Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.03.2007., 14:36   #41
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Opet lupaš. Cccccc

Ili si nepismen.

Prvo pročitaj još jednom šta sam napisao, pa daji bezvezne i jalove komentare.
ti prvo razmisli nego lupaš gluposti. kaj sad ako su ti odrezali dio kite. ne znaci da je sve odma super. svasta.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 14:37   #42
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
ti prvo razmisli nego lupaš gluposti. kaj sad ako su ti odrezali dio kite. ne znaci da je sve odma super. svasta.
Ti posjeti psihijatra i iznesi mu iskreno problem.
COD2 is offline  
Old 21.03.2007., 14:39   #43
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Ti posjeti psihijatra i iznesi mu iskreno problem.
lol

ja bez brige nemam nikvih problema. kao npr. ti da frusracije da ti je odrezan dio penisa podsvjesno pretvaras u slavu kako ti je mali odma super.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 14:39   #44
ne vrijedjaj niciji ego malicka

malicka, neargumentovano sudis o duzini vodjenja ljubavi poredici odnos s obrezanim balavcem kome si bila prva i odnos s neobrezanim koji je vjerovatno dosta stariji od obrezanog, pa prema tome ima i vise iskustva, a i ti si sada sama od sebe seksualno iskusnija.

Sto se tice higijene, cinjenica je da se skram od sperme nakon spolmog odnosa najvise nakuplja na dijelu glavica koji se odstranjuje upravo obrezivanjem, sto direktno dokazuje da su obrezani (suneceni) u higijenskoj prednosti po pitanju higijene. Jeste cinjenica da su danas uslovi za higijenu bolji, ali je i cinjenica da danas ima mnogo vise spolno prenosivih bolesti, te sve vise spolno prenosivih bolesnika, tako da se ne smije zanemariti negijena kao jedan od razloga te prenosivosti, jer nismo svi bas toliko cisti, niti imamo vremena da nakon iznenadnog spolnog odnosa odmah trcimo pod tus, a zivot nas navede da u jednom danu imamo po dva i vise spolna odnosa, s jednom ili vise razlicitih osoba.

Kao mali, dva puta sam izbjegao berbu koji je upucen s ciljem da mi ofakari kozicu na glavicu. Kasnije sam se falio drugima kako sam jedini od rodbine i susjeda koji je u tome uspio, ali sam poucen losim iskustvima, tek u 37-oj bio prinudjen otici pod noz, nakon cega sam samom sebi priznao da sam bio lud sto ranije nisam pristao na sunecenje. Izdrzljivost tokom spolnog odnosa je neuporedivo duza, kao i sama kvaliteta snosaja.
vremeplov is offline  
Old 21.03.2007., 14:43   #45
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
malicka, neargumentovano sudis o duzini vodjenja ljubavi poredici odnos s obrezanim balavcem kome si bila prva sa odnos s nekim neobrezanim koji je vjerovatno dosta stariji od obrezanog, pa prema tome ima vise iskustva, a i ti si sama od sebe sada seksualno iskusnija.

Sto se tice higijene, cinjenica je da se skram zadobivana masturbiranjem ili spolnim odnosom, najvise nakuplja na dijelu glavica koji se odstranjuje upravo obrezivanjem, sto direktno dokazuje da su obrezni u higijenskoj prednosti po pitanju higijene. Jeste cinjenica da su danas uslovi za hogijenu bolji, ali je i cinjenica da danas ima mnogo vise spolno prenosivih bolesti i sve vise spolno prenosivih bolesnika, tako da se ne smije zanemariti negijena kao jedan od razloga spolno prenosivih bolesti, jer nismo svi bas toliko cisti niti imamo vremena za to, da nakon masturbiranja ili spolnog odnosa trcimo pod tus ili sapiremo kurac na lavabou, naravno ako smo dovoljno visoki da to mozemo izvesti

