Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 02.05.2004., 11:33   #21
ja sam inace koristila vichy thermal S1 i bila jako zadovoljna, ali mi vrag nije dao mira pa sam za promjenu kupila Hydro-Balance. Nisam zadovoljna, ova vichyeva mi je puno bolja.
goldi is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2004., 23:34   #22
Quote:
Shtefitza kaže:
Ovih ddana isprobavam jedno drugo mlijeko SPF 30, takodjer sa fizikalnim faktorima, malo manje se bjelasa. Derma Topix. Javim ako se jave kakvi problemi.
Uf, s ovim sam jako zadovoljna!!!!
:klap:

Koristim ga svakodnevno, malo se prepudram i divno!! Potpuno prirodno i neprimjetno. A odlicna zastita od sunca. Stavim ga i na vrat i dekolte, a bome i na ruke. Nije uopce skup.
Shtefitza is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.05.2004., 13:49   #23
Quote:
Lampica kaže:
Nisam se usudila eksperimientisati, obzirom da imam jako cudnu kuzu

T zona masna uzas, ali eto nekako se trudim da to suzbijem

ali bubuljica nemam, niti jednu,
a sa druge strane obrazi su mi jako suhi

Na kraju sam juce kupila L"Oreal-ovu kozemtiku u 3 koraka PURE ZONE

1 Sapun tekuci za umivanje
2 tonik
3 masku za T zonu

e kakvo je to cemo vidjeti.

Ima li iko iskustava sa ovim

imam ja (jest da malo kasnim ali )

Loreal pure zone kicks ass! stvarno! preporučam svima..

a sad sam (na vaš nagovor hehe) zveknula 300 kn na Eucerinovu liniju za prištiće...e pa pimples beware! čim dođem doma bacam se vas
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.05.2004., 17:26   #24
Ja sam probala eucerin ulje za tuširanje. Kada sam imala alergijsku reakciju dermatologinja mi je zabranila tuširanje uobičajenim gelovima za tuširanje i preporučila eucerin ulje. Stvarno je zakon. Savršeno za suhu kožu.
Leilani is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2004., 13:14   #25
I meni je dermatologica preporucila Eucerin, kreme za lice i ulje za tusiranje jer sam od svega ostalog imala alergiju.

Rekla je da Eucerin nema dodatnih boja i mirisa koji u biti jesu glavni krivci za iritacije koze.

Meni je stvarno pomoglo.
DeeDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.05.2004., 13:53   #26
Quote:
DeeDee kaže:
I meni je dermatologica preporucila Eucerin, kreme za lice i ulje za tusiranje jer sam od svega ostalog imala alergiju.

Rekla je da Eucerin nema dodatnih boja i mirisa koji u biti jesu glavni krivci za iritacije koze.

Meni je stvarno pomoglo.
ja ga (kao što se vidi dva-tri posta iznad) koristim odnedavno..ne mogu se baš zakleti da je stanje neš bolje, ali ne mogu baš sa sigurnošću tvrditi da nije..valjda treba proći još malo vremena..
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2004., 18:43   #27
Meni je Eucerin ulje za tuširanje isto odlično,od svakog drugog sredstva mi se stvore pravi suhi 'otoci' na koži koji svrbe, a kada koristim Eucerin toga nema.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.05.2004., 14:54   #28
Quote:
verica kaže:
Meni je Eucerin ulje za tuširanje isto odlično,od svakog drugog sredstva mi se stvore pravi suhi 'otoci' na koži koji svrbe, a kada koristim Eucerin toga nema.
bas je i kod mene upravo to bilo!!!
a od krema uzasna alergija!

ali kad sam pocela sa eucerinom, za jedno 2 tjedna se sve potpuno smirilo i eto, sad je se sve super i sretna sam!
DeeDee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 10:57   #29
Thumbs up Eucerin - the sequel :)

Znam da je bilo..al da ne izvlačim stari topic na vrh..i da bude uočljivije..

