Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2009., 09:59   #1
Mlađi muškarci - za i protiv

Pitanje isključivo za ženski dio populacije ovdje, a muškom dijelu dozvoljavam stati u obranu!

Koji su razlozi Za i Protiv toga, da biste bile sa mlađim muškarcem?
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 10:09   #2
Bila bih samo sa starijim muškarcem.

Ne znam... ovi mlađi mi se ne sviđaju. Niti su mi fizički napeti niti se mogu zamislit u kvalitetnom sexu s njima.
Liu is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 10:12   #3
Evo, jedna moja prijateljica pati na mlađe dečke. Kad se o tome povede riječ, zovemo je Mrs Robinson. I mislim da si skoro svi mislimo što bi bilo da smo u cvijetu mladosti imali jednu takvu.

Kao i inače s mlađim partnerima, obično se računa na relativno neiskustvo i prilagođavanja partnera sebi i svojim potrebama. Mislim da je to kod parova gdje je muškarac mlađi čak i izraženije; dečki nešto nemaju otpor prema učiteljicama. Fizičku kondiciju također ne treba zanemariti; možda u početku posustaju prebrzo, ali barem su brzo opet spremni.

Jedini ti je mogući razlog protiv mlađeg dečka što će kokoši iz tvoje neposredne blizine biti ljubomorne. Muškarci će te bolje razumjeti, a možda čak i upoznavati sa sinovima.
__________________
···•••··· That’s an easy guess. I’m clearly an annoying person and have problems with both genders. ···•••··· Soulless minion of orthodoxy ···•••···
Pušenje je ovisnost, a pušači smrde. ···•••··· Words to live by: Nie mój cyrk, nie moje małpy. ···•••··· hr.wikipedia i kriplovi ···•••··· 2D:4D = 0.863
···•••··· Detektor sarkazma, razrađen, uščuvan, svježe kalibriran, s atestom, povoljno prodajem ili mijenjam za artikl po dogovoru. ···•••···
Lastan is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 10:19   #4
Za: "čišći" pogled na svijet, nesjeban od ženske populacije.

Protiv: neutemeljeni bunt, natjecanje s prijateljima.
__________________
I always made one prayer to God, a very short one. Here it is: "O Lord, make our enemies quite ridiculous!" God granted it.
Posve_nova is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 10:27   #5
Ovisi koliko mlađi, u kojoj smo životnoj dobi, a ovisi i o njegovom karakteru

Trenutno trošim 8 godina mlađeg ali smo u kategoriji iznad 30 i to ne predstavlja nikakav problem - dapače

Prednosti: održavano tijelo, dobra tjelesna kondicija, poznavanje gradiva i spolna moć
Mane: Nije mi svaki dan pri ruci
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:07   #6
Pa ne mogu vjerovati da tu niti jedna nije bila s mlađim tipom od sebe.Ne želim pomisliti koliko ovdje ljudi uopče laže o tome kako su najbolji, zgodni, kako mogu raditi partneru ovo..ono ...motati oko malog prsta, koliko su dobri u krevetu,iskusni....Sve to pada u vodu!
Ispada da su tu totalno neiskusni ljudi koji kenjkaju po Forumu u nedostatku privatnog života.O sexualnosti radije ne bih!
Dakle, kao stara iskusnjača koja je bila s dečkima mladjima od 2-7 godina, mogu reči da mi starji više odgovarju isključivo zbog zrelosti i ophođenja prema ženama dok su mladji bolji i potentniji u sexu a isto tako imamo sličnije teme za razgovor.No, mana im je zaigranost i neozbiljnost opet u nekom drugom pogledu.Ima toga još...al besmisleno je pričati sam s sobom kad Vi, ovdje nemate pojma o čemu ja pričam!Ništa od razmjene iskustva, bojim se!
monika_wxw is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:24   #7
Quote:
monika_wxw kaže: Pogledaj post
No, mana im je zaigranost i neozbiljnost opet u nekom drugom pogledu.
jebat ga, meni je to napeto kod mladjih cura.


__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:32   #8
Mlađi dečki su zaigraniji, maštovitiji, spremniji na ludosti, osvježenje su...to bi bila kao neka prednost.

Nedostatak - nezreli su ( naravno, ovisi od -do, ali u pravilu jesu ) i kad dođe možda do neke ozbiljnije situacije, ne mogu, ne znaju se postaviti. Ono: "Nisam spreman!"

A žena ipak teži pored sebe imati pravoga muškarca, jačega od sebe, uz kojega se osjeća sugurno. Bar ja.
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:41   #9
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Mlađi dečki su zaigraniji, maštovitiji, spremniji na ludosti, osvježenje su...to bi bila kao neka prednost.

Nedostatak - nezreli su ( naravno, ovisi od -do, ali u pravilu jesu ) i kad dođe možda do neke ozbiljnije situacije, ne mogu, ne znaju se postaviti. Ono: "Nisam spreman!"

