Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 24.07.2017., 13:25   #6921
Müller.
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.07.2017., 13:44   #6922
Quote:
Victora kaže: Pogledaj post
Müller.
rly?? hvala ti puno
nateee is offline  
Old 24.07.2017., 13:55   #6923
Ma tamo nema kakvih eutia nema. Baš sam se neki dan čudila...na "papirnici" gdje su novčanici, pa kuverte...onako između, gdje su ostali nekakvi "fascikli" imaš i to.

Inače, kako vidim da si iz Zg-a - ne treba zanemariti ni Namu. Ili dolje desno gdje su novčanici, ili pitati dolje u "knjižari".
__________________
"Radeći bilo što, postajemo bilo tko.""Be excellent to yourself."
Poruka za svaku debeljucu/debeljka koji ovo čita...
Victora is offline  
Old 24.07.2017., 15:20   #6924
Quote:
nateee kaže: Pogledaj post
gdje kupiti u zagrebu Etui za putovnicu? ženski, ljepuškasti
Nama Ilica na dnu ulaz desno i/ili Carpisa (a isto je jedna u Ilici) pa obiđi oba dućana
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 24.07.2017., 20:10   #6925
Gdje kupiti hlače na crtu ali uske, srednji ili visoki struk, da dio na bedrima stoji kao da su tajice. Treba mi crna, krem ili plava.
Lilli_007 is offline  
Old 28.07.2017., 13:32   #6926
gdje u zg ima za kupit body chain? oni lančići za tijelo za plažu?
Sanjch is offline  
Old 28.07.2017., 17:58   #6927
Gdje kupiti novčanik srednje veličine. Znači ne skroz mali da ispadne oblik kvadrata (sve stranice jednake) i ne onaj klasične veličine već negdje na pola između toga. Tipa veličine putovnice, možda cm veće i da ima pretince za kartice. Ne znam kako objasniti, ali nadam se da me kužite Neš tipa ovog:
LINK
Treba biti dostupan u dućanu, Zg ili eventualno Vž. Cijena što manja jer mi treba samo za određeni period.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Old 28.07.2017., 17:59   #6928
carpisa? npr. ovo...
__________________
I’m a carbie girl in a carbie world.
Danielle is offline  
Old 28.07.2017., 20:23   #6929
Ciljam na još jeftinije Ne treba biti nikakva marka. Treba mi za putovanje od 15 dana i to je to, ali ne stignem naručiti online pa zato pitam ako je netko vidio tak neš jeftino u dućanima. Dodala sam sliku na link u prijašnjem postu jer mi ju nije prikazivalo.
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Old 28.07.2017., 20:45   #6930
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti novčanik srednje veličine. Znači ne skroz mali da ispadne oblik kvadrata (sve stranice jednake) i ne onaj klasične veličine već negdje na pola između toga. Tipa veličine putovnice, možda cm veće i da ima pretince za kartice. Ne znam kako objasniti, ali nadam se da me kužite Neš tipa ovog:
LINK
Treba biti dostupan u dućanu, Zg ili eventualno Vž. Cijena što manja jer mi treba samo za određeni period.
Nama na Ilici! Do 100 kn max!
Plus ima jedan dućan mali dva ili tri vrata od Submarine hamburgera u Frankopanskoj (u smjeru prema Ilici), do max 100 kn su i tamo!
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Old 28.07.2017., 23:59   #6931
Quote:
bony4 kaže: Pogledaj post
Ciljam na još jeftinije Ne treba biti nikakva marka. Treba mi za putovanje od 15 dana i to je to, ali ne stignem naručiti online pa zato pitam ako je netko vidio tak neš jeftino u dućanima. Dodala sam sliku na link u prijašnjem postu jer mi ju nije prikazivalo.
U Deichmanu kod blagajne ima hrpa raznih novcanika, velikih i malih, i nisu nesto skupi, koliko se sjecam.
__________________
KURAC!
Foto natječaj 586 - Livada
Sabaa is offline  
Old 29.07.2017., 09:30   #6932
u splitu ima u ducanu tipa ofertissima neki jeftinjaci
__________________
Seventh son of a seventh son
angel_w is offline  
Old 29.07.2017., 21:06   #6933
Pozdrav!

Zanima me gdje kupiti pleteni ceker sa koznim ruckama (po dvije su duza i kraca)?
Goldea is offline  
Old 30.07.2017., 06:52   #6934
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti hlače na crtu ali uske, srednji ili visoki struk, da dio na bedrima stoji kao da su tajice. Treba mi crna, krem ili plava.
Zara, nova kolekcija
__________________
Carpe diem
bug_lady is offline  
Old 02.08.2017., 13:59   #6935
Gdje kupiti kvalitetne basic majice kratkog rukava u sivoj, crnoj, bijeloj, modroj boji. Ne bi da mi se brzo poderu, izblijede ili unište, voljela bi nešto kvalitetnije.

Poslano sa mog VTR-L29 koristeći Tapatalk
zlakopriva is offline  
Old 03.08.2017., 09:39   #6936
Quote:
zaik kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti ručnik za plažu, veliki i lijepi 😀
Jedino što znam je Benetton i nigdje drugo ne mogu naći dobar izbor, zanimljivih boja i uzoraka?
Znalo je bit lijepih velikih dvostranih u Nami
Goldea is offline  
Old 03.08.2017., 15:42   #6937
Quote:
Lilli_007 kaže: Pogledaj post
Gdje kupiti hlače na crtu ali uske, srednji ili visoki struk, da dio na bedrima stoji kao da su tajice. Treba mi crna, krem ili plava.

Ako još nisi nabavila,ima c&a na sniženju vidla sam crne visoki struk bez kopčanja na crtu..
kodo is offline  
Old 04.08.2017., 23:14   #6938
Kinder Bueno kokos?
Goldea is offline  
Old 05.08.2017., 00:02   #6939
__________________
Don't confuse my personality with my attitude. My personality is who I am. My attitude depends on who you are.
(Frank Ocean)
MarLov is offline  
Old 05.08.2017., 00:13   #6940
Quote:
Goldea kaže: Pogledaj post
Kinder Bueno kokos?
majicu s uzorkom kinder bueno kokos?
možda ovdje?



__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:04.