Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Preparativna kozmetika

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.11.2014., 13:55   #1321
Quote:
vikktoria kaže: Pogledaj post
Mogu s glinom kantarionovo ulje?
Pa, hm.. Ja nisam bas stručnjak, vjerojatno možeš..i tako ide mala količina (tipa 1 žličica), ja uvijek stavim koje mi prvo padne pod ruku, suncokretovo (hladno preš.,nerafin., naravno) ili lješnjak... Za kantarion znam da je fototoksičan, moja mama se davno jos lijepo natrackala s njim,išla na sunce i poslije lijepe fleke po licu je dobila... e sad, pošto ide u masku, ne znam koliko to ima veze... odi na podforum prirodna pa tamo pitaj, oni ti više znaju
par puta sam ja čak stavila i maslinovo jer nisam imala drugo pri ruci i iako kažu da je maslinovo teško i da začepljuje, meni nije niš bilo...
lilAngel is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2014., 17:34   #1322
Pozdrav, zanima me da li netko zna gdje se moze obaviti lasersko uklanjanje akni/prištića u Splitu i koja je cijena? I ako netko ima iskustva s time bila bih zahvalna da mi napisete svoja iskustva


hvala
AnneMary is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.02.2015., 21:16   #1323
Please HELP!

Nikada nisam imala problema sa pristicima i prije 3 dana se probudim i doceka me ovaj uzas
uzas broj 1 i uzas broj 2

Jedino sto sam od kozmetike promijenila je to sto sam prije ovog 2 dana za redom koristila Aok proizvode:
kremu za umivanje ,sastav

tonik, sastav

Kupila sam jos i fluid, sastav ali ga se sada ne usudim ni koristiti.

Ne znam sto mi je to toliko zasmetalo u samo 2x koristenja. Jel ima nesto u sastavu da je stvarno tako lose?
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 09:48   #1324
od gela i tonika ti nije sigurno, ali nadji bas sastav kreme jer ovo sta si stavila nisu sastojci
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:00   #1325
Vjerojatno pise na kutiji koju sam bacila. Ali taj fluid nisam niti koristila...tako da od njega nije sigurno.

Kad sam drugo vecer stavila tonik lice mi se skroz zacrvenilo, pa sam ga odmah isla isprati.
__________________
..sometimes it sucks being too STRONG, because people begin to think It's okay to continually HURT ME over and over again...
La felicidad is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.02.2015., 10:04   #1326
dobila si alergijsku reakciju, na svakog neki proizvod djeluje drugacije
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 17:46   #1327
Question poomozite hitno

ovako imala sam prišt i stavljala sam kaladont da ga isusi,inace bio je na nosu,ujtro koža mi je postala crvena i izgleda sad kao spaljeno tj.i je nemam kozu na tom djelu nosa,izgleda da ne izgleda ne znam kako da obnovim kozu koje kreme,nesto bilo sto vec pet dana mi je tako,pooomoc
mercedes99 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2015., 19:14   #1328
Quote:
mercedes99 kaže: Pogledaj post
ovako imala sam prišt i stavljala sam kaladont da ga isusi,inace bio je na nosu,ujtro koža mi je postala crvena i izgleda sad kao spaljeno tj.i je nemam kozu na tom djelu nosa,izgleda da ne izgleda ne znam kako da obnovim kozu koje kreme,nesto bilo sto vec pet dana mi je tako,pooomoc
.

Prvo, ovo nema veze s ovim podforumom.

Drugo, nemoj stavljati pastu za zube na kožu preko noći jer, iako će isušiti prišt, isušit će ti i kožu te će koža izgledati kako tebi sad izgleda, pogotovo ako je osjetljivija.
__________________
Da je ljudski mozak toliko jednostavan da ga možemo shvatiti, mi bismo bili toliko glupi da ga ipak ne bismo shvatili.
CherryLie is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2015., 03:23   #1329
Prije par dana počeli su mi se javljati oni crveni prištići koje se ne može istisnuti, ne znam koji je naziv za njih. I naravno, to samo stoji i nema nikakvu namjeru proći. Kako se njih rješava ? Čišćenjem lica kod kozmetičarke ili bi recimo pomogao Avene Cleanance K ?

Zapravo, lice mi izgleda otprilike ovako. Kako to srediti ?


