Deterđent i kondom uopće neću komentirati. A još žalosnije je da ima oduševljenih žena takvim sadržajem i dobivenim.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:08   #1572
miss burleska, znam takve žene o kojima pričaš. Moja mama i njezine prijateljice prve. 50+, kućanice, iznenađenje, Schauma, Signal, omekšivač, super dobro došlo. Još kako je u kutiji viša vrijednost nego što su platile, predobro. Sretne dobiti bilo što.

A i ljudi su povodne svinje. Ne mislim to sad zloćudno, i sebe ubrajam, koju kutije još uvijek mame (odustala od kupnje ali dođe mi da probam ponovno) iako su pizdarije unutri. Ima par tih kutija na našem tržištu, ljudi vole iznenađenje, gotovo je kao neki mali dar iznenađenja samom sebi. A možda, možda se dogodi da dobiješ nešto stvarno super i iznenadiš se s nečim predobrom što si možda ne bi sam kupio. Pa 100 kn, kao nije puno za iznenadit se svaki mjesec. Psihološki mi idemo na to i lako nam je to prodati. Zato su the mystery kutije i popularne koliko jesu.
__________________
~fairytales of yesterday will grow, but never die~
Blue Dreams is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:28   #1573
Evo ja se ne cudim da nekom to odgovara... ja se cudim onima kojima ne odgovara ali kupuju jer eto sigurno ce iduci biti bolji
rosa_salvaje is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:33   #1574
Quote:
rosa_salvaje kaže: Pogledaj post
Evo ja se ne cudim da nekom to odgovara... ja se cudim onima kojima ne odgovara ali kupuju jer eto sigurno ce iduci biti bolji
ja sam kupila ako me dobro sjecanje sluzi proslo ljeto kad je bio biomedis i ovo sad.
Sjenila su mi katastrofa. Jos k tome plava.
narukvica neka zuta!?!?!?!
sampon cu valjda iskoristiti.
jedino sto mi je ok je avon za suncanje spf 30. Za ovu sezonu imam sam ulje i sprej spf 20 pa ce ovaj 30posluziti...
Nisam zadovoljna...
Djevojče is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 19:53   #1575
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
miss burleska, znam takve žene o kojima pričaš. Moja mama i njezine prijateljice prve. 50+, kućanice, iznenađenje, Schauma, Signal, omekšivač, super dobro došlo. Još kako je u kutiji viša vrijednost nego što su platile, predobro. Sretne dobiti bilo što.

A i ljudi su povodne svinje. Ne mislim to sad zloćudno, i sebe ubrajam, koju kutije još uvijek mame (odustala od kupnje ali dođe mi da probam ponovno) iako su pizdarije unutri. Ima par tih kutija na našem tržištu, ljudi vole iznenađenje, gotovo je kao neki mali dar iznenađenja samom sebi. A možda, možda se dogodi da dobiješ nešto stvarno super i iznenadiš se s nečim predobrom što si možda ne bi sam kupio. Pa 100 kn, kao nije puno za iznenadit se svaki mjesec. Psihološki mi idemo na to i lako nam je to prodati. Zato su the mystery kutije i popularne koliko jesu.
sve je to točno. naši beauty boxovi su ponudili ljudima ono što sami traže - izvana dopadljivu i lijepu kutiju, a unutra nabacano svašta nešto samo da izgleda kako ima što više stvari. jeste primijetile kako su u startu postojali neki upitnici za personaliziranije proizvode u kutijama, no zapravo ti upitnici u konačnici ne znače ništa jer se ne biraju proizvodi prema njima nego random? znači svi su isti. uvjere te u startu da si poseban i zbog toga zaslužuješ iznenađenje bar jednom mjesečno, a na kraju ti uzmu pare i najčešće šalju proizvode koji nemaju baš nikakve veze s nekim osobnim preferencijama, nego su vrlo često proizvodi koji izlaze iz asortimana, roba pred istekom roka trajanja, testerići koji se mogu naći u svakoj ljekarni ali ako dođu u kutiji onda su posebniji jer su ti došli na vrata (nema veze što nemaju nikakve veze s tvojim tipom kože)... kakve kutije, takvo društvo.

ps. hoćemo nabacit okladu u kojem vremenskom periodu će ona plava w'n'w izletit iz asortimana? prognoziram do kraja rujna.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 03:50   #1576
Prvi put kupila, necu vise nikada. Vi ste bar dobile plavo sjenilo i nesto ok od avona:ja sam dobila ljubicasto sjenilo i losion nakon suncanja. A narukvica crna s laznim plastičnim kristalicima, teski kič. Navedene cijene za proizvode prenapuhane, ta kutija ne vrijedi toliko, razocarana i ne preporučujem ju nikome. Ako netko cita pozitivne komentare na njihovom face i instagram, 80%komentara daje 10 istih cura, na ovom forumu se vidi prava istina o tome sto kupci kazu o proizvodu. A istina je da je beautybox los proizvod umotan u lijepu kutiju.
džuvanasamting is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 21:02   #1577
Quote:
džuvanasamting kaže: Pogledaj post
A istina je da je beautybox los proizvod umotan u lijepu kutiju.

a nije ni kutija zapravo baš lijepa

copy/paste girly power unicorn crap boho flower lajf dizajneva kao i na svakom vragu nakalamljenom za milenial djevojke ovog prebajnog 21. stoljeća
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 09:56   #1578
Quote:
maslelu kaže: Pogledaj post
a nije ni kutija zapravo baš lijepa

copy/paste girly power unicorn crap boho flower lajf dizajneva kao i na svakom vragu nakalamljenom za milenial djevojke ovog prebajnog 21. stoljeća


super opisano i BB i tester box imaju plamence na trenutnim kutijama inspirirane instagram luftićima.
__________________
pinterest
miss burleska is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 21:56   #1579
Quote:
miss burleska kaže: Pogledaj post


super opisano i BB i tester box imaju plamence na trenutnim kutijama inspirirane instagram luftićima.

sad ćeš ih inspirirat da u idući tester box dodaju luftić umjesto kondoma
maslelu is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2017., 12:39   #1580
Quote:
purplelicious kaže: Pogledaj post
Užas! Kutijica je totalni shit... onak, opet su stavili kondom... kao da ih baš briga što im kupci kažu.. mislim ono, stave schauma šampon koji dođe 10 kn i omekšivač hahahaah.. neznam kaj da velim.. nikad više.
Prvi put sam kupila taj box a bome mi je to i zadnji put, baš su jadni! Poslali su mi narukvicu i to dječju koja mi ni ne ide na ruku

Jedino mi je OK Avon SPF50 krema i wet'n'wild paleta sjenila.. a ostalo 0 bodova.

Melem sapun onak wtf
*bobica* is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:47.