Kao mali, dva puta sam izbjegao berbu koji je upucen s ciljem da mi ofakari kozicu na glavicu. Kasnije sam se falio drugima kako sam jedini od rodbine i susjeda koji je u tome uspio, ali sam poucen losim iskustvima, tek u 37-oj bio prinudjen otici pod noz, nakon cega sam samom sebi priznao da sam bio lud sto ranije nisam pristao na sunecenje. Izdrzljivost tokom spolnog odnosa je neuporedivo duze, kao i sama kvaliteta snosaja.


to dali je seks bolji sa obrezanim ili neobrazanim kurcom to zaista zavisi od osobe do osobe. sve je u glavi i vježbi.

p.s.
dok se jebes sa dvije osobe u istom danu... stavi kondom ako bas nisi totalna seronja.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 14:45   #46
Quote:
AustinPowers kaže: Pogledaj post
lol

ja bez brige nemam nikvih problema. kao npr. ti da frusracije da ti je odrezan dio penisa podsvjesno pretvaras u slavu kako ti je mali odma super.
Ako pažlivo pročitaš moj post, ja sam u njemu rekao da bolesti prostate nisu povezane sa obrezivanjem ili neobrezivanjem kako je predpostavio pokretač teme nego sa nepotpunim izbacivanjem mokraće iz urinarnog trakta odnosno bešike i mokraćovoda i skoro nisam ni spomenuo obrezivanje, a ti razmisli malo šta je tebe natjeralo da komentiraš moj post na tebi svojstven prostački način.

I ubuduće, ne bih želio da s tobom polemiziram, jer ti se argumenti svode na vrijeđanje, pa ne želim da spamam forum.

Stoga kod mene ideš na trajni ignore.
COD2 is offline  
Old 21.03.2007., 14:48   #47
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Ako pažlivo pročitaš moj post, ja sam u njemu rekao da bolesti prostate nisu povezane sa obrezivanjem ili neobrezivanjem kako je predpostavio pokretač teme nego sa nepotpunim izbacivanjem mokraće iz urinarnog trakta odnosno bešike i mokraćovoda i skoro nisam ni spomenuo obrezivanje, a ti razmisli malo šta je tebe natjeralo da komentiraš moj post na tebi svojstven prostački način.

I ubuduće, ne bih želio da s tobom polemiziram, jer ti se argumenti svode na vrijeđanje, pa ne želim da spamam forum.

Stoga kod mene ideš na trajni ignore.

Hvala bogu.

Znam ja da istina najvise boli. bas sam zločesti jer nekad je istina sjebana stvar.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 14:51   #48
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
ja sam se obrezao jos 2002 godine i doista se ne secam kakav je bio seks pre toga i koliko dobar, znam da je definitivno duzi odnos kada je ddecko obrezan i da je qrac drugaciji, ima drugi oblik.. Pa otvaram topic ako nekoga nesto interesuje na ovu temu..
Bez sstida ali se dosad devojkama bas svidelo..
dada...a i kurac izgleda duže...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 14:53   #49
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
e al onda ti to ne vrijedi. neobicni oblici nastaju samo ako se kasnije obrezes - moj je recimo kao kruska, jednom frendu nalikuje na jedrenjak, jednom na zeku koji jede mrkvu...
a jel nekom nalikuje na kurac?
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 14:54   #50
zakoci malo