Daklem, nakon kaj sam ovdje pročitala preporuku za Eucerin, odlučila sam se za kupnju kolekcije..ne sjećam se točno cijena, ali znam da je gel za pranje lica, tonik i krema sve skup došlo oko 300 kn.. :bespomoćno sliježe ramenima:

Ja stvarno imam problematičnu kožu koja reagira na sve (ne samo na licu - muče me i leđa i dekolte itd..), ali žene moje - ovo je zakon! e, kako je meni to pomoglo! nemreš vjerovati

ne znam - vjerojatno na različite kože različito reagira..ali ja sam našla svoj Eldorado

toplo preporučam!

__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 21:01   #30
na koji nacin ti je pomoglo??? ja se uvijek trackam sa svim i svacim i uvjek nesto mijenjam ali nikad nisam 100% zadovoljna.
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.06.2004., 23:09   #31
neko j eu jednom topicu spomenuo onu neko Avene-Cleanance K i ja to fino kupila (kremicu i gel) i bumo vidli kaj bu bilo....zasad je fino za kozu,t-zona se ne masti,bash radi neki fini slojcek na kozi..
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 08:14   #32
Quote:
mrkvich kaže:
neko j eu jednom topicu spomenuo onu neko Avene-Cleanance K i ja to fino kupila (kremicu i gel) i bumo vidli kaj bu bilo....zasad je fino za kozu,t-zona se ne masti,bash radi neki fini slojcek na kozi..
to je i mene isprva oduševilo, taj "fini slojček" istina, koža je svilenkasta i nema sjaja. ali upravo taj filter koji napravi na koži meni začepi pore i drugi dan buuuu prištići. nisam zadovoljna s tom Cleanance K. ali jesam s hidratantnom kremom koja ide s njom u kompletu.
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 08:20   #33
Quote:
piccola kaže:
na koji nacin ti je pomoglo??? ja se uvijek trackam sa svim i svacim i uvjek nesto mijenjam ali nikad nisam 100% zadovoljna.
prošlo 90% toga

jedino je malo, kaj ja znam..neugodna za lice - u smislu, nije ti gušt mazati se s tim - nit je miris nešto nit je gustoća, masnoća..al pretrpiš kad znaš da djeluje
__________________
"The body can be a deadly weapon... when the body is a lethal weapon." (Rage and Honor II, 1993.)
Štrikalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 10:43   #34
Quote:
LadyInRed kaže:
to je i mene isprva oduševilo, taj "fini slojček" istina, koža je svilenkasta i nema sjaja. ali upravo taj filter koji napravi na koži meni začepi pore i drugi dan buuuu prištići. nisam zadovoljna s tom Cleanance K. ali jesam s hidratantnom kremom koja ide s njom u kompletu.
ah...otuda znaci pristici....
nek koja je pak ta druga krema?je kaj valja?
mrkvich is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.06.2004., 11:04   #35
Quote:
mrkvich kaže:
ah...otuda znaci pristici....
nek koja je pak ta druga krema?je kaj valja?
ja sam dobila tu drugu kao tester uz prvu (isto tester). kod masne kože je OBAVEZNA dobra hidratantna krema. jer koliko god imaš T-zonu masnu, ili ti je cijelo lice masno, preparatima za masnu kožu ti zapravo svoju kožu površinski isušuješ, a ne čini ti se da je tako. zato je u pavilu masna koža i dehidrirana, fali joj vlage. ja koristim Rosal kolekciju za masnu kožu godinama, ali uvijek pazim da imam dobru hidr. kremu koju stavljam 1-2 dnevno. Vichy termal S1 mi recimo jako odgovara.

ne znam ti ime ove od Avene, pogledati ću, ali inače savjet, kada stavljaš bilo što za suzbijanje sjaja kože, omogući svojoj koži i kvalitetnu hidratantnu zaštitu. to je obavezno
__________________
C'mon babe why don't we paint the town? And all that jazz...
LadyInRed is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 09:11   #36
Bila sam na putovanju i od tvrde vode dobila sam prestrasne napadne suhe kože (a i inače stalno kupujem mlijeka i kreme jer nema dovoljno vlažne i masne kreme za mene ), sa crvenilom, peckanjem, zatezanjem, osipom....

