Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Azijska kozmetika

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2017., 22:55   #61
Pa ja ovo više teško da mogu pratit.... najbolje da krenem ispočetka - znači od prvog posta ovog vol.II.



Ja već cca 2 tjedna prakticiram onaj "trik" how to shrink pores od 50shadesofsnail - i rezultati su iz tretmana u tretman sve bolji - ne bih rekla da je riječ o smanjenju pora, koliko se radi o dubinskom čišćenju pora. zadovoljna sam efektom....



Dalje gamechangeri:

1. Missha FTE Moist

2. Missha borabit ampula - ovo su prve dvije stvari koje sam uzela i nisam požalila. dokaz su da bog budale čuva - jer sam uzela nakon istraživanja od cca 30sec. i kupujem ponovno.

3. J,One jelly pack - mislim da ne moram ponovno pisat

4. Innisfree jeju volcanic pore toner

5. Mizon crna



@menni, ovaj bijin nuka mi je na wish listi već mjesec dana, ali nikako da ide na buy.... (pazi mene, 3 mjeseca na aziji i mjesec dana wish liste mi je dug period)....





Sent from mTalk
__________________
Plan A - follow your heart!
Blan B - don't give up!
Mala balerina is offline  
Old 11.04.2017., 22:56   #62
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
onda bi išlo:
meishoku (koji je blaaago astringent pa će ti on malo stisnuti pore, ali malo malo, više zapravo potaknuti da se pore same počinju vraćati u normalu)
effector
puž
pa onda na kraju ova krema što je spominjala frupy crni puž ili ova cosrx rice sleeping pack jer u protivnom će ti sve ovo što si prije mazala otići u zrak...ispariti iz lica, a ove dvije kreme ti malo i nahrane kožu i zadrže sve ispod što si stavljala zaključano, na sigurnom. safety block do jutra, ili tijekom dana, ne?
Meni nikad ne bi palo na pamet da se to sve smije tako kombinirati, sloj na sloj. HVALA još jednom na svemu. Idem punit košaricu.
dextra_ is offline  
Old 11.04.2017., 22:56   #63
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
E pa valjda samo njih nisam gledala.
Merci
andyca is offline  
Old 11.04.2017., 22:57   #64
Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Meni nikad ne bi palo na pamet da se to sve smije tako kombinirati, sloj na sloj. HVALA još jednom na svemu. Idem punit košaricu.


Poanta Azije je sloj na sloj... Mislim da je to svima čudno ispočetka....

Sent from mTalk
__________________
Plan A - follow your heart!
Blan B - don't give up!
Mala balerina is offline  
Old 11.04.2017., 22:59   #65
Quote:
Blue Dreams kaže: Pogledaj post
Hvala na info! Vidim i ti si se s tim borila. Jesu li ti razne puževe stvari OK na koži?
dugo sam se borila sa svim tim jer sam bila u zabludi da mi je koza suha (ljuskanje, jel) pa sam uzimala hranjive i masnije kreme i tako si pogorsavala situaciju.
ali to je bilo jako davno, prije nekih 15 godina.
otkad sam prokuzila svoju kozu i kad sam izasla iz puberteta, pocela sam koristiti odgovarajuce preparate i sve se smirilo.

sad mi puzevi odlicno pasu, ali po pitanju SD nisam vise mjerodavna jer sam ga se davno rijesila.
doduse, imam dvije male tockice (promjera 2-3 mm) kod obrve i pored nosa koje mi se u vrijeme zesceg stresa ili ogromnog umora i pada imuniteta znaju ljuskati. ali kako dodju, tako i prodju za par dana, nicim posebno ih ne tretiram.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.04.2017., 23:03   #66
Quote:
Mala balerina kaže: Pogledaj post
Ja već cca 2 tjedna prakticiram onaj "trik" how to shrink pores od 50shadesofsnail - i rezultati su iz tretmana u tretman sve bolji - ne bih rekla da je riječ o smanjenju pora, koliko se radi o dubinskom čišćenju pora. zadovoljna sam efektom....

Dalje gamechangeri:

1. Missha FTE Moist

2. Missha borabit ampula - ovo su prve dvije stvari koje sam uzela i nisam požalila. dokaz su da bog budale čuva - jer sam uzela nakon istraživanja od cca 30sec. i kupujem ponovno.

