Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 31.03.2010., 12:19   #1
Jesam li zasrala generalno?

Dakle, na čekanju sam. Veza od godiu ipo dana. Prije 3 dana me zamolio da mu dam par dana da razmisli o svemu, zbunjen je. Zamolilo me to porukom.

Tome je prethodio jedan moj neurozan ispad u petak navecer (potpuno neopravdan, priznajem). Ovdje moram napomenuti da je do tog ispada u petak bilo sve u najboljem redu, razmijenili par poruka jer smo oboje bili u ludnici oko posla cijeli dan i navečer se čuli i tad sam ja složila taj ispad.
Sutradan sam se durila neko vrijeme, nisam mu odg na poruku koju mi je poslao ujutro, ali onda shvaćam da sam pretjerala i pokušavam ga nazvat navečer (prije nisam stigla), ali ne javlja se. U ned poruka: jutro, sve je ok, sinoć se nisam mogao javiti, bio sam umoran i rano zaspao. Idem sad nešto obavit ( posao u pitanju), javim se kasnije. ja, naravno, ne dopuštam takvo ignoriranje i šaljem poruke tipa jel postoji problem, zašto se ne želiš javit, zašto me ignoriraš, zašto ne želiš razgovarat sa mnom... Ukratko, davim; toga, sam, nažalost, postala svjesna tek nakon n-te poruke. Znam da moram stati i pustiti ga da mi se javi, al moj bolesni mozak ne odustaje. Nešto kasnije mi odgovara da ne mu se fakat ne da sad razgovarat, da je na kavi s prijateljima, da ne moram toliko šiziti i da se čujemo kasnije.

Ja tu konačno uspijevam stati na loptu i ne šaljem više ništa. Ali navečer mi vrag na da mira (jer on se još nije javio) i šaljem ponovno nekakvu očajnu poruku na koju ne dobivam odgovor. E, sada već postajem LUDA. Uz to što sam potpuno izbezumljena situacijom u kojoj sam se našla ( on ne želi komunicirat sa mnom), počinjem se i brinut da se nije što dogodilo. Pon ujutro, od njega ni traga ni glasa. Već sam kompletno izvan sebe. Zovem ga, isključen mobitel. Šaljem poruke tipa daj mi se javi, molim te, brinem se, što se ovo događa, zašto mi ovo radiš, zar ne vidiš da me mučiš....
Nakon nekog vremena stiže mi poruka: Ok sam, oprosti što se ne javljam, ali zbunjen sam, molim te, daj mi par dana da razmislim o svemu. I to je bilo to.
Tad sam konačno odlučila da je vrijeme da mu prestanem slat bilo kakave poruke. I nisam, evo, već drugi dan. A on se ne javlja.

Ugl, jesam li sve generalno zasrala? Bojim se da jesam. Ali zašto mi on ne da priliku da se ispričam, da mu pokažem kako sam svjesna da sam pretjerala u petak i da sam pretjerala sa svim tim porukama i pozivima...??? Znam da sam ga vjerojatno totalno zagušila svim tim porukama i pozivima, ali zar do te mjere da više nije siguran u ono u što je bio siguran 4 dana prije...????? Koma sam totalna, ništa mi nije jasno, ne želim ga jebeno izgubit, ali bojim se da je ovo njegovo razmišljanje samo odgađanje neizbježnog. Jel moguće da sam toliko zasrala da mu je doslovno puk'o film??? Ili sam bila najveća naivka i nisam vidjela pravu sliku stvari????
Da čekam da mi se MOŽDA javi? Da mu možda ipak pošaljem neku poruku? Pogubljena sam kompletno. Pa jebote, prošli četvrtak smo se šalili na račun preskupe kuhinje njegove prijateljice i kako ćemo mi u našem stanu imat i još skuplju, hahahaha... A sad ovo. Je li moj zaser stvarno toliko gadan da su se u njegovoj glavi stvri uspjele potpuno obrnut?? hodam okolo ko neka jebena olupina već tri dana.

oooooooo, jebenti i život i ljubav i mene sjebanu i sve skupa.

Zadnje uređivanje dizzydoe : 31.03.2010. at 13:15.
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:27   #2
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
Dakle, na čekanju sam. Veza od godiu ipo dana. Prije 3 dana me zamolio da mu dam par dana da razmisli o svemu, zbunjen je. Zamolilo me to porukom.

Tome je prethodio jedan moj neurozan ispad u petak navecer (potpuno neopravdan, priznajem). Ovdje moram napomenuti da je do tog ispada u petak bilo sve u najboljem redu, razmijenili par poruka jer smo oboje bili u ludnici oko posla cijeli dan i navečer se čuli i tad sam ja složila taj ispad.
Sutradan sam se durila neko vrijeme, nisam mu odg na poruku koju mi je poslao ujutro, ali onda shvaćam da sam pretjerala i pokušavam ga nazvat navečer (prije nisam stigla), ali ne javlja se. U ned poruka: jutro, sve je ok, sinoć se nisam mogao javiti, bio sam umoran i rano zaspao. Idem sad nešto obavit ( posao u pitanju), javim se kasnije. ja, naravno, ne dopuštam takvo ignoriranje i šaljem poruke tipa jel postoji problem, zašto se ne želiš javit, zašto me ignoriraš, zašto ne želiš razgovarat sa mnom... Ukratko, davim; toga, sam, nažalost, postala svjesna tek nakon n-te poruke. Znam da moram stati i pustiti ga da mi se javi, al moj bolesni mozak ne odustaje. Nešto kasnije mi odgovara da ne mu se fakat ne da sad razgovarat, da je na kavi s prijateljima, da ne moram toliko šiziti i da se čujemo kasnije.

Ja tu konačno uspijevam stati na loptu i ne šaljem više ništa. Ali navečer mi vrag na da mira (jer on se još nije javio) i šaljem ponovno nekakvu očajnu poruku na koju ne dobivam odgovor. E, sada već postajem LUDA. Uz to što sam potpuno izgubljena situacijom u kojoj sam se našla ( on ne želi komunicirat sa mnom), počinjem se i brinut da se nije što dogodilo. Pon ujutro, od njega ni traga ni glasa. Već sam kompletno izvan sebe. Zovem ga, isključen mobitel. Šaljem poruke tipa daj mi se javi, molim te, brinem se, što se ovo događa, zašto mi ovo radiš, zar ne vidiš da me mučiš....
Nakon nekog vremena stiže mi poruka: Ok sam, oprosti što se ne javljam, ali zbunjen sam, molim te, daj mi par dana da razmislim o svemu. I to je bilo to.
Tad sam konačno odlučila da je vrijeme da mu prestanem slat bilo kakave poruke. I nisam, evo, već drugi dan. A on se ne javlja.

Ugl, jesam li sve generalno zasrala? Bojim se da jesam. Ali zašto mi on ne da priliku da se ispričam, da mu pokažem kako sam svjesna da sam pretjerala u petak i da sam pretjerala sa svim tim porukama i pozivima...??? Znam da sam ga vjerojatno totalno zagušila svim tim porukama i pozivima, ali zar do te mjere da više nije siguran u ono u što je bio siguran 4 dana prije...????? Koma sam totalna, ništa mi nije jasno, ne želim ga jebeno izgubit, ali bojim se da je ovo njegovo razmišljanje samo odgađanje neizbježnog. Jel moguće da sam toliko zasrala da mu je doslovno puk'o film??? Ili sam bila najveća naivka i nisam vidjela pravu sliku stvari????
Da čekam da mi se MOŽDA javi? Da mu možda ipak pošaljem neku poruku? Pogubljena sam kompletno. Pa jebote, prošli četvrtak smo se šalili na račun preskupe kuhinje njegove prijateljice i kako ćemo mi u našem stanu imat i još skuplju, hahahaha... A sad ovo. Je li moj zaser stvarno toliko gadan da su se u njegovoj glavi stvri uspjele potpuno obrnut?? hodam okolo ko neka jebena olupina već tri dana.