A žena ipak teži pored sebe imati pravoga muškarca, jačega od sebe, uz kojega se osjeća sugurno. Bar ja.
Idealan spoj bi bila pamet 46. godišnjaka i tijelo 28 godišnjaka - al teško
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:47   #10
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
Idealan spoj bi bila pamet 46. godišnjaka i tijelo 28 godišnjaka - al teško
Ma meni ne igra ulogu toliko tijelo koliko ta njihova mladenačka zaigranost, opuštenost, mašta....U stilu: život je lijep, opusti se i uživaj
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 11:55   #11
jbg, upravo sam se logirao da postavim temu i pitanje iste tematike ali iz muške perspektive. Ako nemate što protiv, uključio bih se sa svojim ''slučajem'' na ovu temu.

Dakle, barimo se ona i ja zadnjih tjedan dana. Mlađi sam 7 god, a ni jedno od nas oboje nismo imali vezu sa starijom/mlađim....dosad. Ovdje ne računam usputne zabave s moje strane.

Ova ženskica mi se ful sviđa no još se nije dogodilo ono...konkretno osim poljubaca i zaista se odlično ljubi.
Zapravo, ne razmišljam toliko o seksu s njom koliko me zabrinjava njeno veće iskustvo naspram mog koje je u takvoj usporedbi slabašno.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:04   #12
Quote:
Matt kaže: Pogledaj post
jbg, upravo sam se logirao da postavim temu i pitanje iste tematike ali iz muške perspektive. Ako nemate što protiv, uključio bih se sa svojim ''slučajem'' na ovu temu.

Dakle, barimo se ona i ja zadnjih tjedan dana. Mlađi sam 7 god, a ni jedno od nas oboje nismo imali vezu sa starijom/mlađim....dosad. Ovdje ne računam usputne zabave s moje strane.

Ova ženskica mi se ful sviđa no još se nije dogodilo ono...konkretno osim poljubaca i zaista se odlično ljubi.
Zapravo, ne razmišljam toliko o seksu s njom koliko me zabrinjava njeno veće iskustvo naspram mog koje je u takvoj usporedbi slabašno.
A koliko ti imaš godinica?
Ja mislim da ako nemaš neko veliko iskustvo iza sebe možeš samo profitirati uz iskusniju partnericu
Najvažnije je da je ona voljna prenositi znanje
Ako joj se sviđaš i ako se pali na tebe - to će joj biti gušt a ne problem
Go for it!
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:07   #13
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Ma meni ne igra ulogu toliko tijelo koliko ta njihova mladenačka zaigranost, opuštenost, mašta....U stilu: život je lijep, opusti se i uživaj
Mene u toj zaigranosti može iritirati jedino potreba za samodokazivanjem pred frendovima i okolinom, gdje onda ti kao žensko pa još i starije nećeš baš ispasti u najboljem svjetlu.
suicidal blonde is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:10   #14
Quote:
suicidal blonde kaže: Pogledaj post
A koliko ti imaš godinica?
Ja mislim da ako nemaš neko veliko iskustvo iza sebe možeš samo profitirati uz iskusniju partnericu
Najvažnije je da je ona voljna prenositi znanje
Ako joj se sviđaš i ako se pali na tebe - to će joj biti gušt a ne problem
Go for it!
Imam 29 god.

Pa i volio bih da uspije na taj način, kao što kažeš. Dosad sam siguran da je interes obostran, što je za mene blagoslov pošto sam uspio doznati da je mnoge mlađe otkantala.
Matt is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:15   #15
ja bi rado bio sa sexy starijom ženom-gospođom ali ne mogu nači takvu koja hoče biti sa mlađim muškarcem od sebe!!!!!!
slonic69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:18   #16
jednostavno...ne volim
ne volim biti odgojiteljica
ne volim ni puno starije
ne volim biti njegovateljica
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:19   #17
Quote:
lana10 kaže: Pogledaj post
jednostavno...ne volim
ne volim biti odgojiteljica
ne volim ni puno starije
ne volim biti njegovateljica
Ti jednostavno nisi za ekipu i tocka...
Josey_Wales is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:19   #18
Quote:
Crna dalija kaže: Pogledaj post
Ma meni ne igra ulogu toliko tijelo koliko ta njihova mladenačka zaigranost, opuštenost, mašta....U stilu: život je lijep, opusti se i uživaj
pa to imaš i kod osoba istih godina
a opuštenost život je lijep...mama daj mi..
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:20   #19
Quote:
Josey_Wales kaže: Pogledaj post
Ti jednostavno nisi za ekipu i tocka...
govorimo o seksu, ne o druženju...a jebačina je jedno biti prijatelj je drugo i točka...
__________________
.
lana10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2009., 12:20   #20
Quote:
slonic69 kaže: Pogledaj post
ja bi rado bio sa sexy starijom ženom-gospođom ali ne mogu nači takvu koja hoče biti sa mlađim muškarcem od sebe!!!!!!
Pa nije dovoljno to što si mlađi!

Mora biti još nešto...znaš: "ono nešto" ...
Crna dalija is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:52.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger