Natrag   Forum.hr > Sport > IMF kladionica

IMF kladionica Ulaz na vlastitu odgovornost !!!

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.09.2016., 13:20   #4841
još su dugo i držali, šteta kaj nisam prije vidio
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 16:16   #4842
Danas, 20:45 Liga prvaka
Tottenham - Monaco
Pick: DNB 2 (1-2)
Kvota: 4,00 @ Unibet
Stake: 1/10


Jednostavno vidim value u ovoj kvoti. Ne, nisam fan Francuza, dapače, to je i razlog što je ulog takav kakav je, a i osigurao sam se DNB opcijom uostalom, inače bi bez pardona pokušao s čistom dvojkom - iako bez dvojbe i ova kvota na DNB je odlična.

Mislim da Tottenham ima stvarno dobru momčad, a pojačali su se u odnosu na prošlu sezonu, ali ipak nije to toliko jača momčad da bude ovako velik favorit protiv Monaca koji je u jako dobroj formi. Dokaz dobroj formi je činjenica da su tukli jaki PSG 3-1 nedavno, a nakon toga su uništili i Lille sa 4-1, što im je sada već peta pobjeda u nizu.

Taj isti PSG kojeg su dobili je jučer dominirao protiv Arsenala, te je uz mnogo nesreće i promašenih prilika Arsenal izvukao remi, iako je moglo, pa čak bi rekao i trebalo, završiti s hendikepom na strani Parižana.

Nije to sve za uspoređivat naravno, samo hoću dočarati svoje viđenje da je Monaco malo previše podcjenjen u ovoj situaciji. Svaka čast, Englezi su jaki domaćini, ali ja kraj takve kvote ne mogu gledati normalno na taj meč.

Što se sastava tiče, ako je vjerovati medijima kod domaćih nema standardnog lijevog beka Rosea (3u/1g). Kod gostiju upitan je naš Subašić (3u) kojeg će u slučaju izostanka mijenjati iskusni De Sanctis, sigurno nema napadača Mbappea (1u, 17 godina), te braniča Mendyja (3u). Očekuje se da bi se mogao vratiti i napadač Falcao (1u).

Eto, toliko

+3

Zadnje uređivanje ksapi : 15.09.2016. at 00:21.
stef_mrcina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 17:32   #4843
Lyon - Dinamo Z.
1@1,67 7/10 Pinnacle/Bet365 (3-0)


Ne znam jesam ja prolupao ili vecina ostalih? Cico veli da su Francuzi u padu(ili rasulu), K.Jurcic mudro zakljucuje da je ovaj lyonslabiji od onog koji ga je pregazio, mediji optimisticno docekuju ovu utakmicu...ja ne vidim nekog pretjeranog razloga optimizmu.

Istina je da je Lyon izgubio zadnje dvije utakmice u Ligue 1(u Dijonu 4:2 i doma od Bordeauxa 1:3)i da veceras nece igrati njihov najbolji igrac i strijelac Lacazette koji se ozlijedio ovaj vikend protiv Bordeauxa, ALI...
Lyon igra protiv Dinama, Dinama koji je posta trgovacko drustvo a ne nogometni klub, kluba koj je prodao tri mozda i najbitnija igraca ovo ljeto(Pjaca, Rog i Eduardo), kluba koji vodi Cico Kranjcar koji nikad nije bio poznat kao trener ciji klubovi se dobro brane, kluba koji je isto tako izgubio ovaj vikend prvenstvenu(isto doma) utakmicu od Osijeka 0:1.

Lyonu osim Lacazettea jos nedostaju talentirni ali i vjecno ozlijedjeni Grenier, Jallet, Fekir i Kalulu dok su Valbuena i Fofana pod zankom upitnika.
I dinamo ima dosta izostanaka, nece igrati Antolic, Matel, Hodzic, Leskovic i Goncalo.
Vjerojatni sastavi:
Lyon: Lopes, N'Koulou, Yanga-Mbiwa, Morel, Rafael, Ferri, Gonalons, Darder, Rybus, Tolisso, Cornet
Dinamo:Šemper - Stojanović, Schildenfeld, Benković, Pivarić - Machado, Jonas - Soudani, Pavičić, Ćorić - Fernandes


Dinamo nije blistao ni u kvalifikaijama, a Lyon ce im biti puno tezi protivnik. Dinamo Francuzima moze biti dobar protivnik da isperu gorak okus ova dva poraza i dignu samopouzdanje prije vaznog susreta sa Marseillom. Razlika u kvaliteti je prilicna a nadam se da se to vidjeti i na karju utakmice na semaforu.
Osim toga, isplati se probati i Lyon + over 2,5@2,625 4/10 Marathon


btw. @ksapi zasto ovog https://www.forum.hr/showpost.php?p=5...postcount=4831 nema u tablici za 08.mjesec?

+11.19
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%

Zadnje uređivanje ksapi : 15.09.2016. at 00:21.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 17:40   #4844
20:45 Liga prvaka
Leverkusen - CSKA
zbroj žutih kartona - više od 3,5 (2)
@1,70 SS
5/10


Glavni razlog zašto me ovo privlači je sudija...talijan Orsato, odličan je za kartone. http://int.soccerway.com/referees/da...59480/matches/
sam pogled na njegovu statistiku otkriva sve. ima kladionica koja crveni računa kao 2 žuta tako da je po njoj još i više puta prešao ovu granicu od 3,5 žuta nego gledano na naše kladionice. Nebitno jel liga ili europa lagano vadi kartone. Leverkusen je čak i u kupu protiv anonimusa doibo 2 žuta. U ligi je dobio 3 i 2 žuta. CSKA isto nije imun na kartone, jača tekma protiv Zenita - 3 žuta. Grupa je izjednačena, uz ove dvije ekipe još su tu Monaco i Tottenham. Mislim da će u ovoj grupi svaka tekma bit dobra za kartone. Realno 4 kartona na ovakvoj tekmi uz ovakvog sudiju ne može bit previše...

-5

Zadnje uređivanje ksapi : 15.09.2016. at 00:21.
nutna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2016., 19:20   #4845
20:45 Liga prvaka
Juventus - Sevilla
igrač daje gol + UT - Mandžukić(idg+UT) 1+ne daje (0-0 + ne daje)
@2,05 SS
5/10


Za početak sretno, jer lani analize u prosjeku nisu išle po planu.

Juventus i Sevilla igraju reprizu grupne faze iz prošle godine. Tada je juve kod kuće očekivano slavio, a mislim da je i dobar favorit i u ovoj utakmici. Iako je znatno oslabljen vezni red prodajom Pogbe, pun pogodak su napravili kupnjom Higuaina koji je već zauzeo mjesto prvog napadača. Pjanić i Cuadrado su zasigurno solidna zamjena za pogbu a talijani standardno imaju jednu od najčvršćih obrana. U prvenstvu su već ubilježili 3 pobjede i zasigurno će u prvoj utakmici ići na pobjedu. Uz ovo kombiniram da Mandžukić neće zabiti gol iz razloga što će vjerovatno ući u igru s klupe, a s obzirom u kako je lošoj formi, veće se šanse da opet ne zabije. Inače sam njega i Juve kombinirao u njihovoj zadnjoj utakmici. Sevilla je nepredvidiva momčad ali s obzirom na kvalitetu igrača koje su ove sezone prodali, i njihovu kupnju, iste nisu relevantno nadomjestili. U prošlom kolu su pokazali kako nisu baš sigurna momčad kad su u samom finišu izvukli utakmicu protiv Las Palmasa.
Probably not available: Sevilla FC Timothée Kolodziejczak (indirect card suspension)Luciano Vietto (Back Injury), Benoît Trémoulinas (Meniscus tear), David Soria (Fractured Finger), Michael Krohn-Dehli (Fractured Kneecap). Juventusu od zvučnijih imena Marchisio.

