Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Pogledaj rezultate ankete: koji oblik dezodoransa najvise upotrebljavate?
stick 182 17.70%
roll-on 353 34.34%
sprej 441 42.90%
krema 29 2.82%
kristal 23 2.24%
Glasovatelji: 1028. Ne možete glasovati u ovoj anketi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.07.2010., 10:41   #2161


..za sada jako, jako zadovoljna!
torrey is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.07.2010., 10:43   #2162
nakon nekog vremena koristenja garniera mineralnog dezica, ipak nisam zadovoljna, ne bih ga opet kupila
mana mu je.... hm, nema one svjezine koje trazim kod dezica
miris se jako osjeca
drzi
ali ipak " nije to-to"

Jos uvijek vodi Dove- originalni-teget i Fenjal roll-on obicni
Samazza is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 00:01   #2163
Quote:
bitchy-as-usual kaže: Pogledaj post
evo moja preporuke. zaboravi dejzice. odi u parfumeriju i kupi si za 200 kn bvlgari stick. ima muski i zenski.

osobno sam koristila zeleni, zenski ofc i preporucam ga

manje se znojis (pritom hocu reci da nisi mokar ispod pazuha kao sto bi bio bez njega ili s nekim drugim sredstvom) i uz to ne smrdis

nesto savrseno

samo sto kosta

Bvlgari preko ebaya dođe 22-24$,kako kod kojeg sellera.Tako da si možeš skoro kupiti dva za jedan.Naručujem dosta stvari preko ebaya,sve je povoljnije nego kod nas i to za znatne iznose.

Trenutno koristim od Clarinsa kremu i od Payota dezić,mada sa Payotom nisam zadovoljna jer ima prejaki miris ali ne ostavlja tragove.

Trebaju mi stići još neki pa usporedi cijene sa našima.

Bvlgari-au the vert deodorant stick unisex - 10$
Clinique deodorant roll on - 12$
360 Perry Ellis - 20$
Elizabeth Arden - 11$

Svi su od 40-75 ml.

Odlična je krema od Elizabeth Arden Green Tea i može se naći za 12-13$.Kod nas ista takva oko 150kn.
astra gtc is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.07.2010., 15:50   #2164
Quote:
keksic78 kaže: Pogledaj post
Cure, probajte roll-on Adidas Pro clear Woman (ima svjetlo sivi čep), totalno je ! Ja se inače znojim ko prase ispod ruke, al od ovog ni traga znoju! A fakat sam imala problema s tim, samo mi je Perspirex pomagao, e onda vam je sve jasno... S ovim Adidasom sam se preporodila... A i skroz fino miriši.
kupila sam ga nekidan jer mi dove ne drži onoliko koliko bih htjela po ovim vrućinama i nije mi dobar ljepljiv je, znojim se s njim više nego s doveom i usmrdim se brzinom svjetlosti, također više nego s doveom.

ali mi je zato ovaj novi Fa fenomenalan ne bih ga ni pogledala da nisam dobila mali uz gel za tuširanje. manje se znojim s njim i drži odlično
Kya is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 14:45   #2165
Dugo sam koristila Adidasove, ali su mi počeli jako isušivati kožu i počela me jako svrbiti pa sam nedavno kupila Garnierov roll-on s mineralima i oduševljena sam!
nescafe is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 15:58   #2166
dajem glas Garnierovim dezićima..
inače se ne znojim jako, zimi nikada, a ljeti umjereno... tako da mi svi manje više odgovaraju, al Garnierovi nemaju neki intenzivan miris a super zaštite
__________________
ne postoje ružne žene, samo su neke lijene...
ljubimica is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 16:38   #2167
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Moj najdraži