I kupila sam Eucerin mlijeko za kožu s 10% uree. To mi je spasilo put, a mislim i život (nemreš živit bez kože, jel tako). I meni su noge najstrašnije suhe (ne znam jel to neka cura napisala na ovom topicu, il onom starijem o Eucerinu). Mislim da je to od brijanja. Odlučila sam bila ić na depilaciju voskom, al me zabrinulo ono što sam pročitala ovdje - s kapilarima, uraštanjem dlačica itd... Joj... ipak ću se morat brijat, čini se meni

Super je, fakat ima efekta, ali mislim da mi za normalan život ipak ne treba 10%-otni, nego prije 2%-otni jer ovaj fakat stvori neki film na koži, što je bilo pozitivno tamo gdje je voda iz pakla, ali ovdje mi to samo smeta...

Jedini bed s tome kozmetikom je to što se teško razmazuje, ima gadan miris, i ostavlja zaštitu ko da se mažeš nekom ljekarijom (a zapravo se i mažeš)... al kad je frka, ne pitaš jel boli.
lucija is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 13:22   #37
Ja sam dosad koristila Avene laganu hidratantnu kremu i ta mi je bila super. Ali kako su mi pore sve proširenije oko T zone, a već pomalo i sa strane, tu se nakuplja svakakvih sranja, iako ja čistim dosta dobro, ali nemreš valjda spriječiti stvaranje miteserčića i takvih sitnih prištića (znam da bi trebalo ić na čišćenje lica, al ne da mi se to). Enivej, ja jučer kupila Avene Cleanance (bez K, obična) i mogu reći da mi se tekstura čini OK, čini mi se da ne isušuje, vidjet ću da li ću morati stavljati još hidratantnu kremu ispod. Nije sama voda, kao sve takve za malo masniju kožu, već je vrlo gusta.

Al sam kupila još jednu super stvar - ovo malo off topic - naime, imam jaako osjetljive oči i mučila sam se već dugo s raznim sredstvima za skidanje šminke s očiju, jerbo su mi smetali - kupila jučer od Avena gel za skidanje šminke i mogu samo pohvalit.

Kao što vidite, moj posjet apoteci jučer je otprilike bio ono - "operacija uspješna, pacijent umro" - pod pacijentom mislim na svoj novčanik.
matsa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 14:34   #38
Probala Eucerinov gel za ciscenje lica,dobila sam pristica kao krastavac
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 15:48   #39
Quote:
lucija kaže:
Bila sam na putovanju i od tvrde vode dobila sam prestrasne napadne suhe kože (a i inače stalno kupujem mlijeka i kreme jer nema dovoljno vlažne i masne kreme za mene ), sa crvenilom, peckanjem, zatezanjem, osipom....

I.
ako imas suhu kozu po tijelu, dobro ti je ponkead i ulje...ja sam kupila neko jadransko ulje u onom dućanu u staroj vlaskoj, preko puta badrova...

s tim se par puta dobro izmasiras, i nakon toga ti se stanje znatno popravi...

znam da mi je neposredno prije toga koza bila ko flis papir od johnsonovog bejbi ulja i raznih krema...

dobra je i od l'oreala nutrilift ona bijela...

ne znam, ja mislim da imam ekstremno suhu kozu tak da mislim da bi ti to pomoglo...

sad se vise ne masiram redovito, nego koristim neku kremu protiv celuluta koje nema kod nas, ali mi je sasvim dovoljna nakon sto sam se dobro izmasirala uljem...
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2004., 16:40   #40
ja sam bas komentirala eucerin isto na nekom topicu, jedno vrijeme sam koristila vichy ali sam se vratila na eucerin
eldorado kako kazes (da ne ureknem)
a sta se trackas s njim i po ledima/dekolteu ili samo lice?
hana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:33.