0
__________________
" Stupid people do stupid things. Smart people outsmart each other, then themselves." - " The more wisdom you attain and the more conscious you become the crazier you will appear to others. "
Usuditi se je cijena napretka.

Zadnje uređivanje ksapi : 17.09.2016. at 19:34.
john newman is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.09.2016., 18:02   #4846
19:00 HNL
Hajduk - Slaven, Slaven daje gol 1,65 (SS) (4-0)
7/10


Međusobna statistika nije nešto pretjerano naklonjena ovom tipu - Slaven nije zabio Hajduku u posljednje tri utakmice ali zadnja je bila u 4. misec tako da se dosta od toga prominilo. Prvenstveno ovde računam na Hajdukovu kriminalnu obranu koja će sigurno svojim greškama napadačima Slavena pružit 2-3 odlične šanse, e sad na ovima je da to iskoriste. Svaka Hajdukova utakmica obiluje užasnim rješenjima u obrani i iako Slaven nije neka ekipa mislim da i puno gori mogu na Poljudu zabit komad-dva. Obe ekipe solidno primaju i zabijaju - Hajduk 13:10, Slaven 10:11. Dalo bi se odigrat i oba daju po 1,95 šta je isto ok ali meni je ovo dosta.

Sritno

-7
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."

Zadnje uređivanje ksapi : 18.09.2016. at 13:11.
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.09.2016., 10:39   #4847
20:45 Espanyol - Real M
oba daju gol i 3+@2,05 5/10 Bet365 (0-2)


Espanyol je usao u ovu sezonu sa dosta visokim ambicijama ali dosad nisu opravdali ocekivanja. u tri odigrane utakmice jos nisu upisali pobjedu i na kontu imaju samo dva boda. U prvom kolu su odigrali onu zanimljivu utakmicu u Sevilli i izgubili sa teniskih 6:4, nakon toga su na svom stadionu protiv Malage(2:2) i u San Sebastianu(1:1) upisali dva remija.
Za ovu utakmicu ce im nedostajati samo veznjak Javi Fuego koji je nastupio u sve tri utakmice dosad.

Real Madrid je svoje suparnike u Primeri dosad pobjedjivao rutinski, padali su u Madridu Celta(2:1) i Osasuna(5:2) dok su u prvom kolu odnijeli sva tri boda iz San Sebastiana(3:0). U Barcelonu dolaze nakon teske utakmice u LP, gdje su gubili od Sportinga do pred sam kraj utakmice kad Ronaldo u 89. izjednacuje, a Morata u doslovno zadnjim sekundama donosi pobjedu.
Danasnju utakmicu ce propustiti Navas i Coentrao a veliki problem bi mogao biti i neigranje C.Ronalda(bolestan) i Balea(ozljeda) koji su ostali u Madridu.

Vjerojatni sastavi:
Espanyol: Di. Lopez, V. Sanchez, O. Duarte, D. Reyes, J. Lopez, Piatti, Roca, Da. Lopez, H. Perez, Leo Baptistao, Moreno
Real M.:Casilla, Carvajal, S. Ramos, Varane, Marcelo, Asensio, Casemiro, Kroos, L. Vazquez, Benzema, Morata

Espanyol je u zadnje dvije sezone redovna musterija Realu, sve cetiri utakmice je dobio Real - u 14/15 sezoni je bilo 3:0(Madrid) i 4:1(Barcelona), dok su prosle sezone nanijeli dva teska poraza Espanyolu, bilo je 6:0 u obje utakmice.
Espanyol se dobro pojacao i jaki su u igri prema naprijed tako da ocekujem da ce veceras biti malo drugacija prica i da ce biti golova.
Moze se probati i sa over 2,5@1,64 5/10 Pinnacle

-10
__________________
This time next year we'll be millionaires!

MLB 2016: 219/338; 64,79%

Zadnje uređivanje ksapi : 19.09.2016. at 14:05.
zoom-zoom is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2016., 07:55   #4848
20.09.2016. 15:30 Međimurje - Šibenik 1 @ 3.90 HL 4/10 (1-1)

Evo nešto sitno i od mene.

