Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.03.2017., 19:43   #81
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
wow poznavajući nas hrvate, to neće ostati ništa do tih 50%
Quote:
hsfi kaže: Pogledaj post
Ništa nisam uspjela popodne kupiti na Remizi, nije bilo niti jednog jedinog proizvoda koji inače kupujem Red do blagajne ogroman.
Pitam se što će tek onda ostati za popust od 50%.
I rest my case
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:21   #82
Ja sam bila u ivanićgradskoj nakon posla.. i kaos.
Ljudi kupuju ko da sutra ne postoji.
Uzela sam aurino rumenilo i neko sjenilo od loreala. maybelline štand je bio prazan.
mateichh is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 20:21   #83
Ja sam oko 15h bila na Trešnjevačkom placu i bilo je dosta svega. Dekorativa skoro pa puna osim Essence, a i ostalog je bilo solidno. Kad sam došla bio je velik red al se to raščistilo i mogo si sve u miru pogledati. A neki nisu ni znali za rasprodaju unatoč natpisu ispred dućana.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:13   #84
možete li mi reći dal na remizi i trešnjevačkom drže klopu za kućne ljubimce tj. mace, i dali imaju one druge konzerve kitty kat il tak nekak?
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 21:55   #85
Quote:
mrvica8 kaže: Pogledaj post
možete li mi reći dal na remizi i trešnjevačkom drže klopu za kućne ljubimce tj. mace, i dali imaju one druge konzerve kitty kat il tak nekak?

Imaju klopu za mačke i pse, bar u onom na placu. Danas je još bilo na biranje.
blarney is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.03.2017., 23:17   #86
Quote:
blarney kaže: Pogledaj post
Imaju klopu za mačke i pse, bar u onom na placu. Danas je još bilo na biranje.
hvala
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 09:02   #87
A je li drže auru u kozmu na trešnjevačkom?
I ako ne, kakvo je stanje na Remizi sa aurom ( ako je netko vidi )?
__________________
When nothing is sure, everything is possible...
latica* is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 09:41   #88
Quote:
latica* kaže: Pogledaj post
A je li drže auru u kozmu na trešnjevačkom?
I ako ne, kakvo je stanje na Remizi sa aurom ( ako je netko vidi )?
Drže, ali puno stvari nije bilo još jučer oko 17h. Tekućih ruževa je bilo samo onih drugih 12 brojeva, prvih 12 ima nešto sitno, ali otvaranih
Korektora isto par komada. Iluminatora nema. Imaš dosta običnih ruževa, rumenila i lakova. Make up pribor isto nema.
-zvrk- is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 14:17   #89
Idemo vidjeti kakvo je stanje u Rijeci

Tapatalk
makicho5 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 15:24   #90
Današnji izvještaj sa placa u Zg: već je prilično opustošen. Sumnjam da će ostati kaj puno za 50%. Dekorativa se solidno drži, jedino nema Max factora, a puno je otišlo i od Essence i L'Oréala.