3. J,One jelly pack - mislim da ne moram ponovno pisat

4. Innisfree jeju volcanic pore toner

5. Mizon crna

@menni, ovaj bijin nuka mi je na wish listi već mjesec dana, ali nikako da ide na buy.... (pazi mene, 3 mjeseca na aziji i mjesec dana wish liste mi je dug period)....
bijin nuka... joj, ne znam... daj da dođe jesen pa ga poriješimo na pol, ne mogu nikako prije jer sam već kupila ljetne zalihe zbog drugih okolnosti
fiddyne pore ne smanjuju pore, ona je to i sama rekla, samo ih čisti i fakat djeluje. ono za mud mask stavim od mamonde ona clay fina lotus maska, jako je dobra, osvježavajuća i ultramikromala zrnca.
http://chrissiereviews.blogspot.hr/2...-mud-mask.html

boldano - ima nas još takvih... *prekjučerašnjaepizodaspužetinomtoneromod350mlsfru pyixenom*

Quote:
dextra_ kaže: Pogledaj post
Meni nikad ne bi palo na pamet da se to sve smije tako kombinirati, sloj na sloj. HVALA još jednom na svemu. Idem punit košaricu.
to je poanta azije, tanko, ali slojevito

Quote:
andyca kaže: Pogledaj post
E pa valjda samo njih nisam gledala.
Merci
ugodan šoping, podijeli s nama večerašnji ulov
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 11.04.2017., 23:04   #67
Quote:
Mala balerina kaže: Pogledaj post
4. Innisfree jeju volcanic pore toner
jel ti koza jako masna?
ja sam probala taj toner na najmasnijem dijelu lica (nosu) i to je mene toliko isusilo da sam ga nakon nekog vremena sto mi je samo stajao bezveze (i zaudarao na alkohol) prolila u wc.
imala sam feeling da sam si rakiju stavila koliko me sasusio i izljuskao. nije bilo ni peckanja ni crvenila, ali nos mi je bio kao bakalar.

imala sam onaj malecki slatki kit toner i pjena, pjena mi je jos ok, iako i ona isusuje, ali ajd, za neka 4 dolara nije bed.
i znala sam prije kupnje da je to za masnu kozu i da ce me mozda unakaziti, ali ne totalni sam sucker na tako neke azijske egzoticnije stvari pa ono... vulkanski prah u toneru i pjeni...mrak


__________________
Think positive...
frupy is offline  
Old 11.04.2017., 23:06   #68
Quote:
Mala balerina kaže: Pogledaj post
Poanta Azije je sloj na sloj... Mislim da je to svima čudno ispočetka....

Sent from mTalk
Tek sad kužim sve one linkove iz prvog posta.

@frupy, ja sam isto zbog ljuskanja mislila da mi je koža suha, dugo mi je trebalo da skužim ogromne pore i masno čelo koje sjaji
dextra_ is offline  
Old 11.04.2017., 23:20   #69
Stavila sam u prodaju Missha Signature #13 , malo je svijetlija od Misshe Perfect Cover #13 pa je ne bih za ljeto, a sve mi se čini i da će Mizon Snail BB ić u prodaju, to je čisti NC15, za mene prežuto i za dlaku pretamno iako ima prekrasno prekrivanje pa ću još razmislit

Baš sam malo tužna, ne toliko zbog potraćenog novca koliko sam se baš veselila isprobavanju ovoga dvoga
ElsaStarfire is offline  
Old 12.04.2017., 00:12   #70
Ju di ste mi lepojke, pofriškane na vol.2
Jel ja onda mogu biti bard na temi?
Ova tema je pošast za novčanik.. Dođem po savjet za dvije stvari, nađem sedam.. A tražim još.. Svašta..


Odlučila sa počastiti sa sum37 rose stickom pa kud puklo da puklo.. Uzimam i li efektor, okoloočnu posvjetljujuću od šefijke i više neću pisati..
Svizac15 is offline  
Old 12.04.2017., 04:46   #71
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
@chiasm, to je pravo pravcata FTE, ali još vodenastija. dolazi sa špricaljkom, a kad te "udari" pljus od šprica ni ne osjetiš ga koliko je ta tekstura vodenasto-lagana. nije hidratantna, no to mu nije ni zadatak, niti hrani - ali ni to mu nije zadatak. jednostavna lista sastojaka mislim da ga čini prikladnim za sve vrste kože, a mogu ga koristiti sve osobe koje žele boost svih proizvoda koji slijede u rutini, a da pritom još od FTE traže brightening i antiwrinkle. lice mi.... blista
ja koristim samo jedan proizvod ujutro i jedan navecer ali mogao bi mi biti ok za anti wrinkle i da osvjezi lice (imam najobicniju zahvalnu normalnu kozu pa mi ne treba neko posebno navlazivanje ili hranjenje) pa cu pinnati na pinterest board
__________________
"I like to remember things my own way, not necessarily the way they happened." - Fred Madison, Lost Highway
chiasm is offline  
Old 12.04.2017., 07:13   #72
cureee, jutro!
jel imate kakve dobre preporuke za okoloocne kremice?
forzaMILAN is offline  
Old 12.04.2017., 08:26   #73
Malo sam se sinoć spržila sa IOPE uljem ali jutros sam ko nova osim šta su mi pore ogrooomne.

forzaMILAN ja sam samo ovu probala i odmah naručila još
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 08:37   #74
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Stavila sam u prodaju Missha Signature #13 , malo je svijetlija od Misshe Perfect Cover #13 pa je ne bih za ljeto, a sve mi se čini i da će Mizon Snail BB ić u prodaju, to je čisti NC15, za mene prežuto i za dlaku pretamno iako ima prekrasno prekrivanje pa ću još razmislit

Baš sam malo tužna, ne toliko zbog potraćenog novca koliko sam se baš veselila isprobavanju ovoga dvoga
ma daaaj?? kaj presvijetle su ti? meni je tako missha m magic cushion.... duh koji lebdi....

Quote:
Svizac15 kaže: Pogledaj post
Ju di ste mi lepojke, pofriškane na vol.2
Jel ja onda mogu biti bard na temi?
Ova tema je pošast za novčanik.. Dođem po savjet za dvije stvari, nađem sedam.. A tražim još.. Svašta..
Odlučila sa počastiti sa sum37 rose stickom pa kud puklo da puklo.. Uzimam i li efektor, okoloočnu posvjetljujuću od šefijke i više neću pisati..
who is bard? onaj zgodan iz hobbita?

bome, novčanik mislim da će ti jecat s ovim, ali će zato ti da budeš lepojka

osim za make up, vrijedi i za skin care...



Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cureee, jutro!
jel imate kakve dobre preporuke za okoloocne kremice?
ček da izvadimo arsenal....


edit: Dalmatinaa, pa jesi više od 60 sekundi kružno mrljala? auch...dobro se natrackaj jutros da ti se pore ne krcaju današnjim nečistoćama iz okruženja...
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 12.04.2017., 08:40   #75
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
Malo sam se sinoć spržila sa IOPE uljem ali jutros sam ko nova osim šta su mi pore ogrooomne.

forzaMILAN ja sam samo ovu probala i odmah naručila još
Kakvo ulje? Kakvo przenje? Pricaj.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Old 12.04.2017., 08:53   #76
Ja bi da ovo stoji na početku Vol.2

"Oj Azijo što si nama milaaa,
novčanike si nam ispraznilaaa!
Placenta i ginseng krasi liceee,
al izgledamo ko djevojčiceee!
Kupila sam sve šta ima puža,
čudim se da još i imam mužaaa!
Ooooj ibej moooj
!"




I kud ste prije natukle 4 stranice?
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Old 12.04.2017., 08:56   #77
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
bijin nuka... joj, ne znam... daj da dođe jesen pa ga poriješimo na pol, ne mogu nikako prije jer sam već kupila ljetne zalihe zbog drugih okolnosti
fiddyne pore ne smanjuju pore, ona je to i sama rekla, samo ih čisti i fakat djeluje. ono za mud mask stavim od mamonde ona clay fina lotus maska, jako je dobra, osvježavajuća i ultramikromala zrnca.


boldano - ima nas još takvih... *prekjučerašnjaepizodaspužetinomtoneromod350mlsfru pyixenom*
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
jel ti koza jako masna?
ja sam probala taj toner na najmasnijem dijelu lica (nosu) i to je mene toliko isusilo da sam ga nakon nekog vremena sto mi je samo stajao bezveze (i zaudarao na alkohol) prolila u wc.
imala sam feeling da sam si rakiju stavila koliko me sasusio i izljuskao. nije bilo ni peckanja ni crvenila, ali nos mi je bio kao bakalar.

imala sam onaj malecki slatki kit toner i pjena, pjena mi je jos ok, iako i ona isusuje, ali ajd, za neka 4 dolara nije bed.
i znala sam prije kupnje da je to za masnu kozu i da ce me mozda unakaziti, ali ne totalni sam sucker na tako neke azijske egzoticnije stvari pa ono... vulkanski prah u toneru i pjeni...mrak


@menni, it's a deal.... čekamo jesen za nove divote.... ali, da bude jasno, suzdržavanje od kupovine mi nije jača strana (treba mi vremena da odaberem, ali kad nešto naumim, to moram imat sad i odmah)....

@frupy: taj kit sam kupila odmah nakon misshe, dok mi se koža mastila kao luda i stvarno mi je pomoglo oko tog problema. kupila sam ponovo taj mali kit, čisto ono, nek se nađe za jako hitne slučajeve... U suštini više to ne koristitm, ali je odradilo zadatak koji je trebalo.

Btw, jučer stigla maskara od Misshe - The style 4D mascara i mogu reć da mi je super.... Lijepo produžuje treavice, malo ih zgusne ali nema fake eye lash efekt što mi je super... nego izgleda skroz prirodno... stavim slike večeras - before mascara i after...

I ako se sječate onih kamena od žada i rosenkvarca - jučer stiglo i za one koje nisu sigurne jeli pravi žad - je.... usporedila sa ogrlicom od žada i to je to...
__________________
Plan A - follow your heart!
Blan B - don't give up!
Mala balerina is offline  
Old 12.04.2017., 09:05   #78
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
edit: Dalmatinaa, pa jesi više od 60 sekundi kružno mrljala? auch...dobro se natrackaj jutros da ti se pore ne krcaju današnjim nečistoćama iz okruženja...
A jesam i 120

Quote:
zlakopriva kaže: Pogledaj post
Kakvo ulje? Kakvo przenje? Pricaj.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
Iope pore clinic oil, pore su jutros super čiste, onih bijelih ispupčenih mitesera na bradi više nema, na nosu imam crnih točkica, sad jel to masnoća u porama ili miteseri nemam pojma, to mi je uvik bilo najteže očistit, tj.jedino su kiseline to držale pod kontrolom, i sad ne vidim niti jednu točkicu, na dnu nosa, sa strana, sam isto uvik imala tvrdoglave mitesere i to je sad sve skroz čisto
edit: Zaboravih napomenut, prije ulja sam napravila piling, ali onaj skroz blagi od Natura Siberica, iako mi je i on bio grub koliko sam se odvikla od mehaničkih pilinga, od sada ću koristit samo ovo ulje.
Dalmatinaa is offline  
Old 12.04.2017., 09:12   #79
Quote:
forzaMILAN kaže: Pogledaj post
cureee, jutro!
jel imate kakve dobre preporuke za okoloocne kremice?
Evo meni su cure ovo preporucile i jucer narucila ovaj cosrx http://www.ebay.com/itm/COSRX-Honey-...QAAOSw~gRV4ASu i http://www.ebay.com/itm/MIZON-Snail-...MAAOSw-itXuonn

I ovisi kakve potrebe imas
Hana67 is offline  
Old 12.04.2017., 09:12   #80
Quote:
Dalmatinaa kaže: Pogledaj post
A jesam i 120



Iope pore clinic oil, pore su jutros super čiste, onih bijelih ispupčenih mitesera na bradi više nema, na nosu imam crnih točkica, sad jel to masnoća u porama ili miteseri nemam pojma, to mi je uvik bilo najteže očistit, tj.jedino su kiseline to držale pod kontrolom, i sad ne vidim niti jednu točkicu, na dnu nosa, sa strana, sam isto uvik imala tvrdoglave mitesere i to je sad sve skroz čisto
I ja gledam to ulje otkako mi ga je menni preporucila.
Fino, bas mi je to sad tribalo, da poludim za jos jednim proizvodom ... Ranit cu se.
A nos mi je bas kritican, dehidriran a lagano masnjikav i s prosirenim porama. Zanemarujem ga s njegom, i on mi tako vraća. Kad stavim puder ili bb, nos mi izgleda ko popriste nuklearne katastrofe.

Poslano sa mog HTC One_M8 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:21.