Šibenčani su u Čakovec na dvoboj kupa otputovali znatno oslabljeni.
Naime, u Šibeniku je ostalo čak 6 prvotimaca: "Put sjevera Hrvatske tako nisu ni krenuli Robertino Alviž, Miro Slavica, Simonas Stankevičius, Albi Dosti, Grgo Živković i Luka Fuštin."

Gledao sam Šibenčane nekoliko puta ove sezone, jako su jalovi, teško zabijaju, a Dosti je najbolji kreator u momčadi i sve kreće od njega, a i ostali igrači su ofanzivci.
Šibeniku očigledno kup nije bitan, jer zaigrat će s drugom postavom, dok trećeligaš Međimurje sigurno želi skinuti skalp, kao i svi nižrangirani klubovi u ovakvim natjecanjima.
Koeficijent je odličan, no već je u padu. U stranim kladionicama je već na 2.85 u prosjeku, a i u nas je lagano počeo padat.

-4

Zadnje uređivanje ksapi : 21.09.2016. at 23:24.
Tsigalko 11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 10:49   #4849
HNL 2016/17.
Dinamo prvak, 1.70 (SS)
10/10

Rijeka bolje ušla u sezonu ali to je bilo i za očekivat s obzirom da su rano ispali iz Evrope. Dinamo izborio LP i to ih trenutno opterećuje ali čim ta epizoda završi virujem da će se vratit starim navikama osvajanja hrvatskog prvenstva. Unatoč slabijem Dinamu samo je 1 bod prednosti za Rijeku (i utakmica manje doma protiv slabašnog Splita ali takve i slične utakmice Rijeku često skupo koštaju). I lani su Riječani bili najbolji u derbi utakmicama (Din-Haj-Rij) di su uzeli 17 bodova a Dinamo 10 ali su u zadnjem dilu sezone kiksali - doma Split, vanka Osijek i Slaven. Dinamo ima lovu, logistiku, iskustvo i naravno jako važan faktor - Zdravka Mamića. Prevelike su pare u igri da bi se Glava zajebava s drugim mistom u vukojebini hrvatske lige. Mislim da Hajduka ka konkurenta za prvo misto ne triba ni spominjat i da je kvota 15 na njih smišna.
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 11:43   #4850
Gdje se na to točno mogu kladiti u SS-u?
sehic is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 11:57   #4851
Quote:
sehic kaže: Pogledaj post
Gdje se na to točno mogu kladiti u SS-u?
Sport -> Sve -> Nogomet -> Hrvatska 1. -> Pobjednik
__________________
"At first flash of Eden
We race down to the sea
Standing there on freedom's shore..."
Mikhail Bakunin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 12:17   #4852
Engleska Premier Liga, 24.09. 16:00
Bournemouth-Everton
2 2.10 SS (1-0)
Ulog: 4/10


Jednostavno, nisam mogao vjerovati kad sam vidio da je ovolik koef. na Everton koji je u savršenoj formi.
Imaju četiri vezane pobjede u ligi, redom su padali, WBA, Stoke, Sunderland i Middlesborugh, zadnja utakmica je poraz od Norwicha, ali to je u Liga kupu, kojeg je vjerojatno Koeman žrtvovao za dobrobit lige.
Lukaku je tu utakmicu propustio pa bi trebao startati danas, a svimo smo vidjeli kako Lukaku izgleda pod Koemanom, zabio je 4 gola u 2 utakmice i još dodao asistenciju.
Bournmouth s druge strane ima prilično slab ulazak u sezonu, imaju tek jednu pobjedu (WBA), te jedan remi(Crystal Palace), ostalo su porazi(City, United i WH). U tih pet utakmica zabili su samo tri gola, a primili 9, ova samo 3 gola pokazuju da njihov napadač i ponajbolji igrač Calum Wilson još nije našao pravu formu nakon teške ozljede prošle sezone.