oooooooo, jebenti i život i ljubav i mene sjebanu i sve skupa.
Ne zvat ni za živu glavu, vjeruj mi
On ce se javit, ne brini al budes li jahala s porukama samo ces produzit agoniju i duzinu "cekanja".
I sa svakom porukom bit ces sebi sve jadnija i jadnija...
Ugl. ne salji, javit ce se...ako mu je stalo!
__________________
Obuci ti i kokoši Chanel haljinu, ona i dalje ostaje kokoš
mrsavicaaa is offline  
Old 31.03.2010., 12:30   #3
strpljen - spašen.
zabavi se nečim drugim dok čekaš.
shakiri is offline  
Old 31.03.2010., 12:30   #4
ovako, može jedan prijedlog? iskreno, nisam pročitao tvoj post u cijelosti jer ne volim baš zadirivati u detalje tuđe intime, stvarno me to ne zanima...no, što god da te muči, podijeli to prvo s bliskim ljudima-oni će te bolje razumjeti i automatski biti više od pomoći. to ne znači da trebaš ići od jednog do drugog-popričaj (bez suvišnih tralalajki) iskreno s najdražom osobom, bila to prijateljica, majka, sestra ili brat, nije bitno...nek' ti ta osoba kaže svoje viđenje situacije, ako vjeruješ da je objektivna i da se može distancirati, dati ti dobar savjet itd. ako ti se ipak čini da taj netko lagano kenja, napravi po svome-to je uvijek najbolje, koliko god neki put bilo krivo

p.s. svatko nekad zasere, a o drugom ovisi je li to "generalno" ili ne...zato, koliko god to zvučalo banalno, ne isplati ti se previše živcirati oko toga.
imaš jedan citat s početka filma "Serious man" braće Coen, koji ide otprilike ovako: "Sve u životu primaj blagonaklono". bit će ti puno lakše, 100 %
i nemoj gubiti ponos na taj način da ga obasipaš patetičnim porukama ili ga zivkaš svako malo-to nikako...radije pati, patit će i on
__________________
"How the hell do I know why there were Nazis? I don't know how the can opener works!"
jonsi07 is offline  
Old 31.03.2010., 12:31   #5
Malo jesi pretjerala,da...trebala si malo pričekati i ne daviti ga..Ali ljubav je i glupa i slijepa nažalost.Na tvom mjestu pričekala bih još dan-dva i ako ti se tada ne javi poslala sms,tipaprosti što sam se ponijela onako,kad budeš htio razgovarati nazovi me..Nešto tako...daj mu vremena i njemu treba malo predaha..Kad se ispuše ,vjerujem da će ti se javiti i da ćete sve riješiti.Ali ti ga najbolje poznaješ,vaš odnos i sve..mi ti samo možemo dati različito gledište na tvoju situaciju,odluka je samo tvoja.Ja na tvom mjestu bih tako učinila,samo bih mu se ispričala i dalje nastavila čekati.Sretno.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 12:32   #6
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
Tome je prethodio jedan moj neurozan ispad u petak navecer (potpuno neopravdan, priznajem)
Ovo je nužno elaborirati malo bolje ako želiš neki suvisli odgovor. Što si mu učinila?
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 31.03.2010., 12:32   #7
Quote:
mrsavicaaa kaže: Pogledaj post
Ne zvat ni za živu glavu, vjeruj mi
I sa svakom porukom bit ces sebi sve jadnija i jadnija...
Ugl. ne salji, javit ce se...ako mu je stalo!
Ma neću ni zvat ni slat ništa - već sam sebi dovoljno jadna, jebote.
A oće li se javit, e, u to i nisam baš sigurna. Kao što više nisam ni sigurna ni je li mu stalo. Štajaznam, ja sam takva da kad mi je stalo želim sve riješit sad i odmah. Analogno tome onda njemu i nije stalo, jel...
A ne znam... Opsjeda me samo pitanje: zašto mi ne da priliku da se ispričam i priznam da sam pogriješila ????
Katastrofa.
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:35   #8
[QUOTE=dizzydoe;25854243
.. Opsjeda me samo pitanje: zašto mi ne da priliku da se ispričam i priznam da sam pogriješila ????
Katastrofa.[/QUOTE]




jer si ga previše puta zvala,slala sms-ove..ukratko davila si ga i sad se boji jer misli da ćeš to opet raditi..Smiri se i javi se ali tek nakon par dana samo sa porukomprosti..Ako mu je stalo do tebe,javiti će ti se.ako ne,ionako i sama sve znaš.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 12:40   #9
Quote:
vrrrlet kaže: Pogledaj post
Ovo je nužno elaborirati malo bolje ako želiš neki suvisli odgovor. Što si mu učinila?
Dakle, čuli smo se nakon cijelog dana u kojem smo razmijenili samo par poruka (on me i zvao par puta, al se nisam mogla javit zbog posla, jebigaaaaaaaa) i akd smo se čuli navecer, pričali 10ak min i on kaže da sad mora ić jer je pozvan na veceru kod frenda i ja popizdim oko toga da kako sad može ić, da se nismo čuli cijeli dan, kako mi to može radit, počinje moje napadanje i tak. Moram inače napomenut da je on jako strpljiv tip i da NIKAD ne poviosuje ton na mene, tako da mi je na taj moj izljev samo rekao da stvarno mora ić, da nema sad vremena za rasprave i da se čujemo. Pozdravili smo se
( ja naglašeno ljutito) i to je bilo to.

U sub ujutro mi je poslao poruku koju mi šalje svako jutro ( budi se uvijek ranije od mene): dobro jutro, ljube. Ja sam još bila u fazi durenja tad i htjela sam da vidi kako je to kad ti se netko ne javlja i ne želi razgovarat, pa sam kategorički odbila odg na tu por. Kao, htjela sam da se on sad malo pecka na vatrici igrnoriranja, kao što sam se ja peckala sinoć. JEBOTE,JESAM LI JA LUDA????????????? TREBA LI MI POMOĆ?
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:45   #10
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
Dakle, čuli smo se nakon cijelog dana u kojem smo razmijenili samo par poruka (on me i zvao par puta, al se nisam mogla javit zbog posla, jebigaaaaaaaa) i akd smo se čuli navecer, pričali 10ak min i on kaže da sad mora ić jer je pozvan na veceru kod frenda i ja popizdim oko toga da kako sad može ić, da se nismo čuli cijeli dan, kako mi to može radit, počinje moje napadanje i tak. Moram inače napomenut da je on jako strpljiv tip i da NIKAD ne poviosuje ton na mene, tako da mi je na taj moj izljev samo rekao da stvarno mora ić, da nema sad vremena za rasprave i da se čujemo. Pozdravili smo se
( ja naglašeno ljutito) i to je bilo to.

U sub ujutro mi je poslao poruku koju mi šalje svako jutro ( budi se uvijek ranije od mene): dobro jutro, ljube. Ja sam još bila u fazi durenja tad i htjela sam da vidi kako je to kad ti se netko ne javlja i ne želi razgovarat, pa sam kategorički odbila odg na tu por. Kao, htjela sam da se on sad malo pecka na vatrici igrnoriranja, kao što sam se ja peckala sinoć. JEBOTE,JESAM LI JA LUDA????????????? TREBA LI MI POMOĆ?


pretjerala si .ooo.da i naravno i njemu je pukao film...Svatko pa čak i najstrpljiviji pukne,ponijela si se prilično nezrelo..I jebi ga sad ispaštaš,samo ti preostaje da čekaš i vidiš hoće li ti se javiti.Pokušaj kad ti sejavi s njim porazgovarati,ispričaj mu se,i radi na tome da ubuduće ne bude takvih ispada.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 12:46   #11
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
JEBOTE,JESAM LI JA LUDA????????????? TREBA LI MI POMOĆ?
Nisi,samo imaš problem sa svojim Egom
Chansomps is offline  
Old 31.03.2010., 12:47   #12
Znači, da se počnem miriti polako s tim da je ta veza gotova? Ha, zapravo, već i jesam, valjda mi je to neki obrambeni mehanizam.
A jebiga, ni prvi ni zadnji put. U pičku materinu
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:49   #13
Quote:
CHANSOMPS kaže: Pogledaj post
Nisi,samo imaš problem sa svojim Egom
Znam. I što da radim, kako da ga se istreniram? Jer neće ovo na dobro nastavi li Ego ovako obuzimat moj emotivni život. Imala sam problema s tim i u pršloj (duuugoj i mučnoj) vezi, mislila da sam naučila na svojim greškama, al ćorak. Here we go again. Sranje.
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:50   #14
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
Dakle, čuli smo se nakon cijelog dana u kojem smo razmijenili samo par poruka (on me i zvao par puta, al se nisam mogla javit zbog posla, jebigaaaaaaaa) i akd smo se čuli navecer, pričali 10ak min i on kaže da sad mora ić jer je pozvan na veceru kod frenda i ja popizdim oko toga da kako sad može ić, da se nismo čuli cijeli dan, kako mi to može radit, počinje moje napadanje i tak. Moram inače napomenut da je on jako strpljiv tip i da NIKAD ne poviosuje ton na mene, tako da mi je na taj moj izljev samo rekao da stvarno mora ić, da nema sad vremena za rasprave i da se čujemo. Pozdravili smo se
( ja naglašeno ljutito) i to je bilo to.

U sub ujutro mi je poslao poruku koju mi šalje svako jutro ( budi se uvijek ranije od mene): dobro jutro, ljube. Ja sam još bila u fazi durenja tad i htjela sam da vidi kako je to kad ti se netko ne javlja i ne želi razgovarat, pa sam kategorički odbila odg na tu por. Kao, htjela sam da se on sad malo pecka na vatrici igrnoriranja, kao što sam se ja peckala sinoć. JEBOTE,JESAM LI JA LUDA????????????? TREBA LI MI POMOĆ?
Jesi, luda si. Ako vam je seksualni život jebeno dobar, odnosno ako si iznimno zgodna i seksxy, on će vjerojatno prijeći preko toga. Ako nisi, žao mi je. Bio bi lud kad bi ostao s tobom.
__________________
Osvitli mu! Bila bi šteta da padne i slomije vrat a da to nitko ne vidi.
vrrrlet is offline  
Old 31.03.2010., 12:50   #15
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
Znači, da se počnem miriti polako s tim da je ta veza gotova? Ha, zapravo, već i jesam, valjda mi je to neki obrambeni mehanizam.
A jebiga, ni prvi ni zadnji put. U pičku materinu


a daj se smiri malo,ok tko kaže da je gotova.koliko ti je godina,pretpostavljam da si mlada.?.Nije smak svijeta ,čekaj malo,ok..nije sve tako crno...Malo pozitive ti ne bi bilo naodmet!
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 31.03.2010., 12:53   #16
ma jebeš čovika koji ne može tolerirat mali ispad ili tražit pojašnjenje, taj nije zaljubljen uopće
uglavnom jebeš nekog tko te može držat na čekanju, taj će ti se u budućnosti pokazati kao bezosjećajni sadista
pitaj se želiš li to
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 31.03.2010., 12:53   #17
29. Mlada?
Ma pozitiva mi je dalek san trenutno. Jebote, sinoć sam ga sanjala da me zove na skajp i da mi govori ljubaviiiii... Uzas.
A čekam. Čekat ću. Šta ću drugo?
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:54   #18
Quote:
dizzydoe kaže: Pogledaj post
29. Mlada?
Ma pozitiva mi je dalek san trenutno. Jebote, sinoć sam ga sanjala da me zove na skajp i da mi govori ljubaviiiii... Uzas.
A čekam. Čekat ću. Šta ću drugo?
razmislit šta TI konkretno imaš od toga
__________________
01.01.2019. LAJTE KERE JAKOBSFELDA
marčelina is offline  
Old 31.03.2010., 12:55   #19
Quote:
marčelina kaže: Pogledaj post
ma jebeš čovika koji ne može tolerirat mali ispad ili tražit pojašnjenje, taj nije zaljubljen uopće
uglavnom jebeš nekog tko te može držat na čekanju, taj će ti se u budućnosti pokazati kao bezosjećajni sadista
pitaj se želiš li to
hmmmm. Stoji ovo tvoje. Al istolerirao je već nekoliko takvih mojih ispada ( u posljednjih pol godine), pa onda.... Ne znam....
dizzydoe is offline  
Old 31.03.2010., 12:55   #20
Nemoj zvati ni slati poruke ni pod razno!!!!!!!!!!!!!! Strpi se,izađi malo s prijama,zabavi se i ŽIVI!!!! Nazvat će.
shineangel is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:12.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger