Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Rekreacija

Rekreacija Trčanje, teretana, plivanje, bicikl, joga, planinarenje, oprema, ostali načini dangubljenja

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.03.2014., 10:58   #861


Sad kad nas dođeš našpotat'. Meni je bilo fino i ja sam nakon nekog vremena isprobala čitavo čudo kombinacija.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:00   #862
ekipa, da li su zobene dobar izbor za večeru?
ugljikohidrati, bla, bla...
volim čokoladu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:04   #863
A sve se da uklopiti u jelovnik, ali takve stvari uvijek jedem ujutro. Navečer mi teško sjedaju i od njih sam nekako tromija i strgana. Što ne znači da tebi neće biti super. Meni općenito bolje odgovara više proteinska večera (pogotovo ako sam u fazi da skidam kile).
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2014., 11:13   #864
Ja ih znam pojest i naveče oko 6, ali ne kao zadnji obrok, zadnji mi uvijek bude neka varijacija postnog.
Tih 300injak kcal mi ne predstavlja neki problem, aki+o mi se ostatak macrosa slaže.
gemmy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 16:31   #865
kako bih u zobene mogla da stavim mak, a da to bude ukusno? jednom sam skuvala zobene i mak i bilo je prilicno bzvz. mozda nisam pogodila odnose?!
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 16:38   #866
Što si još stavila? Ja imam neki svoj omjer, ali zasladim, dodam još ponešto.. Bez ičega mi je bljutavo.
Ponekad sam stavljala i rogač umjesto maka.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 17:38   #867
zobene sam skuvala u mleku i dodala mlevenog maka da se zacrni. bez secera, posto pazim sta jedem
taj recept ne bih nikom preporucila.
darling is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 17:59   #868
Jedem zobene s vodom, stavim cca 100 g zobenih i vode dovoljno da bude onako, na gusce. Obozavam ih kombinirati sa rogacem, bananama, datuljama, tamnom cokoladom, wheyem, chia sjemenkama.. Ovisno o tome sto se nade doma. Nekad sam ih bila mjesala sa psenicnim klicama no to mi nije bas neka kombinacija.


Sent from my GT-I9300 using Tapatalk
-neon is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 19:05   #869
Quote:
darling kaže: Pogledaj post
zobene sam skuvala u mleku i dodala mlevenog maka da se zacrni. bez secera, posto pazim sta jedem
taj recept ne bih nikom preporucila.
Same s makom, bez ičega. Joj. Sad bih ti ja rekla kao u Balkancu, "Danice, kako si ti naivna."

Stavit ću ja ovu svoju kombinejšn. Iako, ja ti to uglavnom smućkam sa stevijom ili malo meda, a ako stavljam neki slatki dodatak poput svježeg ili suhog voća onda ni to.
Gipsyqueen is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:01   #870
zobene su dosadne. boring.. tko to jos jede...
MicaTorbica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:19   #871
Thumbs up

Quote:
Walker_CRO kaže: Pogledaj post
evo samo da pitam sta je to tako posebno u tim zobenim pahuljicama kad ih svi jedu? danas bas uzeo pakiranje u ruke i vidim da ima vise od 50g ugljikohidrata na 100g.. mislim ih pocet jest za dorucak s mlijekom naravno, pa me zanima.. inace doruckujem obicne corn flakese, pa neznam koja je razlika... e da, jos jedno pitanje.. uvijek sam mislio da su musli zdrav obrok (ono kao zitarice i to), kad neki dan vidim da imaju preko 70 g ugljikohidrata... svaki savjet je dobrodosao!
Zobene su ti izvrstan UH i odlično te napune cca 100g za doručak + whey odlično će te naputnit a i probavni takt će ti reč hvala jer ćeš imat odličnu probavu radi zobenih....
Firedzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:25   #872
radi zobenih ili radi vlakana? haha. znalci znalci
MicaTorbica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:29   #873
Quote:
MicaTorbica kaže: Pogledaj post
zobene su dosadne. boring.. tko to jos jede...
Vidi koliko nas jee
Suntastic is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.04.2014., 20:45   #874
Vlakana ofkors al mislim da nije važno napomenut....ko da njemu to kaj znači....
Firedzg is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 00:45   #875
Quote:
volim čokoladu kaže: Pogledaj post
ekipa, da li su zobene dobar izbor za večeru?
ugljikohidrati, bla, bla...
S obzirom da nije bitno kada unosiš UH, da.
melodic.haze is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 08:36   #876
Quote:
MicaTorbica kaže: Pogledaj post
zobene su dosadne. boring.. tko to jos jede...
Ja, već par godina
janis2102 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2014., 09:14   #877
Ujutro žemlja zmelje malo lana i sezama zobene na to i gore topla voda. I tako već par godina.
La Baba yaga is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:31   #878
Radila sam zobene s mlijekom tako da sam u 2 deca stavila 4 žlice zobenih mekane, u plavom paketu iz lidla) i miješala par minuta. Ali ispale su gnjecave. Jel sam radila dobro ili što? Ili možda da stavim jako malo mlijeka bez prethodnog kuhanja tj. sirove?
__________________
samo guraj naprid, šta drugo moš.
Fanhp is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:32   #879
Stavi dovoljno mlijeka i jedi sirove, kao da jedeš Kornfleks.
Barem su meni takve prihvatljivije.
City is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.09.2014., 11:38   #880
Stara moja, nisu ti zobene musle- one su namijenjene da se od njih radi kaša.
A kaša je gnjecava.
Nema teoretske sanse da bi ih ja ikad pojela tako same rastopljene u mlijeku- pa to je bljutavo. Naribaj jabuku, pokapaj na nju malo limuna, stavi malo meda, gore narezi pola banane i ima okus po najfinijoj djecjoj hrani.
__________________
You can't really dust for vomit.
Torma is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:37.