Druga stvar, već skoro godinu dana dobivam prištiće duž vilice i po vratu, pretpostavljam da je to od hormona ?
Verbeia is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.08.2015., 16:18   #1330
Quote:
Verbeia kaže: Pogledaj post
Prije par dana počeli su mi se javljati oni crveni prištići koje se ne može istisnuti, ne znam koji je naziv za njih. I naravno, to samo stoji i nema nikakvu namjeru proći. Kako se njih rješava ? Čišćenjem lica kod kozmetičarke ili bi recimo pomogao Avene Cleanance K ?

Zapravo, lice mi izgleda otprilike ovako. Kako to srediti ?


Druga stvar, već skoro godinu dana dobivam prištiće duž vilice i po vratu, pretpostavljam da je to od hormona ?
Bok. Ovak, mislim da su ti prištići po vilici od hormona, tamo obično zato nastaju- taj dio gdje je čeljust. To odi ginekologici najbolje. A za ovo ostalo, ako su ti prištići ko osip, možda je alergijska reakcija, ne znam jesi počela nešto novo koristiti od krema ili pudera, prvo to vidi. Ono što sam ja koristila i djelovalo mi je protiv prištića je krema od La Roche Posaya effaclar duo, a osim toga sad koristim Clear Start od Dermalogice i odlična je.
luckycharm is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.09.2015., 21:02   #1331
Koji gel za lice je najbolji po pitanju uništavanja prištića i mitesera?
GirlWithHeart is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2015., 09:58   #1332
niti jedan, gel se ispire tako da moze vrlo malo djelovati gotovo nikako na pristice, dobar je avene cleanance gel, detaljno cisti kozu i ne isusuje ako se stavlja u malim kolicinama

za pristice i akne najbolje djeluju kreme i maske
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.11.2015., 21:48   #1333
Di se u Zg moze nabaviti benzoil peroksid 5% gel? Pitao sam u nekoliko manjih ljekarni po gradu i tete su uglavnom gledale zbunjeno, pa rekle da ga nemaju ili su trazile recept. WTF? Otkad je za BP potreban recept? Prije se mogao normalno kupiti, npr. Akneroxid...
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2015., 11:47   #1334
Quote:
Fomuras kaže: Pogledaj post
Di se u Zg moze nabaviti benzoil peroksid 5% gel? Pitao sam u nekoliko manjih ljekarni po gradu i tete su uglavnom gledale zbunjeno, pa rekle da ga nemaju ili su trazile recept. WTF? Otkad je za BP potreban recept? Prije se mogao normalno kupiti, npr. Akneroxid...
Ja ga koristim10-ak godina sa prekidima i uvijek su me tražili recept. Mislim da bez recepta možeš jedino dobiti Dercome clear suspenziju. To je isto benzoil peroksid, samo ne znam koliki postotak i on se ispire nakon nekoliko minuta za razliku od Akneroxida, Benzaknena....


Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 15:43   #1335
i dercome ide na recept
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.11.2015., 19:59   #1336
Quote:
BlackC kaže: Pogledaj post
i dercome ide na recept
Znam da ide, ali što se ne može uzeti bez recepta, samo je onda nešto skuplji?

Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
luliana is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2015., 09:17   #1337
moze, ne daje svaka ljekarna i kosta oko 70-80kn, sa receptom 30kn
__________________
What screws us up the most in life is the picture in our head of how it is supposed to be.
BlackC is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2015., 09:48   #1338
Imam viška novu i neotvorenu Benzaknen kremu 5%.
Ako tko treba nek se javi porukom
NinaDrv is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.11.2015., 22:34   #1339
Quote:
luliana kaže: Pogledaj post
Ja ga koristim10-ak godina sa prekidima i uvijek su me tražili recept. Mislim da bez recepta možeš jedino dobiti Dercome clear suspenziju. To je isto benzoil peroksid, samo ne znam koliki postotak i on se ispire nakon nekoliko minuta za razliku od Akneroxida, Benzaknena....


Poslano sa mog HTC Desire 610 koristeći Tapatalk
Hvala na informaciji! Dobio sam Dercome clear bez recepta (sadrzi 4% BP).
Fomuras is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.11.2015., 16:51   #1340
pozdrav svima...ja sam prije par mjeseci uzela neki serum s faktorom rasta koji djeluje na matične stanice,skup je jako,ali konačno sam se riješila prišteva do te mjere da više niti ne dolaze,minimalno u pms-u...preporučam
popsa is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:09.