Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Magija i mistika

Magija i mistika Od parapsihologije do metafizike

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2013., 19:17   #41
Joj Beljki, svaka čast
Šteta radi ljudi koji znaju svoj posao a ima ih i to baš ima.
jedan put došla sam s putovanja noću i nisam mogla zaspati , upali tv , to je bio valjda jedini put da sam vidjela tu emisiju u kojoj proriču pozivateljima.
pitala sam se jeli tim ljudima koji zovu neko oduzeo mozak?
je li to stvarno zovu klijenti ili je to dogovoreno u programu i zovu njihovi igrači? ja mislim čak ovo, da je to navlakuša da onda zovu pravi ljudi koji žele odgovore.
jer, je li stvarno moguće da je neko toliko lud da ono sluša?* ma može ti se omaknuti jednom ii pogriješiš i znaš onda ali . ne, ja sam bez teksta što se inače teško desi
macakraljica is offline  
Old 08.09.2013., 02:41   #42
To su stvarno klijenti.

Ali opet, ne možeš kriviti ljude, kada se nađu u bezizlaznoj situaciji onda pokušavaju to riješiti na svaki mogući način. Pogotovo kada je u pitanju zdravlje.

Da se mene pita zabranio bih pitanja u vezi zdravlja a sve ostale dozvolio, neka se ljudi vesele

Mene zanima da li ti likovi stvarno misle da su vidovnjaci i da pomažu ljudima ili svjesno ulaze u tu prevaru.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 08.09.2013., 02:49   #43
Tesko generalizirati ali po liniji "poznanik poznanika poznanika" koji je radio na takvoj liniji (ne nztno ezo tv, ne znam, ali tog tipa) u dobroj je mjeri svjesna prevara.
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 08.09.2013., 02:56   #44
U tom slučaju tavalonom po glavi

Ali vidio sam te likove i po raznim "sajmovima" ezoterije. Pretpostavljam da nije loša zarada, no nigjde nisam naišao na konkretne brojke.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 09.09.2013., 15:01   #45
Quote:
krekhor kaže: Pogledaj post
nekad davno sam znao na nezavisnoj televiziji gledat tarot emisiju koju je vodila Vesna Bursca (?), ona mi je nekako sjela i bila je zanimljiva, te je djelovala kao da zna što radi... onda su ju prebacili na neku drugu televiziju i tu je presto moj interes za tarotom.
i meni je ona dobra i isto tako sam voljela pogledati njezinu emisiju. imam čak i njezine karte i knjigu koja mi je odlična. znam da su konzultacije kod nje bile jako skupe. očito i preskupe za prosječni džep, pa i nju sad vidim po tim ezo-tv emisijama. i dalje dobro tumači, ali je i ona počela sa nekakvim glupim šprehama "samo večeras za vas" ko i svi ostali. baš šteta...
a ovi ostali... ma nemam ni riječi za njih. da nije smiješno bilo bi žalosno.
gargamišamel is offline  
Old 10.09.2013., 04:29   #46
Ma to je sranje. Kad vidim onu Gordanu i onog maga mrak pade na oći...

Ja sam u svom životu samo jednom zvao i to iz znatiželje što će mi reći na moje probleme. Ali nisam zvao Ezo Tv nego Astro show jer su mi se oni činili bolji i pošteniji. To su sve ljudi moji seronje koji vrlo dobro zarađuju na ovim jadnim, napaćenim ljudima...

Ma...
lupus_est is offline  
Old 11.09.2013., 13:58   #47
danas mi bilo garavo cigance na vrata objasnit kako imam crnu magiju bacenu pod kucu

Moram priznat da sije ovu babo s ezo debelo i dugacko. Malo baci oko oko sebe i slozi kold riding samo takav
__________________
SMISAO ZIVOTA !!!
Beljki is offline  
Old 15.09.2013., 15:35   #48
svaka budala koja nasjedne na ta sranja zasluzuje da bude opljackana, pa ljudi di je mozak vidi se s marsa da je to legalna prevara
random101 is offline  
Old 16.09.2013., 14:46   #49
Ode tema pod ključ jer je sve rečeno.
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:39.