Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.02.2011., 23:49   #661
Quote:
pyramid090 kaže: Pogledaj post
Ma neće provjerit..jeli znaš kako nabavit vaučer??A možda ideš na ljeto,tada ne treba viza??
Hm, nisam sigurna da nece. Ja sam morala zvati hostel pred konzulicom. Sa svog mobitela. Sva sreca pa se nisu javili.
__________________
''Ja sam samo jedan obični, samouki, ravničarski depresivac, promene vremena prevrću se u mojim očima kao lepeze i da sam bio pametan da overavam svoja ludila, možda bih danas mnogo bolje kotirao kod kolega zvaničnih šizoida.''
Winter_Lady is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 01:16   #662
Veleposlanstvo ce provjerit u vecini slucajeva, pogotovo ako ides 1. put...
__________________
Ladies and gents, I won’t pretend
I think I forgot my medicine

Just search T for Texarkana!
aircanada is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.02.2011., 09:37   #663
Ja ne idem prvi put i do sada nisam imao problema. Ali nije me bilo 2. god. pa ne znam. Čini mi se da se i ekipa u konzulatu izmjenila
Ustvari ja idem za Gruziju (Tbilisi) na utakmicu ali bi ostao nekoliko dana u Kijevu. Kako je to krajem trećeg mjeseca viza treba.
Zvao sam veleposlanstvo neki dan. Žena je bila jako ljubazna. Naravno trebam adresu smještaja na vaučeru ali interesantno tražila je da se na vaučeru navede i adresa smještaja u Gruziji iako mi ne trebamo vizu za Gruziju. Ja imam ulaz u Ukrajinu pa izlaz (Gruzija) pa ponovno ulaz. Tako su kupljene karte za avion.
Vaučer je naše turističke agencije i čini mi se da im to i više odgovara jer izgleda da ukrajinci puno rade na crno. Oni mogu provjeravati kod naše agencije, dapače, agencija mi i sve uređuje. Jedino ne znam provjeravaju li u Ukrajini jer tamo se radi o iznajmljivanju privatnog smještaja koji će se stvarno koristiti jer su hoteli strašno skupi a ja i ne volim hotele. A volim i komociju i s obzirom na godine čini mi se da hosteli nisu baš najbolji izbor za mene
Piramida javi mi se na privat.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2011., 14:33   #664
Quote:
aircanada kaže: Pogledaj post
Veleposlanstvo ce provjerit u vecini slucajeva, pogotovo ako ides 1. put...
Našao sam povoljno avio karte Beograd-Kiev,preko Ukrajinske firme "AEROSVIT",povratna 165 EUR..to je ekstra cijena,znači vlak otpada direktno...Ima i WIZZAIR iz Venezie za Kiev,on je nešto jeftiniji...ali mora 2 mjeseca unaprijed da se rezervira..
__________________
Jedlersdorf
pyramid090 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 14:10   #665
show must go on

dugo sam na netu...
ovo sto nasao mi na granici fantastike...
to nema nijedan grad osim kieva....
cjeli grad u 3d slikama u hd rezoluciji..
kameru vozis po sredini ulice ,okreces za 360 stupnjeva i vidiš bacene opuske...
gizmo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2011., 21:25   #666
Quote:
gizmo007 kaže: Pogledaj post
dugo sam na netu...
ovo sto nasao mi na granici fantastike...
to nema nijedan grad osim kieva....
cjeli grad u 3d slikama u hd rezoluciji..
kameru vozis po sredini ulice ,okreces za 360 stupnjeva i vidiš bacene opuske...
Gdje si to našao?? koji sajt??
__________________
Jedlersdorf
pyramid090 is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.02.2011., 09:01   #667
eto uzivajte

http://i52.tinypic.com/t6w4nk.jpg
http://i56.tinypic.com/2n7e5jc.jpg

trebalo bi godinu dana da prodem sve ulice....
poskidam slike....
s ovom moze prica zavrsiti tko zeli upoznati kiev...
kakve aute voze,kolko je grad prljav....
a plus toga grad i posjeduje 105 streaming kamera....
http://i56.tinypic.com/1fa9m0.jpg
http://i53.tinypic.com/21ls5lv.jpg

informacije na privat meil....

Zadnje uređivanje aircanada : 20.02.2011. at 15:06. Reason: Prevelike slike, sredi ih, ili ostavi kao link
gizmo007 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 20.02.2011., 14:30   #668
eto

http://www13.speedyshare.com/files/2...t%20NAT040.jpg
gizmo007 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 18:41   #669
Quote:
KILLERDOG kaže: Pogledaj post
di si odsjeo u Donetsku ?

posjeti šetalište, stadion jedan i drugi, koji muzej, "brdo" u gradu, možeš se provozati u oldtimeru,itd.
izađi u noćni život

inače po par mišljenja najljepše žene su upravo tamo
slažem se skoro u potpunosti
daj malo detaljnije ako imaš vrimena i volje donjeck opiši.kakav je provod (jel jeftinije nego u l'vivu cuga,restorani i to...),šta još za vidit,smještaj??
ima dosta jeftina karta s lufthansom za donjeck.....
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 22:37   #670
Quote:
telmo kaže: Pogledaj post
daj malo detaljnije ako imaš vrimena i volje donjeck opiši.kakav je provod (jel jeftinije nego u l'vivu cuga,restorani i to...),šta još za vidit,smještaj??
ima dosta jeftina karta s lufthansom za donjeck.....
da i mene to interesira..a odakle se ide s lufthansom??i cijena??
__________________
Jedlersdorf
pyramid090 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2011., 23:02   #671
Quote:
pyramid090 kaže: Pogledaj post
da i mene to interesira..a odakle se ide s lufthansom??i cijena??
zagreb via vienna 210 eura karta
__________________
ALDE HEMENDIK !!
telmo is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.03.2011., 08:50   #672
cuga i klopa je kao i u ostatku ukrajne (gradovi), s time da je moguće nači puno više skupljih lokala, jer je Donetsk ustvari poslovni grad i 90% stranaca su poslovnjaci
najbolji primjer je da na turi za razgledavanje stadiona, od 15 ljudi u grupi ja jedini nisam bio u odjelu

kao i u ostatku ukrajne koja nema previše doticaja s turistima, ljudi su pristupačni, a po mišljenju ljudi koji su radili po ukrajni najljepše žene su u donetsku, skoro bi se složio

vlak Lviv - Donetsk je u jednom smjeru 17€ bio, kupe i vozio oko 24 sata

smještaji su dosta skupi, najjeftinije je neki hotel gdje je 20dolara soba,hostela nema,možda bi se našao kakav apartman, ja sam ga imao preko CS
navodno preuređuju sad studenski dom koji će služiti kao smještaj,i mislim da bu super izgledalo

za vidjeti imate stadion, šetališta dosta s umjetničkim instalacijama, imaju 2-3 muzeja,itd
uglavnom vidi se da je jako puno love (zna se tko je ulagao) uloženo u uređenje
jedino pazite ako imate kasnije vlak da ne čekate tramvaj, nego busom/trolejbusom odite do stanice (ja skoro zakasnio)

vani sam bio u Virusu, ok klub malo van centra,ali jako popularan
čuo sam da je i Garage dobar ali nisam bio
imaš u centru još njih par,sve na istom potezu,ali su kao preskupi, to je za strance (znam da se jedan zove Chicago, imaš u LP o njemu )
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona

Zadnje uređivanje KILLERDOG : 02.03.2011. at 08:59.
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:09   #673
Jutros goglam po internetu i nađem ovaj info:
Croatia suspends visa regime for Ukrainians in 2011
Yesterday at 20:14 | Interfax-Ukraine
The Croatian government has decided to temporarily suspend the visa regime for Ukrainians from Apr. 1 to Oct. 31, Croatian Deputy Prime Minister and Minister of Foreign Affairs and European Integration Gordan Jandrokovic has said.

Read more: http://www.kyivpost.com/news

eto nema viza od 01.04. za ukrajince a vjerojatno će biti i obratno jer se takve stvari dogovaraju po principu reciprociteta
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:14   #674
ideš,ak je od 1.4. to je genijalna vijest

iako prošle godine je bilo mjesec dana kasnije od naših,ali i 1.5 je super datum
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:25   #675
Evo još nešto:
Bitna je zadnja rečenica: izgleda će trebati putno osiguranje

Croatia suspends visas for tourists from Russia, Ukraine and Kazakhstan
Croatian Times

Croatian government has decided to temporarily suspend visa requirements for citizens of Russia, Ukraine and Kazakhstan from April 1 through to October 31 in order to encourage tourism from those states.

During the same period, citizens of Jordan, Qatar, Kuwait, Oman and United Arab Emirates will enter the country more easily if they already have a Schengen Visa. Also, citizens of India and China will have the same privileges under the condition that they are part of a group touring the country and are coming from one of the Schengen countries.

All of these travellers, however, will need to have a valid travel insurance, the daily Vjesnik writes.
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:30   #676
pa to je i do sad bilo, da bi svi koji ulaze trebali imati putno zdravstveno osiguranje

danas zovem ambasadu da vidim jel znaju kaj za vize
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:35   #677
Ne znam da li je tako bilo ali mene nikad nitko nije pitao za putno osiguranje kad sam putovao tamo a nisam čuo da su njih pitali kod dolaska ovdje
Jest da ja dugo nisam bio...
__________________
Ako plačem lakše mi je plakati u rols rojsu nego na autobusnoj stanici.
Explorer is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 08:40   #678
Koja piz...!
a ja prije neki dan platio 75 dolara vizu za dvokratni ulaz. Jest da putuje u trećem mjesecu ali bih možda i odgodio put za četvrti da sam znao. A lijepo pitao tetu na šalteru a ona o tome ništa nije znala. Jest da je to odluka s naše strane no ipak...
Francek09 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2011., 09:07   #679
ma neznaju one do zadnjeg časa,tak je bilo i prošle godine
ok su ,mene su upozorile jer su znale
__________________
Pored kurve vrijedis koliko i ona
KILLERDOG is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.03.2011., 15:44   #680
Ja bez putnog osiguranja više ne izlazim ni na ulicu!! Uzmite ga,to je moj savjet..Ne daj Bože da se desi nešto!!Tko da plati bolnicu i troškove liječenja??
__________________
Jedlersdorf
pyramid090 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:20.