AustinPowers, ne obracajm mi se osobno rijecima:
Quote:
p.s.
dok se jebes sa dvije osobe u istom danu... stavi kondom ako bas nisi totalna seronja.
jer ja nisam pisao o sebi, nego o opcim mogucnostima dobivanja spolno prenosivih bolesti koji su u danasnjici i vise nego ocititi, a po tebi cini mi se niko nikada ne bi dobio prinovu jebuci se kondomima
vremeplov is offline  
Old 21.03.2007., 14:57   #51
Quote:
aleksa81 kaže: Pogledaj post
Pa ako ne znas statistiku ali 73% muskaraca (bele puti) u USA su obrezani a nisu muslimani niti jevreji..
Dakle molim da nema komentara ko to radi zbog religije, ja sam hriscanin i to je zaista ne bitno, ajde da ne mrzimo druge nego da razmenjujemo dobra iskustva...Inace svima bih predlozio da se obrezu, mnogo je bolje zbog higijene i odnosa a i citao sam neku studiju da je manaj verovatnoca preneti HIV na obrezanog muskarca
da, navodno u USA to vole radit, ali nije jasno zašto to rade masovno ako medicinski nije indicirano i nije iz vjerskih razloga. a nije uglavnom ni jedno ni drugo. nije ni vjerski. budući židovi to rade, moguće da je sve skupa propaganda lobija koji je svoje običaje dobro uspio popularizirati...

higijenu ne miješaj u priču jer ona je obvezna za svakog, dnevno i češće, prema potrebi
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 14:59   #52
Quote:
KLCCLK kaže: Pogledaj post
da ne bude da se samo zajebavamo - ovo s higijenom doista stoji
ne stoji. stajalo je u neka druga vremena kad je standard higijene bio puno niži nego što je to danas. iz istog razloga je nastalo obrezivanje. to nema veze sa samom vjerom, nego jednostavno iz zdravstvenih razloga, ali se raširilo putem vjere. danas za obrezivanjem nema nikakve potrebe (osim kad je medicinski indicirana, tipa kod fimoze ili ne znam kakvih boleština već) i to su gluposti
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 15:08   #53
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
ne stoji. stajalo je u neka druga vremena kad je standard higijene bio puno niži nego što je to danas. iz istog razloga je nastalo obrezivanje. to nema veze sa samom vjerom, nego jednostavno iz zdravstvenih razloga, ali se raširilo putem vjere. danas za obrezivanjem nema nikakve potrebe (osim kad je medicinski indicirana, tipa kod fimoze ili ne znam kakvih boleština već) i to su gluposti
Higijena općenito najviše zavisi od uvjeta života, a danas je u većini svijeta jako loše stanje sa čistom i pitkom vodom tako da ne možeš uvjete u kojima ti živiš smatrati općim i iz tog ugla donostiti ispravne zaključke.

Obrezanim je odžavanje higijene kudikamo lakše, a pogotovo u lošijim uvjetima življenja koji su posljedica ili geografskih ili društvenih prilika u nekoj zemlji (rat, teška ekonomska situacija i sl.).
COD2 is offline  
Old 21.03.2007., 15:10   #54
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Higijena općenito najviše zavisi od uvjeta života, a danas je u većini svijeta jako loše stanje sa čistom i pitkom vodom tako da ne možeš uvjete u kojima ti živiš smatrati općim i iz tog ugla donostiti ispravne zaključke.

Obrezanim je odžavanje higijene kudikamo lakše, a pogotovo u lošijim uvjetima življenja koji su posljedica ili geografskih ili društvenih prilika u nekoj zemlji (rat, teška ekonomska situacija i sl.).
da i? pa prema tome lakše je odrezati noge nego ih prati..

najbolje da si odrežes cijeli kurac,uopce ga neces morati prati.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 15:11   #55
Quote:
vremeplov kaže: Pogledaj post
AustinPowers, ne obracajm mi se osobno rijecima: jer ja nisam pisao o sebi, nego o opcim mogucnostima dobivanja spolno prenosivih bolesti koji su u danasnjici i vise nego ocititi, a po tebi cini mi se niko nikada ne bi dobio prinovu jebuci se kondomima
kakve sad to veze ima? prinova i jebanje s dvije osobe isti dan.????? kaj je tebi???????????????

koji si ti? neki faca - ne obracaj mi se osobnim rijecima. nije ti ovo Istambul da ak imas nož da si glavni jebac.