S njim se osjećam totalno čisto i svježe ima jako ugodan miris i jako dugo drži ne izaziva nikakve alergije niti iritacije imam ga duže od 2 mj.. i još uvijek ga ima dosta u bočici.. a koristim ga sigurno dva puta dnevno..
Koliko je?
__________________
Everything dies baby that's a fact
But maybe everything that dies someday comes back
Put your makeup on fix your hair up pretty and meet me tonight in Atlantic City
SocialButterfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2010., 22:07   #2168
160 kn.. i po meni vrijedi svake kune prije sam trošila po dva dezodoransa mjesečno a ovaj imam već nekoliko mj.. tako da sam skoro na istom.. ali ovaj mi se do sada pokazao kao najbolji
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 10:26   #2169
Da li ste probali Bionsen - plava bočica, divno miriše, piše da traje 48 sati (kupljen u kozmu, ne znam da li ga ima i u dm-a, mislim da da) ?
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.07.2010., 11:06   #2170
Quote:
Željezna kaže: Pogledaj post
Da li ste probali Bionsen - plava bočica, divno miriše, piše da traje 48 sati (kupljen u kozmu, ne znam da li ga ima i u dm-a, mislim da da) ?
ja jesam prije par godina, ali čini mi se da mi je na koži smrdio
hrčkica is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.07.2010., 16:23   #2171
Quote:
hrčkica kaže: Pogledaj post
ja jesam prije par godina, ali čini mi se da mi je na koži smrdio


znači nisam luda.
isto i kod mene ..
bacam u smeće..
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.08.2010., 17:12   #2172
Testirala sam Bionsen roll on još danas. Ovo je nešto najgore što postoji u svijetu roll ona. Uzalud bačen novac. Cura ne kupujte ga, moja preporuka od srca.
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.08.2010., 20:05   #2173
Quote:
Skura kaže: Pogledaj post
Ja sam ga dobila od Jasmine na jednom darivanju, onaj balsam i bio mi je super. Kupila sam ga još par puta nakon toga... A onda mi se koža zasitila

Onda sam prešla na Fenjal i nakon 3 bočice ista stvar. Totalno mi je isušio kožu

Sad sam na Amai kremi i zasad sam zadovoljna - drži i ne suši :cerek:

Al čekam da mi dođe Clarinsov deo u kremi sa Cheapa sad. Nadam se da će mi biti fenomenalan
Najbolja stvar ever. U DM-u ju imali za 12kn, nema šanse da se nakon nje usmrdite od znojenja taman rovove kopale! Ne spriječava znojenje, ali meni je bitnije da mirišim, bez obzira koliko s oznojila....Inače, sad je više ne mogu naći. Zna netko gdje si se mogla kupiti?
Sigurna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 13:20   #2174
je li tko probao?
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 13:53   #2175
Ja ga osobno nisam probala.. ali sam čitala recenzije o njemu.. i cure su ga hvalile meni su i tete kod mene u parfumeriji rekle da im se on jako dobro prodaje i da su kupci zadovoljni meni su ga isto nudili, ali ja sam umjesto njega uzela Clarins.. jer mi je njega kolegica preporučila
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 14:03   #2176
Quote:
-anna- kaže: Pogledaj post
Ja ga osobno nisam probala.. ali sam čitala recenzije o njemu.. i cure su ga hvalile meni su i tete kod mene u parfumeriji rekle da im se on jako dobro prodaje i da su kupci zadovoljni meni su ga isto nudili, ali ja sam umjesto njega uzela Clarins.. jer mi je njega kolegica preporučila
\da, i ja posvuda nailazim na dobre kritike. jedino ta cijena
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:20   #2177
koliko ?
__________________
Play restart
Željezna is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 15:35   #2178
Quote:
Andjelcic kaže: Pogledaj post
\da, i ja posvuda nailazim na dobre kritike. jedino ta cijena
Ja ću svog Clarinsa sigurno imati do kraja 8 mj.. što bi značilo da mi je trajao 3 mjeseca a s obzirom da sam prije trošila dva dezodoransa mjesečno.. to mi je tu negdje po cijeni
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 16:01   #2179
Quote:
Željezna kaže: Pogledaj post
koliko ?
180 ili 200, nisam sigurna
__________________
Amoureuse
Andjelcic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2010., 17:15   #2180
Uuu pa on je skuplji od ovog mog
__________________
♥ See The Beauty In Everything ♥
-anna- is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:26.