Via Tapatalk
__________________
Faith rarelly calls up on us in the moment of our choosing!
Lady_Tila is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 16:37   #91
Svratila sam danas na Remizu, usput mi je bilo. Od kozmetike mi ne treba ništa pa nisam ništa ni tražila ali sam imala vremena pa sam baš pažljivo pregledala sve dosta toga nema, Aure mi se čini da imaju dosta čak...inače izgleda opustošeno skroz, dječjih potrepština gotovo da i nema (što je bilo i očekivano).
mislim da 50% nema ni smisla čekati, eventualno za neka sredstva za čišćenje ili muške potrepštine za brijanje.
na kraju sam kupila essence tuš i scholl kremu za stopala (od kozmetike).
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.03.2017., 19:59   #92
pišu datumi za 30% i za 50%....što Hrvati naprave? odu na 30%
mrvica8 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 14:57   #93
Zašto uopće kupujete na 30% ono što je svako malo ionako na 30%? Ja se nisam mogla sjetiti ničega što nije svako malo na 30%, a da mi treba pa nisam ni bila u Kozmu.
Anastasia15 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:27   #94
Quote:
Anastasia15 kaže: Pogledaj post
Zašto uopće kupujete na 30% ono što je svako malo ionako na 30%? Ja se nisam mogla sjetiti ničega što nije svako malo na 30%, a da mi treba pa nisam ni bila u Kozmu.
Zato što je to hr mentalitet.. Vidi popust MORAM imati sve, iako mi ne treba.
Ja šminku kupujem samo na 30% u Bipi ili Kozmu jer znam da često ima taj popust. Pa čekam kad bude to kupim šta mi fali ili što je pri kraju.
Da smo strpljiviji narod, prošli bi svi jeftinije.
__________________
That Paris exists and anyone could choose to live anywhere else in the world will always be a mystery to me.
cady is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 15:29   #95
Quote:
cady kaže: Pogledaj post
Zato što je to hr mentalitet.. Vidi popust MORAM imati sve, iako mi ne treba.
Ja šminku kupujem samo na 30% u Bipi ili Kozmu jer znam da često ima taj popust. Pa čekam kad bude to kupim šta mi fali ili što je pri kraju.
Da smo strpljiviji narod, prošli bi svi jeftinije.
Također. Ja ću eventualno prošetat i vidit je li ima štogod zanimljivo na -50%, al ću i tu bit izbirljivija kad mi ne treba baš SVE što vidim.
ElsaStarfire is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 18:36   #96
Slažem se sa vama, ja isto čekam 50% sljedeći tjedan, planiram ugrabiti jednu jedinu stvarčicu za koju imam nade da će ostati, ako ne, nije bilo suđeno.

Od Catrice i Essencea te ostalih popularnih brendova ne računam da će išta ostati, ali ne bi bilo loše ugrabiti hranu za mačke, ako moja ne bude htjela jesti, ima gladnih maca i u komšiluku i u udrugama, pa vrijedi i njima poslati.
Acid_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:03   #97
Ni meni nije jasno zašto svi kupuju sada na 30%. Ja sam kupila airwaves extreme pakiranje od 60 žvaka zato jer to nikad nigdje nije na akciji i dobro da jesam jer ih danas više nije bilo. Često sam u kozmu na Remizi i ne mogu se načuditi kakva je gužva ova 3 dana . Mislim da u srijedu kad krene 50%, sve će otići do 10 ujutro
Teradex is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.03.2017., 22:16   #98
Ja sam kupila npr Scholl kremu za stopala koju rijetko kad nađem na 30% a fina je ušteda. zatim svjećice za rođendan, umetke za cipele (silikonske/kožne), uzela sam 2 omekšivača - nije da ih nema i inače po sličnim cijenama ali su mi trebali sad. kupila sam djeci tuširalice (dječja njega također jako rijetko gdje bude snižena,) sprej za raščešljavanje za kćer...ne sjećam se više šta sam još uzela
uglavnom sve tako neke stvari koje nisu često snižene.
kozmetika mi nije trebala
mali_cox is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 14:14   #99
Išla sam u srijedu s frendicom ciljano po par sitnica koje bih i inače sad kupila i nisam pretjerala. Zanima me da li će ostati physicians formula na 50%, uzela bih par njihovih stvarčica

I da li netko zna da li možda negdje u Zagrebu ima ovog rumenila?
Bilo je sniženo u onim košarama sa strane i žao mi je što ga nisam uzela.

ljubii is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 14:44   #100
ljubii neke tekva lijepe stvarčice od PF sam vidjela u košari preko puta blagajne u Kozmu na autobusnom. Znam da je bilo svašta nešto s tim ukrasnim "površinama" pa moguće da i to rumenilo, no nemoj me uzeti za riječ. Ako ti je usput idi provjeri
__________________
Postoji plan da te anđeli ukradu, ili bar na čas da te vrate meni.. <3
bony4 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 02:48.