Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Prirodna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.07.2017., 08:56   #1741
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Moje tople preporuke ima Aromarie kozmetika, spasila mi je lice ove zime, pristojne cijene, kozmetika za svaku pohvalu. Šteta da je toliko zanemarena tu na forumu.
Daje odlične savjete u toku razgovora i objasni sve što se treba znati, a nije se znalo o koži.

Druge forumašice hvale jako GreenGirl, no ja osobno nisam ništa od nje naručivala, pa ne mogu pisati hvalospjeve.
Htjela bi naručiti kremu za sunčanje od nje ali nigdje nema cjene,i dali se samo preko Fajsa može naručiti?
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:44   #1742
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Htjela bi naručiti kremu za sunčanje od nje ali nigdje nema cjene,i dali se samo preko Fajsa može naručiti?
Moraš joj se javiti u inbox na fejsu da ti kaže cijene. I meni je to nedostatak, no vidim da svi tako posluju preko Fejsa. Ja sam naručivala preko fejsa, no možeš i preko maila: [email protected]

Molim te da javiš kakve će ti biti kreme za sunčanje, ja sam svoju kupila već, ali ne od nje, pa me baš zanimaju dojmovi.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 09:53   #1743
Ne znam ,kontaktirala sam ju i cijene su joj paprene.Ulje za sunčanje 100ml 100 kn,tonik za lice 80 kn,krema za lice 140 kn i još jedna krema bi došlo skoro 500kn.
Možda uzmem ulje ali nisam sigurna
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2017., 15:14   #1744
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Ne znam ,kontaktirala sam ju i cijene su joj paprene.Ulje za sunčanje 100ml 100 kn,tonik za lice 80 kn,krema za lice 140 kn i još jedna krema bi došlo skoro 500kn.
Možda uzmem ulje ali nisam sigurna
Pogledaj si, ako si iz Zagreba, u dućanu Kantarion u Martićevoj kreme za sunčanje, ima svakakvih raspona cijena, ja sam zadovoljna sa Lila maslacem za tijelo.
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.07.2017., 19:00   #1745
Trebam pomoć. Napravila sam si ulje kod kuće i spakovala ga u kofer medjutim dok sam došla do Njemacke ono je iscurilo. Može preporuka za neko ulj što mogu ovdje kupiti ili naručiti a da znate da je dobro?
Imam suhu kožu,malo dehidriranu i malo proširene pore preko ljeta.
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2017., 11:50   #1746
Quote:
Ember- kaže: Pogledaj post
Pogledaj si, ako si iz Zagreba, u dućanu Kantarion u Martićevoj kreme za sunčanje, ima svakakvih raspona cijena, ja sam zadovoljna sa Lila maslacem za tijelo.
Nisam iz Zg ,imaju možda stranicu?
Inače ,ja sad sve kupujem od jedne cure na krpicama ,odlična je.I šta je najbolje možeš kupiti tester pakiranja.
Ima skoro 500 pozitivnih ocjena ,jako je pristupačna i draga,sve objasni i izađe maksimalno u susret.Naparavila mi je serum za oko očiju i ulje koji su odlični,sve dođe fino zapakirano i uredno.
Sad baš naručujem serum za lice od smilja.
__________________
lola
Lola 27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.07.2017., 20:26   #1747
Quote:
Lola 27 kaže: Pogledaj post
Nisam iz Zg ,imaju možda stranicu?
Inače ,ja sad sve kupujem od jedne cure na krpicama ,odlična je.I šta je najbolje možeš kupiti tester pakiranja.
Ima skoro 500 pozitivnih ocjena ,jako je pristupačna i draga,sve objasni i izađe maksimalno u susret.Naparavila mi je serum za oko očiju i ulje koji su odlični,sve dođe fino zapakirano i uredno.
Sad baš naručujem serum za lice od smilja.
Imaju.
Ako ti nije problem, pošalji mi u pm koja je to cura, mislim da se linkovi sa krpica ne smiju linkati tu, no nisam sigurna...
__________________
To define is to limit.
Ember- is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.07.2017., 18:03   #1748
I meni link od cure s krpica, pliz, pliz
Lorren is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.07.2017., 09:01   #1749
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć. Napravila sam si ulje kod kuće i spakovala ga u kofer medjutim dok sam došla do Njemacke ono je iscurilo. Može preporuka za neko ulj što mogu ovdje kupiti ili naručiti a da znate da je dobro?
Imam suhu kožu,malo dehidriranu i malo proširene pore preko ljeta.
Ja naručujem od Royal Life With Nature, suho zlatno ulje, stvarno se isplati...imaš na webu sve napisano, odlični su
sunceizora is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.07.2017., 18:48   #1750
Quote:
sunceizora kaže: Pogledaj post
Ja naručujem od Royal Life With Nature, suho zlatno ulje, stvarno se isplati...imaš na webu sve napisano, odlični su
Nisam se dobro izrazila mislila sam ovdje u Njemačkoj
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 04:34   #1751
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Nisam se dobro izrazila mislila sam ovdje u Njemačkoj
Pa probaj na amazon.de. Ja sam gledala hidrolate. Imaju Oshadhi ulja
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 12:57   #1752
Quote:
anab789 kaže: Pogledaj post
Pa probaj na amazon.de. Ja sam gledala hidrolate. Imaju Oshadhi ulja
Moram pogledati. Prvo sam mislila kupiti neku gotovu mješavinu za dehidriranu kožu ali sad sve više razmišljam da opet sama mućkam. Jest da mi je to u startu puno više novaca.
Ako znaš neku gotovu uljnu mješavinu da mi preporučiš jako bi mi pomoglo. Sa sobom sam ponijela samo eterično bušin i tu mješavinu što mi je iscurila
__________________
Svako zašto ima svoje jbg....
Nikita Durango is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.07.2017., 18:12   #1753
Quote:
Nikita Durango kaže: Pogledaj post
Moram pogledati. Prvo sam mislila kupiti neku gotovu mješavinu za dehidriranu kožu ali sad sve više razmišljam da opet sama mućkam. Jest da mi je to u startu puno više novaca.
Ako znaš neku gotovu uljnu mješavinu da mi preporučiš jako bi mi pomoglo. Sa sobom sam ponijela samo eterično bušin i tu mješavinu što mi je iscurila
Iskreno ne znam, gotove mi nisu nikad odgovarale. Kad želim nešto za prvu ruku uzmem si npr. sjemenke pasjeg trna ili ulje čileanske maline. No sve ovisi što ti treba.
anab789 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 15:01   #1754
Kakvo je vase iskustvo sa deo kremom bergamot & limunska trava od Male od lavande? Miris je stvarno predivan i voljela bih ga nastaviti koristiti al doslovno mi je spalio kozu pazuha. Ne nanosim ga na suho nego prvo malo navlazim kozu s vodom ali svejedno me toliko pece da ga moram maknuti. Nakon toga koza mi je crvena i pocinje se guliti :/ Steta, miris je
Nego , imate kakav drugi za preporuciti?
Goldea is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.07.2017., 16:26   #1755
Jel zna netko kako doci do Lilith prirodne kozmetike? Na Fejsu ne odgovara na poruke, mejl nemam. Search na forumu mi ne radi
__________________
"There was one guy in our neighborhood, Tank. Big, badass, and covered in tattoos. Every time he saw me, he would sit me down and buy me a soda. Tell me I had a power to change things."
Electra8472 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:01   #1756
Razočarana sam melemom za sunčanje Mala od Lavande. Ostaje na površini kože i nikako da se upije, kad uđem u more vidim po rukama stvrdnute ostatke melema koji se zadržao medju prstima pri razmazivanju. Ulje za ubrzano tamnjenje mi se prolilo po neseseru pa ne mogu reći o njemu ništa konkretno osim da je bilo najskuplje od svega kupljenog. Kreme za tijelo, jedna od lavande, druga od grejpa i bergamota. Textura potpuno identična jedino se miris razlikuje. Djeluje ko gotova sirovina tipa one s Aromazone u koju je samo dodano eterično ulje. Sve u svemu, neću više kupovati od njih jer ima prirodnijih i kvalitetnijih stvari na tržištu za istu ili čak manju cijenu.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2017., 14:03   #1757
Quote:
Goldea kaže: Pogledaj post
Kakvo je vase iskustvo sa deo kremom bergamot & limunska trava od Male od lavande? Miris je stvarno predivan i voljela bih ga nastaviti koristiti al doslovno mi je spalio kozu pazuha. Ne nanosim ga na suho nego prvo malo navlazim kozu s vodom ali svejedno me toliko pece da ga moram maknuti. Nakon toga koza mi je crvena i pocinje se guliti :/ Steta, miris je
Nego , imate kakav drugi za preporuciti?
Probaj od Aromarie Dezich. Ima sa zelenom i bijelom glinom, meni su oba dobra iako mi je s bijelom glinom favorit.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.08.2017., 21:51   #1758
Pozdrav cure. Imam jedno pitanje vezano za Lilith prirodna kozmetika-da li je mozda netko koristio njezin tekuci zeleni sampon? Zanima me posto trenutno ne vrsi prodaju jer radi na novoj liniji kozmetike (tako je meni rekla 20.06.) a ja ne mogu nigdje nac slican sampon. Probala sam od Tinkture, Mala od lavande i tako slicne i kosa mi je koma, tjeme svrbi kao ludo i uzasno otpada. Razmisljam si da li bi netko znao napraviti po sastojcima slican sampon ali imam samo ugrubo sastojke tj nemam postotke, kolicine i te stvari?
d.i.n.a. is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 07:29   #1759
Zna li itko za ijedan domaći brend koji nudi mogućnost povrata/reciklažu ambalaže (nešto kao Lush)? Ne nužno sa popustom, već jednom kad se ambalaža isprazni, može se poslati opet i napuniti/očistiti i vratiti u pogon? Znam da AromAntique mi je spominjala da tako radi sa ambalažom pasti za zube, no ne znam jel mislila na svu ambalažu.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.09.2017., 13:37   #1760
Koristi li netko super tonik i/ili umivalicu od Zimzelene?
https://zimzelena.wordpress.com/home/
mmiaa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:06.