-4
__________________
Pobjednik Copa Turka 2017
Pobjednik Das Koppa 2022
Pobjednik Pacificopa 2023

Zadnje uređivanje ksapi : 25.09.2016. at 12:18.
mone8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.09.2016., 12:46   #4853
Quote:
Mikhail Bakunin kaže: Pogledaj post
Sport -> Sve -> Nogomet -> Hrvatska 1. -> Pobjednik
Tnx. U PSK je @1.5, ali se zato može kombinirati s drugim događajima
sehic is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.09.2016., 17:26   #4854
Admira (Am) - St. Polten (Am) 2 @5 (2-3) Tempobet ili @4,6 @ Favbet ako se ne kladite vani.
ulog 5/10

Derbi začelja austrijske regional lige east,u kojem igraju dvije rezerve ekipe prvoligaša. Admira je posljednja sa svega 2 boda,bez pobjede i dalje. Danas u standardnoj postavi kao i prijasnjih utakmica. SKN ima pobjedu protiv 13. Schwechata,ali oni isto ne briljiraju. Glavni razlog ove oklade je što im danas u prvih 11 nastupa 3 igrača iz prve ekipe,te su još trojica na klupi. Informacija je da neće igrati svi zajedno. Ekipe su inače tu negdje,kvalitetom nisu za samo dno lige,vjerujem da će se obje ekipe spasiti ispadanja ove sezone. Zato mislim da bi pojačani sa 6 igrača gosti mogli lako odnijeti pobjedu,a po kvoti 5 je to definitivno isplativo probati
Inače bet365 je već skinuo kvotu sa 5 na 4,50 pa je i to isplativije nego kod nas

edit: znači u prvih 11 su Nizozemac Lumu,Ambichl(trenerov sin,al dobar igrač) i Muhamedbegović (talentirani klinac). Vratili su se još golman Kuru,te napadači Adamec i Vučenović,na klupi Božićević (naš mali,odličan talent)..znači odlična ekipa danas igra,malo ćemo pojačat ulog

+20

Zadnje uređivanje ksapi : 28.09.2016. at 16:01.
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.09.2016., 20:14   #4855
Liga Prvaka
20:45 B. Monchengladbach AH+1.5 - Barcelona (1-2)
Tip: 2 @2,44 Pinnacle
Ulog : 9/10

Znači poznati su sastavi večerašnje utakmice,nema se tu puno šta reć osim da Barci fali Messi te je umjesto njega Paco na terenu. Domaćini su bez 3 igrača ali to ni nije toliko bitno u ovom meču. Znači Pacu je ovo šansa da se dokaže,Neymar dokazano bolje igra bez Messija na terenu,Busquets također večeras igra šta je veliko pojačanje za Barcu,on je po meni glavni igrač ove ekipe,povezuje dvije linije i to radi savršeno.
Ako rano zabiju bez problema ide hendikep,čak i možda dvostruki hendikep(znači 3 ili više razlike) po 4,40 u Tempobetu Ulog: 4/10
City im je prošlu rundu lako zabio 4 komada,isto očekujem večeras i od Barce iako Messi ne igra.

-13

Zadnje uređivanje ksapi : 29.09.2016. at 19:55.
Ssung is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2016., 12:39   #4856
Pozdrav svima nakon dugo vremena

St Etienne - Anderlecht [email protected] (1-1)

Domacinima za danasnji susret fali skoro crijela obrana,prvi golman je suspendiran a napadac Beric koj je zabio najvise golova nece ni danas igrati.
Za goste se danas vraca iznimno vazan Tielemans nakon ozljede.
Bez obzira na sve to mislim da gosti danas nece ispustiti bodove protiv ranjenih domacina..

Manchester United - Zorya [email protected] (1-0)


Mislim da ovdje netreba puno pisati,pogotovo nakon poraza u prvom kolu..

Shakhtar Donetsk - Braga [email protected] (2-0)

Isto tako...Braga je inace " dobar klijent " Shaktharu pa mislim da ce se to nastaviti i danas ...

FC Astana - Young Boys [email protected] (0-0)


Astana je odlican domacin,sto su i dokazali u protekle 2g u europskim natjecanjima,dok YB bas i ne briljira u gostujucim utakmicama.
YB ce ovo biti 4 gostujuca utakmica u 11 dana,i za ovu su putovali 4,500km.Trener je izjavio da ce biti zadovoljan sa bilo kakvim bodom ako ga izvuku...Danas im nece igrati Hoarau koj je jako vazan izgrac YB-a.

Gabala - Mainz [email protected] (2-3)


1.85 na Mainz u gostima ?
Gabala je pobijedila sve 4 utakmice u kvalifikacijama i doma nije primila niti gol...
Uopce me nebi cudilo da gabala pobijedi ali za svaku sigurnost 1x...


@6.90 3/10

-3

Zadnje uređivanje ksapi : 02.10.2016. at 13:37.
mOdulye is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.10.2016., 11:40   #4857
Znam da je dosta rano za ovakve analize, ali napisati ću ovo za četvrtak. Smatram da ima solidne šanse za prolazak.

Kosovo- Hrvatska 1x @2.75 (3/10) ili Kosovo daje gol @1.80 (BET365). (6/10) (6-0)


Ovo igram prvenstveno zato što nam fale Rakitić i Modrić te zbog trenutne situacije kosovske reprezentacije, konkretno mislim na atmosferu oko nje. Masu puta se pokazalo da je naša igra bez Modrića jako loša i nepovezana te da u tom slučaju imamo puno manju premoć u sredini. Što se tiče kosovske reprezentacije, oni nemaju neku pretjeranu kvalitetu izuzev Rashice i Berishe, no imaju veliki nacionalni naboj trenutno. Smatram da će biti jako nabrijani na ovu utakmicu i da bi ih naši mogli jako podcijeniti. U prvoj utakmici grupe protiv Finske pokazali su čak i bolju igru od domaćina Finske te odigrali neriješeno 1:1, a imali su još i pogođenu stativu. Također, stadion je rasprodan te mislim da je omjer kvota trebao biti drukčiji. 1.45 na nas je ipak puno premalo s obzirom kakva neznalica nam vodi reprezentaciju.

-9

Zadnje uređivanje ksapi : 06.10.2016. at 23:25.
12345le is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 10:57   #4858
Peterborough - Milton Keynes Dons [email protected] (0-1)

Trener Mk dons-a je izjavio da ga " nije briga " za ovo natjecanje.
Dean Lewington (11/0), Darren Potter (10/0) , David Martin (11/0, golman) nece ni putovat, Ryan Colclough (6/4, top-strijelac) i Nicky Maynard (10/0) nisu ni na popisu. I da dodamo George Baldock (11/0), Scott Wootton (1/1), Daniel Powell (7/1), Chuks Aneke (0/0) and George Williams (7/0) su pozvani za reprezentacijske susrete.
Dok ce domacini nastupiti u najjacem sastavu i trener je sam izjavio da idu na pobjedu i to im je jako vazan susret danas.Mislim da po ovakvoj kvoti treba probati..

4/10

-4

Zadnje uređivanje ksapi : 05.10.2016. at 01:37.
mOdulye is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 15:56   #4859
Što znače brojevi u zagradama Dean Lewington (11/0) ili Colclough (6/4, top-strijelac) i gdje mogu doći do ovih brojeva?
Long3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 17:44   #4860
Quote:
Long3 kaže: Pogledaj post
Što znače brojevi u zagradama Dean Lewington (11/0) ili Colclough (6/4, top-strijelac) i gdje mogu doći do ovih brojeva?
Prvo je broj nadtupa, a drugo broj golova
__________________
"točno se osjeti kako se najkvalitetniji i najpametniji iseljavaju jer je već postao problem naći ljude s kojima možeš sjest i popričat, a da ih nakon pet minuta ne pošalješ u pičku materinu jer su notorni idioti"
ksapi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:39.