Zadnje uređivanje AustinPowers : 21.03.2007. at 16:06.
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 15:13   #56
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Higijena općenito najviše zavisi od uvjeta života, a danas je u većini svijeta jako loše stanje sa čistom i pitkom vodom tako da ne možeš uvjete u kojima ti živiš smatrati općim i iz tog ugla donostiti ispravne zaključke.

Obrezanim je odžavanje higijene kudikamo lakše, a pogotovo u lošijim uvjetima življenja koji su posljedica ili geografskih ili društvenih prilika u nekoj zemlji (rat, teška ekonomska situacija i sl.).
sad će još ispasti da voda ne služi ničemu jer je loša...i da je kudikamo lakše oprati kurac ako je obrezan...
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 15:20   #57
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
sad će još ispasti da voda ne služi ničemu jer je loša...i da je kudikamo lakše oprati kurac ako je obrezan...
Voda služi mnogim stvarima, ali kad je nema nema je i ne služi ničemu.

Dalje, zamisli sad masu ranika negdje na građevini, koji rade od jutra do mraka po suncu, pa zamisli koliko se znoje i kakvo im je stanje u gaćama pred kraj radnog vremena, e sad zamisli da se idu perkati svakih pola sata.

Zarazne bolesti i infekcije se ne dobijaju godinama nego se radi o minutama i sekundama.
COD2 is offline  
Old 21.03.2007., 15:33   #58
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Voda služi mnogim stvarima, ali kad je nema nema je i ne služi ničemu.

Dalje, zamisli sad masu ranika negdje na građevini, koji rade od jutra do mraka po suncu, pa zamisli koliko se znoje i kakvo im je stanje u gaćama pred kraj radnog vremena, e sad zamisli da se idu perkati svakih pola sata.

Zarazne bolesti i infekcije se ne dobijaju godinama nego se radi o minutama i sekundama.
kaj reci? masan napaljenih radnika koji se međusobno guze, moraju si odrezati kite jer inace ce se razboljeti
AustinPowers is offline  
Old 21.03.2007., 15:47   #59
Quote:
COD2 kaže: Pogledaj post
Voda služi mnogim stvarima, ali kad je nema nema je i ne služi ničemu.

Dalje, zamisli sad masu ranika negdje na građevini, koji rade od jutra do mraka po suncu, pa zamisli koliko se znoje i kakvo im je stanje u gaćama pred kraj radnog vremena, e sad zamisli da se idu perkati svakih pola sata.

Zarazne bolesti i infekcije se ne dobijaju godinama nego se radi o minutama i sekundama.
ne znam o čemu govoriš...
nisam obrezan, znao sam biti dobar dio dana uznojen, i nikad nisam imao problema...

zvučiš kao da opravdavaš svoje obrezivanje. mogao bi jednostavno reći zašto si obrezan, i to je sve. sigurno nisi obrezivao da dulje ševiš
__________________
don't help them to bury the live
zed_alive is offline  
Old 21.03.2007., 15:54   #60
Quote:
zed_alive kaže: Pogledaj post
ne znam o čemu govoriš...
nisam obrezan, znao sam biti dobar dio dana uznojen, i nikad nisam imao problema...

zvučiš kao da opravdavaš svoje obrezivanje. mogao bi jednostavno reći zašto si obrezan, i to je sve. sigurno nisi obrezivao da dulje ševiš
ma i sam zna da duljina ševe ne zavisi od obrezanog kurca. Njemu je to vjera, nama nije. Mi smo se izborili za slobodu i ne moram se maskrirati.

svi smo bili mladi, prvi put se poševili za nekoliko min ili manje. naravno da kad nisi visi neiskusan da to ne traje par minuta. bilo obrezan ili ne.

Naši su nas preci obranili se od Turaka. Ovih je bilo nekoliko puta više,ali kako su imali odrezane kurce nisu imali muda pa su izgubili.
AustinPowers is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:19.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger