Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 20.03.2008., 15:59   #1
Kako da si curi probijem djevičnjak bez da ju puno boli

Kako da si curi probijem djevičnjak bez da joj nanesem veliku bol...?čim joj gurnem prste i dotaknem djevičnjak užasno ju počne boljeti i jadna se počne grčiti...razmišljao sam da joj to na brzinu probijem mžda bi manje boljelo...ili se varam? I koliko je teško probiti himen? Jel mogu prstima ili smo klamfom? svaki savijet mi dobro dođe...hvala unaprijed
codex is offline  
Old 20.03.2008., 16:02   #2
Knjige u ruku
Laf2000 is offline  
Old 20.03.2008., 16:11   #3
a neznam gdje bi gledao više...tražim po netu i sve kaj sam našao objašnjava kaj je himen...stoga sam odlučio upitati ljude kako to najbolje učiniti
codex is offline  
Old 20.03.2008., 16:24   #4
ajde, ajde, samo polako... pooolaaakooo...

kad se sjetim koliko je meni trebalo...
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.03.2008., 16:26   #5
a istina...štoviše i imam vremena jer se ona još sprema ali želim biti što bolje pripremljen kada dođe taj trenutak jer mi je stvarno stalo da ju boli što manje
codex is offline  
Old 20.03.2008., 16:54   #6
to je tako slatko sva sam se rastopila
a cek zbilja ti je stalo ili ti je stalo da se i njoj svidi sex pa da se sto cesce sexas, a znas ako je previse bude boljelo da ce odmah na pocetku averziju razviti
Mantis Religiosa is offline  
Old 20.03.2008., 17:01   #7
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
to je tako slatko sva sam se rastopila
a cek zbilja ti je stalo ili ti je stalo da se i njoj svidi sex pa da se sto cesce sexas, a znas ako je previse bude boljelo da ce odmah na pocetku averziju razviti
I što je tu negativno? Zadovoljstvo je obostrano, ne?
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 20.03.2008., 17:08   #8
ovak, kad budete prvi put TO radili, znaci, skinete se, znjarate se, kaj god, lijepo legnes na nju, ili ona na tebe, nije bitno. naciljas joj kurac prema himenu, lagano ga stravis, mora bar glavic uci, i polako guras. e sad obrat. ak nejde, odnosno, ak ju boli i veli ti da ga izvadis, ti kazes OK, vadim ga, pazi sad (glavic u ovom trenutku mora biti unutra - cijeli), polagano ga pocni vaditi, ona bude se opustila, lagano vadis i onda odjednom skupis svu snagu i zaletis se ko vitez na vrata prema himenu!
ne bude stigla ni osjetit da ju je zaboljelo, a ti si vec unutra
Mondo Gecko is offline  
Old 20.03.2008., 17:13   #9
Quote:
Sviba kaže: Pogledaj post
I što je tu negativno? Zadovoljstvo je obostrano, ne?
pa je, je osim ako joj od prvi puta ostanu traume , malo zena prvi puta dozivi orgazam
Mantis Religiosa is offline  
Old 20.03.2008., 17:16   #10
Quote:
codex kaže: Pogledaj post
Kako da si curi probijem djevičnjak bez da joj nanesem veliku bol...?čim joj gurnem prste i dotaknem djevičnjak užasno ju počne boljeti i jadna se počne grčiti...razmišljao sam da joj to na brzinu probijem mžda bi manje boljelo...ili se varam? I koliko je teško probiti himen? Jel mogu prstima ili smo klamfom? svaki savijet mi dobro dođe...hvala unaprijed
ma izmislja toplu vodu! aj priznaj da ga puši abnormalno dobro...

nije spremna i gotovo. tj nije spremna za tebe! potrajat ce to jos.. a mozda cak i drugom da. he he

ma to ti je sve standardan scenario
supher mali is offline  
Old 20.03.2008., 17:16   #11
Quote:
MondoGeko kaže: Pogledaj post
ovak, kad budete prvi put TO radili, znaci, skinete se, znjarate se, kaj god, lijepo legnes na nju, ili ona na tebe, nije bitno. naciljas joj kurac prema himenu, lagano ga stravis, mora bar glavic uci, i polako guras. e sad obrat. ak nejde, odnosno, ak ju boli i veli ti da ga izvadis, ti kazes OK, vadim ga, pazi sad (glavic u ovom trenutku mora biti unutra - cijeli), polagano ga pocni vaditi, ona bude se opustila, lagano vadis i onda odjednom skupis svu snagu i zaletis se ko vitez na vrata prema himenu!
ne bude stigla ni osjetit da ju je zaboljelo, a ti si vec unutra
djevac
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.03.2008., 17:16   #12
Quote:
Mantis Religiosa kaže: Pogledaj post
pa je, je osim ako joj od prvi puta ostanu traume , malo zena prvi puta dozivi orgazam
Pa nije u pitanju "prvi" orgazam, nego to da dečko bude nježan da je ne istraumatizira za ubuduće i ne uskrati buduće zadovoljstvo ne samo sebi, već i njoj...

Iskreno ne bih volio nikog razdjevičavat
__________________
...da ne znam više sebe sama,
ni dima bola u maglama.
Sviba is offline  
Old 20.03.2008., 17:21   #13
a jebemti oko cega se sve radi velika filozofija
Peppa Pig is offline  
Old 20.03.2008., 17:27   #14
Quote:
Peppa Pig kaže: Pogledaj post
a jebemti oko cega se sve radi velika filozofija
oko nicega.

bolje da je cura imala 2 tipa..nego nijednog...

tad je najcvrsca za ulovit... i najvise spremna dat

ali samo da je imala dva kratka i manja vazna tipa. ne neke veze od 5 godina.. to je rok trajanja prosao...
supher mali is offline  
Old 20.03.2008., 17:29   #15
nisam djevac... i da fakat mi je stalo da ju ne boli...ali i stalo mi je da joj se svidi ali ne zbog mene već zbog nje...
codex is offline  
Old 20.03.2008., 17:30   #16
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
djevac
zar ja?
Mondo Gecko is offline  
Old 20.03.2008., 17:33   #17
Quote:
codex kaže: Pogledaj post
nisam djevac... i da fakat mi je stalo da ju ne boli...ali i stalo mi je da joj se svidi ali ne zbog mene već zbog nje...
nisam mislila na tebe
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.03.2008., 17:34   #18
Quote:
MondoGeko kaže: Pogledaj post
zar ja?
jep.

ili zesce agresivan
__________________
...but all the clocks in the city began to whirr and chime: o let not Time deceive you, you cannot conquer Time...
susannah is offline  
Old 20.03.2008., 17:36   #19
Quote:
susannah kaže: Pogledaj post
jep.

ili zesce agresivan
djevac sam jos samo u guzu, zato vise nejdem na gay pdf, a i variram od slatkasto njeznog do zestoko agresivnog, tak da znas!
Mondo Gecko is offline  
Old 20.03.2008., 17:37   #20
e da, a hoće li je manje boljeti ako ju ja prije prstima dovedem do orgazma (prstima po klitiću) pa joj onda polako gurnem pimpek...?
codex is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 12:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger